|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se malo upoznamo!
29.5.2012 16:49:47   
Olga75
Dobrodosla Alex5 user posted image
nadam se da cemo se lepo druziti

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Alex5)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Da se malo upoznamo!
30.5.2012 15:34:10   
Alex5
Hvala na dobrodoslici. Malo mi je neobican forum pa pokusavam da se snadjem ali valjda cu uspjeti. :)

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Da se malo upoznamo!
23.7.2012 12:22:58   
jovana jojo
Sigurno ćeš se snaći...kad sam se ja snašla svako će se snaći...a verovatno znaš i dobre recepte za torte i savete za nas početnike što se tiče pravljenja tortiuser posted image

(odgovor članu Alex5)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Da se malo upoznamo!
14.12.2012 10:27:40   
tekivekileki
Zdravo, ja sam nova na forumu. Mama sam dvogodisnjeg decaka i devetomesecne devojcice. Inace druzicemo se na deda mrazu u Nisu (Tamara/Veljko).

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Da se malo upoznamo!
14.12.2012 11:32:44   
Modessty
Jao super! Vidimo se sutra! I dobrodošla!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu tekivekileki)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Da se malo upoznamo!
26.1.2013 0:08:14   
Ksenix
Sad naidjoh na ovu temu user posted image
Zovem se Ksenija, '83. god. i zavrsila sam Fakultet muzickih umetnosti, violina.
Radim u Muzickoj skoli, sviram u jednom orkestru i jos nekim kombinaciajma...volim svoj posao user posted image
U braku 9 meseci, cekamo user posted image
Rodjena i zivim u Beogradu, poreklom iz Like..

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Da se malo upoznamo!
26.1.2013 1:19:24   
17 joka
Zovem  se  Jovanka  pa  tako  mi    je  i  nadimak  Joka  koji  obozavam
17 je  broj  koji  volim  17  avgusta  nam  je  godisnjiica  veze  posto  jos  nismo  u   braku
imam 23  skoro

zavrsila  sam  srednju  Medicinsku  skolu  za  Fizioterapeutskog  tehnicara  u  BG
obozavam  svoj  posao,  i  jako  mi  je  zao  sto  neradim

Rodjena  sam  u   vojvodini  a  sad  zivim  u  Cacku
najveca  mi  je  zelja  da  postanem  majka    kao  i    svima  ovde

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Da se malo upoznamo!
26.1.2013 10:07:33   
jovana13
Ne secam se da sam pisala ovde.
Ja sam Jovana user posted image kao i kod Joke moj br 13 oznacava pocetak veze sa dragim nekako mi je taj datum drazi od godisnjice braka (joko mozemo zajedno da slavimo i mi smo u avgustu poceli user posted image ).
u braku smo skoro 3,5 god imamo cerkicu i sina. Zavrsila sam srednju hemijsku, tehnicar za zastitu zivotne sredine. Ne radim kuci sam sa bekom, kad poraste krecem u akciju da nadjem posao. Imam 2 rodjene sestre koje mi znace mnogo u zivotu..

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Da se malo upoznamo!
26.1.2013 11:29:23   
adulence
jovana13 e onda ti i ja definitivno treba da slavimo zajedno i mm i ja smo zapoceli vezu 13.avgusta i isto mi je taj datum bitniji i drazi...
da se vratim na temu zovem se Ada imam 23 godine.zavrsila sam srednju muzicku skolu/flauta,a trenutno sam apsolvent na filozofskom fakultetu/istorija umetnosti.
Rodjena sam u Beogradu i obozavam ga.Imam bebu od mesec i po dana koju obozavam,mm je najbolji covek na planeti u to sam sigurna...<3

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Da se malo upoznamo!
26.1.2013 11:37:56   
jovana13
adulence dogovoreno za avgust ove godine user posted image
zaboravih da kazem ove godine punim 22g. Dragi je 10g stariji od mene. Rodjena sam u Krusevcu, sad zivim blizu na 4km od centra prigradsko naselje.
adulence a gde zivite vi?

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Da se malo upoznamo!
26.1.2013 11:48:48   
nata11
Jao Joko koliko si ti mlada nemogu da verujem user posted image Valjda zbog svega sto si prosla zamisljala sam da imas bar 30 godina.

