|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   broj pampersa?
27.5.2009 11:01:46   
bojanka
iskusne mame imam jedno pitanje,

spremam stvari za bebu pa sam vec pokupovala gomilu i jedan paket pampersa br1, to su one od 2-5 kg...
da li su to male pelene, mozda sam trebala da uzem br.2 posto citam da to cesce uzimaju za tek rodjene bebe.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: broj pampersa?
27.5.2009 11:03:25   
Anoniman
sasvim ti je dovoljno 1 za pocetak ...jedino ako ti nije ljekar rekao da beba odokativno ima oko ili preko 4 kg

(odgovor članu bojanka)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: broj pampersa?
27.5.2009 11:04:51   
bojanka
hvala, za sad nije krupna beba...videcemo, ima jos mesec dana :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: broj pampersa?
27.5.2009 11:05:21   
NadaR
Ja sam kupila br 2 ali mislim da je sasvim ok sad za pocetak jedinica. Vec sledeci paket kupis 2...user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: broj pampersa?
27.5.2009 11:07:09   
bebać
Jedinicu kupi i taman ćeš potrošit taj paket,odmah ide 2...znači samo jedan paket jedinice ti treba...posle beba odmah prelazi na dvicu,pošto prvih meseci brzo i dobro napredujeuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: broj pampersa?
27.5.2009 11:07:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bojanka

hvala, za sad nije krupna beba...videcemo, ima jos mesec dana :)


nema na čemu .... tada ti je jedinica dovoljna vidjećeš....al je za ča preraste user posted image

(odgovor članu bojanka)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: broj pampersa?
27.5.2009 11:08:10   
bebać
Dame izvinite,samo da kažem Vučku,ajde na Face..trebam teuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: broj pampersa?
27.5.2009 11:08:30   
Lu
Bojanka možda ćes samo potrošiti taj jedan paket i najvjerojatnije preći odmah na dvicu,jer jedinica je za malo sitnije bebe iako piše do pet kg nema šanse da se stavi bebi od 5kg,
ali nije to nikakav problem,sretno draga u iščekivanjuuser posted image

(odgovor članu bojanka)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: broj pampersa?
27.5.2009 11:10:16   
Anoniman
Moj Luka je rođen sa svega 2700, i odmah sam uzela 2ku.

Sada ima 12kg, i iz pelene veličine 5 (koja je kao od 12-26kg čini mi se... nisam sigurna za gornju granicu, ali znam da kreće od 12kg) mu sve iscuri preko noći. Uzela sam 6-icu, koja je od 16kg, i iz toga mu ne iscuri.

Ta određenja kilaže na pelenama nemaju veze sa mozgom.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: broj pampersa?
27.5.2009 11:12:41   
bebać
A eto Tasho upravu si,onda ta kilaža nema veze....Sergej ima 12 kg,i više možda(zadnji put pre 2 meseca je imao toliko)i koristimo pampers 4.i ne curi mu ništa,pelena sve kupi..ne budi se mokaruser posted image user posted image user posted image user posted image ko će da ga zna

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: broj pampersa?
27.5.2009 14:38:02   
bojanka
hvalaaaa user posted image  
sve sam skoro apsolvirala samo mi nisu jasne bile te pelene...ali drzacu se vasih saveta :)

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: broj pampersa?
27.5.2009 20:17:33   
mihi
Ja koristim za Miloša 5 a on ima 9200g manje nema šanse sve procuri. Ima li većih od 6?

