|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema pomirenja
3.2.2011 23:18:24   
IVA 11
Ja se ne mirim sa cinjenicom da je " Igalo glibavo" user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Tema pomirenja
3.2.2011 23:22:21   
Diabla
Nece, vole nas moderatori, oprostice namuser posted image E jedino se Viking bojim, ona mi je opasna zenskauser posted image user posted image user posted image

jos ovo, i idem ca! !100% se mimoilazimo, ti gledaj ima li malo cupavo debelo da trci po setalistu, kopa po kanalima, jede pijesak i govori NJEEEE, znaj ti smo! user posted image user posted image A ko zna, mozda smo i u skolu isle zajedno. Kukuuu, zamisli da sam ja neka koju ti nisi mogla ocima gledati?user posted image user posted image


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Tema pomirenja
3.2.2011 23:28:02   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Diabla

Nece, vole nas moderatori, oprostice namuser posted image E jedino se Viking bojim, ona mi je opasna zenskauser posted image user posted image user posted image

jos ovo, i idem ca! !100% se mimoilazimo, ti gledaj ima li malo cupavo debelo da trci po setalistu, kopa po kanalima, jede pijesak i govori NJEEEE, znaj ti smo! user posted image user posted image A ko zna, mozda smo i u skolu isle zajedno. Kukuuu, zamisli da sam ja neka koju ti nisi mogla ocima gledati?user posted image user posted image



user posted image   user posted image

user posted image

Ajde bas cu da obratim paznju...Nas ces prepoznati po L koja od naprijed izgleda sasvim normalno, a od pozadi ima ogromnu ćubu u kosi user posted image I Matiji koji cim sjednemo na kafu i sipamo secer u kafu pocne da vristi user posted image

Ma znamo se sigurno. Mozda znas i MM (mozda si mu bila djevojka, sta ja znam user posted image ). Koje si godiste?

Iva tako te volim user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Tema pomirenja
3.2.2011 23:33:51   
Diabla
IZVORNA PORUKA: choopa choops


user posted image   user posted image

user posted image

Ajde bas cu da obratim paznju...Nas ces prepoznati po L koja od naprijed izgleda sasvim normalno, a od pozadi ima ogromnu ćubu u kosi user posted image I Matiji koji cim sjednemo na kafu i sipamo secer u kafu pocne da vristi user posted image

Ma znamo se sigurno. Mozda znas i MM (mozda si mu bila djevojka, sta ja znam user posted image ). Koje si godiste?

Iva tako te volim user posted image



Haha, znaci jos jedno cupavo da trazim.

Vidjecemo, ako vidim poznatu facu ja user posted image hahah, salim se. Ja sam 1984. Osh' ulicu i broj? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Tema pomirenja
3.2.2011 23:39:59   
choopa choops
A pa ti si mladja koka user posted image Ja te zamislila kao stariju user posted image

Ja 1981., ali generacija 1980. Tako da smo se sigurno u skoli sretale, bar tu jednu dok sam ja bila maturant, a ti tek pocela user posted image

E sad ce nas stvarno moderatori dokrajcit user posted image Ajde tamo u spisak mama da te pitam ko ti je bio razredni user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Tema pomirenja
3.2.2011 23:45:04   
Anoniman
Ne obazirite se sad na moj post posto je izgleda off user posted image
Ja sam inace osoba koja brzo plane i kaze sve i svasta a polovinu ne misli!
Ima zena koje organski ne mogu da svarim ali ima i zena koje sam mozda uvredila tonom ili kako god... Ja im se ovom prilikom izvinjavam prepoznace se... user posted image
A sto se tice tog nekog linka za drugi forum to nije bila reklama nego je neka osoba koja nema pametnija posla u zivotu htela da napravi ne znam ni ja sta user posted image
Al to uopste nije ni bitno...

