|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
3.9.2014 8:15:02   
Anoniman
Dobro jutro i od mene!user posted image

(odgovor članu serpica)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
3.9.2014 8:19:18   
Modessty
Dobro jutro vrednice! user posted image

UM nedaj da te nagovore! Čekaj za test još malo! Ne moraš kao ja da čekaš da uđeš u 10. nedelju pa da radiš test user posted image al nemoj ni mnogo da poraniš

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
3.9.2014 8:25:17   
Trcosava
Evo ja kao i Mod, ne daj se Ines, ne daj se godinama moja Ines!!

Sačekaj kako si naumila. Ako je tu, neće mrda user posted image

Šerpice navijam i za ti user posted image user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
3.9.2014 8:30:25   
Anoniman
Hvala drugari, cekacu sto kaze Trcosava ako je tu nece pobeciuser posted image , u junu sam se bas istrsirala, tako da sada vise nikada ne radim test odmahuser posted image ! Sa Unom sam radila posle mesec i po dana kasnjenja, kada je trebala druga ocekivana da dodje!user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
3.9.2014 11:12:51   
amelia
Jutro drugarice serpice unina sigurno vi idete iz ove teme user posted image ja nisam bas pouzdana user posted image . Inace bas sam happy moja kuma se juce porodila, rodila je prelepu devojicicu user posted image user posted image user posted image . Slabo vas ima na spisku gde ste ctrice sto ne prijavljujete datume da svi zajedno navijamo user posted image user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
3.9.2014 13:00:07   
Anoniman
Grrrrrrrr u subotu imam svadbu, i kupila sam usku usku teget haljinu, i kako je krenulo moracu pojas da nosim ispod nje, stomak mi je naduven kao da sam zaba, obukla sam farmerke i presvukla se u trenerku. Ako treba da dobijem , molim te Boze neka bude danas da bar na svadbu idem normalna!

Odoh do grada d anesto pokupujem, i da uzmem Unu iz vrtica!

Gde ste vi nestale crtice, kako nam je ova tema sve praznija, i praznijauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
3.9.2014 14:52:16   
Linaaaa
I ja se isto pitam UM nema nikog da caskamo, kada sam ja ugledala moje user posted image samo je Joka bila tu. Jedan veliki za user posted image . Jos uvek sam ovde, svidja mi se tema mada sam ja trudna 6.6 nedellja. Sutra ulazim u osmu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
3.9.2014 15:06:55   
branki*
linaa,dodji malo i kod nasuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Linaaaa)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
3.9.2014 15:15:02   
serpica
Branki zovi i nas malo tamo user posted image
Trco hvala user posted image
UM svaka cast na strpljenju,daj boze da sacekam bar subotu da ga uradim.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
3.9.2014 17:21:28   
Anoniman
Serpi sumnjam da ce nesto biti, ali hajdeuser posted image bar da se ponadamo. Kupila sam mini baby kornisone i grickam ih upravo, obozavam ih.


(odgovor članu serpica)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
3.9.2014 17:55:34   
17 joka
UM, strpljen spasenuser posted image

ja znam da se selis u user posted image teme

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
3.9.2014 17:55:58   
7marii
AAA UM vec ruckas user posted image ajde da nas obradujes u ponedeljak.
Ja ceo dan muku mucim sa nekom mucninom i glavoboljom i ni jedan lek ne pomaze,a gutam ih ko bombonice user posted image opasno cu da se razbolim izgleda user posted image
Navijam za sve user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
3.9.2014 18:04:34   
nata11
Ja ceo dan muku mucim sa birokratijom. Moja dr iz DZ je na odmoru i sada niko nece da mi da plavi uput, svi se prave ludi ... a sto cu ja da izgubim ovaj mesec zbog uputa to nema veze.

