|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DEDA MRAZ 2013.
22.12.2013 10:51:16   
daca77
Divne slicice, Nislijkeuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1026
   RE: DEDA MRAZ 2013.
22.12.2013 10:53:37   
ivaMark
Devojcica na prvoj fotki je preslatka, jos ovako utonirana sa pozadinom user posted image
Serpi, mogu samo da ti kazem da mladja devojcica jako lici na tebe...ili mozda gresim user posted image
Azra, mnogo ste slatki ti i sinak tvoj user posted image
Jedva cekam reportaze i fotke sa svih druzenjaaaa.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1027
   RE: DEDA MRAZ 2013.
22.12.2013 13:08:35   
Rosita
Biće da se ja prva javljam :) Kod Deke nisam bila od svoje mozda seste godine, pa sam zaboravila kako to izgleda :) Dete sam stelovala sa hranjenjem i spavanjem da izdrzi, bio je miran kao bubica, doduse ne posebno raspolozen i verovatno izgubljen, al dobro. Bilo je lepo, toliko vesele dece na jednom mestu! Upoznala sam Jole, Adulence, Icu, Lesicu, Anu, Zemunku doduse samo na kratko, ali dobro, bice prilike :) (ako koga izostavih prastajte, sve vreme me bolela glava i evo i sad). Poklon je super, doduse mi ne jedemo mlecne proizvode, al eto poslastica za tatu :) Igracke su super, prirucnike cu tek da listam. Sve u svemu, najpozitivniji utisci.

Lep pozdrav.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 1028
   RE: DEDA MRAZ 2013.
22.12.2013 13:36:27   
PoisonEve
Sve zene su se prolepsale otkad sam ih poslednji put videla, i to koliko! Lesice, ne menjaj boju kose, odlicno ti stojiuser posted image
Bravo za organizaciju, pokloncice i super atmosferu!user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1029
   RE: DEDA MRAZ 2013.
22.12.2013 14:01:51   
Snelle
Nama je jako, jako žao što nismo bili, ali L je jutros imala blagu temperaturu, pa nisam htela drugu decu da izlažem riziku da se i oni od nje razbole. A tako smo se radovali user posted image
Elem, nadam se da ste se svi lepo proveli, jedva čekam da vidim slike!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 1030
   RE: DEDA MRAZ 2013.
22.12.2013 14:05:56   
jole82
Evo i ja kratko da se javim.
Bilo je superuser posted image A kako to vec ide kad imas puzavca koji hoce i da hoda nisam ni slikala nesto svega par bebecih fotkiuser posted image
Super organizovanouser posted image
Trudnice dunja i viking fenomenalno izgledaju!
Upoznala sam adulence, viktory, rositu minu icu-joj valjda nidsam nekog zaboravila. Naravno lesica, Ana, nela79 divne kao i uvek.
Paketic super T se naravno najvise obradovala kesiuser posted image
Bas nam je bilo lepouser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 1031
   RE: DEDA MRAZ 2013.
22.12.2013 14:18:35   
Ana RR
Devojke, sve ste divne, deca još divnija user posted image koliko su porasli od prošle godine, čoveče user posted image Mare je bio strašno nestrpljiv da dobije paketić, posle se unervozio i kukao, tako da nisam mogla na miru ni da progovorim sa nekim. Nadam se da ćemo imati uskoro neko žensko druženje user posted image

Ja sam jedva čekala da se dovučem do kreveta, još se nisam oporavila od petka i evo ležim i očajavam user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 1032
   RE: DEDA MRAZ 2013.
22.12.2013 14:38:56   
Ana RR
P.S. Da ne zaboravim da se zahvalim jednoj divnoj nišlijki na poklončiću za Marka user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1033
   RE: DEDA MRAZ 2013.
22.12.2013 15:14:17   
PoisonEve
Mi smo Mini ranije jutros probudili, inace spava do 9, pa je zbog toga bila nervozna.
Snelle, ja sam cula kad vas je Deda prozvao, a vidim da vas nemauser posted image Nadam se da je nece uhvatiti virususer posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1034
   RE: DEDA MRAZ 2013.
22.12.2013 15:33:53   
Modessty
dajte slike user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 1035
   RE: DEDA MRAZ 2013.
22.12.2013 16:40:08   
serpica

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Nišlijke, slike su stigle i kod mene su. Javite mi kako da vam ih dostavim. Tj moraćete najverovatnije vi do bulevara jer ja sam uglavnom sama po ceo dan sa decom.




ja stizem kad kazesuser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1036
   RE: DEDA MRAZ 2013.
22.12.2013 16:49:44   
New Mom
Nišlijke, divne ste! Lepa atmosfera, lepa deca, lepe mame.user posted image
Jedva čekam da vidim i BG kako je bilo.

