|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zeznula sam veš...
28.8.2008 19:54:58   
guppy RR
Opet sam se zeznula...

već dve godine perem jednu muževu majicu sa tamnim vešom. Majica je crna i ima bele štrafte, i to uvek perem sa ostalim pamučnim majicama crne ili tamno plave boje na 40 stepeni. E, ovaj put je nešto krenulo naopako (nisam ustanovila šta) i te bele štrafte su postale sive user posted image

Baš sam tužna, jer oboje volimo tu polo majicu.
Šta mogu sad da uradim, da je povratim u prvo stanje?
user posted image user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Zeznula sam veš...
28.8.2008 21:18:27   
dadakg
Mislim da ti je jedino rešenje da je potopiš u malo deterdženta i ostavi da prenoći, pa koliko se skine. Ali posle dva tri pranja bi trebalo da da vrati svoju boju. I meni se to dešavalo, ali u zavisnosti od materijala neke stvari su se brže a neke sporije povratile.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Zeznula sam veš...
9.9.2008 4:59:48   
stella
Kad ves poboji najbolje odmah opet ukljuciti masinu a izbaciti uljezauser posted image
A za tvoj problem neznam,mozda upali to da potopis preko noci.

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu dadakg)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Zeznula sam veš...
9.9.2008 13:25:02   
guppy RR
Nisam još ništa probala... šmrc.


(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Zeznula sam veš...
8.10.2008 11:18:14   
gulivercic
Mozda da je potopis u Vanish jer on stvarno pravi cuda.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Zeznula sam veš...
8.10.2008 13:09:13   
guppy RR
Muž je rekao, da mu se sviđa novi dizajn :)))))))))))))))
.... eto kako je dobar prema nesposobnoj domaćici user posted image

(odgovor članu gulivercic)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Zeznula sam veš...
9.10.2008 7:37:20   
ebru
Evo da i ja prijavim "upropasten ves",ustvari citavu masinu djecijeg vesa.Prala na 60 i bila jedna majica roze(uljez)i sad je sve na roskastouser posted image ...pusticu da se osusi,pa opet u masinu na 60°,valjda uspije da dobije bjelu boju...a najgore od svega sto je bio jedan gornji dio trenerke bjel,a sad je roskast,a donji osto bjel(nisam ga prala)

_____________________________

Monika 11.12.2007
Svaki covjek upozna jednom covjeka svom zivota,ali samo rjetki upoznaju ih u pravo vrijeme!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Zeznula sam veš...
9.10.2008 20:10:17   
guppy RR
Join the club user posted image

(odgovor članu ebru)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Zeznula sam veš...
15.2.2011 22:05:56   
moja ciklama
kada smo krenuli da živimo zajedno, na smenu nam je donji veš bio plav i roze.
MM umirao od smeha svaki put kada mu vidi da ima nove boje gaća u ormaru.user posted image
Meni u početku bilo, glupo, ali posle sam se naviklauser posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Zeznula sam veš...
15.2.2011 22:13:54   
gagana83
Jedan savet:
nikako ne koristite ono cudo iz DM-a koje kao vraca prvobitnu boju stvarima (ne mislim na one maramice "hvatac boja",imaju oni neko sredstvo koje kao skida boju sa vesa koji je greskom ofarban)
E pa to cudo je toliko "dobro" da je moja predivna crvena posteljina potpuno izbledela i morala sam da je bacim,skroz je neupotrebljiva.

Greskom sam ubacila neke crne majice i ona je samo malo po krajevima pokupila tu crnu boju.Ja pametna probam sa tim cudom i skroz je upropastim,dobila je neku narandzasto-zelenu bojuuser posted image
Budala,umesto da sam probala za pocetak na malom delu ja je potopila celuuser posted image

< Poruku je uredio gagana83 -- 15.2.2011 22:14:29 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Zeznula sam veš...
15.2.2011 22:15:31   
limunada
IZVORNA PORUKA: moja ciklama

kada smo krenuli da živimo zajedno, na smenu nam je donji veš bio plav i roze.
MM umirao od smeha svaki put kada mu vidi da ima nove boje gaća u ormaru.user posted image
Meni u početku bilo, glupo, ali posle sam se naviklauser posted image
user posted image user posted image user posted image a ja mm potkusulje zeznila jbg.


