|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: OktobaRRsko odvikavanje
28.10.2014 15:00:49   
emicaa
anita svaka ti cast,nisam znala da ce da budu tri srece user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1626
   RE: OktobaRRsko odvikavanje
28.10.2014 15:41:25   
anita
Emice hvala punooooo. user posted image

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1627
   RE: OktobaRRsko odvikavanje
28.10.2014 17:10:46   
Klarita
Anita user posted image ne videsmo se, ali opravdano si bila odsutna, neka vam je srecno preseljenjeuser posted image

Devojke, ko kuva kafu?

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1628
   RE: OktobaRRsko odvikavanje
28.10.2014 17:23:40   
anita
Klarita bas mi je zao sto se nisam druzila sa vama. Ali bice prilike uskoro nadam se. Saljem ti user posted image , ljubi decicu.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1629
   RE: OktobaRRsko odvikavanje
28.10.2014 17:37:52   
milicicak
Dan u kafanu :)
Anita, divnooo tri bebice :) da su vam zdrave i vesele :)
Ja se opet ukocila sad sa druge strane, cekam da lekici pocnu da deluju...
Moje dete juce samo trazilo da skine pelenu i obuce gacice... Pupu, necu jos u temu da je ne ureknem kao prosli put :)

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1630
   RE: OktobaRRsko odvikavanje
28.10.2014 19:05:06   
Mala Elena
Anita divne vesti! user posted image
Dobro vece ! Ceo dan smo imali majstore i uporedo mi bile sestre. ..haosuser posted image

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1631
   RE: OktobaRRsko odvikavanje
28.10.2014 19:22:45   
nata11
Anita divnooo. Ja kasnim na popodnevu kaficu ali evo jednu vecernju da pristavimo user posted image

_____________________________





(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1632
   RE: OktobaRRsko odvikavanje
28.10.2014 19:36:48   
Torbica
Ja sam umorna strasno, evo decica u krevetu i valjalo bi uciti, nemam pojma kako cu, dusa mi spava...
Ljubim vas

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1633
   RE: OktobaRRsko odvikavanje
29.10.2014 0:55:02   
Klarita
user posted image podhitno nagradna igrauser posted image
Laku noc, drugariuser posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1634
   RE: OktobaRRsko odvikavanje
29.10.2014 4:52:28   
mali_mis
Jutro user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1635
   RE: OktobaRRsko odvikavanje
29.10.2014 9:13:55   
branki*
misu,ti bas rano ustajes,dobro jutrouser posted image
ja dzonjam do pola 11,pa idem za to bolovanje.vreme je grozno.sreca,pa mi je stan blizu zdravstvenog centra,inace bih se smorila skroz.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1636
   RE: OktobaRRsko odvikavanje
29.10.2014 9:21:03   
mali_mis
branki, rano i legnem user posted image A. zaspi oko 20h, pa i ja sa njim. Umori me preko dana, pa uvece jedva gledam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1637
   RE: OktobaRRsko odvikavanje
29.10.2014 9:24:12   
branki*
ja juce isto rano legla,da uspavam bozu oko 9,pa se i ja uspavala...nego se budim nocu,to me nervira bas.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1638
   RE: OktobaRRsko odvikavanje
29.10.2014 9:24:44   
Modessty
Dobro jutro! Ja dok stigla na posao, pa dok završila nešto mom tati... Sad sam gladna a mrzi me da idem po doručak!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1639
   RE: OktobaRRsko odvikavanje
29.10.2014 9:31:23   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Mod je li to ovo klik


poslala sam ti pp

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1640
   RE: OktobaRRsko odvikavanje
29.10.2014 9:45:56   
big mum
Danuser posted image
Moji klinci po običaju cijelu noć ustaju i muž rano na posao.Lupa ,drnda po kućiuser posted image Na kraju ustanem u 06.15h.Obučem se i da odem u pekaru po kifle ustanu obojeuser posted image .
Dok smo se izmazili i obukli vrjeme za ići u školu.
Evo me kunjam,čekam da završi mašina da prostrem dok ima vjetra-aj barem nečemu služiuser posted image .

