|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sex u trudnoći
11.5.2015 13:57:32   
Anoniman
i kod mene apstinencija, ali sam imala lude snove nocasuser posted image

(odgovor članu jekiki)
  Direktna veza do poruke: 526
   RE: Sex u trudnoći
11.5.2015 14:06:32   
Maraj

IZVORNA PORUKA: jekiki

a nije svestan da cu povrediti ja njega ako se ne dozove pameti uskoro user posted image


user posted image jao luda si

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Sex u trudnoći
11.5.2015 14:11:23   
Jekica_88
Kod mene je bio nekoliko puta i to sam na prepad uhvatila muža user posted image



(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Sex u trudnoći
11.5.2015 14:13:23   
jekiki
Kod mm ni prepad ne pomaze, resio covek da mi kida nerve pa to vam je, umesto da bude zahvalan sto ima zenu koja hoce , strasno user posted image

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu Jekica_88)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Sex u trudnoći
11.5.2015 14:16:16   
Jekica_88
jekiki ni moj nije hteo i onda sam shvatila da dok čekam na njega nema od tog posla ništa user posted image
preuzela sam stvar u svoje ruke hehe pa on neka se usudi da odbije trudnicu kojoj divljaju hormoni user posted image

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Sex u trudnoći
11.5.2015 14:32:42   
jekiki
Jekice da znas kakve sam sve pretnje uputila ( ne bih da ih ponavljam ovde user posted image ) i nista ne pomaze, ali smislicu ja vec nesto , izgleda da on mene jos nije upoznao za ovih 13 god. braka user posted image i nije svestan sa mu se sprema user posted image

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu Jekica_88)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Sex u trudnoći
11.5.2015 14:39:50   
superm

IZVORNA PORUKA: jekiki

Apstinencija za sada, a dokle videcemo, tj dok ne nagovorim mm posto se on plasi da ne povredi bebu, a nije svestan da cu povrediti ja njega ako se ne dozove pameti uskoro user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Sex u trudnoći
11.5.2015 14:42:01   
jess021
Kod nas je bilo do sad 4 puta, ali mislim da je to to za sad, jer je mm sav isprepadan. A ja kao Jekiki nemajka, pa navaljujemuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Sex u trudnoći
10.8.2015 9:27:57   
jess021
Ju sad vidim da sam prethodni post pisala pre 3 meseca, apstinencijauser posted image
UM, nismo koristili nikakvu zastitu, sve i da smo hteli mi to nemamo u stanuuser posted image
Salim se, verovatno se preporucuje zbog infekcije, ali nismo. Meni je ionako dr rekla da koristim Polygynax 2x nedeljno do kraja trudnoce, tako da sam zasticena.
Ne znam sta bi ti rekla, mislim da vise necemo u trudnoci, mnogo je bre nezgodno, te ovako, te onako...dok se namestis prodje te volja. Velik mi je sad vec stomak. Ali eto, da ne bude da nismo probaliuser posted image


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Sex u trudnoći
10.8.2015 9:39:38   
Anoniman
jess ja imam ahaha kada sam rodila U 2 godine sam koristila zastitu posle toga jer me bilo strah da opet ne ostanemuser posted image
ja bih da rpobm, nisam velika jos uvek, nego onog mog strahuser posted image
kako je krenulo, pored utro. i bez keksa porodicu se 10 decembrauser posted image

(odgovor članu jess021)
  Direktna veza do poruke: 535
   RE: Sex u trudnoći
10.8.2015 9:47:20   
jekiki
Auuuu bre blago tebi Jess ovaj moj ni pod pretnjom zivota nece, plasi se i kraj, lud covek nacisto user posted image

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Sex u trudnoći
10.8.2015 13:12:53   
jess021
Jekiki, ne znam sta bi ti rekla, ni ovaj moj nije hteo, ali sam ga ja molila svako vece, luda zena sta da ti kazemuser posted image Sad sam skontala da bas i ne ide, ali morala sam bar probati.
UM, jeste koristili kondome? Iskreno, ne mogu da zamislim da u braku koristim kondome. Spirala, ab pilule da, ali kondome to mi je bas nekako bzvz.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Sex u trudnoći
10.8.2015 13:18:29   
emicaa
Žene nemate se čega bojati,ako imate od doktora zeleno svjetlo samo naprijed.Mi smo do kraja osmog mjeseca bar jednom sedmično user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Sex u trudnoći
10.8.2015 15:08:35   
Anoniman
Jess jesmo jer sam je dojila 19, 5 meseci, pa pilule nisam mogla, a spiralu nisam htela ahahha, pa jeste bezveze ali bolje ista nego nista ahahha!
Emice meni je dr prosli put rekla skroz si zatvorena, materica mirna, ako hoces mozes!

