|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klinika Ivanović
12.5.2015 10:28:36   
jducic
user posted image COKA super ,evo ja sam juce isla na prvi ultrazvuk i mom smrzlicu kuca srce.
Zelim svima da prenesem pozitivne vibracije i zelju da vam se ostvari najveci san.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Klinika Ivanović
12.5.2015 10:49:57   
Maraj
Jducic divno draga user posted image nasi smrzlici su cudo user posted image

(odgovor članu jducic)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Klinika Ivanović
12.5.2015 11:03:06   
jducic
Hvala Maraj,to su nasi borci.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Klinika Ivanović
23.7.2015 11:41:33   
ivannna
planiram da idem u septembru kod Ivanovica ,ali sam cula da dr Biljana vise ne radi tamo
da li neko zna kako ide sad procedura oko lekara,da li sama biram ili ce mi dodeliti nekoga?

veliki pozdrav za sve

(odgovor članu jducic)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Klinika Ivanović
23.7.2015 11:50:48   
dunja RR
Dr Biljana ne radi od novembra 2013. ja sam joj bila jedan od poslednjih pacijenata, i hvala joj do neba na svemu. Planiram i ja krajem godine opet kod njih, mislim da se može dogovoriti i odabrati lekar, samo nisam sigurna ko je sada od doktora tamo, pored Goce.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Klinika Ivanović
23.7.2015 12:03:02   
Maraj
Drage samo je Goca tamo sto se tice vto-a. Prvi pregled/konsultacije (2-3 dan ciklusa) obavlja Dragan. Posle vas prima Goca.

inace od marta meseca su poskupeli nekih 10% .

< Poruku je uredio Maraj -- 23.7.2015 12:06:02 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Klinika Ivanović
23.7.2015 12:49:41   
ivannna
ja sam kod njih radila inseminaciju pa bih opet isto
znam da je Goca za vto a ko je za inseminaciju?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Klinika Ivanović
23.7.2015 19:24:10   
Maraj
Samo se Goca bavi sterilitetom.
dr Plećaš, dr Ana Mitrovic i jos jedan dr je kod njih al oni vode trudnoce

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Klinika Ivanović
24.7.2015 10:17:17   
ivannna
Hvala Maraj

onda idem kod Goce,ionako kazu da je ona tamo najbolja

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Klinika Ivanović
24.7.2015 15:40:54   
Maraj
Goca je THE BEST user posted image

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Klinika Ivanović
27.8.2015 9:51:43   
ivannna
da li je neko skoro isao kod njih na inseminaciju?
secate li se koliko odprilike puta se ide na ultrazvuk do inseminacije?

kombinujem sta cu sa poslom,pa da znam jer sve preglede obavljaju ujutru

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Klinika Ivanović
27.8.2015 11:54:41   
Maraj
Ivanna ja sam radila vto kod njih u novembru prošle godine i u januaru ove. Na uz kod dr Goce se ide posle podneva. Ja sam uvek isla izmedju pola 1 i pola 2. Ujutru je ona u operacionoj sali tako da pre podne ne radi uz

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Klinika Ivanović
27.8.2015 11:59:25   
ivannna
uh to mi je bas zeznuto zbog izlazenja sa posla,lakse bi mi bilo da je ujutru
a to poslepodne,do kada moze? ako radim do 16 mozda mogu i posle posla...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Klinika Ivanović
27.8.2015 12:02:34   
Maraj
Ne dr radi do 3.tj do 15h. I kad zoves da zakazes zakazuju ti prvi slobodni termin ne mozes da biras satnicu. Ja sam morala reci mojoj direktorki da bi me pustala svaki drugi/treci dan. A planirala da sve odradim u tajnosti. Ne moze nikako drugačije pa sam morala njoj otvoriti dusu da bi me pustala

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Klinika Ivanović
27.8.2015 12:06:43   
ivannna
da i ja planiram da odradim sve u tajnosti,razmisljam i da uzmem bolovanje tih par dana,ovako bih morala da imam neko debelo opravdanje sto izlazim a da im kazem istinu necu,sto manje znaju to bolje a meni je direktor musko

znas li da li bolovanje mogu da za to dobijem od dr opste prakse ili mog ginekologa?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Klinika Ivanović
27.8.2015 12:12:08   
Maraj
I ja sam tako planirala al nije islo....pa sam morala reci
ne znam stvarno mislim da to zavisi od tvog ginekologa. Meni je moja dr otvorila bolovanje nakon embriotransvera. Tad sam bila kuci i odmarala. A ovako sam bila na poslu, izlazila na uz i do wc-a da se bockam (jer je bila vto)

