|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Virusi i antivirusi
3.12.2008 13:11:34   
Lu
Evo meni se juče prvi put zarazio laptop,
namučila sam se prvo sama skinula neki antivirus i instalirala a on spor sve sam nokte umjetne jelauser posted image
onda sam potražila pomoć i dobila jedan koji je odradio skeniranje za 15 min. ali morala sam i danas ponoviti i otkrio još jednog trojana, i sutra u isto vrijeme moram ponoviti skeniranje i ukloniti opasne objekte.
Jeste vi imali iskustva s virusima, koji ste program koristili?
Ja sam koristila SPYWARE TERMINATOR.
Kako ću znati jel ima kakve štete?
Jel moram sad na nešto posebno paziti?
Neki dan mi je došla na MSN poruka nepoznatog pošiljaoca i odmah sam ju izbrisala nisam otvarala, da li to ima veze ne znam, a kada mi je došlo upozorenje o virusima bila sam upravo ovdje na temi mislim o vakcini protiv gripe moj zadnji post od juče.

< Poruku je uredio Lu RR -- 13.10.2011 9:15:22 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: PC virus
3.12.2008 13:21:31   
Jeca*
Meni je komp pun virusa bas zbog tih poruka na MSN-u. Ja mislim da je to virus, a to mi i drugi kazu. MSN je leglo virusa...a ja i dalje koristim isti user posted image  nikako da se naučim pameti

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: PC virus
3.12.2008 13:30:21   
Lu
Jel dobiješ upozoenja o tim trojanskim konjima i ostalim?
Ja sam se baš uplašila jer mi je otkrio neki bank trojan nešto tako ,ovo mi je prvi put u dvije godine kako koristim ovaj laptop.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: PC virus
3.12.2008 13:33:32   
Jeca*
Ma da. Meni je komp pun virusa user posted image  mislim da ću morati da reinstaliram ceo sistem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: PC virus
3.12.2008 15:56:16   
kumara
Kad sam imala PC koristila sam McAfee anti-virus program i on je po meni nabolji. Placa se godisnje, ali zaista vredi. Sa drugim programima nemam iskustva.

Sad imam Macintosh i jako sam srecna jer njega skoro uopste ne napadaju virusi. pa ne moram da brinem... user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: PC virus
10.2.2010 11:16:19   
bebironcic
Da li neko moze da mi pomogne,izgleda da mi je upao neki virus jer su mi u trenutku poplavele sve ikonice na desktopu!Nema sta nisam radila,promenila sam ne znam ni ja koliko antivirusa ali opet nista!Bilo je par virusa koji su pronasli antivirusi ali su ikonice i dalje plave!user posted image user posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: PC virus
10.2.2010 11:40:26   
Lu
IZVORNA PORUKA: kumara

Kad sam imala PC koristila sam McAfee anti-virus program i on je po meni nabolji. Placa se godisnje, ali zaista vredi. user posted image

Ovaj je sad besplatan za skidanje bebirončić,
ja ima NOD 32 I nemam više problema sa virusimauser posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: PC virus
10.2.2010 11:46:46   
bebironcic
IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: kumara

Kad sam imala PC koristila sam McAfee anti-virus program i on je po meni nabolji. Placa se godisnje, ali zaista vredi. user posted image

Ovaj je sad besplatan za skidanje bebirončić,
ja ima NOD 32 I nemam više problema sa virusimauser posted image
Sve sam ja to Lu isprobala ali nista!Ubacim jedan antivirus pa ukljucim da skenira,njega obrisem pa sledeci i tako u krug!A sve mi se to desilo kada sam bila na slikomatu i kada sam htela da ubacim sliku na post!Ocigledno da mi nema pomoci,izgleda da je jedino resenje reinstalacija user posted image


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: PC virus
10.2.2010 12:48:53   
mamanp
Koristim Kaspersky (u firmi), placa se nekih 4000 dinara godisnje i on je najbolji. Imala sam ranije NOD32 i virusi su mu prolazili ko ludi. Kasperskom ne prolazi ni najmanja sitnica...Imala sam za ovih nekoliko godina dva puta reinstalaciju sistema zbog virusa. Postoji i bitdifender (on je, cini mi se, besplatan) koji je takodje dobar.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: PC virus
10.2.2010 12:49:43   
mamanp
IZVORNA PORUKA: bebironcic

Da li neko moze da mi pomogne,izgleda da mi je upao neki virus jer su mi u trenutku poplavele sve ikonice na desktopu!Nema sta nisam radila,promenila sam ne znam ni ja koliko antivirusa ali opet nista!Bilo je par virusa koji su pronasli antivirusi ali su ikonice i dalje plave!user posted image user posted image



Jesi li sigurna da je do virusa??? Da nisi, slucajno, cackala nesto oko desktopa pa promenila boju ikonica???

