|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
20.12.2015 18:41:28   
Doroty
Sensa, to nam i dr rekla, " kad je napravio jedno i drugo će", hahah. Inače smo super sa njom. Ja je pitala za insemenaciju, ona kao ok, al' sačekaj malo....
Krin, i ja sam za trudničke temeuser posted image

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
20.12.2015 18:58:14   
krin 40
bice draga Doroty,bice.Nekako je lakse sa drugim,evo ja "jurim" trece.Naravno da zelimo jako kao i cekalice prvo,ali manje je stresa,bar kod mene.Bas sam opustens skroz.Davno sam rekla da cu u 40 toj radjati kad ovim mojim velikim vise ne trebam.Ovu bebicu cu,ako je Bog da tako opusteno gledati.Bice nam ko igracka u kuci

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
20.12.2015 19:06:37   
Doroty
krin, u pravu si . Ne može da se poredi čekanje drugog i prvog, mislim realno.
Ja imam 39user posted image

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
20.12.2015 19:40:13   
krin 40
znaci ti si 76 to,a ja 75 to..jupii,bicemo "mlade trudnjace".Pijes li nesto za kvalitet JC?Sensa mi predlozila neki indijski preparat,ako dobijem planiram da probam,valjda se zove Satavari,pise gore u porukicama

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
21.12.2015 8:54:24   
Doroty
aha '76 to. Ne pijem ništa, rekla dr da uvedem folnu i to je to. Moram redovnije da kontrolišem kk jer mi je gvožđe problem..

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
21.12.2015 8:55:40   
Doroty
Sad pročitah to za šatavari, nisam čula do sadauser posted image
Ako i dalje ne bude išlo, pa probaćemo i to

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
21.12.2015 9:44:34   
krin 40
Iscitala sam sve za taj Shatavari,to je za nas dve prava stvar.Evo meni se pojavilo roze na vesu,krece user posted image 25 dc.Nesto mi poranila.Taman ce mi biti sl.ovulacija za praznikeuser posted image .Ja cu da krenem da ga pijem od sledeceg ciklusa,kosta 12e

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
21.12.2015 12:56:33   
Sensa86
U prosloj trudnoci se meni pojavilo roze na vesu,i stalo odmah taj dan i bilo je implantacijsko krvarenje. Tako da dok ne krene user posted image ne gubi nadu za ovaj mesec. Meni je danas 23 dan,nista od simptoma,cekam jos koji dan pa cu uraditi test. Ako mi je ovulacija bila proslu nedelju,znaci proslo je 8 dana kad najnajnajranije mogu da radim test? user posted image Sta mislite?

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
21.12.2015 14:15:28   
krin 40
nemoj jos bar cetiri dana.Ne verujem ja u to impl.krvarenje...znam da se desava ali ne meni.user posted image za tebe,cekamo testic:):D

(odgovor članu Sensa86)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
21.12.2015 14:42:49   
Sensa86
Vazi ,ako ostanem normalna jos ova 4 dana javicu rezultatuser posted image znam da ne valja raditi prerano,samo cu se razocarati... Al nestrpljenje ubi... Ti najbolje poznajes sebe,ja samo kazem kako je meni bilo,25dan i ja mislila da sam dobila i jos nosila ulozak 2 danauser posted image kad ono user posted image . Mada vec vidim da se ti unapred radujes praznicima,deca van kuce,jedan satavari umesto sampanjca i akcija user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
21.12.2015 15:21:48   
Doroty
I ja bih sačekala sa testom, bar na dan M ili da kasni.

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu Sensa86)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
21.12.2015 16:54:38   
krin 40
doroty kad je tebi O?Sensa shatavari sam upravo porucila,1200 din.Pocinjem da pijem za dva dana.Radujem se praznicimauser posted image .Jos ako smuckamo bebu..jupiii.

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
21.12.2015 17:40:26   
Doroty
Ono kao trebalo bi oko 28., al' smo prvu bebu zbućkali odmah posle M tako da user posted image user posted image

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
21.12.2015 18:05:31   
krin 40
jesi pratila sa tracicama?Mada najbolje je muckati kad ti se mucka a ne da PRAVIMO BEBE planski,bar ja tako mislim,a ti si potvrda moje teorije:):D

