|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.12.2013 18:23:51   
anajid
Bravo za Novosadjanke,super ste!Decica su preslatka i vidim da ste se lepo proveli.

To sto kazes Mod za cuvanje dece sledece god.,odlicna ideja.Ni ja nisam sela a ni progovorila tako reci ni sa kim.Druge mame su pricale jer su svi bili sa jednim detetom,a neki pride i sa muzem.Ja jesam bila sa muzem ali 3 deceuser posted image

Uglavnom divna su nam ova druzenja svakako,bravo za RRuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1151
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.12.2013 18:36:27   
Adriana83
Evo i mi se javljamo! Super smo se proveli,klinci su uzivali a i ja (sreca pa sam povela muza da pazi na decu) user posted image Paketici su divni! Veliko hvala Aksi i RR , igracke su prelepe!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 1152
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.12.2013 18:48:48   
dunja RR
Predivne sličke, mališani, mamike user posted image

Hoćemo još! user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1153
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.12.2013 19:27:39   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Didy

Drago mi je što sam konačno upoznala jednu ringerajku koju imam osećaj da poznajem čitav život user posted image . I drago mi je što sam videla još dve koje volim isto toliko i njihove anđelčiće user posted image user posted image .



Negde sam se prepoznala user posted image user posted image

Meni je bilo divno, srećna sam što sam videla neke meni drage osobe, uživala u dečici, i kao što sam već rekla, mogli bi da organizujemo nekog letnjeg deda mraza user posted image ili uranak pa da pustimo decu da jurcaju po nekoj livadi a mi da uživamo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1154
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.12.2013 19:30:19   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Ana me je bas prijatno iznenadila ,obzirom da mi je njen avatar nekako stroguser posted image


user posted image ovo nisam znala!!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1155
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.12.2013 20:10:51   
bubulence
evo i mi da se javimo. paketic je predivan, deda mraz je bio fantastican.
ancice, jako mi je drago da sam te upoznala mada imam osecaj kao da smo popile bar 100 kafa zajedno.
didy, malecka, obozavam vas, i jedva cekam sledecu kaficu da se malo vise druzimo. sve je bilo odlicno...
a bas imamo lepih mamica, o deci necu ni da govorim :D

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1156
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.12.2013 20:16:45   
Ana RR
Bubi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1157
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.12.2013 20:19:59   
viking
Novosađanke, kao i uvek, na visini zadatka! user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1158
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.12.2013 20:22:23   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Didy
NM, hvala još jednom što ćeš nam poslati slike. user posted image Btw, nisam primetila da su tvoja dečica bila najgora, ne znam zašto to misliš.user posted image

Ima li ijedno dete da se više dralo zbog Deda Mraza od ovo dvoje mojih? Ne!
Dokaz1:
user posted image
Dokaz2:
user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1159
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.12.2013 20:26:44   
New Mom
Elem, sviđa mi se igraonica. Lep prostor stvarno.
Deda Mraz deluje kao pravi, samo se slažem sa LJ da je nešto slabo komunicirao, tj. ne znam jel išta rekao.
user posted image
Jako mi je žao što sam tako s nogu razmenila tek koju reč sa pojedinima, a sa nekima ni toliko. Moji su stvarno bili nemogući, ni minut nisu hteli sami u deo za igru.
Za paketiće još ne znam (kumica je oduševljena) jer ih nisamo otvorili jer Kaća ne da jer nije još NG.
Zamerka: nemamo sliku mama!

Ako neko (iko!) ima ikoju sliku gde su moji klinci, pliz nek mi prosledi. Ja skoro ništa nsiam slikala.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1160
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.12.2013 20:27:48   
Didy

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Negde sam se prepoznala user posted image user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1161
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.12.2013 20:37:26   
Didy
NM, pa mali su još, meni je Stefan kukao do prošle godine, bio je katastrofa! A Sofija se šlepa uz njega, pa nije frka samo kad je s njim.
stvarno, nismo napravili zajedničku fotku.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1162
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.12.2013 20:58:03   
Misha i Ljisha
Ja samo kratko da se javim da me ne bi vip obradovao previšeuser posted image . Bilo je super. I meni je zao sto nisam vise ćaskala sa mamama al eto takva tura. NM pobrkala si me sa nekim ja sam ti dala tacno 200 za dve slike.

Paketic je super Dunja vec drzi slusalicu telefona na uvetu i kao zove nekog. Nadam se da su vam se svideli medenjaci. Neko me je pitao za recept al okačiću ga tek kad dobijem internet. Pozdrav za sve mame i divnu dečicu

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1163
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.12.2013 21:00:30   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha
NM pobrkala si me sa nekim ja sam ti dala tacno 200 za dve slike.