(odgovor članu bojanka)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: broj pampersa?
28.5.2009 8:36:53   
Anoniman
Mislim da nema. Onda su valjda idealno rešenje Let's go, valjda su one bolje nego ove Active baby... Pričam napamet, na osnovu onoga što sam čula.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: broj pampersa?
28.5.2009 9:25:46   
bebać
Mislim da je sve individualno kako beba podnese koju pelenu...i nije svaka bebica isto gradjena...meni 4 Aktive baby odlično paše(mislim Sergejuuser posted image )a eto Mihi reče da njen malac ima manje kila a paše mu 5ca...ko će da ga zna,nema pravila

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: broj pampersa?
28.5.2009 9:28:23   
Anoniman
mislim da ima neka razlika u pelenama u zavisnosti od proizvodjaca ... recimo pampers 4 mom sinu ne moze .... a violeta 4 mu je cak malo i velika .... cini mi se da su i DM pelene malo vece nego pampers isti broj

ja koristim violetu i odlicne su .... ja sam prezadovoljna

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: broj pampersa?
28.5.2009 9:32:21   
Lu
IZVORNA PORUKA: mihi

Ja koristim za Miloša 5 a on ima 9200g manje nema šanse sve procuri. Ima li većih od 6?

Nema većih od 6.-ice,
a baš mi je sve ovo čudno a ustvari možda postoji logično objašnjenje da nisu sva djeca iste građe bez obzira na kilažu,mislim prvenstveno na širinu kukova...ma samo moždikamuser posted image

Moj Roko ima 15kg i koristi 5-icu bez ikakvih problema,kojih ni ranije nismo imali sa manjim brojevima.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: broj pampersa?
28.5.2009 9:39:44   
mihi
Kod nas nema tih Violeta a DM ima ali nisam probala.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: broj pampersa?
28.5.2009 9:44:37   
Anoniman
Violeta je bosanski proizvod ...tačnije hercegovački .... i zaista su odlične

user posted image

i inace uzimam njihove i vlazne maramice i toalet papir ...uloske (mada nisam od onih samo nek je domaće pa je dobro.... čak sta vise mislim da su malo skuplje od pampersa ili ista cijena)

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: broj pampersa?
28.5.2009 9:46:27   
mihi
Važno da su dobre Lenka.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: broj pampersa?
28.5.2009 9:51:19   
Anoniman
Mihi imas pp od mene ...
jesu draga ...napravljene za male balkance a ne amerikance user posted image

koristila sam DM-ove do broja 3 jer mi je papmers propustao od pocetka uvijek mokar... a sa brojm 4 presla na violetu jer mi je 4 DM pocela propustati user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: broj pampersa?
28.5.2009 9:51:23   
Lu
Lenka Violeta su jeftinije za 10km (5eura) po paketu,meni se ne sviđaju zato što su ogromne ali eto nekome baš to paše,možda bi Mihi baš pasale i tvom sinuuser posted image
Nisu one loše imaju i rastezljivu traku kao i pampers samo su mnogo veće.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: broj pampersa?
28.5.2009 9:54:51   
Anoniman
u Sarajevu Lu nisu ni malo jeftinije od pampersa ...samo mislim da imaju par komada više u pakovanju nego pampers...a bilo bi logično da jesu jer je domaći proizvod user posted image

malo pakovanje 11 Km pampers 10,90 kmuser posted image

ne znam Lu meni je papmpers propustao od starta ...pa sam koristila DM-ove koje su super tanke ...ali mi je njihova 4 losa jer isto propusta ... i tada predjem na naše

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: broj pampersa?
28.5.2009 9:56:42   
Lu
Mene pampers dosad nije izdao(2,5god) kažem ti da ima neke razlike u djeci...
Kod nas je jumbo paket pampersa 35km a violeta 25km isto jumbouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: broj pampersa?
28.5.2009 9:59:04   
Anoniman
jubbo violete kod nas 34,80(u Lori) negdje 33km(merkator i jos neki)....de mi kupi par paketa ziva bila  pa mi posalji saljem ti pare user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: broj pampersa?
28.5.2009 10:01:48   
Lu
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

jubbo violete kod nas 34,80(u Lori) negdje 33km(merkator i jos neki)....de mi kupi par paketa ziva bila  pa mi posalji saljem ti pare user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kažem ti ozbiljno i ja sam se iznenadila(al budem provjerila 100% da nije bilo manje pakiranjeuser posted image )
Ja kupujem u konzumu ili kozmu,hej dobila sam igračku cuku na povodcu za tri računa od pampersam jumbo a poslala sam i one mede napokonuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here