|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (27.03.-31.03.2018.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovom forumu: niko

Opis forumaTemeObjavePoslednja objavaModeratori
[Zajednica RR]
O portalu 
Novosti na portalu, vaša mišljenja, komentari, pohvale, kritike i ideje povezane sa portalom
Podforumi: FAQ
12211175 RE: Problemi na RR i nove ide ..
13.7.2018 10:17:26
Dora89

RR moderator   
Druženja, događaji 
Gde se družimo, kad se nalazimo, gde se šta zanimljivo dešava …
8025902 RE: Uspavani RR vikend :) ..
15.7.2018 20:11:57
Anck Su Nmaun

RR moderator , Maya21   
Skupljanje 
Zvezdice, balončići, sličice …
272985 RE: Razmena slicica Zivotinjs ..
11.7.2018 16:05:59
jelena 024

RR moderator   
Statistika RR 
101 spisak o 101 stvari
217093 RE: Koje ste godiste ..
12.7.2018 10:08:11
Milena18

RR moderator   
Razgovori … o svemu i svačemu 
Kutak za sve i svašta... :)
Podforumi: Zabava
983130139 RE: Svetsko prvenstvo u fudba ..
16.7.2018 9:42:18
IvanaSK RR

RR moderator   
Kampanje, promocije ... 
Saznajte više o našim kampanjama i promocija Ringerajinih sponzora
48241279 RE: Osvoji NUXE Huile Prodigi ..
16.7.2018 18:32:08
Anck Su Nmaun

RR moderator , dunja RR   

Idi na:

image
mama Jo
Živeo PHARMALIFE!
Nemam dilemu koje proizvode ću koristiti sa drugim detetom, sa prvim stalno u nekom strahu, mislim da sam svakog proizvođača toliko detaljno prostudirala i znam sve sastojke napamet, naravno da sam se odlučila za PHARMALIFE... Još kada sam dobila više nego pozitivnu preporuku od pedijatra, a zatim i od apotekara (u nekoliko apoteka) svaka dilema je otklonjena. MAPEZ SPREJ nas je spasio... često smo kod bake i deke na selu pored Dunava, gde komaraca i insekata ima na izvoz... od sada više nemamo problem sa njima, beže od nas, a naša koža više nije istačkana ujedima, konačno. ŽIVEO MAPEZ. Ja trenutno pijem OMEGA JUNIOR jer sad trudna, pa kao dopunu ishrani. Od septembra planiramo preventivno da uzmemo IMMUNO sirup... Takođe, APIS GOLA i FITOBALM su nam osnovna stavka kad krećemo na duža i kraća putovanja, malo je reći da smo prezadovoljni!!  Više >>
image

Kolac od kukuruznog brasna i pomorandze
Kuvar: m2m2
savrseni spoj pomorandze i kukuruznog brasna

Anketa

Ime
Tacaaa

Glasajte za ime ako vam se dopada

Jakov (95%)

Jakov (5%)

Ukupan broj glasova: 43

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here