|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
4.2.2015 14:54:22   
dijana1*
Branki i Kosta je dugooo sisao na 3 sata. Bas je bilo iscrpljujuce. Ali eto sve prodje. I to bas brzouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 926
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
4.2.2015 15:01:10   
ishler
Branki ako te tesi i moja se i sada budi minimum 2 puta da sisa,a ume i na 2 sata zavisi kako koju noc.Vidim da ovde i dojene bebe spavaju po celu noc,meni je starija pocela da spava sa 7 meseci a do tada se budila non stop.Ja se nadam da necu morati da je odvikavam od budjenja jer to je mucno....Definitivno zavisi od deteta ....

< Poruku je uredio ishler -- 4.2.2015 15:03:03 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 927
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
4.2.2015 15:03:39   
branki*
za sad je jos mala,videcemo vremenom kako ce biti..mada,meni se i boza duuugo budio nocu da jede,a jeo na flasicu..makar da prodju grcevi,pa da to vreme izmedju sisanja spava kako treba.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 928
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
4.2.2015 15:13:50   
ishler
Jeste mala,bitno je samo da lepo siki,i da se polako uhodate....

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
4.2.2015 16:44:52   
degu

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Branki i Kosta je dugooo sisao na 3 sata. Bas je bilo iscrpljujuce. Ali eto sve prodje. I to bas brzouser posted image



Uh a šta bih ja dala da se T budi na 3 sata user posted image počasti me dan, dva sa buđenjem na 3 sata i onda opet ludilo na pola sata- sat, nekad stvarno mislim da neću ostati zdrava od silnog nespavanja.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 930
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
4.2.2015 17:51:51   
mika79

IZVORNA PORUKA: degu


Uh a šta bih ja dala da se T budi na 3 sata user posted image počasti me dan, dva sa buđenjem na 3 sata i onda opet ludilo na pola sata- sat, nekad stvarno mislim da neću ostati zdrava od silnog nespavanja.

ovo kao da sam ja pisalauser posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 931
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
10.3.2015 13:18:05   
Kata90
Moja beba ce jos malo pa 3 meseca,ali u zadje vreme mi bas dugo spava nocu,znaci od 21h pa ujutro do 7h

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 932
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
11.7.2015 13:50:03   
ishler
Moja beba. Spava od 20 do 7,sisa u 23 i u 6,u poslednje vreme se budi na 2 sata htela bi da sisa,samo seta tako pokrevetcu i vrusti budna,ne znam sta da radim.
Razmisljala sam ili da je pustim da place ili da proban mleko uvece da uvedem.Nista je ne boli pre neki dan joj jw izasao 8 zub ne verujem da je to!
Ima li neko slicno iskustvo?p.s malo spava i danju puno je aktivna

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
8.11.2015 17:22:09   
Nenateodora
Moja bebica je 3 meseca.ima nekih 6kg:-) .
Kada ste vi izbacile nocni obrok vasoj bebi i sta ste im davale umesto mleka?

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 934
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
8.11.2015 17:55:27   
choopa choops
Moje bebe su se budile/budi se nekoliko puta noću user posted image Noćne obroke su izbacili čini mi se sa oko godinu dana...Davala sam im vodu dva tri put i poslije im nije trebalo ništa.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Nenateodora)
Direktna veza do poruke: 935
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
8.11.2015 17:57:57   
Bekolino 25
Evo i mi da se upisemo.Lazar za 8dana puni 2meseca sa 40dana imao je 5300 budi se na 3 sata ali zato peko dana sise na 2h , 2,⅝h ne znam da li da ga nekad pustim da se lepo isplace pa da preko dana sise na 3h ili je jis mali pa da ga pustim dok sam ne promeni

(odgovor članu Nenateodora)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
8.11.2015 18:00:15   
Mariya
Ja mojim devojčicama nisam izbacivala noćne obroke, same su prestale da se bude da sisaju, L sa 3m a H sa 7,5.
Da ne mašim temu, spavaju od 23-09,00user posted image (Lucky meuser posted image )

Beko, pusti ga dok sam ne promeni ritam. Inače moja H je sisala na 1,5-2,5 sata, a tako jede i dan-danas.

< Poruku je uredio Mariya -- 8.11.2015 18:02:49 >

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
9.11.2015 14:58:17   
Maraj
Bekolino kazu da se majcino mleko vari za sat i po a ad za tri sata. Zato ti i trazi tako cesto.
inace L sa 40 dana zaspi izmedju 8 i 9. Budi se izmedju 1 i 2 pa oko 5-6. Imamo oko 5kg sada

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 938
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
30.11.2015 12:22:15   
jess021
Evo da pisem i u temi.
L je sinoc posle kupanja sikila i popila nekih 90ml, zatim je oko ponoci sikila, zaspala i spavalu jutros do 8h, sikila i tu je opste zaspala, jedva sam je razbudila. Popila je jos nekih 60ml i oko 10h opet zaspala.
Jel to ok?
Bas sam se nesto zabrinula.
Da li da e budim?
Patronazna je bila pre neki dan i rekla da je ne budim ni noci ni danju.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 939
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
30.11.2015 14:50:11   
Maraj
Jess i meni Lazar spava bukvalno od sinoc.... zaspao oko 21h probudio se oko 5 jutros sisao pa pojeo 120ml na flasicu nastavio da spava. Jedva ga probudila oko 10 da mu dam da jede...nastavio da spava (bili smo napolju). Budan bio oko 13h i sad i dalje spava.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 940
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
30.11.2015 14:53:49   
jess021
Onda ih nesto osamutilouser posted image
Evo L i dalje spava, jela je oko 12h i nastavila, kontam da nam nocas nema spavanja.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 941
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
7.12.2015 17:33:03   
bojana92
Danilo prespava celu noc,afilip kad uvece zaspi posle 4-5 sati se probudi,malo sisa,i nastavi da spava.

