|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Borbena faza kod dečaka
23.12.2009 0:06:46   
Anoniman
Luka ima 3,5 god i odlepiću od faze "Hajde da se borimo!" ili "Hajde da se bori gorila sa Tarzanom, Dinosaurus sa robotom, Šrek sa džinom od kocaka... "
Totalno destruktivna faza!
Neke žene sa kojima sam pričala, koje imaju stariju decu, već preko 10god, kažu da je to faza i da to prođe oko 5te godine.

Kakva su vaša iskustva?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Borbena faza kod dečaka
23.12.2009 0:37:32   
srea
moj sin ima 10 god i nismo imali tih faza to je valjda sve do deteta,e tek mi je sad briga kad ima 10god i kad ih hvata pubertet,nepitaj,ali znam da ima dece kod kojih te faze postoje,iskreno to je do okruzenja,gde se dete krece sta vidi od druge dece kopira,ili ako gleda crtace gde ima nasila poput ben ten nindza kornjace i slicno onda nastupa ta faza,ali pricom mislim da mozes da u obijasnis jeste on mali,ali veruj kapiraju sve...

_____________________________

sreca

Neznanje je covjeku najveci neprijatelj...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Borbena faza kod dečaka
23.12.2009 0:41:46   
Anoniman
Da, i ja mislim da to ima veze sa Ben Tenom i sl. user posted image Pitam se kako moj brat nikada nije mislio da su pile i krava brat i sestra kada je to gledao na Cartoon Networku? user posted image Kako upiju te gluposti?! user posted image

Ja pričam, i uglavnom se smiri, shvatio je da neću da se igram ako se borimo. Više to ni ne pokušava sa mnom. Ali, ipak s vremena na vreme ...

(odgovor članu srea)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Borbena faza kod dečaka
23.12.2009 0:45:57   
srea
samo mu ti izbaci nasilne crtace i bice ok najbolji su diznijevi,ja sam radila puno sa decom i znam ali nebrini bice ok malo mu ubaci u igru nesto da crta pise pohvali mu rad daj mu volje da nastavi crtat bilo sta nek skraba samo da skrene misli od nestasluka i ja imam ukuci mladjeg sina bio zvrk jeste da mu je tek dve ali aladin i carobna lapa,nodi miki mas bas super se zna zaigrat,od sestre mali gledo pipi i duga carapa haos napravio po kuci posle odgedanog crtacauser posted image user posted image cmok za tvog malisu...

_____________________________

sreca

Neznanje je covjeku najveci neprijatelj...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Borbena faza kod dečaka
23.12.2009 0:49:58   
Anoniman
Diznijeve već znamo napamet. user posted image Noddy takođe.

Da crta neće.
Recimo, jako je vezan za mog dedu, pa smo nosili dedi crteže, deda ih zalepio na zid, kao, predivni su... ali ne.

Pretpostavljam da će to kolektiv promeniti, kada bude video da i drugi crtaju, i drugi prave, lepe... samo da malo prođe ova zima i ovaj šugavi grip i da ga vratim u vrtić.

Mislim da mu fali dece, ova zima... ne može ni u park, a tamo je imao ekipicu sa kojima je od malena.



(odgovor članu srea)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Borbena faza kod dečaka
23.12.2009 0:52:37   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Pitam se kako moj brat nikada nije mislio da su pile i krava brat i sestra kada je to gledao na Cartoon Networku? user posted image Kako upiju te gluposti?! user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image e nasmejja me Tashke user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Borbena faza kod dečaka
23.12.2009 0:52:47   
srea
samo nek je zdravo docice sve na svoje mesto bolje nek se ispraze dok su mladji nego kasnije...