Slabo se javljam ,ne stignem ujutru a naveče zakunjam rano.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1641
   RE: OktobaRRsko odvikavanje
29.10.2014 13:12:24   
Anoniman
Gde ste zenske, ja malo po predavanjima, mao kuci,U nece u vrtic, ali od ponedeljka ce moratiuser posted image Tako sma uzbudjena zbog njenog rodjendana, zakazana igraonica, torta naucena, da iskupujem jos po neke sitnice i jedva cekam sredu....

Dete mi puni 3 god a kao da se juce rodilauser posted image

(odgovor članu big mum)
  Direktna veza do poruke: 1642
   RE: OktobaRRsko odvikavanje
29.10.2014 13:35:20   
Mala Elena
Gladna sam, treba smisliti rucak ! A neka cokolada ovde od 200g , gleda ona mene gledam ja nju user posted image . Videla sam tako dobru teksas jaknu sa krznom , dan i noc mi je pred ocima user posted image da li je 4800 puno? Turska roba.
UM, daj sliku torte!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1643
   RE: OktobaRRsko odvikavanje
29.10.2014 14:03:07   
emicaa
Moje pile konačno zaspalo pa imam kratku pauzu jer će ovo spavanje kratko trajati.imam milion stvari da uradim a ništa mi se neda.
Sledeći petak mi stižu mama i kuma,baš sam nestrpljiva.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1644
   RE: OktobaRRsko odvikavanje
29.10.2014 14:23:07   
Klarita
BM user posted image

Emicee, super, nauzivacete se i ispricati za sve pare sto kazu i imaces non stop drustvo. Koliko ostaju?

UM, daj sliku? Koja vam je tematika?


Ja se raspadam, radim generalku po kuci...imam upalu misica, a imam utisak da se vrtim u krug...Zena jako dobrog druga mm je trudna posle 4g borbe i obecala sam joj da cu je posetiti danas popodne, a nemam snage da se odvucem do kupatila i sredim se. Sama sam sa decom, jes da N spava, ali K ce svakog trenutka da pristigne i krece ludnicauser posted image lak sa noktiju mi iskrzan, trebam kosu da perem grrrrrrrrrrr

Je l' ima neko picance?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1645
   RE: OktobaRRsko odvikavanje
29.10.2014 14:28:26   
emicaa
Ostaju samo deset dana,mama ne može duže jer ima termine kod doktora a kumina mama operisana prošle sedmice pa ostaje kraće nego što je htjela ali ja prezadovoljna i sa ovoliko,već sad znam da ćemo kuma i ja većinu noći provodit budne user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1646
   RE: OktobaRRsko odvikavanje
29.10.2014 15:11:34   
Anoniman
Evo je tortauser posted image

Klarita nemamo neku posebnu tematiku, jos ove godine kuliram, a sledece ne znam sta me cekauser posted image

(odgovor članu emicaa)
  Direktna veza do poruke: 1647
   RE: OktobaRRsko odvikavanje
29.10.2014 15:32:24   
mali_mis
Napravila sam cigare. A. spavao danas citavih pola sata. Do malopre je raznosio dzezve, serpe, plasticne tanjire i kao kuvao na kutiji koja mu je sporet.
Mogla bih uskoro jos jednu kafu, daleko je 20h.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1648
   RE: OktobaRRsko odvikavanje
29.10.2014 16:02:12   
anita
Ja pijem user posted image , ko je za da kuvam

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1649
   RE: OktobaRRsko odvikavanje
29.10.2014 16:28:39   
Kata90

IZVORNA PORUKA: anita

Ja pijem user posted image , ko je za da kuvam


I ja upravo pijemuser posted image e da sam znala,sacekala bi da mi ti skuvasuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here