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 942
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
2.5.2016 7:49:29   
Petkovici
Moja beba ce za dva dana napuniti dva meseca i vec par noci spava od 9 do 6, pa tada sisa i nastavi do 8, a ja krenem od 4 da vilenim po kuci (u to vreme se budila prethodno) i sve cekam da se probudi, medjutim-nista. A grudi hoce da puknu od prepunjenosti, pa moram malo rucno da otpustim mleko, dok ne osetim olaksanje. Nadam se da ce se i one navici na celonocno spavanje :)

_____________________________

Jedno je biti stvoren, a drugo ~ biti ostvaren.

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 943
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
12.5.2016 8:39:45   
jess021
Lenka je pocela da spava od 21h do 9h, s tim da se oko 5-6g probudi da pije mleko. Preko dana spava 2-3 puta po 30-40 min. Juce je spavala 2 puta po pola sata.
Pitala sam dr da li je to mnogo, kaze da nijeuser posted image Kaze ako imamo nekog ko je spavalica u porodici, jer tu ima i genetike, onda sam znala da je sva na tatuuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Petkovici)
Direktna veza do poruke: 944
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
12.5.2016 9:53:35   
Maraj
Moj Lazar zaspi oko 21h. Bufi se u toku noci 2-3 puta da sisa. Pred zoru malo malo trazi (.). E sad , L i ja spavamo u istom krevetu. Verujem da on samo trazi (.) pred zoru da je drzi u ustima. Nocu se nasisa a ovo pred zoru mislim da samo trazi kontakt sa mnom

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 945
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
13.5.2016 21:49:21   
misika
Joj mi se mucimo sa nekom vecernjom nervozom, sad imamo 6 nedelja. Okupamo se, sikimo do 9 i onda Beba je umorna ne vidi na oci, a nema sanse da zaspe do 1-2 nocu..
Onda kad zaspe spava oko 6 sati, siki pa opet nastavi 3-4 sata. Do sada je svega po par dana zaspala redovno oko 9, a svi ostali dani mucenje..
user posted image user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 946
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
14.5.2016 6:25:21   
vocicana
Misika moj usao u pet nedelju, ne spavamo danju uopste, ako predrema nesto to je jako kratko, a noc, ne znam sta bi ti rekla, zaspi on posle kupanja, budi se samo za jelo, ali sam patosirana, posebna je prica sto nista ne mogu da stignem da uradim,m ali i to ce se preziveti.
Mozda nesto smeta, zulji bebu, mozda je previse obucena, prostorija pretopla, vidi nesto promeni, mozda je pampersic steze, sve probaj, vidi sta bi to moglo da joj fali.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu misika)
Direktna veza do poruke: 947
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
14.5.2016 9:35:18   
pipi_coco
D slabo spava popodne, odkunja par puta po 15 minuta i to je to, ali zato oko 7-8 sati se zakuca ( što rekla naša Voci) i spava do 1, rucka pa nastavi spavati do 4-5, eh onda je neizvjesno hoce li opet zaspati do 6 pola 7, ali ne žalim se, jer oko 9 opet slijedi dobra dremka.

J znam da je on još jako mali ( mjesec i po) ali kada pocinje taj neki pravi ritam spavanja da se uspostavlja, ono da covjek zna kada je odprilike spavanjel kada je budan, sa 3 mjeseca ili više? Ovo je sada još uvijek sve nasumice, tako da ništa i ne planiram, samo se prilagodjavamo malom gospodinu user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 948
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
14.5.2016 11:31:28   
Tiziana
Sve zavisi.neke bebe u prvih mesec dana uspostave ritam samo se sto vreme odmice produzava nocno spavanje.
Ja sam imala dve spavalice koje I dan danas dugo ujutru spavaju. Mi smo do godinu dana u toku dana.isto dosta spavali.u pocetku 3 x po 2,5/3h,kasnije 2x pa tako sve do polaska u jasle kad se preslo na jedno spavanje dnevno.
A nocu su oboje jako rano poceli da spavaju bez budjenja do 6h ujutru,sisanje pa jos jedna tura do 9.
Ali ni jedno nije spavalo sa nama u krevetu.nismo se nikad nosali vec klopa pa u krevetac..budem ja tu,mazim malkice,ali generalno sami su se uspavljivali.
Prosto takva su priroda.on I dan danas,sa 6,5 god ako bih ga stavila popodne da spava,mogao bi da odvali 4h.

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 949
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
14.5.2016 12:10:52   
amelia
Mi imamo 8 ipo meseci skoro i jos se nije desilo da prespavamo noc. Jos se nije desilo da odspava u komadu vise od dva h user posted image mozda se ubuduce desi ko zna user posted image Tako da.mame ne bunitese ako vam barem nocu spavkaju bebe user posted image

< Poruku je uredio amelia -- 14.5.2016 12:12:16 >


_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here