|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
30.5.2016 12:39:08   
serpica

IZVORNA PORUKA: muzicarka

Šerpi, plače li kada je držite?




Place i vristi,umiri se na minut dva i opet nastavi ali kao da se dere cak ponekad nema ni suza..baca glavu unazad i nogicama udara
i to traje bas dugo,ne verujem da je faza.. na kraju cu ko sto rekoh da pocnem da verujem u uroke i ostale gluposti jer mi nista drugo ne pada na pamet.
Davala i dormikind i dentokind i brufen i mazala gel nista ne pomaze...
i onda cim otkuca pet sati ona se uspava ko da nista nije bilo..

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 976
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
30.5.2016 14:51:45   
choopa choops
serpice, meni ona sada s vremena na vrijeme počne da plače, ali to je baš, baš onaj plač jaki. I to radi u snu. Primijetila sam da je najbolje kad je ne diram uopšte, jer onda nakon dva minuta samo nastavi. A ako je uzmem, onda ne zna šta bi...niti hoće da zaspe, jednom se razbudila skroz. Ali nama niču četvorke, pa mislim da je od toga...Srećom ne dešava se nego ponekad, ali ako se dobro sjećam i ovi stariji su imali tu fazu "plakanja u snu"user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 977
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
30.5.2016 17:32:30   
muzicarka
V je sa 2 godine počeo da spava noću

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 978
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
1.6.2016 6:39:06   
vocicana

IZVORNA PORUKA: muzicarka

V je sa 2 godine počeo da spava noću

Recite mi vasa iskustva. Moj mali je i previse mali, ali budan je po ceo dan, sada je trenutno presedan, jer smo jos uvek na Zlatiboru, verovatno se slogira od lepog vazduha pa spava fino i danju i nocu, ali pre dve noci vezao je celu noc, ne budi se cak ni za jelo. Ne znam da li je to faza ili krece da se tako ponasa, do nicanja zubica pretpostavljam, ali fino se odmorim i ja sa njim, da mogu da funkcionisem preko dana. Hvala unapred.
Sva su deca individualna prica, ali ovo me je isprva uplasilo, mm i ja ulazili u sobu da vidimo da li je ziv, a posle vise ne, ne pomera se, glavu ne okrene na drugu stranu. Kako ga spustim tako do jutra.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 979
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
1.6.2016 7:37:02   
muzicarka
V nikad nije spavao preko dana, možda sa 1, 2, ponekad a noću je počeo sa, oko, 2 godine... Strašno, bili smo preumorni uvek.... Vocicana, šta te konkretno interesuje?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 980
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
1.6.2016 7:39:44   
muzicarka
Šerpi, teši se što, ipak, zaspi oko 5....

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 981
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
1.6.2016 7:45:03   
emicaa
Voci od zaove mala je u tom periodu kao tvoj D sad počela spavati cijelu noć ali spavala je i preko dana kao medo.Možda je i on velika spavalica,a i bolje ti je tako nego da ima dvije i po godine i kad prespava noć misliš da nešto nije ok user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 982
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
1.6.2016 10:48:35   
Mala Elena
Voci, meni se desavalo isto u tom periodu ali ne uvek. Ja sam nju budila posle 3ili 4 sata da siki...a ti, budis li ga?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 983
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
1.6.2016 13:08:21   
serpica

IZVORNA PORUKA: muzicarka

Šerpi, teši se što, ipak, zaspi oko 5....




user posted image sta tu ima da me utesi leba ti???/ pa je se vise ne vracam u krevet,na brzinu popijem kafu,spremim dorucak,ispratim decu u skolu/vrtic....
mada,sto kazes da se utesim,sta da place do 9h onda nista ne bi stigla da uradim.....