Ja ove nisam pisala aktivno neko vreme jer su dosle nove clanice pa se nikako ne uklapam u vec njihovu neku pricu...
Ali zato sam se skoro ismejala kao blesava sa devojkama koje cenim ovde... Ostalo ne vidim! user posted image
I da, vise me ne povredjuje niko i nista... user posted image

(odgovor članu Diabla)
  Direktna veza do poruke: 306
   RE: Tema pomirenja
4.2.2011 7:18:04   
Diabla
user posted image

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Show girl)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Tema pomirenja
4.2.2011 8:26:44   
Trcosava
Javno se izvinjavam Snješki što zaboravih da mi je hvalila Lumpi pelene i naravno jedan ulizički user posted image

< Poruku je uredio Trcosava -- 4.2.2011 8:27:25 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Tema pomirenja
4.2.2011 8:28:19   
snješka
E tako te volim. Sad se možemo nastaviti igrati. user posted image user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Tema pomirenja
4.2.2011 8:30:34   
Trcosava
Hvala na oproštaju user posted image user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Tema pomirenja
4.2.2011 9:47:36   
*Alexx*
Molim vas da se držite teme. Dakle, bilo kakav chat, pominjanje ovih i onih foruma će biti sankcionisano brisanjem postova. Dakle, ako neko ima problem sa drugim forumima, neka ih rešava tamo.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Tema pomirenja
4.2.2011 9:48:56   
Jeca*
E svaka ti na mestu, koleginice user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Tema pomirenja
13.2.2011 16:04:03   
Lu
Nisam mislila da ću ovdje opet pisatiuser posted image

Moram da se izvinem svim forumašicama čije sam postove obrisala iz teme za istresanje negativne energije, a koji su bili povezani sa iznenadnim upadom jedne osobe i njenih postova!
Nadam se da se ne ljutite, tako je moralo bitiuser posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Tema pomirenja
13.2.2011 16:08:41   
Ana RR
user posted image Lu, što je sigurno - sigurno je!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Tema pomirenja
13.2.2011 16:28:02   
viking
Haha, pa ja tek sad ovo vidim! Ma, odakle meni ovakav imidž? Mora da neko koristi moj nalog kad ne gledam pa piše svašta pod mojim nickom user posted image

IZVORNA PORUKA: Diabla
Nece, vole nas moderatori, oprostice namuser posted image E jedino se Viking bojim, ona mi je opasna zenskauser posted image user posted image user posted image



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Tema pomirenja
13.2.2011 16:29:35   
Ana RR
Viking, ko ti je kriv kad imaš "strašan" avatar user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Tema pomirenja
15.2.2011 21:53:30   
simke
IZVORNA PORUKA: Tash

Da rezimiramo sada: Jel ima neko sa kim se na forumu nisam posvađala? user posted image

Sa mnom se nisi svađalauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Tema pomirenja
19.2.2011 23:42:15   
eni26

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja



Ja ove nisam pisala aktivno neko vreme jer su dosle nove clanice pa se nikako ne uklapam u vec njihovu neku pricu...
Ali zato sam se skoro ismejala kao blesava sa devojkama koje cenim ovde... Ostalo ne vidim! user posted image
I da, vise me ne povredjuje niko i nista... user posted image


Pa Pcelice dobrodosla ti nama user posted image Samo ne razumem zasto nisi pisala aktivno zbog novih clanica?One su tek trebale da prave pricu , a ti si se vec bila ustelila valjda?user posted image One su trebale valjda da se uklapaju user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Tema pomirenja
20.2.2011 1:10:56   
liliana
IZVORNA PORUKA: simke

IZVORNA PORUKA: Tash

Da rezimiramo sada: Jel ima neko sa kim se na forumu nisam posvađala? user posted image

Sa mnom se nisi svađalauser posted image user posted image


Ni sa mnom!!!user posted image


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Tema pomirenja
11.11.2013 20:36:16   
dunja RR
Rekla bih da je na forumu trenutno sjajna, presjajna atmosfera, i neka tako i ostane user posted image
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ne znam da li da se radujem ili da tugujem što je ova tema ostala samo na Braninom postu ... Ispada da se ili niko ni sa kim nije sukobio (radovala bih se , ali šipak) . ili niko ne misli da bi trebalo malo mira na forumu ...

