|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zavese, draperije
5.1.2009 9:43:10   
Anoniman
Svuda sam stavila zavese (naravno one što se ne peglaju). U dnevnoj i spavaćoj sobi imam i draperije, one iz spavaće perem u mašini bez centrifuge, a ove iz dnevne ipak nosim na hemijsko. Planiram još u trpezariju da stavim draperiju, a kod Luke sam odlučila da neću.

Vi?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Zavese, draperije
5.1.2009 23:01:58   
Koka Loka
U prizemlju sam pa moram da ih imam. Planiram da promenim u dnevnoj, htela bih neke od organdina.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Zavese, draperije
6.1.2009 12:22:49   
kumara
Jao mene zavese izbezumljuju! Uvek se nakupe dima i dodje ti da poludis, tako da vise volim venecijanere ili one babmbusove roletne.

(odgovor članu Koka Loka)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Zavese, draperije
6.1.2009 12:25:47   
Anoniman
Skineš zavesu, zum u mašinu, izvadiš i okačiš da se suši i onda miriše. user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Zavese, draperije
6.1.2009 12:27:57   
kumara
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Zavese, draperije
7.1.2009 14:12:22   
Lu
Ni ja nevolim zavjese,ali pošto nevolim ni tepihe ni tapacirani namještaj ni ništa od tekstila,da mi kuća neizgleda kao skladište,stavila sam neke ali su svima čudne jer idu ukoso,
s jedne strane su duge 20cm pa se šire do drugog kraja na 40cm,znači ukoso ali su uglavnom preko zida do prozora i samo malo preko prozora i imam roletnice koje me nerviraju,planiram da stavim vanjske da ih nemoram prati ni čistitiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Zavese, draperije
7.1.2009 14:43:51   
Anoniman
A sada su ti roletne sa unutrašnje strane prozora? user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Zavese, draperije
7.1.2009 17:25:52   
Lu
Ma da,one glupe aluminijske koje moram bar dvaput godišnje skidati i pratiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Zavese, draperije
7.1.2009 20:18:58   
andrijana
Ja imam ogromne zavese,od zida do zida,od plafona do poda. Razmisljam da ih menjam ali ne znam kakve da stavim.Perem ih svake nedelje pa mi muz kaze da nisam normalna! A bas lepo osveze celu kucu...


< Poruku je uredio andrijana -- 7.1.2009 20:19:55 >


_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Zavese, draperije
7.1.2009 20:27:20   
andrijana
Da li volite cisto bele ili u nekoj boji? Meni se sarene ne svidjaju,necu da mi kuca lici na cirkus.

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Zavese, draperije
7.1.2009 22:20:26   
kumara
I meni su lepse jednobojne. Kod sarenih je problem sto onda sve moras da uklapas po njima. Ja sam u jednom od iznajmljenih stanova zatekla sarene zavese i potpuno drugaciji sareni tepih, a i namestaj je imao kao neke sare... Ma uzas zivi. Zavese sam skinula, tepih izbacila, a namesta prekrila jednobojnom tkaninom. user posted image

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Zavese, draperije
7.1.2009 23:07:37   
Anoniman
Jednobojne. U dnevnoj su slonova kost sa bordo draperijama. U trpezariji su svetlo plave. U Lukinoj i spavaćoj su bež.

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Zavese, draperije
1.3.2009 21:50:37   
afrodita
Ja imam one roletnice od trskiuser posted image user posted image user posted image
tako da sa zavesama nemam problema

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Zavese, draperije
6.3.2009 11:17:12   
eugenija
Ja treba da selim u nov stan, i naravno razmišljam o zavesama .. I u teškim sam rebusima... Pojma nemam kakve da kupim, ni kakve idu, ni ne idu.. Ne sviđaju mi se sad ove turbo moderne, prozirne, a tanke.. A opet, ne znam ni šta mi se sviđa...

Tasho, ajd nam slikaj svoje, lepo si ih opisala...

