|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čajevi za decu
16.3.2009 9:46:41   
Anoniman
Luka ima skoro 3 god, i razmišljam da mu umesto soka dajem čaj, pošto je njemu samo vizuelni efekat bitan - da ima boje. Ono što ne znam je koji čaj može da pije stalno, da kažem banalno: umesto vode.

Da li sme da pije Hibiskus? Ili tu, sada toliko popularnu, brusnicu?

Da li smem da mu dajem čajeve iz kesica? Ili da kupujem u zdravoj hrani? Ti iz zdrave hrane - tu uvek ima malo trunja, koliko god da ga procedim. user posted image

Ustvari ne znam koji čaj je za šta? user posted image  Kamilica, nana... Hajde, pomozite mi.

< Poruku je uredio dunja RR -- 1.12.2012 14:41:34 >
  Direktna veza do poruke: 1
   [Obrisana poruka]
16.3.2009 9:50:40   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Čajevi
16.3.2009 9:51:55   
Lu
Možeš da mu daješ hipp-ov instant voćni čaj,može i u hladnu vodu ima okus soka a praktično je.
Količinauser posted image  To baš nisam sigurna al mislim 2-3 čaše dnevno da mu neće naškoditi,treba pročitati svakako.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Čajevi
16.3.2009 9:52:38   
Anoniman
Ja sam čula da nana utiče na nervni sistem, kamilica pomaže pri zatvoru, čaj od kore od nara pomaže pri prolivu... zato sam i zbunjena. Ne bih da mu dajem nešto što je ustvari narodni lek.

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 4
   [Obrisana poruka]
16.3.2009 9:54:09   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Čajevi
16.3.2009 9:58:32   
Anoniman
Nisam čitala, ali ja mislim da je sve to marketinški poduhvat... user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Čajevi
16.3.2009 15:48:47   
Anoniman
Moram da dignem temu u poslednjih 5 dok je mihi još tu, jer ona garant zna odgovor na moje pitanje! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Čajevi
18.3.2009 9:26:52   
guppy RR
čaj od šipka....

to je jedan od čajeva kojeg mogu piti alergičari stalno.. bez šećera... u bolnicama...
mislim da nema neka neželjena dejstva.

Kamilicu i nanu za ceo dan ne bi preporučila.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Čajevi
18.3.2009 9:35:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy RR


Kamilicu i nanu za ceo dan ne bi preporučila.



Pa... zato i pitam.

Laici kažu "Pa daj mu čaj od jagode!"... ja kada popijem čaj od jagode, pa pogledam kakva mi šolja ostane - obojena, i koliko ima intenzivan miris, prosto neprirodan... Nešto ne znam dal je to zdravije od onog extra razblaženog soka koji mu ja dajem. user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Čajevi
18.3.2009 9:43:40   
guppy RR
pogledaj da nije u čaju bezveze i neka veštačka aroma ili miris... ili boja...


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Čajevi
18.3.2009 9:46:54   
Anoniman
ogromnim slovima piše JAGODA, i onda sastav (koji sam sada prvi put pročitala):
cvet hibiskusa
plod šipurka
plod divlje jabuke
aroma jagode 5%
aroma vanile 1%
jagoda u prahu 1%...

Pa najmanje ima jagode. user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Čajevi
18.3.2009 9:51:11   
guppy RR
pa to ti kažem... srauser posted image e od čaja

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Čajevi
18.3.2009 9:51:56   
mihi
dodala Tasha: Ja sam stisla Uredi umesto Odgovori i obrisala ceo tvoj post. user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 18.3.2009 10:02:52 >

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Čajevi
18.3.2009 9:53:57   
Anoniman
A ako bih kupila čajeve u zdravoj hrani... jel bih mu onda smela davati? user posted image  Jao, koga ja to da pitam? user posted image  Pedijatra? Ali kada pitam pedijatra, on mi uvek kaže "Nema potrebe, dajte mu vode", to je jako fino - ništa mi ne pomaže, jer moje dete ne pije vodu, ne pije bezbojnu tečnost. Ali to pedijatar ne prihvata kao odgovor.