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: PC virus
10.2.2010 13:26:30   
bebironcic
IZVORNA PORUKA: mamanp

IZVORNA PORUKA: bebironcic

Da li neko moze da mi pomogne,izgleda da mi je upao neki virus jer su mi u trenutku poplavele sve ikonice na desktopu!Nema sta nisam radila,promenila sam ne znam ni ja koliko antivirusa ali opet nista!Bilo je par virusa koji su pronasli antivirusi ali su ikonice i dalje plave!user posted image user posted image



Jesi li sigurna da je do virusa??? Da nisi, slucajno, cackala nesto oko desktopa pa promenila boju ikonica???
Ulazila sam u sva podesavanja i sve je ok zato i predpostavljam da je neki virususer posted image a ikonice izgledaju kao kad jednom kliknes na njih....


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: PC virus
11.2.2010 20:04:20   
kosmajac1
izbegavanje poste od nepoznatih osoba na MSN-u, dobar program za skeniranje i ciscenje kompa je DR.WEB CURE IT,ruski je,odlican je,ne zahteva instalaciju,moze se besplatno skinuti sa neta,da li su ti virusi napravili stetu saznaces,moras imati neki antivirus koji ce biti uvek ukljucen i automarski se update-ovati

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: PC virus
11.2.2010 21:16:03   
Anoniman
Ne vredi vam antivirus ako ga ukljuchujete povremeno i skenirate....
Meni non-stop radi antivirus (nod 32 na laptopu i kod dechka, a kuci na kompu avast) i ne ulaze mi virusi...zna chak da mi prijavi kad sam ushla na sajt na kom ima virusa....da me upozori unapred. Pored toga koristim neke programchitje koji ciljano nalaze viruse....npr samo za trojan...

Mada...ako vam rachunar nije reinstaliran vishe od pola godine...bilo bi najbolje da ga osvezite novim sistemom.... jer ne morate imati viruse...ali kojekakve greshkice, chache, cookies, i 300 chuda koje pokupite na netu gushi rachunar....

Mi smo nedavno instalirali windows 7 na ovaj rachunar kod dechka....i odlichno radi... a prednost ovog sistema je njegova zashtita od virusa...jer vam se nishta ne moze instalirati bez vashe dozvole...znachi virus koji se ponasha kao program ili update nekog programa ne moze sam da se instalira...vetj trazi vashu dozvolu.... user posted image

(odgovor članu kosmajac1)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: PC virus
11.2.2010 21:19:57   
Sanjica26 RR
Jedino resenje je da ceo sistem reinstaliras. Posle ce biti sve lakseuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: PC virus
11.2.2010 21:48:49   
2002m
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ovaj je sad besplatan za skidanje bebirončić,
ja ima NOD 32 I nemam više problema sa virusimauser posted image
isto imam ovaj antivirususer posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: PC virus
1.3.2010 7:32:25   
Mishica 77
Mi i na običnom kompu i na lap topu imamo Avast. MM radi sa računarima i u firmi i tamo ima Avast. Prezadovoljni smo. Nemamo virusa uopšte. Lepo te upozori i kraj. Sam se apdejtuje i bukvalno ništa ne misliš. user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: PC virus
1.3.2010 9:02:06   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: hera

Mozda nije mesto ovde za ovu temu ali znam da medju mamama ima strucnjaka za kompjutere pa molim da mi neko pomogne...koji program zastite koristite za komp? Kako da instaliram neki od tih programa?


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: PC virus
1.3.2010 9:07:38   
lothroniell
Unice javi se!!! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: PC virus
1.3.2010 9:36:55   
*Alexx*
Ja koristim Avast, free varijantu. Kuc kuc, dobar je.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: PC virus
2.3.2010 11:16:56   
bebironcic
Meni trenutrno kompu ne pomaze nistauser posted image sinoc sam ubacila Kasperski,nasao je par trojanaca ali je sa kompom ostalo sve isto....tako da ce ocigledno morati da se reinstalira Windowsuser posted image ,a neki virus ga zeza i koci mi net!

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: PC virus
2.3.2010 11:41:42   
*Alexx*
Ah, ja se davno više ne zezam sa čišćenjem virusa. Jednostavnije mi je da reinstaliram OS. Imam dve particije - svi podaci koji su meni bitni su na drugoj particiji, i mogu da reinstaliram računar kad god.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: PC virus
2.3.2010 11:43:40   
bebironcic
Pa,to je ja mislim i najpametnije resenje...nikada nisam probala sama da reinstaliram,kazu da nije tesko,moracu i to da naucimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: PC virus
5.3.2010 8:40:15   
bebironcic
Ih ti virusi....definitivno je morala mom kompu da se uradi reinstalacija...uradjena je...ubacili smo Kaspersky i nadam se da nam vise nece upadati trojanci i ostale gluposti!

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: PC virus
21.7.2010 23:04:16   
lenaa
ja da se pohvalim - moj laptop nema antivirus i nema viruse user posted image user posted image user posted image jer sluzi uglavnom za posecivanje stranica RR i belexa, ali zato komp mm je jakooooo spor, treba mu po 5 minuta da se upali iako je to jedna stvarno jaka i kvalitetna masinerija, hihihihi ¨oce to kad se svugde klikce user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: PC virus
13.12.2010 10:29:24   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: anajid

Zene ima li iko neki link da mi da za antivirus bilo koji???Nikako da nadjem na netu!


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here