_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Zeznula sam veš...
15.2.2011 22:31:00   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: gagana83

Jedan savet:
nikako ne koristite ono cudo iz DM-a koje kao vraca prvobitnu boju stvarima (ne mislim na one maramice "hvatac boja",imaju oni neko sredstvo koje kao skida boju sa vesa koji je greskom ofarban)
E pa to cudo je toliko "dobro" da je moja predivna crvena posteljina potpuno izbledela i morala sam da je bacim,skroz je neupotrebljiva.

Greskom sam ubacila neke crne majice i ona je samo malo po krajevima pokupila tu crnu boju.Ja pametna probam sa tim cudom i skroz je upropastim,dobila je neku narandzasto-zelenu bojuuser posted image
Budala,umesto da sam probala za pocetak na malom delu ja je potopila celuuser posted image


Ja se isto kunem u maramice dr Beckmann.
A za ovo drugo...ne znam da li mislimo na isto, ali...
unistim ja jednu Matijinu jaknu crveno crno bijelu, tj. ono crno pusti boju po bijelom i crvenom. Kupim ja neki prasak isto dr Beckmann kao za skidanje fleka. I naravno da je sve nestalo. Ja odusevljena user posted image Stavim je u masinu za susenje, kad sam izvadila imam sta da vidim user posted image Jakna je narandzasto sivo bijela user posted image naravno da sam popizditis, mada ni onako je ne bi nosio, pa mi je skoro svejedno bilo. Tako da znate, to sto skida boju, je dobro samo za bijelu robu ili robu svjetlih boja, nikako ove tamne user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Zeznula sam veš...
15.2.2011 22:43:47   
Crvenkapa85
ja sam svekru obojila gace u roze,tad i nikad vise....user posted image

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Zeznula sam veš...
16.2.2011 0:35:42   
pepeljuga
Ja se isto kunem u maramice dr Beckmann.



takodje! user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Zeznula sam veš...
16.2.2011 8:14:01   
jance
joj jao krenem da nabrajam sta sam sve unistil od sopstvene garderobe zadnjih nekoliko godina, nebi imala mesta gde da pisem user posted image
ne bojim ja stvari, nego ih spalim prilikom susenja (zuri mi se)user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Zeznula sam veš...
16.2.2011 10:46:11   
gagana83
IZVORNA PORUKA: choopa choops

IZVORNA PORUKA: gagana83

Jedan savet:
nikako ne koristite ono cudo iz DM-a koje kao vraca prvobitnu boju stvarima (ne mislim na one maramice "hvatac boja",imaju oni neko sredstvo koje kao skida boju sa vesa koji je greskom ofarban)
E pa to cudo je toliko "dobro" da je moja predivna crvena posteljina potpuno izbledela i morala sam da je bacim,skroz je neupotrebljiva.

Greskom sam ubacila neke crne majice i ona je samo malo po krajevima pokupila tu crnu boju.Ja pametna probam sa tim cudom i skroz je upropastim,dobila je neku narandzasto-zelenu bojuuser posted image
Budala,umesto da sam probala za pocetak na malom delu ja je potopila celuuser posted image


Ja se isto kunem u maramice dr Beckmann.
A za ovo drugo...ne znam da li mislimo na isto, ali...
unistim ja jednu Matijinu jaknu crveno crno bijelu, tj. ono crno pusti boju po bijelom i crvenom. Kupim ja neki prasak isto dr Beckmann kao za skidanje fleka. I naravno da je sve nestalo. Ja odusevljena user posted image Stavim je u masinu za susenje, kad sam izvadila imam sta da vidim user posted image Jakna je narandzasto sivo bijela user posted image naravno da sam popizditis, mada ni onako je ne bi nosio, pa mi je skoro svejedno bilo. Tako da znate, to sto skida boju, je dobro samo za bijelu robu ili robu svjetlih boja, nikako ove tamne user posted image


