|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.8.2014 22:38:15   
bubulence
vrh je i meni kada citam, u tom trenutku mi uooste nije bilo user posted image . ali nije ona kriva. inace bas pazimo sta pricamo pred njom i kako se izrazavamo ali eto, desi se....

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1676
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.8.2014 22:43:07   
Ivanka 75
Ova scena traje nekih 5 sekundi. Sve se toliko brzo izdesavalo da nije bilo vremena za bilo kakvu reakciju.
Sedi mm ba kaucu, Iva trci prema njemu i udara glavom u "onu stvar" user posted image
Razvuce osmeh od uva do uva pa sa obe ruke zgrabi i pita "Oho-ho, sta je to?" user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1677
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
13.8.2014 22:57:31   
Ana RR
Hahahahaaha user posted image Bubi, Ivanka user posted image

Moje dete svima priča kako mama nema pišu jer joj nije porasla user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1678
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
21.8.2014 15:32:56   
Olga75
pravimo zver i ja neke cvetice od ljuske od kukuruza i sad njoj treba pomoc a meni zauzete ruke i sta ce , obrati se matorom
uzme on jadan onu rafiju i zaveze gde mu je ona rekla , gleda zver cvetic , gleda i kaze : tata , nisi nikakav umetnik user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1679
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
21.8.2014 15:39:02   
jabudic

IZVORNA PORUKA: bubulence

a ovo je bilo jos gore: .
svako vece mm hoce da ga masiram i ja imam obicaj da kazem "dao bi guzicu za masazu" a kada ja trazim sladoled pa svasta obecavam on kaze "dala bi guzicu za sladoled". setamo Ema i ja i neki svekrvin poznanik nas sretne i kaze Emi:
on :ajde da ti kupim sok
E : necu
on: smoki?
E : necu
on: sladoled?
E: moooze, a ako kupis i mami ona ce ti dati guzicu user posted image .


user posted image user posted image user posted image uzas user posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1680
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
21.8.2014 15:40:43   
mtajcica83

IZVORNA PORUKA: bubulence

a ovo je bilo jos gore: .
svako vece mm hoce da ga masiram i ja imam obicaj da kazem "dao bi guzicu za masazu" a kada ja trazim sladoled pa svasta obecavam on kaze "dala bi guzicu za sladoled". setamo Ema i ja i neki svekrvin poznanik nas sretne i kaze Emi:
on :ajde da ti kupim sok
E : necu
on: smoki?
E : necu
on: sladoled?
E: moooze, a ako kupis i mami ona ce ti dati guzicu user posted image .




Jao Bubi sou!!!!!user posted image


_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1681
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
21.8.2014 15:41:21   
jabudic
Ja i Jakov prije neki dan u marketu.
Na kasi ispred nas stoji časna sestra, sva umotana, samo joj se oči vide.
Zaviruje je Jakov, pa se prodera: "Gledaj mama, evo je vještica!"

Ona žena umrla od smijeha, a mene sramota ubila user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1682
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
21.8.2014 15:45:41   
milicicak
T u poslednje vreme trazi da je iskljucivo ja uspavljujem pa kad imam nesto da zavrsim mm kaze: Idemo nas dvoje u sobu da sacekamo mamu da raspremi sudove od vecere pa ce doci da te uspava...
Sinoc posle kupanja gospodjica kaze: Sad mama i ja idemo da spavamo a tata ce da raspremi sudove :)

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1683
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
21.8.2014 21:54:01   
Dada81
Upravo sada David.Uzeo tel da me on slika: -''''Ostavi kompjuter,zagrli se sama...''''(zna da uvek govorimo,ajde sada zagrli drugara/cu) user posted image user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1684
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
21.8.2014 22:00:10   
Ivanka 75
Snalazljivost na delu user posted image
Krecimo ovih dana, ona pomaze, juce je deda pita koliko ima zidova u njenoj sobi, da ode i prebroji. Ode ona gore, vraća se posle 2-3min i ja je srecem ispred vrata a ona prodje pored mene pa se okrenu i pita "mam koliko ima zidova?" Odgovorim joj "4" i ona ode.
Usput se dere "Dekoooooo, imaju četiri zidaaaaaa!"

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 1685
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
21.8.2014 22:02:16   
Anoniman
Hhahahha kakvi sve biseri ovde postoje.

Evo Uninih nekolikouser posted image
U : Mama kada ces da mi rodis bebu?
Ja : Kada mi je tvoj tata kupi.
U: Mama nisi znala, bebe se ne kupuju, one se radjaju u porodilistuuser posted image

Narucila ja kod nase komsinice borovnice za Unu, jer ih obozava, i ona ne moze da doceka da ih uzmemo, Dosla komsinica i kaze samo da zavrsim po nesto i donecu vam ih. Una nestrpljivo : Mama hajde da uzmemo borovnice . Ja : Cekaj da dodje J. prvo moramo da ih platimo. A ona mrtva hladna. Zasto. J. nije prodavnica, samo u prodavnici placamo.

