|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 09/17 [chat]
31.8.2017 11:13:31   
besnaglista
user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 31.8.2017 21:22:01 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Čekamo II crtice 09/17 [chat]
1.9.2017 8:30:59   
vocicana
Crtice moje, hajde hajde, da pisete iskustva, delite sve.
Nocni leptiru, nesto se jeste dogodilo, ali ne daj se. Ako ne dobijes za par dana, odi ginekologu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu besnaglista)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Čekamo II crtice 08/17 [chat]
1.9.2017 9:10:14   
krin 40
Želim čekalicama punoo uspeha u septembru i da krenu da pišu i pune ovu temu kao pre❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Čekamo II crtice 08/17 [chat]
22.9.2017 16:14:39   
Tvitica
Crtice......i dalje slabo pisete....a ja odavno nisam ulazila na forum...nisam imala sta da kazem... E sad.... dobila sam 16.8. i drugi dan uradila nalaz hormona i krvnu sliku....To je sve u referentnim vrijednostima.... Onda sam dobila 15.9. ... I jutros sam bila kod ginekologa na godisnji pregled. Uradila mi je gin. pregled, uzv, kolposkopiju i papu. To je uglavnom sve ok. Ali sam joj se pozalila da mi je stvarno dosta neredovnih i obilnih ciklusa, pa mi je preporucila kontraceptivne pilule yasmin. Posto bi ja da zatrudnim, rekla mi je da ih koristim dva mjeseca recimo, da ce jajnici stagnirati, pa kad prestanem da ce biti bum i da mogu slobodno tada raditi na bebi i lako se moze desiti da zatrudnim. U medjuvremenu cekam sledeci ciklus da pocnem sa pilulama. Zna li neko da mi kaze koja je cijena i mogu li bez recepta (posto mi ga nije dala)? Ima li neka neki savjet? Ljubim vas...user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Čekamo II crtice 08/17 [chat]
22.9.2017 16:53:00   
IvanaSK RR
Tvitice, ne znam koja je cena, ali sigurno mogu bez recepta. I ja koristim anti bebi pilule.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Čekamo II crtice 08/17 [chat]
22.9.2017 17:03:14   
Sanjica26 RR
Moze bez recepta. Ja sam ih pila.
Crtice, pisite.user posted image Nesto ste zatajile.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Čekamo II crtice 08/17 [chat]
24.9.2017 22:07:48   
besnaglista
Jeste ovde medju cekalicama tiho. Evo ja sam ovaj mesec, cini mi se, prvi put od kada ne uzimam pilule, imala pravu ovulaciju. Skoro sam sve simptome imala, bas u vreme kad i treba da bude, a ne kao prosli mesec, nekako polovicno i neredovno. Pa cemo videti je li uspelouser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Čekamo II crtice 08/17 [chat]
25.9.2017 8:47:25   
IvanaSK RR
Navijamo da uspeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu besnaglista)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Čekamo II crtice 08/17 [chat]
25.9.2017 10:11:06   
krin 40
Besna glisto navijamo od srca.Vreme je da živne ova temauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Čekamo II crtice 08/17 [chat]
25.9.2017 11:22:01   
emicaa
Besnaglisto navijam user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Čekamo II crtice 10/17 [chat]
1.10.2017 18:09:45   
Tvitica
Eh..eh... crtice... Toliko se slabo pise da su zaboravili da nam otvore temu za oktobar....

Ja sam danas uocila egg, pa cu da lovim muza nocas jer ovih dana nisam uspjela da ga ulovim... Pa onda ocekujem user posted image 15.10. recimo i ako dodje pocinjem sa yasminom...

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 1.10.2017 18:38:20 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Čekamo II crtice 10/17 [chat]
1.10.2017 18:39:24   
IvanaSK RR
Tvitice, ostavicemo temu, samo promeniti mesec, bas zato sto se slabo piseuser posted image
Kako si ti?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Čekamo II crtice 10/17 [chat]
1.10.2017 18:49:53   
Tvitica
Zdravo... Bas bzv....evo par mjeseci je vac tako...al nema veze...nego mi je krivo sto se ne pise...