Jeste Choopa to je taj prasakuser posted image

A njihove maramice su fenomenalne.Ja bez njih ne ukljucujem masinuuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Zeznula sam veš...
18.8.2015 20:34:52   
jess021
Help!
Prala sam sareni ves i neka crvena haljina ga je obojila komplet sve, nije nista novo sem lanenih pantalona mm-a i jednih 3/4 pantalona, oboje su inace krem boje.
Sad sam ponovo ukljucila sa Vanishom i nadam se da cu uspeti da skinem boju.
Ima li neko jos neki savet?
Bas sam se iznerviralauser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Zeznula sam veš...
18.8.2015 21:00:25   
Ana RR
Probaj da opereš sa lovcem na boje, možda izvuče. Ja inače u svako pranje sem belog veša (mada ponekad ubacim i tu) stavim jednu maramicu lovca na boje i ne brinem. Za šareni veš je spas jer možeš prati zajedno se moguće boje i nemaš frke oko toga da će nešto pustiti boju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Zeznula sam veš...
18.8.2015 21:04:23   
jess021
Ana, nisam to nikad koristila, iskreno nikad mi se nije desilo da ofarbam ves.
Ali za sve postoji prvi putuser posted image
Gde to ima da se kupi? Mogu jedino sutra.
Hvalauser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Zeznula sam veš...
18.8.2015 21:57:09   
SunFlower
Nazalost mislim da taj lovac na boje sluzi preventivno, ako nesto pusti boju da se ne ofarba ostalo. a ako je vec pustilo mislim da ces tesko sta spasiti, eventualno ce se posle vise pranja isprati ako vuce na roze. Imas u dm-u svasta nesto za ves, znam da postoji za beli ves koji se obojio - ja probala i ne pomaze, sta se zeznulo, zeznulo se.

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Zeznula sam veš...
18.8.2015 23:17:29   
Ana RR
Jess, imaš u svim radnjama (Maxi, Tempo, Dis, Roda, Idea..) klik

Ne znam ni ja da li će izvući nešto sa već obojenog veša ali ima dosta takvih nekih proizvoda koji bi mogli da pomognu, probaj.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Zeznula sam veš...
19.8.2015 8:18:50   
jess021
Hvalauser posted image
Jutros gledam te pantalone i cini mi se da nije bas tako strasno, mozda jos koje pranje pa ce biti ok.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Zeznula sam veš...
12.3.2016 10:14:45   
aleksandrici
I ja sam zeznula jaknu sinu.Jaknu koju je dobio od tetke i divna je ali ni manje ni više crno bela kombinacija.Ma prelepa je.Ajd da operem,razmiljam na 40 stepeni ne moze nista da joj bude i da ne moze da se pomesaju boje.Sve vreme sam strepela kako će da ispadne ta jakna.I naravno osećaj me nije prevario.Jakna haos.Upropastila sam je.Toliko mi bilo krivo da sam mogla da netsanem.Toliko sa bila nervozna da sam se u dubini duše tešila "daj,smiri se,pa to je samo jakna ",kupićemo drugu.I sad mi žao dok pišem a što je najgore jakna nije bila prljava.Probaću s venišom,možda mi uspe a ako ne,kupuću drugu.

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Zeznula sam veš...
12.3.2016 15:36:09   
cockic
imate i u dm-u denkmit hvatac boja i prljavstine cena je dosta povoljnija od lovca na boje.oko 250 din je ovaj ima 24 maramice unutra.ja trenutno njega imam i super je.mada ja ga najvise stavljam u beli ves da izuce iz belog sivilo.u sareni ponekad.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Zeznula sam veš...
12.3.2016 17:58:14   
vonavoj
Hvala cockic.bas cu da probam!

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here