|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
15.10.2014 8:04:23   
llila
Jutro devojke ajmo kavica pa u nouser posted image user posted image ve radne pobede

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
15.10.2014 12:18:19   
Sosa Mena
Dancic. Nema nikog ovde. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu llila)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
15.10.2014 12:26:13   
Modessty
sve su vredne! user posted image nahvatale muževe i sad rade! user posted image
a ti Soso šta čekaš?user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
15.10.2014 12:27:05   
Sosa Mena
Kucevne rabota gotove. A muza sam izgostirala kad je trebalo sad samo cekam user posted image user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
15.10.2014 12:28:53   
Modessty
user posted image navijam za te crtice od srca! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
15.10.2014 12:29:47   
Sosa Mena
Dok navijas vici i muske crtice. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
15.10.2014 12:34:55   
serpica

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Dok navijas vici i muske crtice. user posted image




E sad cu te tepam,nego nemam onog smajlica sto udara po golo d**e
neka bude pa sta god je user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
15.10.2014 12:37:22   
Sosa Mena
Daj bre Serpi ocu da budem svekrva user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
15.10.2014 12:37:35   
Modessty
more muško da bude da se malo i ona pomuči kao mama! Devojčice su lake za čuvanje. A i več ima sosu, sad joj treba lala user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
15.10.2014 12:40:41   
Sosa Mena
Mod upravu si 100%. Ovo laganica da se cuva. Jeste doduse usta ne zatvara ali i to se lako resava izslaskom iz prostorije user posted image
Lalu da rodim jednog bucmastog na tatu da lici. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
15.10.2014 12:42:38   
Modessty
user posted image joooj breee soso jedna vlasotinačka! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
15.10.2014 12:47:39   
Sosa Mena
Naturalizovana user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
15.10.2014 22:16:15   
Maka005
Caos devojke,ja samo malo malo pa skocim kod vas...Nikako da se "primim" u grupicu...Ovaj esec sam radila LH trakice i inace mi je O 17dc...Inace 16 dc je bila jako tamna pa sam mislila da ce 17 biti negativna i mi muckali kad ono 17 dc pozitivna...I taj dan nam se nije dalo,pa smo mucckali na dan negativne odnosno 18 dc...Pre toga smo apstinirali 4 dana...Nadam se da je urodilo plodom i da su preziveli plivaci od 16 dc

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
15.10.2014 23:37:23   
madre
maka, pa vi ste ga tako neplanirano uboli bas, basuser posted image ako je trakica bila pozitivna 17dc to upravo govori da ti je O bila 18 ili cak mozda 19dcuser posted image tako da ste je super pokrili, bolje nije moglouser posted image
a ne razumem apstinenciju od 4 dana ako ste muckali 16 pa 18dcuser posted image
sada ostaje da navijamouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Maka005)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
16.10.2014 8:00:55   
IVA 11
Dobro jutro ženice! Ja brojim sitno do dolaska mm, pa jedva čekam da se pridružim opet! Madre :*

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
16.10.2014 8:08:10   
eca89

IZVORNA PORUKA: IVA 11

Dobro jutro ženice! Ja brojim sitno do dolaska mm, pa jedva čekam da se pridružim opet! Madre :*


Dobro jutro curice! IVA 11 bas mi je drago da si opet sa nama, jer kad sam se ja prikljucila forumu ti si bila aktivna i znam da si rekla da te nema par mjeseci dok ti se ne vrati muž, sad u nove pobjedeuser posted image !

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
16.10.2014 8:15:00   
IVA 11
Ćao draga! E jeste, tačno tako, povremeno sam ulazila da vidim ima li koja nova crtica da čestitam! Kako si ti?

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
16.10.2014 8:16:38   
serpica
Crtice samo da vas user posted image i povucem napred user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
16.10.2014 8:40:16   
llila
Jutro crtice meni je danas 9.dpo i osjecam bolove u donjem dijelu ledja a imala sa pad bazalne teperature 6 i 7 dpo pa je teperatura opet skocila jucer nisam se nadala ovaj ciklus ali sad se opet nadam jer taj pad teperature jos nisam imala nadam se da je implantacija user posted image i navijam za osstale user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
16.10.2014 8:44:03   
Modessty
Što je lepo kad je ova tema aktivna od ranog jutra! user posted image
Cure samo napred! Cela RR navija za vas! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu llila)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
16.10.2014 8:52:18   
eca89

IZVORNA PORUKA: IVA 11

Ćao draga! E jeste, tačno tako, povremeno sam ulazila da vidim ima li koja nova crtica da čestitam! Kako si ti?


He, he ja sam 25nedelja, super se osjecam, cekam jednu djevojcicuuser posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
16.10.2014 9:00:30   
bebilule
Jutro. Samo da vam mahnem. Ja zadužila notes od juče, upisujem rezultate folikulometrije, počela da mjerim temperaturu i tako to...pokušavam uhvatiti O jer sa ovolikim ciklusima nemam pojma kad je. Trebaće mi sekretarica da mi vodi računa o nalazima i papirčinama. Juče 13 dc, endometrij 8, folikul 9,5...kaže dr načekaćemo se dok ovo tebi naraste user posted image . Ali hajde, neka se nešto dešava, uhvatiću ja O jednog dana user posted image user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
16.10.2014 9:23:21   
Sosa Mena
Dobro jutro. Jedva sam ustala. Kisa+utrogestan nije dobra kombinacija.
Maka spermici prezive i do 72h tako da imate velike sanse.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
16.10.2014 9:28:00   
Sanjalica1980
Dobro jutro, samo da vas pozdravim user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
16.10.2014 9:52:17   
Kiškum
Dobro jutro, ptičice. Ja čekam rezultate briseva da vidim jesam li upljeskala ureplazmu.
A šta vi radite? user posted image

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Biohemijska trudnoća: Kako mogu da budem m...
Potpomognuta oplodnja usavršila je mogućnost začeća. Sada mnogi parovi, koji se ranije nisu nadali postizanju trudnoće, ...
Zašto je teško napraviti bebu?
Ako imate decu ili se nadate da ćete zatrudneti znate da trud da ostanete u drugom stanju nema gotovo nikakve veze sa za...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here