|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RAK
13.2.2014 12:38:30   
Anoniman
Verolino meni moji slabo i govore, da me ne potresaju zbog une, ali oni su optimisticni i veruju da ja dobrocudni, sada cekamo utorak...user posted image imao je zlezde, ali se nisu dovoljno razvile, kazu da je na vreme otisla...

(odgovor članu Verolina)
  Direktna veza do poruke: 276
   RE: RAK
13.2.2014 12:42:51   
Torbica
Kako misle da je imao zlezde? Benigni ne metastazira u zlezde...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: RAK
13.2.2014 12:47:08   
Anoniman
Torbice nista me ne pitaj, prvo su rekli da nema, juce su rekli da su uklonili zlezde, tumor velicine oraha i 1/3 plucnog krila... sada se ceka ta biopsija, moji su gore sami, mozda im nista ne govore i d aih ne potresaju, ali mama mi je ydravstveni radnik, nagledala se toga, sve rayume, a moyda oni meni nista ne govore ubog une... mnogo mi je tesko. Vode je dr. Maja Hercegovac i prof.dr. Srbjanovic valjda, ili nesto tako na S...

Sada sam zvala mamu limfne zlezde su uklonili, sada se ceka da vide da li su bile uvecane, ili ne.... tresem se, jer amo su odreagovale, onda je maligno, i moze da s eprosiri na celo telo...

< Poruku je uredio Unina mama -- 13.2.2014 12:51:14 >

(odgovor članu Torbica)
  Direktna veza do poruke: 278
   RE: RAK
13.2.2014 12:51:21   
Torbica
UM, ne mozes ti tu draga nista pomoci nervirajuci se, stvarno moras da mislis na svoje dete. Verujem ti da ti je strasno strasno strasno...ALi trebas svome detetu, cuvaj se draga. Njoj ce sigurno tamo gde je pomoci najvise sto mogu. Nazalost ne zvuci bas dobro ali treba stalno imati na umu - NA VREME su nasli! Cuj to je jedino bitno i daje veliku nadu! Ako su stvarno na vreme nasli.... Toliki tumor...

< Poruku je uredio Torbica -- 13.2.2014 12:53:26 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: RAK
13.2.2014 12:53:34   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Unina mama

ali oni su optimisticni i veruju da ja dobrocudni

Doktori?


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: RAK
13.2.2014 12:55:59   
Anoniman
Ma torbice, ti si lekar mozes sve slobodno da mi kazes... najgore od svega sto ona nije imala nikakve tegobe, sto nju kada vidis izgleda zdravo, rumeno, veselo, poyitivno klik , da se ona zalila da je nesto boli, ma tek sto je zavrsila umetnicku skolu i upisala knjizevnost ... samo nju jednu setsru imam...

sedimentacija je normalna, krv ok, samo ta prokleta temperatura se javila 9.1.

(odgovor članu Torbica)
  Direktna veza do poruke: 281
   RE: RAK
13.2.2014 12:56:35   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Unina mama



Sada sam zvala mamu limfne zlezde su uklonili, sada se ceka da vide da li su bile uvecane, ili ne.... tresem se, jer amo su odreagovale, onda je maligno, i moze da s eprosiri na celo telo...

Onda su ih uklonili iz predostroznosti.
UM, sunce moje, moras da se smiris, ako je to ikako moguce. user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: RAK
13.2.2014 12:57:00   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Verolina


IZVORNA PORUKA: Unina mama

ali oni su optimisticni i veruju da ja dobrocudni

Doktori?



Aha, pa kazem vode je po recima mog strica najbolji dr. za te bolesti, neki na S , da li Srbijanovic, i dr. Maja Hercegovac....

(odgovor članu Verolina)
  Direktna veza do poruke: 283
   RE: RAK
13.2.2014 12:57:58   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Unina mama


sedimentacija je normalna

Ovo zvuci obecavajuce.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: RAK
13.2.2014 12:59:07   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Unina mama


IZVORNA PORUKA: Verolina


IZVORNA PORUKA: Unina mama

ali oni su optimisticni i veruju da ja dobrocudni

Doktori?



Aha, pa kazem vode je po recima mog strica najbolji dr. za te bolesti, neki na S , da li Srbijanovic, i dr. Maja Hercegovac....


I mi cemo verovati da je dobrocudni.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: RAK
13.2.2014 12:59:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verolina


IZVORNA PORUKA: Unina mama


sedimentacija je normalna

Ovo zvuci obecavajuce.



to je bilo pre nego sto su je operisali, prvo je bila 70 , crp 149, a sada nedelju dana pre operacije 16 i crp isto tako nesto


Nije Hercegovac, vec Ercegovac i doktor Subotic

< Poruku je uredio Unina mama -- 13.2.2014 13:01:17 >

(odgovor članu Verolina)
  Direktna veza do poruke: 286
   RE: RAK
13.2.2014 13:05:47   
Anoniman
um, ne znam sta znaci sve to, mislim na to sto je imao zlezde i tako to, ali znam kako mora da su sludjeni i tvoji i ti i da u bolnicama nista ne govore. moja mama je nedavno (opet) operisana, odstranjen joj je deo kosti iz kuka koji se i sam bio odlomio i ispostavilo se da ga je tumor napao i oslabio, ali je biopsija pokazala da je dobrocudni. sta god da je, bitno je da se sto ranije otkrije.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 287
   RE: RAK
13.2.2014 13:07:43   
Klarita
UM, drzi se i ljubi Unicu user posted image Svracam, citam, ne verujem, uzas...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: RAK
13.2.2014 13:09:15   
Anoniman
Kseno, Klaritauser posted image user posted image