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
21.12.2015 18:17:30   
Sensa86
Nadam se da ce satavari uraditi posao user posted image Ja isto mislim da je najlepse spontano imati odnose ali retko kod koga je ko radi na bebi to slucaj tako da smo se mi pripremili da dok ne zabebimo imamo ciljane odnose,a posle je ceo zivot pred nama za spontanost user posted image . I trakice su mi pokazale O 2 dana kasnije nego sto sam ja racunala da jeste tako da ih preporucujem.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
21.12.2015 18:29:44   
krin 40
Sensa kad se dugoo juri beba unisti se spontanost,to je tacno.Da sad ne filozofiram previse,ali ipak imam neko zivotno iskustvo i ono mi kaze da decu juris,pravis,gajis,obozavas,ali obrni okreni,na kraju uvek ostajete vas dvoje,nas dvoje itd..Oni idu svojim putem,hvala Bogu a najlepse je kada ljubav i strast zivi i dalje i to ako ubijemo nema popravnog.Au al sam se raspisala..stigla meca i hormoni:):D,ali razumela si.Ima mnogo ljudi koji ne mogu da imaju dete,ali ako imaju jedno drugo nisu sami

(odgovor članu Sensa86)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
22.12.2015 6:58:26   
Sensa86
Uhh Krin bas si ubola gde treba. Ja cesto mojim prijateljicama kad mi se zale na muzeve dam moj recept za srecan brak - ne cekaj da on ucini prvi korak i daj mu ono sto i ti zelis da dobijes- i stvarno al neverovatno koliko nam se odnos promenio i koliko smo bliskiji i koliko je i on spreman sve za mene da ucini,jer svi mi volimo sitne paznje i da nam neko pokaze ljubav. Tako da svaka cast ako i posle toliko godina u vasem braku ima ljubavi i strasti,sigurno se i vi trudite jedno oko drugog,brak se lako zapusti pa postanete cimeri i mama i tata,lepo je cuti ovako nesto,zato i zelite trece dete. Sad sam se i ja raspisala ,nisam mogla da odolim. user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
22.12.2015 11:36:02   
krin 40
neka si draga,to je sustina,a dete je plod ljubavi.Moja zaova je u braku 12 godina,posle sedme sy digli ruke,tri neuspesne VTO,problem je u njoj.Mozda decu nikada nece imati,ali njihova ljubav,njegov pogled,nacin kako je gleda,dodiruje...to je tema za ljubavni film.Pominjala je i razvod,da mu da prostor da se ostvari kao otac.Ma kakvi.Rekao je da on nece dete po svaku cenu,da je njegova sudbina pored nje.To je sustina,srz,zato te i razumem.Moj dan pocinje zagrljajem i tako se zavrsava.Kada krecemo na posao pozdravljamo se kao da se razdvajamo na godinu dana,xaxaxa.Volite se,volite punooo

(odgovor članu Sensa86)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
22.12.2015 12:34:18   
Sensa86
E sad si me i nasmejala i raznezila user posted image Jel tebi zapravo krenula meca ili je jos rozikasto? Poslusala sam tebe i Doroty i ne radim test do nedelje ako ne dobijem pre. Same nas dve ovde danima user posted image ,jedino nam svrati nekad Doroty,jel to niko ne ceka crtice?!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
22.12.2015 13:39:19   
krin 40
danas krenula..pa bilo bi previse da uspe iz prvog puta:):D.Samo mi pisemo,mada znam da mnogo zenica cita,i ja sam iscitala mnogo tema i postova na rr pre nego sto sam pocela i pisati.

(odgovor članu Sensa86)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
22.12.2015 13:43:03   
krin 40
tek kada iscitas crtice u celini vidis koliko je tu tuge,radosti,ne izvesnosti.Neke sam citala i cekala njihovu trudnocu kao seriju u nastavcima:)Samo ne zelim da se moje slatko iscekivanje pretvori u patologiju "muka mi je,nije,probada me,vrti mi se,gladna sam,nisam.."user posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 22.12.2015 13:46:10 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
22.12.2015 15:10:06   
Sensa86
A tako je tanka linija izmedju patologije i slatkog iscekivanja user posted image ja stalno balansiram malo sa ove strane malo sa one. Zatrudneti je jedina stvar u mom zivotu na koju zaista ne mogu uticati,sve je visa sila,sreca,splet nekih okolnosti na koje ja control freek nemam uticaj i to me verovatno izludjuje user posted image Ali ucim da se opustim,sreca pa imam RR.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
22.12.2015 16:04:39   
krin 40
Koji ti je dc? Jos malo pa testicuser posted image

(odgovor članu Sensa86)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
22.12.2015 16:50:44   
Sensa86
Danas je 24. Jedva cekam user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Čekamo II crtice 12/15 [chat]
22.12.2015 16:52:55   
Mara05
I ja sam tu...čekam. Imam neodoljivu želju za slatkišima tako da verovatno dolazi. Videćemo

(odgovor članu Sensa86)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here