|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
30.11.2013 23:17:52   
dijana1*
Meni je malo postalo zao Sareuser posted image njoj nije mesto u ovoj emisiji i to svi znaju zato je otvoreno i prozivaju. Ovo je ocit primer koliko roditelj u zivotu umesto da ti pomogne on ti debeeeeelo odmogne.
Boris i Ana su super likoviuser posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
30.11.2013 23:39:27   
vikiveki
Posle ovoga što je uradio Ivan meni je žao Sareuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
30.11.2013 23:42:15   
jovana jojo
I meni je sada baš žao Sare,zašto je Ivan nju kaznio zbog ponašanja ljudi sa kojima ona možda i nema nikakve veze,samo navlači na sebe još veću masu ogorčenja i negativnosti

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
30.11.2013 23:46:07   
Ana RR
Šta se desilo sa Sarom?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
30.11.2013 23:46:56   
Ivanka 75
Sta bi sa Saro, tusirala sam se...

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
30.11.2013 23:52:01   
vikiveki
Sari je Ivan dao 2 poena i to je obrazložio time da želi da je kazni zbog ponašanja njenih fanova koji su ga verovatno napadali nešto,ali nisam razumela u kom kontekstu...uglavnom meni je bezveze da nju kažnjava zbog ponašanja nekog drugog

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
30.11.2013 23:52:34   
dijana1*
Ivan :„Mislim da je tvoj nastup bio jedan od najboljih večeras i bio sam potpuno fasciniran načinom na koji si uradila. Dva poena dajem kao poruku tvojim fanovima pošto su mnogo mali, a nisu dobro vaspitani. Da shvate da za svaki bezobrazluk u životu moraju da plate cenu. Ta cena večeras će biti to što su svojim ponašanjem tebi naneli štetu iako ti to nisi zaslužila“ obrazložio je Ivan svoje bodovanje uz poruku omladincima da vode računa kako razgovaraju sa starijim ljudima od sebe i čestitao Sari još jednom na nastupu).
Inace Ivan proziva Saru ali veceras je bas preterao.
Neko je negde napisao da je Ivan debeli.bla bla bla....nisam zapamtila kada je Sergej prokomentarisao.
Uglavnom neko od Sarinih "fanova" je nesto ruzno napisao ili rekao o Ivanu. Kreten, njega mnogi prozivaju a ne samo Sarini fanovi. U ovoj prici on jos vise ispada smesan.

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 30.11.2013 23:56:28 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
30.11.2013 23:54:17   
Štetica
Ma Ivan joj dao 2 poena zbog necega sto su njeni fanovi pisali po drustvenim mrezama.
Mada meni licno ona deluje malo isfolirano,svaki put kad dobije malo poena ona se duri kao detetu kad uzmes igracku.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
30.11.2013 23:57:00   
Ivanka 75
Ja sam nekad mislila da je on mnogo kulturna osoba (dok je vodio kes taksi), sad mi je prilicno prost.
A ovim je to i potvrdio.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
30.11.2013 23:57:13   
degu
Ne znam što stalno prozivaju Saru, inače mi u ovoj emisiji ona nije nešto naročito, ali se stvarno trudi i onda joj baš nekako srozaju samopouzdanje.
Inače su mi večeras bili svi fenomenalni, Boris je car stvarno, on me baš nasmeje svaki put user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
30.11.2013 23:58:24   
Ana RR
Svašta.

Meni je Knez bzvz, taj čovek ne ume da otpeva nikako drugačije sem u svom nekom stilu (koji god on bio, ja iskreno ne znam ni dve njegove pesme).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
30.11.2013 23:59:08   
dijana1*
Stetice ona meni izgleda kao da ce u svakom momentu zaplakati. Sva se pravi nevina i nezna a nikako.joj ne stoji :-)

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
30.11.2013 23:59:28   
Dani.kv
Goca? Bljak

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
1.12.2013 0:03:07   
Milica cica
Meni je Goca kao osoba antipatična, ima tu neku drskost u sebi i to mi se ne sviđa.

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
1.12.2013 0:04:48   
vikiveki
U svakom slučaju Ivan u ovom šou umesto da podiže sebi gledanost i popularnost,on svojim ponašanjem i stavovima radi upravo suprotno

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
1.12.2013 0:06:19   
Štetica

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Stetice ona meni izgleda kao da ce u svakom momentu zaplakati. Sva se pravi nevina i nezna a nikako.joj ne stoji :-)


Pa i meni,a to mi je bas bljak. Neosporavam ja njene glasovne mogucnosti,svaku koreografiju odradi dobro ali nervira me ta njena plačko faca.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
1.12.2013 0:12:56   
degu
Ne ume devojka da prihvati kritike, a i mnogo je mlada, naučiće. Meni je ona bila super u prvom glasu, imala fenomenalne nastupe a ovde mi sva nešto mlitava user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
1.12.2013 14:18:39   
mtajcica83
Meni je sinoc najbolji bio Boris i suze su mi isle od smijeha dok je imitirao Anu Kokic..Milsila sam da ce on sinoc da pobjedi..

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
1.12.2013 14:34:18   
vikiveki
I mene je Boris sinoć oduševio.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
1.12.2013 14:40:34   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: mtajcica83

Meni je sinoc najbolji bio Boris i suze su mi isle od smijeha dok je imitirao Anu Kokic..Milsila sam da ce on sinoc da pobjedi..

Koliko sam ja shvatila ( posto je cela emisija namestena) svi ce jednom pobediti i biti najbolji. Posto je Boris vec jednom pobedio nije mogao sinoc ponovo. Samo me zanima kada Sara bude pobedila kako ce je ziri.pohvaliti i dati 12 bodovauser posted image

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
1.12.2013 14:57:30   
dunja RR
Meni Boris jeste juče bio zabavan i smešan, ali nije mi ono za pobedu ..mada juče mi niko nije bio ništa posebno, Ana mi je najviše prijala.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
1.12.2013 15:27:00   
adulence
E ovako sinoc mi ke sara bila grozna,boris je bio fenomenalan u smialu zasmejao me je bas,bas...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
1.12.2013 17:26:47   
Anck Su Nmaun
Gocu nesto bas ne varim , al ajd... valjda svi treba jednom da pobede user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
1.12.2013 19:33:32   
nata11

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Gocu nesto bas ne varim , al ajd... valjda svi treba jednom da pobede user posted image


Isto i mene bas zabavio Boris.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
2.12.2013 10:02:22   
NadaR

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Uglavnom neko od Sarinih "fanova" je nesto ruzno napisao ili rekao o Ivanu. Kreten, njega mnogi prozivaju a ne samo Sarini fanovi. U ovoj prici on jos vise ispada smesan.



Pa oni njega redovno vrijedjaju na tw i on to sve retvituje .

Hihihi .. pratim ga pa sam vidjela
user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Густа храна.
пеперутка16

Када сте почели да уводите чврсту храну?

Click Here