|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Voćni jogurt
19.8.2009 10:31:39   
Anoniman
Jel volite voćne jogurte?

Juče mm kupio jedan od šumskog bilja, ali ja više volim od jagode! user posted image

  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Voćni jogurt
19.8.2009 10:32:56   
prolece
šumsko bilje ili šumsko voćeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Voćni jogurt
19.8.2009 10:36:22   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image  šta sam napisala! user posted image

voće

(odgovor članu prolece)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Voćni jogurt
19.8.2009 10:40:39   
prase
Volim! Taj od šumskog voća mi nije omiljen, ali u slučaju nužde... nije ni on loš... user posted image
Najviše volim onu kombinaciju jagoda + banana + žitarice, koja se zove valjda "obrok u boci", ima i drugih ali ta mi je omiljena. Ranije su mi se dopadali samo "Somboled" jagoda i kajsija, ali sada je izbor tako veliki i svi su mmmmmmmmmmmmmmmm...


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Voćni jogurt
19.8.2009 10:43:02   
Anoniman
Ja ne volim te sa žitaricama, povraća mi se od njih.

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Voćni jogurt
19.8.2009 10:43:17   
afrodita
Ja ne volim u opste vocne jugurte. Meni ima ukus leka - sirupa.
Klinci naj vise vole sa jagodom.

< Poruku je uredio afrodita -- 19.8.2009 10:44:21 >

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Voćni jogurt
19.8.2009 10:49:51   
Anoniman
volim ovaj od šumskog bilja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mada kad biram uvijek izaberem čisti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Voćni jogurt
19.8.2009 10:50:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

volim ovaj od šumskog bilja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Voćni jogurt
19.8.2009 11:44:59   
oliveradj
Volim, a voli i moje dete da tamani jogurt. Kad budem veću morala da je kaznim reći ću joj nema više jogurta user posted image .

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Voćni jogurt
19.8.2009 11:48:39   
Shishica
user posted image Jao Taso, ti ili si se zaljubila ili si trudna user posted image

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Voćni jogurt
19.8.2009 21:58:35   
Lu
 
Jabuka-biskvit,šumska jagoda,borovnica,ananas,banana sve to sa muslijem itd...user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Voćni jogurt
19.8.2009 22:01:31   
Sneža
Obožavam voćne jogurte! 

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Voćni jogurt
20.8.2009 0:47:58   
gagana83
Ja ih tamanim,mada od pocetka trudnoce pa do skoro mi se uopste nisu jeli al sad ih opet unistavam-visnju,jagodu,malinu. Najvise volim onaj Jogood sa biskvitom i jabukama al njega vec mesecima ne mogu naciuser posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Voćni jogurt
20.8.2009 6:15:48   
Anoniman
Ja obozavam sve.... posebno jogobela sa jagodama...jer stvarno ima komada jagoda u votjnom jogurtu.... user posted image

Jel zna neko kako se pravi u domacoj reziji vocni jogurt?user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Voćni jogurt
4.9.2009 14:14:44   
Anoniman
Ja uzmem dve breskve, jednu bananu, tri kajsije ili saku kupina(moze sa skoro svim vocem) i dodam jogurt (ostavim onaj od pola litre da se "slegne", sipam retki deo u solju a gust sipam na voce) i ubacim u blender i gotov jogurt. Ja ga ne podnosim ali ga Nesa obozava, i pravim mu od 7. meseca

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Voćni jogurt
9.10.2009 14:48:37   
Delijagirl
Mi u kuci svi od reda tamanimo jogurt kao nenormalni doduse mm samo obicni ali ja sebi najvise puta napravim jogurt sa vocem koji imam a ponekad ga i kupim. Mozda off topic ali moje zivotinje vise lude kada nosim jogurt nego sniclu....

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Voćni jogurt
9.10.2009 14:56:57   
alexis77
Obožavam voćne jogurte! Zahvaljujući njima mi se ubrzao metabolizam!
Inače sam kuburila sa...user posted image  Ne pitajte!

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Voćni jogurt
9.10.2009 15:01:04   
viking
Ja obožavam sve ukuse (mada najviše crvene) i jedem/pijem ih u proseku 5 puta nedeljno.
Pre cca 5 godina mi se desilo da sam pojela yogood a pila sam neke lekove uz koje nikako ne idu mlečni proizvodi. Te večeri sam povratila 9 puta i od tada mi je zlo kad yogood vidim u prodavnici na razdaljini od 10 metara. Ove ostale obožavam.

U Finskoj sam jela nešto što oni zovu "jogurt od božićnog drveta", valjda ga prave od semenki i malo miriše na jelku, ali je odličnog ukusa. Kupili smo na pijaci u Helsinkiju jer nam je bilo interesantno,kao vidi ove lude Fince šta prave, a onda smo ga gledali i obigravali oko njega dva sata jer niko nije imao želju da jede jogurt od jelke. Medjutim, odličnan je bio, smazali smo ga za minut! Ima boju breskve....

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Voćni jogurt
9.10.2009 15:10:07   
buhla
Ja volem vocne mocne jogurte, ali one guste i gde je krupnije voce. One retke nema sanse da popijem. Najvise volem s visnjicicom user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Voćni jogurt
9.10.2009 15:26:12   
gagana83
Jwste probali onaj novi Jogood energy? Nije los.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Voćni jogurt
9.10.2009 15:29:47   
alexis77
Meni se bas svidja!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Voćni jogurt
9.10.2009 15:41:21   
sanji
Ja obožavam šumsko voće, ali samo one na kašičicu, ne mogu da ih pijem. user posted image A moji mi donose iz inostranstva sa ukusom vanile! user posted image E njega bi jela za doručak, ručak i večeru!

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu alexis77)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Voćni jogurt
9.10.2009 16:10:12   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: sanji

Ja obožavam šumsko voće, ali samo one na kašičicu, ne mogu da ih pijem. user posted image A moji mi donose iz inostranstva sa ukusom vanile! user posted image E njega bi jela za doručak, ručak i večeru!


Joj sanji draga sto me podseti na vanilu a moras da probas sa okusom cokolade mmmmmmmmmmmmmmmm. Ja zaista sta mi mnogo nedostaje iz slovenije to su jogurti jer ima daleko veci izbor okusa, proizvodjaca, ma svega.


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Voćni jogurt
9.10.2009 16:15:36   
cicko
Ciji su ti sa vanilom i cokoladom? Bas bih da probam.


IZVORNA PORUKA: Delijagirl

IZVORNA PORUKA: sanji

Ja obožavam šumsko voće, ali samo one na kašičicu, ne mogu da ih pijem. user posted image A moji mi donose iz inostranstva sa ukusom vanile! user posted image E njega bi jela za doručak, ručak i večeru!


Joj sanji draga sto me podseti na vanilu a moras da probas sa okusom cokolade mmmmmmmmmmmmmmmm. Ja zaista sta mi mnogo nedostaje iz slovenije to su jogurti jer ima daleko veci izbor okusa, proizvodjaca, ma svega.


(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Voćni jogurt
9.10.2009 16:18:13   
sanji
probala! user posted image Sa mrvicama čokolade i fenomenalan je! Ali vanila mi je favorit!  user posted image  

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krekeri
photo
Ringerajin kuvar: Nedja RR
Posna pesak torta
Ringerajin kuvar: Maraj



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here