|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
19.10.2016 11:11:31   
Crvenokosaaa
Lavice ipak si ti mucak user posted image Srecnooooooo i da nam javis veliku betuuuuuuuuuuuu

(odgovor članu Lavica78)
Direktna veza do poruke: 1676
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
19.10.2016 11:25:15   
nuna78
Lavice user posted image user posted image user posted image ...betu kao soliter cekamo, a ovo cemo kasnije da raspravimo user posted image

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1677
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
19.10.2016 11:33:12   
Crvenokosaaa
Bice to beta velikaaaaaaaa samo tako, pa da nam Nuna drugari dobiju jos drugara user posted image ...
Ja sam pricala sa muzem i kazem ja njemu kako cemo mi nasoj deci objasniti kako su nastala. Kako objasniti pa duso bili ste zaledjeni, pa su vas odledili pa vratili kod mame i rodili ste se. A sto je najbolje kad nam kazu kako ste nas napravili ja cu da kazem, jok ja vas napravili Bane i Milica ja sa tim nemam nista...user posted image

(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1678
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
19.10.2016 13:08:54   
Lavica78
Truuudnaaaaaa, beta 160. Izgleda da ću da mu za početak rodim jedno dete user posted image
E i ja sam razmišljala kako ćemo deci da objasnimo user posted image

_____________________________

Your mind is a GARDEN
Your thoughts are the SEEDS
You can grow FLOWERS
or you can grow WEEDS

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1679
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
19.10.2016 13:10:41   
nuna78
Bravo Lavice, bravo dusice.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lavica78)
Direktna veza do poruke: 1680
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
19.10.2016 13:22:03   
nuna78
Dobro dosla u klub iscekivanja uz-ova user posted image ... nikad se ne zna, moze biti tu i dva drugara...recice nam Bane za 7 dana. Lepe vesti, bas se radujem. Kako se osecas? Ajde sad vuci za nosic mame pingvicica da nam se uskoro pridruze.

< Poruku je uredio nuna78 -- 19.10.2016 13:23:12 >

(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1681
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
19.10.2016 13:55:46   
Lavica78
Vučem sve za nosiće jaaaakoooo user posted image
Uh, ne znam šta da vam kažem, potpuno sam van sebe... Do bete nisam imala ni jedan simptom, sad odjednom imam user posted image Psiha je čudo...Malo sam u strahu pošto je prošli put bila biohemijska, ali lepa je beta za 12. dan pa se nadam da ce sve biti u redu.

_____________________________

Your mind is a GARDEN
Your thoughts are the SEEDS
You can grow FLOWERS
or you can grow WEEDS

(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1682
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
19.10.2016 14:01:47   
nuna78
Lavice, opstencija, beta je trocifrenaaaaa, prava si trudnicaaaaa.
Nema mesta strahu. I meni su grudi pocele boleti dan posle bete, a pre toga sam ih zagledala ispipavala a one nista.user posted image . Lepo meni rece ginekolog - odsrafi glavu i sve ce biti ok.

(odgovor članu Lavica78)
Direktna veza do poruke: 1683
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
19.10.2016 15:04:22   
Crvenokosaaa
Lavice duso cestitam user posted image user posted image user posted image
Beta je divna nista nemoj da se brines. Jao kako mi je drago ne mogu ti opisati, bas sam srecna zbog tebe...
Dobili smo jos jednog ili dva drugara jupi jupi
Lepo lepo sve tri smo user posted image , sad cekamo mame pingvincica pa Tanju...
Divno, divno znam kako ce osecas. E pa draga bas mi je drago sto ces od danas da iskusis draz neizvesnosti cekanja uz, tj neizvesnost od jednog do drugog...

(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1684
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
19.10.2016 15:05:44   
Crvenokosaaa
Jel bre Lavice jel ja tebi cestita i na fb?user posted image

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1685
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
19.10.2016 15:09:21   
Lavica78
user posted image izgleda da jesi user posted image
Taman me pozovi za frienda ako hoćeš user posted image

_____________________________

Your mind is a GARDEN
Your thoughts are the SEEDS
You can grow FLOWERS
or you can grow WEEDS

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1686
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
20.10.2016 18:58:43   
zece
lavicee cestitam

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1687
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
21.10.2016 12:41:48   
Crvenokosaaa
Lavicice jesi ponavljala betu?
Nuna trudnice kako si?
Zece dokle si ti stigla?

