|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
27.9.2014 12:51:17   
superm
Serpice, user posted image , ti si car!!! Cestitam!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
27.9.2014 12:54:49   
Bibilib
Cestitamo Serpi...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
27.9.2014 12:59:18   
ivaMark
user posted image

Cekamo ponedeljaaaak, jooooj....mogu da zamislim kako je Serpi sada uzbudjena user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
27.9.2014 13:23:48   
amelia
Cestitam serpice mislim da je to TOuser posted image user posted image nadam se da ces u ponedeljku sa sigurnoscu znati da ocekujes user posted image user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
27.9.2014 13:38:08   
Maslacak15
Joj Serpi sa tobom uvek uzbudljivouser posted image Trudna jesi to i sama znas, a beta jeste malo niska za 13 dpo ako si stvarno tad ovulirala a ne dan dva kasnije sto bitno menja stvar. Naravno daleko je najvaznije da pravilno raste i drzim fige jako jako da u ponedeljak bude trocifrena.Nemoj da mi zameris sto nisam euforicna, ti znas da ja volim da sam iskrena i u proslosti sam uvek bila, svasta smo vec prosle zajedno a ovo je ni tu ni tamo situacija. Ali von bi vec mogla da ti oslobadja mesto u prvom tromesecju. Ljubi trojac kod kuceuser posted image

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 27.9.2014 13:42:36 >

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
27.9.2014 13:43:11   
pocahontas
za dva dana treba da se duplira, zar ne? znaci ne mora biti trocifrena....
serpi drzim fige! i svaka cast na hrabrosti!!!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
27.9.2014 13:58:25   
mirkam
Serpi, pridruzujem se cestitkama user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
27.9.2014 14:04:21   
Maslacak15
ne mora biti trocifrena al na tom samom pocetku cesto ide i 3x na gore za 48 h. Sto brze raste to je bolje. Kad cifra predje hiljadu onda ume i malo sporije da se dupla.... Drzim fige jako jako Serpi.user posted image

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
27.9.2014 14:06:19   
17 joka
Šerpi, svim srcem drzim pesnice cvrsto stinute za ponedeljak, svim srcem zelim da beta lepo raste da ti cestitam i da se veselimouser posted image

ja cekam ponedeljak za Cestitke i navijam svom svojom snagomuser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
27.9.2014 14:10:46   
Štetica
Serpiceuser posted image ,u ponedeljak te cekam u trudnickim temama. Taman ces kao trudnica moci da propustis Dacu kroz sake za kukanje o kilaziuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
27.9.2014 14:12:57   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Joj Serpi sa tobom uvek uzbudljivouser posted image Trudna jesi to i sama znas, a beta jeste malo niska za 13 dpo ako si stvarno tad ovulirala a ne dan dva kasnije sto bitno menja stvar. Naravno daleko je najvaznije da pravilno raste i drzim fige jako jako da u ponedeljak bude trocifrena.Nemoj da mi zameris sto nisam euforicna, ti znas da ja volim da sam iskrena i u proslosti sam uvek bila, svasta smo vec prosle zajedno a ovo je ni tu ni tamo situacija. Ali von bi vec mogla da ti oslobadja mesto u prvom tromesecju. Ljubi trojac kod kuceuser posted image

Slazem se!!!
Obozavam maslacak,uvek kaze prave stvari!
Serpice,sve ti je receno,sad cemo biti strpljive,i ocigledno ces jos koji dan morati da sacekas,da potvrdis lepu veliku betu i ja da se porodim,jer user posted image je jos lepo!user posted image
Navijam i vucem da sve bude kako treba!user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
27.9.2014 14:16:13   
serpica
Hvala vam puno jos jednom,Maslacak isto i ja razmisljam i nisam euforicna dok ne budem sigurna,plasim se samo da ne bude kao pre Tome B.O. dijsgnoza,a nadam se da nece,ljubim vas i hvala sto ste tu.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
27.9.2014 14:41:09   
Jole84
Šerpiii user posted image user posted image neću da ti čestitam dok ne vidimo betu u ponedeljak a sigurna sam da će sve da bude dobro! user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
27.9.2014 14:41:36   
wivern
Serpi retko se BO ponavlja kao dijagnoza. Mislim to samo maler kao ja moze imati dva puta za redom user posted image
Opusti se za vikend pa te cekamo u ponedeljak.user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
27.9.2014 15:50:46   
Ivanka 75
Serpiiiiiii user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
27.9.2014 17:06:14   
mama micki
Šerpi, ušla sam u ovu temu samo zbog tebe. Rekoh ti ja, to je to!!! Čestitam draga, od user posted image !!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
27.9.2014 17:11:25   
branki*

IZVORNA PORUKA: Jole84

Šerpiii user posted image user posted image neću da ti čestitam dok ne vidimo betu u ponedeljak a sigurna sam da će sve da bude dobro! user posted image

istouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
27.9.2014 17:24:46   
llila
CAO CRTICE SAMO DA VAS POZDRAVIM I CESTITAM SERPI MISLIM DA JE TO TO AKO BOG DA user posted image INACE MI SMO VREDNI OVIH DANA CEKAMO O PA ...VOLIM VAS SVE I NAVIJAM ZA PUNO CRTICA U OKTOBRU user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
27.9.2014 20:57:12   
serpica
Crtice samo da vidim da li ste tu? user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu llila)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
27.9.2014 21:49:16   
Kiškum
Zdravo svima :)
Da se prijavim uredno na temu, čekamo dve crtice već godinu dana, mene su poslali na HSG a umesto toga u brisu mi našli ureaplazmu...
Eto tako, sad na lečenje, pa ćemo videti šta će biti.
Ja sam priličan paničar i pomalo depresivac, ali sam dobra ljudska duša user posted image
Veliki pozdrav za sve, radujem se svačijim crticama!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
27.9.2014 21:52:55   
serpica
Kiskum dobrodosla i jos brze otisla iz ove teme...user posted image u trudnicke naravno user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
27.9.2014 21:55:07   
Jole84
Šerpi kako si mi user posted image Dogovori se s Mod pa navratite neki dan,ponedeljak utorak na kaficu? Taman da ti čestitam lično user posted image user posted image
Kiškum dobrodošla i ovde i što pre da te vidimo u trudničke teme, može i bez produvavanja user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
27.9.2014 21:58:18   
Kiškum
Hvala, devojke! Nađoh i ja mesto gde ću ljudski da se požalim user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
27.9.2014 21:58:21   
17 joka
Kiškum, dobrodošla i nebrigaj ovde je uvek lepa druzina ali cemo te bruo isprasiti tamo u trudnice tamo je tek luda druzina i lepše raspolozenje

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Čekamo dve crtice 09/14 [chat]
27.9.2014 22:01:15   
Kiškum
E kamo lepe sreće, ja svakoj pravim kolač koji hoće, majstor sam za slatko user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here