|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Volite li sneg?
15.12.2009 15:31:30   
gina
Volite li sneg? Da li uživate u belini? Uživate li u sankanju sa decom? Pravljenju Sneška?
Uživate li u mirisu ruma iz vrelog čaja kad smrznuti posle grudvanja uđete u topao dom?

Ja, da, uživam i volim sneg user posted image user posted image user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Volite li sneg?
15.12.2009 15:32:16   
Dora
Jutros kad sam kasnila sat vremena nisam ga volela. Sad mi je već dražiuser posted image

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Volite li sneg?
15.12.2009 15:32:55   
marince1
user posted image user posted image user posted image  da

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Volite li sneg?
15.12.2009 15:33:28   
Anoniman
jok ja 

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Volite li sneg?
15.12.2009 15:36:06   
Anoniman
Cim padne sneg osecam se bolje i sva muka mi je laksa i manja, nekako me smiruje sva ta belina i tisinauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Volite li sneg?
15.12.2009 15:48:37   
SUPER MAMA
I ja volim sneg kada krcka ispod nogama i kada u snegu ko malo dete pravim andzeo zajedno sa moju cerkicuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ko malo dete sam na snegu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Volite li sneg?
15.12.2009 16:29:41   
Anoniman
"......... a ono belo g**** opet napadalo! " user posted image

volim ga iz tople sobice....user posted image  

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Volite li sneg?
15.12.2009 16:38:40   
LillyT
Volim ga na planini, dve nedelje godisnje. Ja sam ipak za more, planiram i da jednog lepog dana zivim negde blizu vode (slane)

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Volite li sneg?
15.12.2009 16:39:31   
Anoniman
lillyT user posted image   (MORALA SAM PA MAKAR ME ISTUKLI...user posted image )

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Volite li sneg?
15.12.2009 16:41:02   
Anoniman
I zima i leto imaju neke svoje čarolije, tako da volim i jedno i drugo na različite načine i bude u meni različita osećanja user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Volite li sneg?
15.12.2009 17:07:37   
Ellenica
Danas ga volim.
Išla sam jutros kod zubara i dobro se obukla, kapa šal, rukavice, i tako pripremljena sam uživala u belini kao malo dete.


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Volite li sneg?
15.12.2009 17:24:36   
Verus
Obozavam!  Sto sam starija, zima mi je sve omiljenije doba godine (pored jeseni).  Nijedno drugo doba nije tako magicnouser posted image

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Volite li sneg?
15.12.2009 17:31:27   
Maya21
OBOZAVAM! pogotovo pred bozic, novu godinu user posted image tada mi je sve nekako magicno user posted image pogotovo od kad imam decu user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Volite li sneg?
15.12.2009 18:13:38   
gagana83
IZVORNA PORUKA: LillyT

Volim ga na planini, dve nedelje godisnje. Ja sam ipak za more, planiram i da jednog lepog dana zivim negde blizu vode (slane)

Kod mene isto to samo obrnutouser posted image
Salim se,leto ne volim,smetaju mi velike temperature,mrzim kad se asfalt ugreje i ona isparenja....E kad bi mogla celo leto provesti negde na moru to bi bilo super.
A zimu obozavam,narocito kad pada sneguser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Volite li sneg?
15.12.2009 18:23:41   
pdada
ja obozavam jos kad je suh i kad skripi pod nogama dok hodas,bas volimuser posted image

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 15
   [Obrisana poruka]
15.12.2009 18:49:36   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu pdada)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Volite li sneg?
15.12.2009 18:58:35   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Čak i na terasi imamo jednog malenog sneška!

user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Volite li sneg?
15.12.2009 19:01:30   
Iva979
Volim, ali iskljucivo na planini! Skijanje mi je omiljeni sport  user posted image , ali ova bljuzgavica u Bg-u i nemogucnost normalnog kretanja mi ne pricinjava nikakvo zadovoljstvo! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Volite li sneg?
15.12.2009 19:03:14   
anajid
Volim sneg,praznike,to je citava carolija,budi u meni posebna osecanja i podseca me na detinjstvo!A verujem kada se deca rode da ce mi biti jos drazi sneg i da cu jos vise uzivati u njegovim carima!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Volite li sneg?
15.12.2009 19:45:16   
Lilly*
user posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Volite li sneg?
15.12.2009 20:19:59   
Lu
Prije svega...volim sva godišnja doba i uživam u njima jer svako ima svoje čari,pogotovo kad živite na seluuser posted image
Zimu i snijeg obožavam,evo ja i Roko smo i juče i danas poslije njegovog dnevnog spavanja,do mraka bili na snijegu,ma uživancija,toliko mogućnosti za zabavu a kad padne mračak i upale se ulične svjetiljke i ove šarene sa naše jelkice ...e to je prava čarolijauser posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Volite li sneg?
15.12.2009 21:00:11   
Anoniman
Volimmmmmmmmm user posted image

 ljubomorna sam na vas shto vam je toliko napadao sneg....ovde nije toliko user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Volite li sneg?
15.12.2009 21:14:02   
Anoniman
Obozavam sneg... al me nekad uvati neka tugaaaaaa...
Danas sam se bas oraspolozila kad sam isla u f.salon a sneg je bas lepo padao!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Volite li sneg?
15.12.2009 21:24:08   
jasnicak
Ja obozavam sneg i evo samo sto sam usla u kucu, celo vece sam setala a ono pada i pada prava zimska idilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ono sto vidim ovde ranjava srce moje i zato trazim.....Ono sto trazim srce moje ovde ne vidi i zato VERUJEM!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Volite li sneg?
15.12.2009 21:30:02   
Jelena81
a, nama sutra stizu busom sanke, skafander i onda moze posle skole malo i prekosutra ujutru!

Danas cim je otvorila oci, odmah je sve odradila rekordnom brzinom, bila mi je smesna, pa na sneg!

Pa me je zvala da se pridruzimo, al se popela gore, presvukla, jer je bila u pamucoj trenerci i uzela neke case, jer nismo mogli sneska da pravimo :(

i malo pre isle u skitnju pred spavanje :) eno je spava ko prava beba, ljubi je majka

(odgovor članu jasnicak)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here