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 1688
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
21.10.2016 12:46:24   
nuna78
Eee...cekamo Lavicu sa ogromnom betom user posted image .
Dobro sam, kao sve trudnice user posted image , malo ovako malo onako. Jel si se ti umirila od kad si cula srculeca.?

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1689
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
21.10.2016 13:33:24   
Lavica78
E evo mene, sa ne tako dobrim, ali ni lošim vestima. Za 48h se beta nije duplirala, tj bila je 160, sad je 293. Desilo se upravo ono čega sam se plašila, ali kako nije prošlo 72h, daću joj šansu. Verovatno cu uraditi u sutra, da se malo smirim, pa onda opet u ponedeljak, pošto su mi tako rekli Valjevčani. Nadam se da će do ponedeljka da bude bar 600. Malo sam se smorucnula...

_____________________________

Your mind is a GARDEN
Your thoughts are the SEEDS
You can grow FLOWERS
or you can grow WEEDS

(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1690
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
21.10.2016 13:40:08   
nuna78
Lavice, nije to lose...skoro da je dupla...bice to dobro na kraju. Nema predaje, samo polako. Sad ce ona da uhvati zalet i ponedeljak ce biti sigurno preko 600. Drzimo fige user posted image

(odgovor članu Lavica78)
Direktna veza do poruke: 1691
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
21.10.2016 18:53:07   
Crvenokosaaa
Lavice nemoj da se brines to je opet ok beta, mozda je bio jos jedan plod pa je on npr odustao...ima tu varijacija koliko hoces. Sve dok ne pada u redu je. Jesi vadila u istom labu? Jako malo mu je falilo da se udupla.
Nunice sad strepim do sledeceg uz, videcete kako je, svaki put je sve veca neizvesnost i nestrpljivost.

(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1692
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
22.10.2016 11:00:05   
Lavica78
Ma i ja imam osećaj da će biti sve ok.
Jesam, vadila sam u istom labu. Uradicu u ponedeljak, nadam se da će biti oko 600, i 72h je prihvatljivo za dupliranje user posted image
Znači, Igranka bez prestanka... A što tako često idete na UZ? Moj dr je inače protiv čestih UZ, na zapadu se ide 2-3 puta, ovde kod nas svako malo...

_____________________________

Your mind is a GARDEN
Your thoughts are the SEEDS
You can grow FLOWERS
or you can grow WEEDS

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1693
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
22.10.2016 17:20:14   
Crvenokosaaa
Meni uz ne smeta, ja ga jedva cekam da vidim bebe. Pa na prvi ides da se vidi da li postoji mesak i kakav je, posle 2 nedelje da se vidi da li se formirao plod, zumancana kesa i srcana radnja, treci je opet za 2 nedelje tu se gledaju otkucaji i formiranost ploda...e vec sledeci uz je za mesec dana.
Kontrole zavise i od toga kakva je trudnoca, da li je rizicna, da li postoje neke komplikacije...

(odgovor članu Lavica78)
Direktna veza do poruke: 1694
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
24.10.2016 9:52:52   
zece
Mm ima zakazano za 21 novembar za hla i odkad uradi to cekatce mu rez5 nedelje i po nova god ppcinemo sa ivf

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1695
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
24.10.2016 9:54:10   
zece
Primat cu kleksan 1 nedela pre et i nakon toga cela trudnoca radi trombofilije

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 1696
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
24.10.2016 10:04:19   
zece
I cekam vit d da bude nad 30 moji je bio 24,1 i dr mi je rekao znas li koliko neuspesnih ivf imamo zbog nedostatak na vit d i ne razmislaju pravo da mi rade ivf ako nije vit d nad 30

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 1697
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
24.10.2016 13:30:24   
Lavica78
Drage moje beta danas 678 user posted image
Malo sam odahnula, ali sam i dalje malo u strahu, što je i normalno kad nešto ovako dugo iščekuješ... U stvari da li je to strah ili neverica user posted image
Sledeći korak je UZ, sačekaću da se moja dr vrati sa bolovanja, pa ću ići, do tada bi trebalo i srculenca da se čuje user posted image
Zece, samo polako i strpljivo, sve to ima svoje...

_____________________________

Your mind is a GARDEN
Your thoughts are the SEEDS
You can grow FLOWERS
or you can grow WEEDS

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 1698
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
24.10.2016 13:30:26   
nuna78
Lavice, javi nam lepe vesti user posted image

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 1699
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
24.10.2016 13:33:35   
nuna78
Bas mislim na tebe...ma bravo. Divna vest user posted image . Znamo kako ti , ja se povremeno pitam da li je ovo stvarno user posted image

(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here