_____________________________





(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
3.9.2014 18:46:52   
17 joka
Nato ti lepo kod nacelnika, tako sam ja, sad me bas briga za njihovo ponasanje i bezobrazluk

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
3.9.2014 19:26:25   
branki*

IZVORNA PORUKA: serpica

Branki zovi i nas malo tamo user posted image


user posted image
serpi,nato,joko,unina,amelia...user posted image ima mesta kod nas za sve,sto pre nam dodjiteuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
3.9.2014 20:02:29   
milica93
Pozdrav zenee user posted image
Aj da vas pitam, imala sam od 1-8.8. i evo vec nedelju dana me grudi ne bole, nego ... ne smem ih pipnuti.user posted image Nikad u zivotu me nisu bolele tako, ponekad malo onako pred M,al ovako nikada. Po MB O mi je bila 12.8. E da i imam na areolama kao neke zlezdice bele, ne znam ni ja sta su, pre neki dan su bile bas bele, sad manje, kako kad. user posted image
Mislite da je rano za test, ja vise nisam objektivna kad sam ja u pitanju.
Imam neki BBtest, novi, nikad videla taj.

Ljubim vas ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
3.9.2014 20:19:05   
Anoniman
Milice odradi test, to sa grudima mi je sumnjivouser posted image user posted image user posted image Navijamo za crtice!

Jos jedan dan prodje a user posted image nema.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
3.9.2014 20:20:04   
serpica

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Serpi sumnjam da ce nesto biti, ali hajdeuser posted image bar da se ponadamo. Kupila sam mini baby kornisone i grickam ih upravo, obozavam ih.






I ja sumnjam al ajde videcemo,evo Branki nas zove kaze ima mesta tamo user posted image pa da je ne odbijemo

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
3.9.2014 20:23:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: serpica


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Serpi sumnjam da ce nesto biti, ali hajdeuser posted image bar da se ponadamo. Kupila sam mini baby kornisone i grickam ih upravo, obozavam ih.







Ahahhahha pa videcemo, ako ima mesta , sto da je odbijamouser posted image
Inace ja odoh da pravim pizzu i kada uspavam dete da jurim mmuser posted image

I ja sumnjam al ajde videcemo,evo Branki nas zove kaze ima mesta tamo user posted image pa da je ne odbijemo


< Poruku je uredio Unina mama -- 3.9.2014 20:25:24 >

(odgovor članu serpica)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
3.9.2014 20:23:25   
milica93
Hvalaaa user posted image odradicu ujutru, mada najradije bih odmah user posted image ...
Koliko sam skontala i tebi kasni user posted image user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
3.9.2014 20:26:30   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: milica93

Hvalaaa user posted image odradicu ujutru, mada najradije bih odmah user posted image ...
Koliko sam skontala i tebi kasni user posted image user posted image



Kasni 3 dana, ali tako mi je u junu kasnilo mesec dana pa nista, tako da sada necu tako rano da radim testuser posted image

Navijamo ujutru, javi rezultate!

(odgovor članu milica93)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
3.9.2014 20:30:00   
milica93
Znaci u istom smo sosu, i meni ciklusi poludeli u poslednje vreme ...
Nadajmo se onda da nam se posrećilo ovaj put user posted image
Javljam ujutru user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
3.9.2014 20:39:18   
Anoniman
Navijamouser posted image user posted image user posted image Inace od kada sma prestala da dojim Unu u maju prosle godine ciklusi su mi bili tacni u sat i dan, tacno na 28 dana, u junu se sve poremetilo, jul i avgust na vreme stizala, i sada opet kasni!

(odgovor članu milica93)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
3.9.2014 20:46:21   
Mala Elena
Ti hormoni su bas poremeceni posle trudnoce, gore nego u trudnoci, izgleda user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
3.9.2014 21:55:35   
mara1981
Eeeeeeeeej UM, pa tebi user posted image nema?! Pa to ce biti user posted image , vidim ja!!!! user posted image A za test te potpuno razumem, ja sam isto tako radila i nista i rekla sam sledeci put cu raditi tek kad mi doooobro kasni!
Serpi, i tebe cekamo i navijamo!user posted image
ja sad cekam da mi se potpuno zavrsi, pa ponovo! user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here