< Poruku je uredio eugenija -- 6.3.2009 11:18:26 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Zavese, draperije
7.3.2009 8:14:46   
NadaR
Ja imam samo u dnevnoj zavjese, nekakve lagane , bijele sa po kojim crvenim kvadraticem posto mi je i garnitura crvene bojeuser posted image
Na svim ostalim prozorima su mi venecijaneri.. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Zavese, draperije
7.3.2009 8:56:21   
mihi
I ja imam venecijanere ali zavese. Venecijaneri skupljaju prašinu katastrofa.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Zavese, draperije
11.3.2009 10:11:23   
Lu
Jel znate za neki link sa zavjesamauser posted image
Dobila sam novi namještaj napokon i sada ću da stavim narandžaste zavjese ali ne preko cijelog prozora nego bi opet nešto neobično napravila a baš nemam ideju,možda da napravim neke trakice raznih dužinauser posted image
Želim da bude baš avangardnouser posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Zavese, draperije
31.3.2009 15:11:30   
Anoniman
Iz Kafice...

IZVORNA PORUKA: lu

Evo i mene user posted image
Išla sam kupiti zavjese nove i jedva sam našla boju koja mi odgovara,stvarno ovi trgovci nemaju smisla za trgovinu,postavljaju tako glupa pitanja >pa zašto će vam ta drečava narandžasta,ljepša je ova malo nježnija<user posted image
A opravdanje zašto nemaju tu boju je >pa to se ne traži<,
a šta ja radim nego tražim i gdje su tražili svi ostali kojima vise na prozorima narandžaste zavjeseuser posted image
Opet sam sebi dozvolila da me budale izbace iz taktauser posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Zavese, draperije
31.3.2009 15:23:10   
Anastazija
Nedavno stavila plise zavese u dnevnu sobu.. Izgledaju kao venecijaneri ali nisu.. nego su od nekog materijala.. i plisirane.. Sistem je, doduse, isti kao kod venecijanera.. Ali, htela sam nesto nesvakidasnje.. i.. zadovoljna sam! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Zavese, draperije
31.3.2009 15:24:37   
Anoniman
I kako se to pere? user posted image

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Zavese, draperije
31.3.2009 15:25:15   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

I kako se to pere? user posted image


Ne znam.. user posted image user posted image user posted image  Nove su.. Mozda se samo zamene jos novijim .. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Zavese, draperije
24.10.2010 15:40:20   
Lu
Uf ja moram ove svoje dekore (što ih upravo gledamuser posted image ) podhitno da mjenjam, grozni suuser posted image

Ovdje ima nekih ideja
KLIK

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Zavese, draperije
25.10.2010 16:43:50   
ivaj
Najvise para potrosila sam za zavese i draperije.Obozavam ih! To mi je najveci ukras u kuci i prosto sam luda za njima.Imam po nekoliko zavesa za jedan prozor jer volim da menjam.
E sad,nikad ranije nisam peglala zavese nego ih samo okacim onako mokre i one se isprave.Sad sam kupila neke za spavacu sobu,kad sam ih izvadila iz ves masine izgledale su kao krave da su ih zvakaleuser posted image  I smorila sam se koliko sam peglala a opet su ostale izguzvane.
A ne znam gde mi je uputstvo za ves masinu da bar smanjim broj obrtaja,jer ih ova moja ima 1 400 pa izguzva sav ves.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Zavese, draperije
26.10.2010 7:14:17   
Lu
Žene hoću da vidim vaše zavjese, slikajte svoje zavjeseuser posted image
Meni trebaju neke kraće ili dekori, čisto zbog ukrasauser posted image
Nešto narandžasto, neobičnog oblika...

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Zavese, draperije
26.10.2010 8:30:25   
SUPER MAMA
Evo zavesu u Monikinu sobu jos to je ostalo juce sma je stavila

user posted image

Inace je prozracna sa ljubicaste krugove posto takav nam je ambijent.Nije nesto posebna al se meni dopada.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here