(odgovor članu emicaa)
  Direktna veza do poruke: 539
   RE: Sex u trudnoći
10.8.2015 15:38:07   
Bekolino 25
Sta to bese sex ...probali par puta nije mi prijalo cak me i bolelo nisam mogla da se opustim tako da mi od N.G to videli nismo a necemo izgleda ni do ove hihihi

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Sex u trudnoći
10.8.2015 15:49:56   
Anoniman
Bekolinouser posted image i ja samo pricam, a isto ce mi bitiuser posted image

(odgovor članu Bekolino 25)
  Direktna veza do poruke: 541
   RE: Sex u trudnoći
10.8.2015 15:56:54   
isidora88
Ja jedva cekam da dodje mm, moracemo da probamo, u ovoj trudnoci nismo nijednom zbog mog hematoma, ali posto ga vise nema dr je dala zeleno svetlo za sex user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Sex u trudnoći
10.8.2015 15:59:58   
Bekolino 25
Um a pre trudnoce moja prica je bila bice svaki dan po vise puta beba tu i mi cemo uzivati opusteni kad ono cvrc kako sam saznala tako smo prestali mm se ne plasi ali meni nikako ne prija i on jadnicak ne sme ni da pita hihi.Mada sada i da hocu vrvt ne smem ulazim u 9ti.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Sex u trudnoći
10.8.2015 16:02:13   
Sanjalicaaa
Kad se setim prve trudnoće... Uh... Baš je bilo dobro user posted image
A sad... Volje nemam. Ovako bežim od muža user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Sex u trudnoći
10.8.2015 16:11:00   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Bekolino 25

Um a pre trudnoce moja prica je bila bice svaki dan po vise puta beba tu i mi cemo uzivati opusteni kad ono cvrc kako sam saznala tako smo prestali mm se ne plasi ali meni nikako ne prija i on jadnicak ne sme ni da pita hihi.Mada sada i da hocu vrvt ne smem ulazim u 9ti.

A zašto ne?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Bekolino 25)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Sex u trudnoći
10.8.2015 16:12:27   
adulence
ahahhahah sta je ovo danas,poldele trudnice,joooj i nama se bas hoce ali smo u nekoj panici kao da mi nije druga trudnoca...mada cini mi se da cemo da probamo,pa nemamo nista da izgubimo,mada ja se secam sa ivom smo par puta ali meni stvarno nije prijalo,sta vise bolelo me je,a na stranu sto se osecam kao slonica...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Sex u trudnoći
10.8.2015 16:38:02   
Bekolino 25

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: Bekolino 25

Um a pre trudnoce moja prica je bila bice svaki dan po vise puta beba tu i mi cemo uzivati opusteni kad ono cvrc kako sam saznala tako smo prestali mm se ne plasi ali meni nikako ne prija i on jadnicak ne sme ni da pita hihi.Mada sada i da hocu vrvt ne smem ulazim u 9ti.

A zašto ne?


Pa citala sam da ne bi smelo kao mogli bismo da izazovemo kontrakcije i pokretanje sluznig cepa pojma nemam user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Sex u trudnoći
10.8.2015 17:38:53   
Trcosava
Bekolino, ako trudnoća nije rizična, ne vidim razlog da ne smeš - bila u 1. 5 ili 9. mesecu. Ne mora da završi u tebi ako ti tolika frka za sluzni čep. Ja sam se u obe trudnoće 5-7 dana pred porođaj (i to sam znala kad će biti oba). Svaki put je sv završavalo u meni i još sam na porođaju dobijala vaginalete za topljenje čepa. Kontrakcije ni na pomolu, pa ni one lažne. Tako da, ako osećaš potrebu, a dr nije davao zabranu - ne vidim razlog za nemanje sexa.

Ado, osećala sam se kao nasukani kit, ali od pozadi se ne vidi user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Bekolino 25)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Sex u trudnoći
10.8.2015 17:45:25   
Bekolino 25
Verovatno si u pravu al ne bih ja to cackala kada do sada nisam cak mi se i doca smejao ali bolucka me kad smo probali bas se ne opustim tako da ne bih secanja da kvarim user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Sex u trudnoći
10.8.2015 17:51:47   
Trcosava
Jadan tvoj muž user posted image

Mada bi ja sebe više sažaljevala. Mani, kukala sam za sexom... Još kad se setim posle prvog porođaja..... Zato sad drugi put sam stigla i 2x da se keksnem pre pregleda prvog posle porođaja user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Bekolino 25)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here