|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zamračivanje sobe
12.12.2008 14:18:42   
Anoniman
Da li zamračite sobu u kojoj spavate? A dečiju sobu kada dete spava?

Dok sam bila devojka, nisam zamračivala, onda sam se udala, moj muž spava samo sa spuštenim roletnama, pa sam popustila - u teoriji mi je sve jedno. Ako mi se spava, može svetlost sijati koliko god hoće.
Luka dok je bio manji - zamračivala sam - lakše sam ga tako uspavljivala, sada više ne moram. Isto, ako mu se spava - on spava.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Zamračivanje sobe
12.12.2008 14:38:07   
oliveradj
Zamracim sobu tako mi vise odgovara, dok nisam imala decu ako je soba jako zamracena dugo sam spavala. U suprotnom ako je svetla ja sam se budila vrlo rano obicno neispavana. Adrijana spava sa mnom u sobi zamracujem i dalje mislim da to i nema jos uvek efekta na nju kao na mene ili muza.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Zamračivanje sobe
12.12.2008 19:15:23   
guppy RR
Nekad sam morala SKROZ da zamračim sobu, jer je mene budio već mesec ili recimo ako komšija na terasi upali svetlo... pa da ne kažem kad svane, a ja ko petao u 5 na noge.. užas... i tako je bilo dok se nisam porodila. Sad nemam problema sa spavanjem usred bela dana.

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Zamračivanje sobe
12.12.2008 22:38:01   
Lu
Kako zamračim sve redom naveče tako ostane i do ujutro,
i Rokovu sobicu zamračim u dani kad spava mada mislim da,kao što Tasha kaže to nema efekta,njima kad se spava spavaju.
Ali ja po noći ostavim lampu u hodniku, i ostavim dječiju sobu otvorenu,ako se on slučajno probudi da mu nije totalni mrak da se neuplaši,a i ja se ponekad budim i nevolim da ništa nevidim.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Zamračivanje sobe
12.12.2008 22:46:00   
andrijana
Kad sam umorna,i na ogradi bih spavala!user posted image Zamracujem sobu skroz,da ne bude ni tracka svetlosti jer me i to malo probudi. Pre nisam bila takva ali me je muz navikao. Sad mi smeta i kad svetlost kroz rupice na roletni prodje pa mi ide pravo u oci. Onda stavim cebe na glavu.user posted image Mislim da i Kaca nece da spava preko dana bas zato sto sam je navikla da spava u potpunom mraku.

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Zamračivanje sobe
12.12.2008 23:40:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

Ali ja po noći ostavim lampu u hodniku, i ostavim dječiju sobu otvorenu,ako se on slučajno probudi da mu nije totalni mrak da se neuplaši,a i ja se ponekad budim i nevolim da ništa nevidim.


Nama je kuhinja između dečije i spavaće sobe, pa ostavim neonku da gori u kuhinji, iz istih razloga kao što su tvoji.


(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Zamračivanje sobe
12.12.2008 23:42:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: andrijana

Pre nisam bila takva ali me je muz navikao.


Pa da - oni su krivi za sve! user posted image

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Zamračivanje sobe
13.12.2008 17:14:10   
andrijana
Naravno da su krivi!user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Zamračivanje sobe
13.12.2008 17:38:51   
oliveradj
Jednoj mojoj poznanici je muz rekao "Ma ti mozes da zaspis na drljaci, i da se pokrijes biciklom". Sram ga bilo zena radi naravno kad dodje kuci umorna je i nije imala problema da zaspi sto je njemu ocigledno smetalo. Krivi su, krivi.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Zamračivanje sobe
13.12.2008 18:08:05   
prase
Evo i jednog kontra-primera. Meni je potreban bar približan mrak da zaspem, a MM ne voli mrak jer se onda oseća "kao u grobu". Neku noć smo imali diskusiju na tu temu, ja krenula da spuštam roletne (živimo u prizemlju i sobu nam osvetljavaju bandere i saobraćaj na ulici) jer nisam mogla da zaspem, pa po principu - možda će mrak pomoći, a on udario u kuknjavu kako onda on neće moći da zaspe... Popustila sam posle nekog vremena, mada sam u stvari htela da sačekam da on zaspe pa da spustim roletne a san mi osujetio planove user posted image

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Zamračivanje sobe
13.12.2008 18:26:50   
guppy RR
user posted image user posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Zamračivanje sobe
13.12.2008 23:07:45   
Anoniman
Ja da živim u prizemlju ne bih ni dizala oletne - stalno bih bila natripovana da će neko nekako ući na prozor (kao da su roletne neka zaštita...)

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Zamračivanje sobe
16.12.2008 22:01:11   
andrijana
O,Tasha...........user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   [Obrisana poruka]
21.2.2009 9:20:17   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Zamračivanje sobe
21.2.2009 9:26:22   
NadaR
Kod mene u sobi uvijek mrak... Mm ne voli ali ipak popusti...
Tj , bude preumoran pa veze nema sta je

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Zamračivanje sobe
26.3.2009 20:16:13   
Sneža
a ja opet,mrzim kada mi je mračno u stanu,ma obožavam svetlost,a mm voli mračno,popustim mu jedino za vikend kada inače spavamo malko duže,pa vodimo ozbiljan intelektualan razgovor u krevetuuser posted image ,pa onda još malo spavamo,pa opet tako redomuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Zamračivanje sobe
29.3.2011 10:11:16   
bebać
spavaća mi je skoro uvijek zamračena....i po danu i po noći venecijaneri spušteni,a ove ostale sobe ne....

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Zamračivanje sobe
31.10.2016 9:09:23   
Anck Su Nmaun
Samo u spavacoj sobi ali do pola, ne volim bas mrkli mrak!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Zamračivanje sobe
31.10.2016 9:36:09   
isidora88
Nemam roletne pa ne mogu da zamracim koliko bih htela, ali imam zavese pa je koliko toliko mracno u spavacoj, u dnevnoj volim da je puno svetlosti

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Zamračivanje sobe
31.10.2016 9:58:20   
Animsaj9
Preko dana , sve roletne podignute , kako pada mrak tako spustamo

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Zamračivanje sobe
21.6.2017 15:17:00   
Anck Su Nmaun
Ne do kraja, pogotovo sad po vrucinama, malo ostane da udje svetlosti.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Zamračivanje sobe
22.6.2017 11:20:32   
Duškić
Ja ne volim da mi je mrak po kuci, volim svetlost ..Kad mi je zamraceno nekako sam slb..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Zamračivanje sobe
22.6.2017 11:27:24   
vocicana
Mracno je kada malisa drema, roletne do pola spustene, volim polu mrak, ne volim ni da sljasti sve kao las vegas, ni od sijalica ni od dnevne svetlosti, navucem zavese i podignem roletne, nekako mi je intimnije i lepse.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Zamračivanje sobe
22.6.2017 11:38:32   
Mariya
IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Mracno je kada malisa drema, roletne do pola spustene, volim polu mrak, ne volim ni da sljasti sve kao las vegas, ni od sijalica ni od dnevne svetlosti, navucem zavese i podignem roletne, nekako mi je intimnije i lepse.


hehe, kod mene sve obrnuto, ja volim da je kao u Las Vegasuuser posted image Ako mu spusti roletne ja idem za njim i dižem ih.
Kod nas je mrak samo kad spavamo.

< Poruku je uredio Mariya -- 22.6.2017 11:39:23 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Zamračivanje sobe
22.6.2017 12:37:01   
Sanjica26 RR
Kad je posle podnevna dremka roletne su na pola spustene. Ni ja ne volim da mi nesto bljesti dok spavam. I decu upravljam po sebi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here