I kad će subota već jednom?user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1037
   RE: DEDA MRAZ 2013.
22.12.2013 16:50:23   
cockic
Ja sam se super provela,RR mame su super.nisam stigla nikog novog da upoznam,sa proslog deke sam vec znala Lesicu RR,Anu RR,PE,Icu82.ostale nisam upoznala ovog puta.a mozda je jos neko kao ja menjao boju kose,pa je prepoznavanje bilo teze user posted image ja iz plavuse u crvenokosu.


paketici su super,zadovoljni smo.svaka cas na organizovanom RR deki user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1038
   RE: DEDA MRAZ 2013.
22.12.2013 16:58:43   
cockic
a naravno RR mame koje sam pomenula su jako fine i lepe user posted image
a stvarno kako trcaramo za decicom tesko mozemo da se sve upoznamo,ali kazem sve mame su ostavile lep ustisak na mene i one koje nisam upoznala user posted image

a decica su se malo setkala,malo nosila.tj nosila sam oboje u nekoliko navrata user posted image uzmem ceru hoce i sin.i tako smo se nosali i igrali po igraonici.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1039
   RE: DEDA MRAZ 2013.
22.12.2013 18:23:24   
vikiveki
Neka nako stavi slike ako ima sa RR Deda Mraza iz BG....sada još samo ostaje NS,počelo je odbrojavanjeuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1040
   RE: DEDA MRAZ 2013.
22.12.2013 19:51:08   
dunja RR

Dok Ana ne stavi slike, i ostali što su fotkali, evo od mene jedna, ja sam ovaj put bila na trudničkom, pa se nisam slikala osim sa Vik user posted image

Evo nas dve trudnjače, Vik (prelepa i predivan stomak!) i moja malenkost ;)

user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1041
   RE: DEDA MRAZ 2013.
22.12.2013 20:03:54   
Ana RR
Prelepe ste obe, trudnoća vam divno stoji user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1042
   RE: DEDA MRAZ 2013.
22.12.2013 20:05:05   
PoisonEve
Divne ste user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1043
   RE: DEDA MRAZ 2013.
22.12.2013 20:48:56   
adulence
evo i nas da se javimo bilo nam je divno,upoznali smo neke drage ljude,paketicii superr....i jedva cekamo slike....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 1044
   RE: DEDA MRAZ 2013.
22.12.2013 20:55:59   
Ana RR
Mamice, ko je zaboravio flašicu sa vodom ili sokom?

Flašica je BABY-NOVA, žuta sa narandžastim poklopcem, ima slike kauboja i indijanaca.

Javite se, biće kod mene u kancelariji u Balkanskoj.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1045
   RE: DEDA MRAZ 2013.
22.12.2013 20:59:22   
nina26
Dunjci i Vik, divne steuser posted image helanke - omiljeni deo garderobe za user posted image user posted image

Hocemo slikeeeeuser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1046
   RE: DEDA MRAZ 2013.
22.12.2013 21:00:24   
Ivanka 75
Joj srećeee, kol'ki osmesi user posted image
Pu pu pu user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1047
   RE: DEDA MRAZ 2013.
22.12.2013 21:59:00   
Modessty
JAo diiiivne stee!!! Mile moje trudnice lljubim vas i grlim! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1048
   RE: DEDA MRAZ 2013.
22.12.2013 21:59:42   
New Mom
Kad je u planu da Deda Mraz dodje u NS-u? Jel se zna? Pokusavam jos nesto da se organizujem taj dan pa da znam stizem li.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1049
   RE: DEDA MRAZ 2013.
22.12.2013 21:59:51   
viking
Eto, nas dve, drugarice iz razreda iz osnovne škole, hiljadu godina kasnije user posted image Lepa nam je fotkica, stvarno user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here