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Čajevi
18.3.2009 9:54:30   
Anoniman
moj sin stalno pije kamilicu (frankov) ... ona u kesicama, mislim da popije pola litre dnevno sigurno, a za nanu znam da se ne daje ako se povraća (razlog sam zaboravila)
ćerka pije caj od jagode neki domaci bosanski proizvodjac i zanimljivo je da ne ostaje boja u casi, to je jedino sto sam primjetila za razliku od drugih, i bas cu pogledati kako se zove pa vam javim i sastav

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Čajevi
18.3.2009 10:03:55   
Anoniman
 
 
Ovo je odgovor na post koji sam greškom obrisala:
a i Luka neće hteti mnogo toga jer mu nije dovoljno slatko.
 
user posted image  Propustila si kakav sok pije moj Luka:
50ml soka
200ml vode
 
To nije slatko, to je bljutavo, gadno, ja ga ne bih progutala ni za šta na svetu, a on... samo da nije voda providna.

< Poruku je uredio Tasha RR -- 18.3.2009 10:09:09 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Čajevi
18.3.2009 10:09:22   
Anoniman
To nije slatko, to je bljutavo, gadno, ja ga ne bih progutala ni za šta na svetu, a on... samo da nije voda providna.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja im doduse najvise cijedim sok od narandže, i cerka ga pije normalno, al onaj malecki takve face pravi da mu onda moram dodati vode u sok... inace cim vidi da je mlijeko u flasici poludi i pocne vristati nece da okusi, a caj tako zgrabi i eksira 200ml

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Čajevi
18.3.2009 10:11:19   
afrodita
Evo Tasha ako ce ti nesto pomoci:
Moj sin se zdravo hrani i nista sto nije poslato na
analizu ili nije ispitano od strane udruzenja
obolelih od celijakije ne koristi. Uglavnom jako malo
prehrambenih proizvoda i sve domace.
Od cajeva samo Cedevitini
-vocni caj sa aromom sumskog voca
-multivitaminski caj sa aromom jabuke
-sipak sa cvetom hibiskusa
-bebimil vocni
-bebimil komorac instant
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Čajevi
18.3.2009 10:12:54   
Anoniman
I koliko toga sme da pije?

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Čajevi
18.3.2009 10:18:27   
afrodita
Kada je moj Darko imao 3 godine
pio je samo iz soljice za kafu.
Malo vise vode i ne dugo da stoji kesica
oko 1/2 min
Danas mu redovno pravim kao i sebi,
ali nije ljubitelj.
Cedevitinih cajeva imas u merkatoru.



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Čajevi
18.3.2009 10:25:19   
guppy RR
samo da napomenem da instant čajevi obično u sebi imaju šećera ...user posted image

ima da se kupi i BEBE čaj u kesicama, Tašo... i to smeju piti ceo dan. A mešavina je čajeva za bebe.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Čajevi
18.3.2009 10:40:59   
mihi
Ma Tasha daj mu taj Hippov čaj što te od toga frka. Meni je stariji sin bio navučen na sok od jabuke i to je pio samo mu noću nisam davala. Moja mama je prehrambeni tehnolog i kaže da je to jedini čist sok Kupi neki od jabuke1 00%  i daj mu možda on traži više jer mu ti daješ taj nikakav bljutavi razblaženi sok a jesi ti sigurna da će on da pije čaj bez šećera?user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Čajevi
18.3.2009 11:32:36   
Anoniman
Hoće, jer ga pije kada je bolestan. Popije i onaj grozni slinavi čaj od belog sleza. user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Čajevi
18.3.2009 11:37:38   
mihi
Probaj sa ovim Hippovim ili Milupa pa i njih možeš da razblažiš sa više vode a manje čaja. taj z aLaku noć ima kamilicu, melisa, lipa. A pročitala sam da su kamilica i lipa blagi čajevi i daju se deci ako imaš nekoga na selu ko u bašti ima i osuši ga propisno slobodno uzmi i daj mu ne zaslađen.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Čajevi
18.3.2009 11:53:03   
Anoniman
Izvini mihi još jednom za onaj post gore. Ako budeš imala volje i vremena, molim te ga napiši ponovo, da ostale forumašice ne bi ostale uskraćene za njega zbog moje greške.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here