A ovaj od danas je najgori. Mm kada se istusira izadje iz kupatila u nasu sobu da uzme ves, i Una ga stalno juri , opsednuta je njegovim polnim organom , cudno joj kako to da ona takav nema. I danas sedimo komsinica, ja i Una, i njen mali, i on se skida da piski, a ona mrtva ladna "jaojjj kolicka je tvoja pisa, moj tata ima velikuuuuuuuuu", komsinica se valjala od smeha, a ja u zemlju da propadnem.

< Poruku je uredio Unina mama -- 21.8.2014 22:03:21 >

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 1686
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
21.8.2014 22:06:37   
Dada81
Hahahha Unauser posted image Deca iskrenauser posted image i snalazljiva kako rece Ivanka
Pametniceuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1687
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
21.8.2014 22:08:54   
Anoniman
Hhhahaha kako samo uspe nekad da me pokopa.user posted image A juce setaju ona i njena drugarica, i samo ona u jednom trenutku poce da se dere na drugaricu," bezi od mene, alergicna sam na tebe"

Cuje mene kad kazem da sam alergicna na ujed komarca, a ona je sada alergicna ili na drugaricu, ili na strinu, ili na tatu!

(odgovor članu Dada81)
  Direktna veza do poruke: 1688
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
21.8.2014 22:11:31   
serpica
Stavljam Tari narukvicu,kaze ona meni:
"Mama stegla si me jako sad ce da mi stane Krvni Tok "user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 1689
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
21.8.2014 22:14:29   
Ivanka 75
Tara user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1690
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
21.8.2014 22:45:16   
Torbica
Joj svi su sjajni! user posted image user posted image
Danas, Djole kod dede. I deda mu ceo dan cita knjige, sta ce, dete voli, ima 3.5 god. I kad je dedi dosadilo kaze mu, ne mogu vise, umorio sam se... Djole navaljuje, ajde deda citaj!! deda nalazi sto izgovora i traje to neki minut, i na kraju Djole kaze - CUTI DEDA i CITAJ! user posted image


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1691
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
22.8.2014 13:14:59   
Azra_
Moj B zaboravio zaboravio ime svoje frizerke, u brzini se snašao, pa kaže ˝teta Šišarka˝!user posted image

Logika mu je odlična! Onaj koji šiša-šošač, ona koja šiša- šišarka. Mislim, šta tu nije jasno?!!

< Poruku je uredio Azra_ -- 22.8.2014 13:17:09 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1692
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
22.8.2014 13:40:51   
serpica
Azra user posted image user posted image imamo i mi takvih bisera,kako se zove covek koji poravlja satove - satar user posted image i jos puno toga


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 1693
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
22.8.2014 13:46:33   
Azra_
user posted image to smo mi odrasli zakomplikovali svet, po njihovoj logici sve je jednostavnije.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1694
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
23.8.2014 22:26:57   
Dada81
user posted image Obozavam ovu temu,kao i slike decice-temu. user posted image user posted image Super su im izjave

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 1695
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.9.2014 19:45:46   
Olga75
uzela zver flomastere i kaze matorom : taaata ajde da te tetoviraaaaam
on : necu , to boli
zver : ma tata , to boli manje od depilacije
ja : user posted image
mislim ti znas koliko boli sta user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 1696
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.9.2014 21:25:39   
Torbica
user posted image user posted image user posted image no comment za zvercicu

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1697
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
8.9.2014 11:03:37   
lanajelena
Duca je sinoc razvalio uz fudbalsku utakmicu user posted image ...Dodaj mu loptu,pa sad ti drugom,pa ti trecem e tako da me slusate,tako se igra fudbal....ne tako joj sto ste smotani,gle ovog,driblaj ga malo user posted image

Lanina izjava,mama jel ti znas da mi imamo rominga(rom) u razredu user posted image

< Poruku je uredio lanajelena -- 8.9.2014 11:04:44 >

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1698
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
8.9.2014 11:16:23   
branki*
rominguser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1699
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
8.9.2014 11:21:12   
vonavoj
user posted image user posted image Una carica za pisu! i mm se krije stalno..a prosle godine na letovanju,mala je bila,ni 2 godine, poslednji dan smo se tusirali zajedno i mm se tusira,a ona ga gleda i kaze "Tati visi govno"user posted image user posted image umrli smo od smeha!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







OŠ "Dr Dragan Hercog": Škola u koj...
Ne, ovde nema učionica i đačkih klupa. I to sa valjanim razlogom.
Nije se vratila kući iz škole. I neće se v...
Pre nego što kreneš da upireš prstom u druge, možda ipak da ga staviš na čelo.



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Da li Vam se svidja ime?
jelenavu

Da li Vam se svidja ime Kaica?

Da (10%)

Ne (90%)


Ukupan broj glasova: 177

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here