|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
12.8.2014 22:16:37   
Misha i Ljisha
Azra svaka cast,neverovatno. i meni sah deluje komplikovano za tako malu decuuser posted image .

tijatija preslatka je na prozorcetu hehehe..tetkica.


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.8.2014 0:11:24   
Azra_
Rekoh, da mi to neko kaže, mislila bih da folira. Jes, dete 2,5godine igra šah! Nije nego! :-) Ali eto... Istina, on je daleko od prave igre, ali prve poteze polako uči i to prilično lako. I sam traži da igra. Video je jednom šah kod deke i od tada ne popušta.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.8.2014 6:44:57   
Misha i Ljisha
Meni brat kaze da njegov sin (ima skoro 4 godine) voli da gleda isto kako njegov deda igra sah i ja bas bratu kazem "mali je on za sah" ahahah eto mozda i nisu mali.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.8.2014 9:59:57   
Ivanka 75
Ivka uveliko sa dedom igra šah, ja mislim da je to isto kao bicikla, bojenje i slično. Uči se polako ostaje zauvek.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.8.2014 10:03:47   
branki*
bravo za vase alise maricuser posted image ja sam rano isto naucila da igram sah,ali sam do dana danasnjeg ostala na tom istom nivou.
da pohvalim i ja malo mog delijuuser posted image juce je ceo dan piskio u nosu,krene on ,pa stane i stisne ga ,ja vidim odmah sta je i brzo dam nosu i on zavrsi posao.da li je slucajnost ili ne,videcemo.praticu ga i danas.da se vise manemo pampersauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.8.2014 10:17:50   
big mum
user posted image za male šahiste,tata mi je nešto pokazivao kad sam bila mala.Bilo prekomplikovano nisam nikad ni naučila.Volim da slažem puzzle.

Božo pile moje plavo user posted image i za tebe.To je veliki napredak,savladaće on to sve pametan je to DEKAK što kaže moj Strahinja

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.8.2014 10:24:44   
branki*

IZVORNA PORUKA: big mum



Božo pile moje plavo user posted image i za tebe.To je veliki napredak,savladaće on to sve pametan je to DEKAK što kaže moj Strahinja

user posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.8.2014 11:06:35   
Azra_
Boža naslutio da stiže beba, on mora da bude veliki dečak!user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.8.2014 11:12:39   
Ana RR
Moj dever je svojevremeno bio šah majstor (ne znam kako se to tačno zove), uz pomoć šaha je otišao u beli svet i tamo ostao. Alisa mu je inače najbolja drugarica. I dan danas ide na turnire po Americi ali čisto rekreativno. Tako da nije to loše user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
14.8.2014 0:21:19   
Azra_
Eto, nije ni šah samo razonoda. Mada, daleko smo mi od toga, ima ihaha vremena da dečak pokaže šta zaista želi.

Drago mi je što ga zanima, što ima strpljenja i za šah, a i za mnoge druge stvari. Neverovatna moć zapažanja, odlično pamćenje. Nadam se da će tako i ostati.

Npr.odlično pronalazi one razlike u mozgalicama, a ako upamti da sam uz neku haljinu nosila određene sandale, a sledeći put obujem neke druge, obavezno pita zašto obuvam te sandale kada ne idu sa tom haljinom. I to ne jedna kombinacija, pamti svaku, samo jednom da je vidi. Da kupim novu stvar , a da ne primeti, nema šanse. I ne samo kod mene, nego i kod mm, kod moje sestre, bake... Marke automobila bez greške. Samo da vidi znak...

< Poruku je uredio Azra_ -- 14.8.2014 0:23:31 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
14.8.2014 0:33:16   
Sanjica26 RR
Osim marke automobila i kod nas je ista situacija. Ima odlicnu orijentaciju u prostoru. Zato mama nemauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
14.8.2014 0:56:52   
dijana1*
Bravo zamalog sahistuuser posted image
Moj svekar odlicno igra sah. Ranije je postojalo neko takmicenje po firmama pa je stalno pobedjivao. I Vuka je zainteresovao za sah.
Vuk je sa dve godine naucio sve marke automobila. Sada je zainteresovan za znakove. Samo me zapitkuje a sta ovde pise, a sta ovo znaci. A sto se tice garderobe, novoh stvari ma bilo sta sto je novo odmah primeti i komentariseuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
14.8.2014 1:06:08   
Azra_
Biće to pravi momci.user posted image Moj razlikuje automobile po znaku. MM mu je često crtao neke koje ne srećemo često. Zna koji je znak za automobil marke Lotos. user posted image Muškarci!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
14.8.2014 1:19:06   
dijana1*
Za te koje ni ja neznam samo kazem to ce te taja nauciti user posted image
Sa dve godine se zalepi za salon automobila bmw i kuka kupi mi tajo be-ne kupi miuser posted image
Zna i dete sta valjauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
14.8.2014 2:00:25   
dunja RR
Jaooo šah!! Mm igra šah, ima neku titulu, ide na turnire stalno. Pre rođenja Save je igrao turnire svaki dan, a sada "samo" dva put nedeljno user posted image . I jedva čeka da počne da uči Savu svom omiljenom sportu ;)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
14.8.2014 2:04:34   
17 joka
puno pametnih i divnih drugarauser posted image user posted image