Bez brige, moja greška, skopčala sam kasnije, al nisam više mogla da ispravim post. Sastavljale smo spisak na brzinu tamo u kafiću, greškom sam na jedno drugo mesto upisala 2 slike.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1164
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.12.2013 21:06:30   
lesica
Drage moje, hvala vam na sjajnom druženju!!!
Vremana uvek malo za ćaskanje, nadam se da će biti prilike i za više uskoro. Dečica su preslatka, mnogi su porasli od prošle godine, neke mediće vidim po prvi put user posted image Vas mamike neću ni da komentrišem user posted image

New Mom, hvala draga do neba što si preuzela na sebe fotke!

MiLj, ja hoćem recepis za divne medenjake, uredno sam sve preostalo spakovala, pa smo Anči i ja klopale u vozu user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1165
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.12.2013 21:08:10   
New Mom

IZVORNA PORUKA: lesica RR
New Mom, hvala draga do neba što si preuzela na sebe fotke!

Mito se podrazumeva!user posted image user posted image
Ma no frks!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1166
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.12.2013 21:12:17   
Didy

IZVORNA PORUKA: lesica RR

MiLj, ja hoćem recepis za divne medenjake, uredno sam sve preostalo spakovala, pa smo Anči i ja klopale u vozu user posted image

user posted image user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1167
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.12.2013 21:22:03   
Ana RR
MiLj, medenjaci su odlični!! Obavezno napiši recept user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1168
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.12.2013 21:23:56   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: Didy


IZVORNA PORUKA: lesica RR

MiLj, ja hoćem recepis za divne medenjake, uredno sam sve preostalo spakovala, pa smo Anči i ja klopale u vozu user posted image

user posted image user posted image


user posted image user posted image NM ja sam tek pre neki dan uzela slike od prosle godineuser posted image ...Didy tebe moram nahvatati u Palanci jer ovako ne vredi ...Vikiveki,Adrijana moglo bi neko vanredno druzenje user posted image ,ma ima jos tu mnogo zena sa kojima bih rado popila kafu...sad ne mogu da se set_im nicka ali veliki naklon za mamu koja ima cerku koja joj izgleda kao sestra bliznakinja user posted image


Ljiso nisam probala medenjake pa kad ti budem u komsiluku dolazim na iste user posted image

< Poruku je uredio lanajelena -- 28.12.2013 21:26:46 >

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1169
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.12.2013 21:24:07   
jole82
Drago mi je da ste se lepo proveleuser posted image
Klinci medenjaciuser posted image
Hoćemo još sličicauser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1170
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.12.2013 21:30:23   
lesica

IZVORNA PORUKA: lanajelena

sad ne mogu da se set_im nicka ali veliki naklon za mamu koja ima cerku koja joj izgleda kao sestra bliznakinja user posted image





To je naša draga Leax, i njena divna lepa ćerka Nađa user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1171
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.12.2013 21:43:56   
isidora88
moje dete je na pola druzenja otislo kuci, morala sam da ga prosledim tati jer je plakao, nismo se nijednom slikali, bas mi krivouser posted image
inace provod je bio super, samo ne stigoh sa svima da se ispricam iako sam uglavnom bila bez detetauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1172
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.12.2013 22:03:32   
vikiveki
Evo i mi smo došli kući...dok smo obišli sve što smo trebali da odradimo u NS,i svratili kod nekih rođaka,bilo je već 20h kada smo krenuli iz NS.
Nama je bilo super ,slike ću staviti kasnije ili sutra dok ih mm prebaci u kompijuter.Dečaci su se oduševili sa paketićima...a ja sam se oduševila sa RR mamikama,ma sve mi je bilo predivno ....jedino mi nije bilo baš toliko lepo kada sam morala mog Stefana da izvlačim iz lavirinta jer gospodin nije hteo da izađeuser posted image
New Mam ja sam Torbici ostavila pare za 1 sliku pošto su se moji dečaci zajedno slikali

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1173
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.12.2013 22:13:12   
Didy
IZVORNA PORUKA: lanajelena

...Didy tebe moram nahvatati u Palanci jer ovako ne vredi ..


Čekam te. Ali s decom obavezno.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1174
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.12.2013 22:13:40   
Torbica
Hehe, Viviveki, ja skontala da nemas sitno, pa sam dala za dve! user posted image Ma nema veze, od viska glava ne boli.
Meni se mnogo svidja to sto jedan broj zenica znam licno, onako, slika dobije ton i bez nekog ulagivanja, bas mi prija RR. Za ove dve ipo godine (pionir sam, priznajem) samo mi jedna zena nije "legla", doduse nisam je ni upoznala licno.
Ljubim vas sve, paketice smo morali na licu mesta otvoriti, pa to je bilo crci ili puci, hehe, deca prezadovoljna.
A ja se i ovim putem zahvaljujem Lesici i Ani, joj, zene, niste trebale stvarno, poklon je prelep ali zaista nisam ocekivala. Jaka stvar sto sam prevezla paketice. Pa i moji su bili tu, jel...
Ljubim


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here