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Da se malo upoznamo!
26.1.2013 11:48:50   
adulence
mi u Beogradu i mm je stariji godinu dana od mene

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Da se malo upoznamo!
26.1.2013 13:33:44   
Ksenix
Da, Joka je mlada...dace Bog, pa ce imati vremena da uziva user posted image

Adulence, koleginice user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Da se malo upoznamo!
26.1.2013 14:28:41   
17 joka
Nato, Ksenix    zato  ja  za  svoje  godine  neznam
tako  samo  pise  u  LK  i  izvodu  iz  maticne  knjige  rodjenihuser posted image

Da ja  sam  zaboravila da  napomenem  da  je  moj  dragi  dosta  stariji  od  mene ,ali    ja  to    neprimecujem    on  je  najdivnije  bice  na  svetu  moje  sveuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Da se malo upoznamo!
26.1.2013 21:29:36   
nata11
Joko bas sam se zacudila veruj, ma sada sam tek ubedjena da ces ti doci do user posted image user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Da se malo upoznamo!
26.1.2013 21:49:31   
17 joka
ali  prvo  tiuser posted image
i  sve   ostale  crtice,a  ja cu  vas    muciti  raznim  pitanjima,moracete  da  mi  delite  saveteuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Da se malo upoznamo!
27.1.2013 21:36:04   
nata11
Daj boze Joko user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Da se malo upoznamo!
28.1.2013 0:04:02   
17 joka
user posted image   bice  uskoro  za  sve  nasuser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Da se malo upoznamo!
27.2.2013 17:38:09   
janabons
I ja da se predstavimuser posted image
Zovem se Mirjana, 85. godiste sam, iz Bg-a sam, apsolvent sam na Ekonomskom FAkultetu,a radim u mojoj i suprugovoj firmi koja se bavi proizvodnjom torti,kolaca i smrznutog lisnatog testa
Honorarno sviram Indonezansku muziku u Indonezanskoj ambasadi, a u svemu tome me podrzava moj divni muzuser posted image
Posle borbe sa sterilitetom i tri inseminacije , cekamo devojcicu JAnu. Odatle je i moj nick, jer sam oduvek znala da ce mi se cerka zvati JAnauser posted image
Ringerajke su mi mnogo pomogle u svemu i nadam se da cemo se dugo druzitiuser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Da se malo upoznamo!
27.2.2013 17:53:04   
Sanja90
E ja tek sad videh ovo,pa da se predstavim jer sam od skora ovde. Zovem se Sanja iz Beograda sam, 90.godiste. Imam 2 cerkice i sad sam ponovo trudna u 13.nedelji sam,udata vec 3godine i 3 miseca
Ne zaposlena sam,a zavrsila sam gimnaziju,prirodno-matematicki smer
Eto kratko i jasno heheheheheuser posted image

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Da se malo upoznamo!
27.2.2013 21:51:55   
17 joka
Sanja  generacijo0  mojauser posted image
e  ja  sam  planirala  bar  jednuuser posted image   da  imam  do  sad  ali  nam  neide


Janabonsuser posted image   za  tebe  ,jos  malo  ce  mala  Jana uzivajte

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Da se malo upoznamo!
28.2.2013 9:48:16   
Sanja90
Ma mi smo sve to nesto ubrzali,ali dobro,ne bunimo seuser posted image
A ja mogu samo da ti kazem,rad,rad i samo raduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Da se malo upoznamo!
11.3.2013 9:29:58   
ceca111
e tek sad sam videla ovu temu i super je..
Ja sam Svetlana rodjena sam 2.4.1985. .Zavrsila sam Visoko-zdrastvenu sanitarnu skolu,za Sanitarno-ekoloskog inzinjera....NAravno ne radim u struciuser posted image .Srecno udata od 2010.Ali jos uvek nemao bebca i nadam se da ce roda uskoro sleteti na nas krov user posted image

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Da se malo upoznamo!
18.3.2013 14:22:20   
salle
ja sam odavno ovde reg, ali ne i aktivna.... ali situacija se popravlja user posted image

Ksenija, '82., majka dva mala decaka, po struci frizer, trenutno nezaposlena
u braku 5 god, sa ukupnim stazom od 12 god user posted image

(odgovor članu ceca111)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Da se malo upoznamo!
18.3.2013 14:30:54   
pandina
Otkad sam ovde, a ne videh ovu temu, bruka za mene.

Ja sam Jelena, Beograd, ''85, po struci dipl. matematicar i informaticar,, buduci doktor nauka user posted image
predajem na fakultetu...

Ostalo kazu tikeri - sin Vukan 9 meseci, u braku 2,5 godine, ukupan staz nepunih 8 godina.

Moj nik i avatar su posledica velike ljubavi prema pandama user posted image

< Poruku je uredio pandina -- 18.3.2013 14:31:45 >

(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here