Dunjice,šah uh bice to zanimljivo za par godina kad budu igrali na pobedu.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
14.8.2014 11:11:00   
Azra_
Super Dunjice, dođete kod nas na partiju! :-)

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
14.8.2014 22:57:05   
Sanjica26 RR
Pre vise od pola godine kupim Teodori puzle od 30 komada i ona to kod od sale slozi. Kupim kasnije jos jedne misleci sve vreme da su od 30 kom. Pogledam kasnije pise 60 komada. Ona je i nju slozila. Dosli kumovi i doneli neke mini puzle. Njoj je to bilo dosadno. Objasnimo im da ona slaze od 60 komada. Posto je kuma vaspitacica bila je u cudu, jer u grupi koji su vrsnjaci Teodorini ne slazu velike puzle. Sledeci put oni joj kupe puzle of 108 kom. Naravno i njih je slozila.user posted image Fan je puzli.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 14.8.2014 22:58:39 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
14.8.2014 23:00:55   
Misha i Ljisha
user posted image svaka im cast. a ja mislm ko je rodjen za to nema granice za uzrast. A uvek se setim ono iz nekog filma "pise na kutiji 3-5 godina a eto menije trebalo samo dve nedelje"user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
15.8.2014 9:37:34   
big mum
Bravo za pametnicu maluuser posted image

I moja Sofia obožava puzle.Zaista je maher za njih.Bez problema ih slaže od 3. godine.
Sa nepunih 4 slagala je one 1000, sama je složila oko 700kom
Evo i sličice

user posted image



user posted image

Ove je slagala sa 2.5god

user posted image






< Poruku je uredio big mum -- 15.8.2014 9:38:43 >


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
15.8.2014 12:10:37   
nata11
Bravo za Sofi user posted image

_____________________________





(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
15.8.2014 12:30:06   
Misha i Ljisha
pa da ko sto rekoh ja kapiram ako deci to ide ko od šale nema tu ogranicenja za koji uzrast su koje slagalice. Nego jel mislite da ja D mogu sad vec da ponudim one slagalice iz dva ili tri dela??? Ona slaze oblike u sperploci. Znaci ima sat i tu slaze brojeve, ima kao neku prirodu pa da ubaci u sperplocu magarca, leptira, ovcu i td i ima dinosauruse ti reksa, pterodaktila, stegosaurusa i td. To smo sad navezbali dobrano pa mislim mozda je vreme da probamo bas npr majmuna iz dva dela, lava i sl videla sam da ima to u prodaji. A videla sam da ima i azbuka isto u sperplocu da se ubacuju slova ehhehe....Nikad nije rano za tako nestouser posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
15.8.2014 12:33:31   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

pa da ko sto rekoh ja kapiram ako deci to ide ko od šale nema tu ogranicenja za koji uzrast su koje slagalice. Nego jel mislite da ja D mogu sad vec da ponudim one slagalice iz dva ili tri dela??? Ona slaze oblike u sperploci. Znaci ima sat i tu slaze brojeve, ima kao neku prirodu pa da ubaci u sperplocu magarca, leptira, ovcu i td i ima dinosauruse ti reksa, pterodaktila, stegosaurusa i td. To smo sad navezbali dobrano pa mislim mozda je vreme da probamo bas npr majmuna iz dva dela, lava i sl videla sam da ima to u prodaji. A videla sam da ima i azbuka isto u sperplocu da se ubacuju slova ehhehe....Nikad nije rano za tako nestouser posted image

Ja sam ivi kupila masu tih slagalica od 4, 6 delova kad je imala oko 18meseci, tada počinje to kapiranje za odnos u prostoru, gde se šta nalazi.
Okreni joj slike na dole pa neka ih traži i slaž, kao memory game.
Ili ih okreni slika gore ali od deteta, da gleda na drugu stranu (valjda razumes na šta mislim), smisli varijacije da bi razvijala asociajtivno razmišljanje.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
15.8.2014 12:36:50   
Misha i Ljisha
e vidis a ja sve mislim mozda je rano user posted image ionako mi stalno svi govore da je forsiram i maltretiram al ja to sve njoj samo dopustim da radi sta ona hoce. Znaci mogu sad i te iz par delova. Jel ovako ona zna da ubaci u sperplocu celu ovcu i ostalo ali ne znam da li bi znala ovcu iz dva dela. Moram kupiti tako nesto il preseci sve ove na dva dela ahahahah to mi dodje jeftinijeuser posted image

a kapiram sta kazes da joj okrenem, zna ona sve to tako i naopako ajd da kazem. Znaci vreme je za naredni stadijum

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 15.8.2014 12:40:15 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
15.8.2014 12:44:33   
mali_mis
Bravo za Sofi user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Neka ovo leto bude najsrećnije do sada!
Deca zaslužuju da imaju zamršenu kosu, stopala od peska, kolena zelena od trave, prljave ručice od igre. Ove stvari pune...
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here