Ajmo trudilice user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Čekamo II crtice 10/17 [chat]
1.10.2017 18:52:07   
IvanaSK RR
I meni je...
Nadam se da to znači da ne cekaju mnogo nego brzo prelaze u trudnicke teme. A zelim i tebi to uskoro.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Čekamo II crtice 10/17 [chat]
4.10.2017 18:45:17   
besnaglista
Ja sam i dalje medju vama! Nego ispitni rok me stigao, pa nisam bas dolazila na forum. Kako ste, ima li novosti(user posted image )?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Čekamo II crtice 10/17 [chat]
5.10.2017 7:17:11   
IvanaSK RR
Besna glisto, cekalica nema nigdeuser posted image
Kad ti treba da dobijes? Vidim da si imala ovulaciju prethodni mesec...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu besnaglista)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Čekamo II crtice 10/17 [chat]
5.10.2017 8:36:03   
Mala Elena
Tvitice, drzim palceve user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Čekamo II crtice 10/17 [chat]
5.10.2017 10:36:46   
besnaglista
Ivana, dobila sam i prosla je, sad cekam sledecu ovulaciju. Ma ne zurim ja nigde jos. Volela bih sto pre, al strpljiva sam.
Mi cekalice smo tihe, kao da nismo zeneuser posted image user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Čekamo II crtice 10/17 [chat]
6.10.2017 7:51:59   
vocicana
Besna glisto, ti si super. Samotako i treba. Nema cekalica.
Tviti, bice tou redu, malo i treba da zbunis jajnike, pa kada predstanes, da bog da da dvojke se zakace!
Ljubim vas puno, pisite.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu besnaglista)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Čekamo II crtice 10/17 [chat]
6.10.2017 20:44:48   
Tvitica
Voci, da li mislis da je dovoljno da pijem samo 2 ciklusa? Da li ce mi to pomoci oko neredovnih, obimnih i bolnih menstruacija? Danas sam primila platu pa odma posla i uzela 2 kutije yasmina... Valjda cu ga ok podnijeti...pa ne znam bih li produzila bar i treci cikus pa prekinula... Ocekujem user posted image za nekih desetak dana...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Čekamo II crtice 10/17 [chat]
6.10.2017 20:50:25   
IvanaSK RR
Pomoci ce za bolne i obimne cikluse. Ja ih pijem zbog toga. Mada, vrlo brzo posle prestanka pilula se ciklus vrati na staro.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Čekamo II crtice 10/17 [chat]
7.10.2017 10:55:27   
Tvitica
To me brine... Jer sam se ja zalila na to... A kako bih da zatrudnim,rekla mi je kao da ih korisrim bar 2 ciklusa.... Zato mi je i cudno da ce mi trajno rijesiti probleme vezane za menstruaciju.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Čekamo II crtice 10/17 [chat]
7.10.2017 11:07:03   
IvanaSK RR
Mislim da je to rekla jer kazu da su zene "plodnije" posle prestanka koriscenja pilula.
Mozda posle trudnoće ne budu toliko bolni i obimni user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Čekamo II crtice 10/17 [chat]
7.10.2017 12:09:42   
Maslacak15
tvitice iskreno ne znam bas da li ce ti pomoci. Narocito mi smeta sto mi mi se cini da su pilule prepisane bez bilo kakve analize hormona pre toga? Tacno kod nekih zena sa policiticnim jajnicima ponekad "smirivanje" jajnika pilulama prosto se iskljuce na neko vreme moze da tako reci restartuje sistem ali to je da tako kazem " pucanj u prazno" znaci testiranje na srecu. Ako imas neki drugi problem , teoretski gledano, pilule ce ga samo maskirati i moze da se desi da sve bude isto kad prestanes da ih koristis. Zato je puno bolje ako pokusavas da zatrudnis da odradis kompletan pregled endokrinoloskog stanja i onda vidis da li treba i sta i kako. Mislim pilule su inace bezopasne, neces sa njima nista pokvariti samo ja mislim da je taj pristup problemu od strane tvog doktora malo neozbiljan.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Čekamo II crtice 10/17 [chat]
7.10.2017 12:44:31   
Maslacak15
ah izvini sad procitah da jeste neke hormone uradila. Ali sta znaci u referentnim vrednostima? I da li je bas sve uradila? Da li je proveravana insulinska rezistencija na primer. Pitam sve ovo zato sto neredovni ciklusi obicno znaci da nije bas sve tip top. Ne mora da postoji neki ozbiljan problem ali treba sve do detalja proveriti..... Ginekolozi se generalno premalo bave i premalo znaju o hormonima. Puno te pozdravljam.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here