_____________________________

sreca

Neznanje je covjeku najveci neprijatelj...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Borbena faza kod dečaka
23.12.2009 7:03:08   
Lu
A znaš šta kaže moj Roko,
mama ja volim ben tena, ali se plašim gledati njegov crtićuser posted image
Djeca su ga zarazila kojekakvim likovima ali on je još plašljiv,vidim da ne voli da gleda te "strašne"crtiće ako slučajno krenu na tv,što je meni naravno dragouser posted image
Dokad će ovo trajati ne znam,sigurno je da će i on početi kao svi da voli i te glupe likove,mada mi nemamo ni jedan taj crtić ali...
Uglavnom je sad u fazi autića,vlakića,lopte...
Neki dan leti lopta po kuhinji a ja se sjetim slike tvog Luke kako je šutnuo na kuhinju i ostala goreuser posted image

(odgovor članu srea)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Borbena faza kod dečaka
23.12.2009 9:30:44   
*Alexx*
Apropo crtaća na CN: deca naših kumova mnogo bolje spavaju od kada ne gledaju CN. Ovako su se budila, imala noćne more...

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Borbena faza kod dečaka
23.12.2009 9:31:39   
Anoniman
oj Tasho ne traumirajme 

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Borbena faza kod dečaka
23.12.2009 12:23:53   
mamanp
Ih, Tasho, ti jedno a ja dvoje sa razlikom od 7,5 godina, pa zamisli na sta to lici, a on jos ide na karate i jednom rukom moze koscice da joj slomi. Uhvati malu pa je pretura sa nekakvim karate potezima, stomak mi se prevrne gledajuci ih. A lopta...ma na loptu sam vec oguglala... Al, sve ce ih to proci (nadam se)user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Borbena faza kod dečaka
23.12.2009 15:23:30   
Anoniman
Moj Lazar je borben od kad je napunio godinu dana. U jaslicama su tvrdili da njega neko uci da se tuce jer je to radio drugacije od druge deceuser posted image
Sad ima 3,5 godine i stalno bi da se tuce. Mene je lemao sve dok nisam ostala trudna sa drugim detetom i jedva ga odvikla od toga. Zato svog taju bije stalno. Za sad ne tuce mladjeg brata, ali za godinu-dve ce se tuci sigurno. Ova faza traje jako dugo, pa sam pocela da sumnjam u to da je faza, verovatno je takvo, borbeno dete. I mama mu je bila najjaca u zabavistuuser posted image Bar nisam dobijala batine od vrsnjakauser posted image


A sto se crtaca tice tek od skora je poceo da gleda te borilacke, ali su mu i dalje omiljeni oni nenasilnicki tipa Pepa prase i sl.


< Poruku je uredio Zille -- 23.12.2009 15:28:03 >

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Borbena faza kod dečaka
23.12.2009 17:29:21   
Anoniman
Ma i Luka je sada počeo da gleda ove nasilne crtaće, pa tek sad se pojavio Ben Ten na CD-u.

Apropo spavanja - baš dobro spava od kada gleda ove nasilne. user posted image  

Nisam pametna, majke mi! I ja sve više mislim da je "dete takvo". user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Borbena faza kod dečaka
24.12.2009 8:30:01   
mamanp
Ma proci ce ga i ta faza. Za sve su krivi crtaci. Decak iz komsiluka moje mame je u vreme kad su bili popularne Nindza kornjace skakao sa bureta u dvoristu. Deca su ko sundjer i kopiraju sve sta drugi da rade, a posebno kad je to junak iz crtaca.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Borbena faza kod dečaka
25.12.2009 15:27:15   
srea
Tasha jel malisa jos u vazi tuceuser posted image ili se smirio?

_____________________________

sreca

Neznanje je covjeku najveci neprijatelj...

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Borbena faza kod dečaka
25.12.2009 16:23:43   
Anoniman
Tuče se user posted image

(odgovor članu srea)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Borbena faza kod dečaka
7.5.2011 11:00:59   
Rivana
Luka je poceo da me bije, viknem na njega nista ne pomze, kad krene ne zna da stane, u parku decu ne tuce ali nas u kuci ubi i to bez nekog razloga igramo se i iz cista mira krene, i kaze mogu da bijem mamu? Strasno pocinjem da se brinem zasto je takav da li je to normalno user posted image

< Poruku je uredio Rivana -- 7.5.2011 11:01:18 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here