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Klinika Ivanović
12.9.2015 0:31:00   
ivannna
Danas u 14 idem kod Goce na 1.pregled,bas sam uzbudjena :-)
Valjda ce iskoristiti neke podatke iz mog kartona od prve inseminacije koja je uspela iz prve,mada je proslo dosta od tada,skoro 3 godine
Odusevljena sam sto rade i sub i nedeljom,to mi mnogo znaci jer mozda necu morati toliko da pitam da me puste sa posla
Javljam kako je proslo

< Poruku je uredio ivannna -- 12.9.2015 0:35:23 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Klinika Ivanović
12.9.2015 8:14:25   
Maraj
Super ivanna user posted image javljaj sta kaze Goca

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Klinika Ivanović
12.9.2015 13:20:43   
Maraj
E sad se setih....hoce li te bas Goca primiti posto taj prvi pregled radi Dragan. Doduse mozda ti i odes direkt kod Goce jer si vec bila njen pacijent....
u svakom slucaju javljaj utiske user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Klinika Ivanović
12.9.2015 23:52:30   
ivannna
Maraj bila sam kod Goce,kad sam zvala ja im rekla da sam bila ranije kod Biljane a oni mi rekli da sve njene pacijente preuzima Goca
Uopste mi nije delovala onako kako su pisali na forumu,bila je raspolozena,a kad je videla u kartonu da imam vec jednu trudnocu,pitala me da li sam to ja dosla po drugo user posted image

dala mi je da pijem klomifen i da dodjem opet sledecu nedelju,na sta sam se posebno obradovala jer me opet kaci vikend a ne radni dan
pitala me za siofor da li ga pijem i sto ga ne pijem,pila sam ga samo tada kada sam i zatrudnela,a nisam htela sama sebi da prepisujem dozu ipak je od tada proslo dosta i nicega se ne secam,na kraju mi nije ni rekla nista za siofor,pa sam se zbunjena opet vracala na salt_er da provere u kartonu,stvarno nista nije napisala,samo klomifen,al me nije mrzelo,nasla sam nalaz dr iz 2012 gde tacno pise koliko i kako uzimati gluformin pa sam ga ipak pocela da pijem
razmisljam .ako je prosli put uspelo,ajde da ponovim sve sto sam tada pila pa mozda upali!

sve u svemu,zadovoljna sam,zena je ok,konkretna,direktna,odmah prelazi na stvar,a meni je to bitno!

i nista mi od analiza nije trazila,samo da pijem klomifen i dodjem za nedelju dana!

< Poruku je uredio ivannna -- 12.9.2015 23:54:32 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Klinika Ivanović
13.9.2015 7:28:21   
Maraj
Super ivanna user posted image
meni je Goca isto super. Zena je zmaj. Ja sam je uvek slusala radila kako je rekla i stvarno smo imale ne korektan vec super odnos.

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Klinika Ivanović
25.9.2015 10:04:45   
sunce86
pozdrav za sve... :)

Jel može neko da mi kaže kakva je procedura u ovoj klinici? planiram da ih zovem u neko sad skorije vreme, ali samo malo da se informišem, koja je cena pregleda? jel se prvo ide na konsultacije? pa se opet dolazi na pregled? kako ste vi zadovoljni?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Klinika Ivanović
25.9.2015 10:10:12   
Maraj
Sunce ja ih svima preporučujem user posted image
da prvo su konsultacije. Bile su da l 10 000 nisam sigurna. Zoves da zakazes na dam kad dobijes. Te konsultacije se obavljaju 2.ili3.dan ciklusa. Poneses svu dotadasnju dokumentaciju uradice ti i ultrazvuk tada. I sledi dogovor za dalje

< Poruku je uredio Maraj -- 25.9.2015 10:11:05 >

(odgovor članu sunce86)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Klinika Ivanović
30.9.2015 14:26:59   
ivannna
odradila sam iui kod Goce sad mi ostaje da cekam

ja sam odusevljena njima! to sam rekla i sestri i Goci i kazu da ih dugo niko nije toliko pohvalio!user posted image
zato sam se opet njima obratila za drugo dete

zgrada im je extra sredjena,cista i uredna,osoblje jako ljubazno,sve je dobro organizovano,kad dodjes na pregled daju ti i bade mantil i papuce,sestra mi je drzala bade mantil dok sad bila na ultrazvuku i namestila papuce kad sam zavrsila da ih lakse obujem,dr je tako temeljna,stalozena,ne davi sa detaljima al ti kaze tacno toliko koliko ti je potrebno da znas ,smirena,al najbitnije ona tako dobro zna svoj posao! pravi profesionalac!
osecas se kao car,ok platis sve to al barem za svoje pare dobijes tretman kakav i zasluzujes!

sve pohvale i svima ih preporucujem!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Klinika Ivanović
30.9.2015 18:30:19   
dunja RR
Ivana navijamo user posted image

I ja te pratim za par meseci, isto po drugo user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here