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 984
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
1.6.2016 14:53:57   
Maraj
Meni L slabije spava sad od kako su ove vrucine

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 985
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
1.6.2016 15:05:11   
choopa choops
voci, kad su bebe male savjetuju da ih se budi da bi jele. Ne znam tačno do kojeg uzrasta, mislim da ste vi to prerasli user posted image i super što spavate cijelu noć. Mala spavalicauser posted image

A kod nas kako je počelo da bude malo toplije, pa smo skinuli vreću, ona se vrti i otkriva cijelu bogovetnu noć (valjda je konačno dočekala svojih pet minutauser posted image ) i ja s njom zajedno da je pokrivam. user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 986
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
1.6.2016 15:09:43   
Maraj
Choopo tako i mi , al kupismo sad frotirski dzak user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 987
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
1.6.2016 15:40:24   
muzicarka
Šerpi, nisam htela da te iznerviram, zamisli da uopšte ne postoji trenutak kada će zaspati... Tako je nama bilo sa V, prva 3 meseca nije uopšte spavao, ni od 5 ni od 9, nikada... Po 10-15 minuta i to je

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 988
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
1.6.2016 15:50:33   
vocicana
Intereovalo me je da li je to faza samo, bas sam se bila uplasila. On se uredno budio do preksinoc da jede, na svaka tri sata, sada se posle kupanja izdere i izvristi za sve pare, popije 150 ml i slogira se. Ali tako ce biti do zubica verovatno. I mm i ja smo spavalice. Bilo mi je cudno jer je jos stvarno mnogo mali da bi se tako uredio. Neka samo tako ostane, necu se buniti.
Emice, nasmejala si me. Ito smo se i mi pitali da li je ziv sta mu bi...user posted image Choopo ne budimm ga, malo kada smo doslli kuci iz bolnice, ali sam se probudi kada guza ogladni

< Poruku je uredio vocicana -- 1.6.2016 15:55:19 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 989
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
1.6.2016 15:57:02   
muzicarka
Ne verujem da je do zubića, mali je.... I moja beba spava do 4,5 ujutro, sisa i nastavi da spava.... Ja sva srećna.... Sama je preskočila jedno sisanje...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 990
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
1.6.2016 16:11:45   
vocicana
user posted image mamice za dete pametno.
Moj oseti uvek kada treba da me ppusti da se odmorim.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 991
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
1.6.2016 16:17:54   
suzi kju
Voci spavaj dok spava. Moje su spavale tako od četvrtog meseca kad su nam prošli grčevi, naspavali smo se i pre nekih mesec ipo poče žurka i evo traje i dan danas, svaku noćuser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 992
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
1.6.2016 16:38:41   
Mala Elena
Serpi, uzas, ne znam sta bih ti rekla. Moja je imala dane kada prevristi i bez suza i sa suzama, isto tako udara nogicama kao da joj ni jedan polozaj ne odgovara...procice vam valjda i to, ne moze doveka trajati...
Moja beba naucila da se otkriva user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 993
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
1.6.2016 17:00:29   
muzicarka
Ja se nadam da će ovo da potraje....

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 994
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
2.6.2016 9:39:12   
vocicana
Kakav je komplikovan, znam da ce ovaj mir do zubica da traje, taman da nadoknadim nespavanje prvih mesec dana od grceva i vriske i gladi i privikavanja na dohranu, pa posle iz p;pocetka.
Izgledam kao baba neka, smezurano mi je lice, bore su mi se usekle od ispod ociju do usna, znaci botox za godinu danauser posted image ..salim se naravno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 995
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
2.6.2016 10:15:45   
muzicarka
Ne mora da ima problema zbog zubica, neke bebe nemaju

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 996
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
2.6.2016 10:46:48   
Maraj
Serpi , kako je nocas spavala , L je bolje. Valjda mu bilo vruce prethodnih dana

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 997
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
2.6.2016 11:17:30   
suzi kju
Ja ne smem ni da pomislim a kamoli napišem da su noćas bolje spavale, plašim se da ih ne ureknem. Šalim se naravno. Budile su se nekoliko puta ali znatno bolje su spavale!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 998
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
2.6.2016 11:21:03   
Mala Elena
Moje suprotno, i svi smo sada umorni i nenaspavani.user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 999
   RE: koliko dugo beba spava nocu?
2.6.2016 11:26:21   
adulence
ja imam "problem" sto je R ranoranioc ali bas u 6 se budi,meni je to bas rano,ali ne bunim se toliko jer zaspi uvece oko 20h i spava celu noc...probala sam i malo kasnije da ga stavljam ali isti slucaj...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here