Kako god , šaljem user posted image za pozitivnu energiju .



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Tema pomirenja
28.1.2014 20:26:57   
dunja RR
Evo jedne lepe temice koja je danas recimo mogla biti aktuelna user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Tema pomirenja
13.11.2014 23:26:52   
mati

IZVORNA PORUKA: Jole84

Htela bih da iskoristim ovu priliku i temu, jer ne znam gde drugde to mogu da kažem a ipak ima veze sa niškim druženjem...
Mnoge znaju da smo Mati i ja imale "okršaj", pa sam htela da kažem ovako javno da smo nas dve to izgladile na pp, i to sasvim spontano, iako sam mislila da verovatno nikad nećemo više ni da se pogledamo. Da ne dužim, prilikom jednog dogovora za druženje, ja sam bila grublja prema njoj jer je nešto odugovlačila oko mesta kafenisanja, brecnula sam joj se a ona je povređena time, meni na pp napisala da je "plakala kad je saznala da sam trudna, a da joj je sad smešno". Mene je to baš povredilo, jer svi znaju kako sam dočekala tu trudnoću, tako da sam se požalila ostalim nišlijkama kad smo se sastale, jer ih smatram drugaricama, a drugaricama se jelte govore takve stvari....Mati se loše osećala na druženju i od tad više ne dolazi, kaže da je očekivala izvinjenje ali sam ga očekivala i ja, a nismo ništa rekle jedna drugoj.
Sada kada je vreme "sleglo slučaj", ona mi je objasnila da nije mislila da joj je smešna moja trudnoća nego da je razočarana bila u mene kao prijatelja i da je tu sama sebi smešna jer mi je verovala. Ja i dalje stojim iza svog stava da je malo kilavila oko druženja i da su me njene reči jako pogodile a ona da nije trebalo da širim među devojkama preneseno značenje, ali smo ipak zakopale ratne sekire i razgovarale kao ljudi.
Ovom prilikom bih je pozvala na druženje ako je raspoložna i nadam se da će sve ovo da se završi, nismo deca (konji smo user posted image )


IZVORNA PORUKA: mati

Jole drago mi je da smo to resile. I do neba mi je drago sto imas tu mrvu kraj sebe , a bice ih jos boze zdravlje. Opet ti predvidjam rode.user posted image . Zao mi je sto smo se lose razumele, ali super sto smo sve razjasnile na jedan normalan i ljudski nacin. Eto, kopiracu ove postove u jednu zaboravljenu temu, pa mozda bude jos "pomirenja".
user posted image zagrljaj od srca za tebe i devojku


Da osvezimo temu user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Tema pomirenja
14.11.2014 0:09:28   
Azra_
user posted image Živelo dostojanstvo, živeo oproštaj i civilizovane savremene žene!user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Tema pomirenja
14.11.2014 0:12:08   
Cakana84
Lepo si osvežila temu. Bravo za mati i Jole84. user posted image
Obe mi delujete vrlo fino i vaspitano, pre svega iskreno, koliko mogu da zaključim ovako virtuelno.

Ja nažalost po pitanju jedne dvolične i licemerne osobe neću moći nikada da dođem do teme pomirenja. Nisam zlopamtilo, ali sa nekim ljudima je najbolje prekinuti ama baš svaki kontakt, ni zdravo, ni ćao, samo zaobići u najširem luku.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Tema pomirenja
14.11.2014 0:16:16   
bubulence
Caki Caki Cale, delujes povredjeno, jako user posted image . mozda zato tako sada mislis ali kada se strasti smire... mozda te vidimo u ovoj temi sa tom drugom osobom.

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here