|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Beba udara glavom
11.3.2013 12:51:38   
Sandricak
Drage moje,
da li vase bebe udaraju glavom o zid, o patos, o krevetac... o sta god stignu?

MI imamo problema sa tim pa da cujemo savete i predloge kako to da iskorenimo...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Beba udara glavom
11.3.2013 13:10:14   
sneza24
Dadvid je udarao glavom o zid sa nekih 13-14 meseci i to se rukama osloni na zid i udara glavom namerno.
Jedino da mu skrećeš pažnju nečim drugim ili da ne obraćaš pažnju,ako se ne udara jako, pa kad on vidi da ti tebi to nije zanimljivo možda prestane brzo.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Beba udara glavom
11.3.2013 13:16:18   
mamamikka
mi i sad imamo taj "problem", moj David od radosti, dragosti, šta li, često glavom udara onog kome se obraduje, npr kad dođem s posla i dignem ga on me prvo istiska ručicama svom snagom pa onda i glavom, pa sam par puta imala i razbijena usta. nadam se da će postati malo nežniji...

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Beba udara glavom
11.3.2013 13:18:42   
Olga75
nekada su psiholozi govorili da je to udaranje glavom pa i celim telom znak zanemarivanja
sad kazu da je to zbog razvijanja sinapsi

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mamamikka)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Beba udara glavom
11.3.2013 13:22:25   
Dada81

IZVORNA PORUKA: mamamikka

mi i sad imamo taj "problem", moj David od radosti, dragosti, šta li, često glavom udara onog kome se obraduje, npr kad dođem s posla i dignem ga on me prvo istiska ručicama svom snagom pa onda i glavom, pa sam par puta imala i razbijena usta. nadam se da će postati malo nežniji...

Tako je moj David isto,gde god se nadje lupa glavom cim mu nesto nije odgovaralo.Prestao je naravno,ne brini. Olga,lepo saznanje,nadala sam se samo da mu nece stetiti,ali nije def.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu mamamikka)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Beba udara glavom
11.3.2013 13:41:31   
Sandricak
I marko to namerno radi, osloni se rukama o zid i udara glavom, i mi kad kazemo ne to, on gleda u nas u opet, i opet, i opet... dok ne otplace...

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Beba udara glavom
12.3.2013 0:39:52   
Skockica
Ovo moje malo pocne da mlati glavom obicno kad ga neko drzi. Koliko me puta cepio u nos user posted image ali bitno da je on dobro user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Beba udara glavom
12.3.2013 0:43:43   
Tammara
I moj sin je počeo da udara glavom o svašta kad je imao 13 meseci. Sad ima 15 i nije još prestao. Nekad udara onako bez veze, ništa mu ne smeta, a nekad kad nešto radim on stane pored mene, osloni se leđima na zid i udara nazad glavu. Nikad ne udara jako, nikad ne plače zbog toga, ali i mene brine, pa kad počne sklonim ga od zida.

_____________________________

"Držimo se jedno drugog, dok oluja besni oko nas..."

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Beba udara glavom
13.3.2013 16:50:47   
Sandricak
Mi smo sada poceli da se udaramo i po usima... ne uvek, ali s vremena na vreme... obicno kad pocne da besni onda udara sam sebe..

(odgovor članu Tammara)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Beba udara glavom
13.3.2013 16:59:35   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Skockica

Ovo moje malo pocne da mlati glavom obicno kad ga neko drzi. Koliko me puta cepio u nos user posted image ali bitno da je on dobro user posted image

samo da je dobro

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Beba udara glavom
13.3.2013 17:01:39   
Sandricak
to je najbitnije....


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here