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 289
   RE: RAK
13.2.2014 13:11:05   
vonavoj
user posted image user posted image
samo citam,i ne verujem! i stalno mislim na tebe,saljem pozitivnu energiju!user posted image user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: RAK
13.2.2014 13:12:51   
Anoniman
Znam Vonuser posted image

Bolje da je ostala trudna kao tvoja sestra i da je sada udajemo, nego ovo sto nas je snaslouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 291
   RE: RAK
13.2.2014 13:14:27   
vonavoj
da znas,u pravi si...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: RAK
13.2.2014 13:14:45   
Anoniman
Kseno secam se problema sa tvojom mamom, samo da i ovaj nas bude dobrocudni, sto kaze moja majka juce bolje meni da su obe dojke odsekli, nego nju sto su diraliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 293
   RE: RAK
13.2.2014 13:15:45   
Torbica
Draga, samo neka su odstranili, hirurzi uvek kazu - do u zdravo tkivo, dakle i zdravog malo jer na celijskom nivou ono sto je blizu vrlo moguce da ipak ima po koja celija. Ma ja ovako skolski - benigni ne daje metastaze, ne siri se u limfne zlezde, najcesce je pravilnog oblika, glatke povrsine, mislim, kad je ovako skolski nema tu sta. E sad naravno postoji puno vrsta tumora i upravo zato je biopsija jedina prava mera. Ali prosto nisam mogla da ocutim sirenje u zlezde i ipak odstranjena 1/3 plucnog krila. Realno, to se ne radi kod skolskog oblika benignog tumora. Oni znaju sigurno i bez biopsije na osnovu preseka, dakle u toku operacije se to jako lepo vidi - kakvo je tkivo jer opet, kod benignog je homogeno, i najcesce benigni ima svoju tzv kapsulu najcesce. Naravno, ne sme se nista govoriti dok biopsija nije gotova. Bolje da cutim.... user posted image Mada, zaista, sve i da nije benigni, ako se uhvati na vreme - moguce je potpuno izlecenje!
Navijam svim srcem - kakav god da je - da se sestrica oporavi skroz! user posted image

< Poruku je uredio Torbica -- 13.2.2014 13:17:39 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: RAK
13.2.2014 13:17:58   
Brand new mama
UM, uzasno mi je zao. Moras biti jaka zbog svoje Unice, a i zbog sestre... sada te je uzasno strah(mislim da taj strah nikad ni ne nestane) ali nista se ne moze promjeniti,od sad, u svkom slucaju slijedi borba i svi morate biti uz nju.

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: RAK
13.2.2014 13:19:59   
Anoniman
Cutacu, nista govoriti necu dok ne stignu reyultati biopsije, hvala ti sto si ovo podelila sa mnom, i meni to zvuci lose,ipak je 1/3 plucnog krila u pitanju... samo sreca pa je na vreme,sta bi bilo da nije dobila temperaturu, i da je otisla u kragujevac, to bi se vuklo mesecima, i sta ondauser posted image

Moram da budem optimisticna, a ako se ne daj Boze desi da je maligno ide li tu hemoterapija, ili tako nesto preventivno.

Kaze mama da su je malopre vodili i na rendgen, da je uglavnom pod sedativima,zbog jakih bolova....

(odgovor članu Torbica)
  Direktna veza do poruke: 296
   RE: RAK
13.2.2014 13:21:08   
Jeltje
UM, i ja sam prestravljena...narocito kad sam videla sliku, sestra ti je preslatka devojka i dace Bog da pregura ovo sve, da se zavrsi na ovoj operaciji i da se ipostavi da je sve benigno. Verujem da su zlezde odstranili iz predostroznosti.

Potrudi se da budes jaka i zbog detata, a i zbog nje...Jednio tako joj mozete pomoci, ako ste vi ostali dobro.

Saljem veliki user posted image i puno pozitivne energije....i pratim sta se desava...

_____________________________

“If you can’t smell the fragrance, don’t come in to the garden of love”

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: RAK
13.2.2014 13:28:28   
Anoniman
kao sto kaze jeltje, sestra ti je stvarno preslatka, i cinjenica sto je tako mlada i jeste zastrasujuca, ali i ohrabrujuca jer mlad organizam sve to bolje podnese user posted image

(odgovor članu Jeltje)
  Direktna veza do poruke: 298
   RE: RAK
13.2.2014 13:32:38   
Anoniman
Jetije, Ksenouser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 299
   RE: RAK
13.2.2014 13:34:30   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Cutacu, nista govoriti necu dok ne stignu reyultati biopsije, hvala ti sto si ovo podelila sa mnom, i meni to zvuci lose,ipak je 1/3 plucnog krila u pitanju... samo sreca pa je na vreme,sta bi bilo da nije dobila temperaturu, i da je otisla u kragujevac, to bi se vuklo mesecima, i sta ondauser posted image



Maco, sve moze biti a i ne mora. Kapsularni tumor moze biti benigni, a i ne mora. Verovatno su uocili nesto sto im se nije dopalo cim su resili da joj odstranjuju trecinu plucnog krila. Ali to sto su vizuelno uocili moze ostati samo sumnja. Dacu ti primer moje drugarice. Ona je iznad keceva imala neke ciste. Hirurg je tad njoj ostrugao dobar deo kosti na vilici jer je posumnjao da je jedna od cisti imala maligni karakter. To se nije desilo, ali on je njoj objasnio da je to radjeno iz predostroznosti da joj ne bi posle ponovo otvarao vilicu. I ja se nekako nadam da je i tvojoj seki odstranjeno tkivo iz predostroznosti.


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here