|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   alergija na kozmeticke preparate za decu
16.2.2009 23:38:49   
Tijanas
Pre dva dana sam namazala moju dvogodisnju devojcicu chicco-vom kremom za telo i totalno se osula po stomaku i ledjima.Nisu u pitanju boginje.Inace je ne mazem kremama jer je pre par meseci pocela da reaguje i kada je obrisem vlaznim maramicama.Sve su one kao supersenzitivne,ali izgleda da bas i nisu bezazlene.Inace nije alergicna ni na jednu namirnicu,pa da mogu da kazem da je generalno preterano osetljiva.Jedino cime smem da je namazem je jekoderm.Cak mi je i na Pavlovica reagovala(doduse ne tako jako).U aprilu puni dve godinice,pa je vec krajnje vreme da joj skinem pelene,tako da vise necemo morati da se mazemo.Da li je neko imao slicno iskustvo sa detetom?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: alergija na kozmeticke preparate za decu
16.2.2009 23:44:33   
Anoniman
Da ti poželim dobrodošlicu za početak. user posted image

Ima slična tema, Osip KLIK


(odgovor članu Tijanas)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: alergija na kozmeticke preparate za decu
16.2.2009 23:45:39   
Jacaca
Obrati se apotekarima i objasni kakav problem imas, oni ce ti napraviti kremu za hiper senzitivnu kozu.

(odgovor članu Tijanas)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: alergija na kozmeticke preparate za decu
16.2.2009 23:49:22   
Tijanas
Hvala na dobodoslici!Svaka pomoc je dobrodosla.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: alergija na kozmeticke preparate za decu
30.3.2014 22:03:01   
mama treći put
Ja samustanovila da mi je sin alergican na kreme u kojima ima dodatkanevena.Ima osam meseci.

(odgovor članu Tijanas)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: alergija na kozmeticke preparate za decu
30.3.2014 22:25:12   
Tikica!
Moja beba je nakon druge upotrebe Johnsons bebi kreme sa lavandom bukvalno buknuo. Lice mu se zacrvenelo,nateklo,gorelo kao da je ceo dan bio na suncu. I ja sam namazala,a onda i ja buknula. Ista reakcija i peckanje. Mogu samo da zamislim kako je njemu jadnom bilo. A Johnson vazi za najstariju bebi kozmatiku. user posted image

(odgovor članu mama treći put)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: alergija na kozmeticke preparate za decu
30.3.2014 23:25:35   
anci kv
Mi koristimo chico ulje i mleko a seba med kremu,kupku i šampon. Pavlovićevu ne koristimo,sa mesecdana je dobila osip na guzi pa smo uzeli kremu napravljenu u apoteci, preko noći prošlo.

(odgovor članu Tikica!)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: alergija na kozmeticke preparate za decu
2.4.2014 20:15:51   
Tikica!
Meni je ubedljivo najbolji Sudocream za zastitu koze od pelena. Jako je dobar i za osipe ili bilo koje promene na kozi. Stvarno fenomenalna krema,a Pavloviceva mast nije vise sto je bila.

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here