|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dohrana
6.5.2016 20:31:52   
vocicana
i da,nakutii pise 120 ml od trece nedelje, ali on nece, mnogo mu je. Tacno popije 90. Sve kazem vam samo briga da li mu je sve potman.
A ako ima veze kakva je majka bila u trudnoci, onda je moje dete na mene, danju su mu oci kao tacne, nocu spava kao top, kao ja u trudnoci

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1276
   RE: Dohrana
6.5.2016 20:37:13   
emicaa
voci nemoj gledati to na kutiji sta pise,meni je pedijatar rekao da bi tako bilo idealno da ima obroka koliko pise na kutiji ali svaka beba je drugacija,neka popije i vecu mjeru i ima obrok ili dva vise

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1277
   RE: Dohrana
6.5.2016 21:17:30   
vocicana

IZVORNA PORUKA: emicaa

voci nemoj gledati to na kutiji sta pise,meni je pedijatar rekao da bi tako bilo idealno da ima obroka koliko pise na kutiji ali svaka beba je drugacija,neka popije i vecu mjeru i ima obrok ili dva vise

Danas je taj dan, danas je punoputa ruckao, jer je nocas vilenio sa ocem od pola 4 do 6, nije hteo da spava, onesvestio se sinoc tj juce posle podne, zakucao, pa sam ga probudila zbog kupanja, to sam uradila prvi i poslednji put u zivotu, sada ga pustam da spava, pa kada hoce.
Znam da bi bilo idealno, ali zamislite taj zeludac velicine oraha koji primi toliko mleka u sebe. Jao a najvise volim ",lecni izraz lica" kada popije sve pa kada mudruje onako. Moj med!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1278
   RE: Dohrana
5.10.2016 12:55:52   
Anck Su Nmaun
Poceli sa Bebelacom i presli na Aptamil igrom slucaja jer je drugarica imala viska 2 kutije.
Gledala sastav kompleetno isti, samo je Bebelac 620 din. a Aptamil 890 user posted image pa ne verujeeem.
Tako da se drzimo Bebelaca, pored dojenja user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 5.10.2016 12:56:32 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1279
   RE: Dohrana
5.10.2016 14:09:40   
emicaa
Aptamil je nevjerovatno skup i ovde,mi koristimo Beba i ista mu je cijena kao aptamilu ali kad Misku samo to odgovara.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1280
   RE: Dohrana
5.10.2016 14:13:33   
IvanaSK RR
Mi smo na Impamilu. Ne popije koliko bi baš trebalo za taj uzrast, ali se ne opterećujem mnogo.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1281
   RE: Dohrana
5.10.2016 22:18:35   
Anck Su Nmaun
Ni V ne popije koliko bi trebalo, ali ni ja to nesto ne vidum kao problem.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1282
   RE: Dohrana
5.10.2016 22:26:27   
vocicana
Moj sin je drasticno smanjio mleko, pije, voli da pije, ali ne kao ranije. Ne znam, ali to je negde tacno 500 ml za dan. Ali jedemo doduse, pa je sito moje mace.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1283
   RE: Dohrana
5.10.2016 23:04:38   
isidora88
Mi koristimo nestle nan2, zadovoljna sam. Pije 120ml i dalje, iako bi po tabeli trebao da pije bar 180ml, ali ne opterecujem se sa tim, lepo napreduje i zadovoljanuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1284
   RE: Dohrana
6.10.2016 8:24:35   
MasnaMasnica
Mi smo na Nestle Nan Pro 2 . I razmisljam se sta da radim , mame cija su deca priblizno nasem uzrastu, a ne doje, hocete li ukljucivati Nan Pro 3 ili neko drugi mleko posle gidinice?

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1285
   RE: Dohrana
6.10.2016 8:35:57   
IvanaSK RR
Masnice, ti neces da dajes kravlje posle prve godine?

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 1286
   RE: Dohrana
6.10.2016 8:51:12   
MasnaMasnica
Ja sam mislila da uvedem, ali mm je za Nan3. Pa me zanimaju iskustva. Unu sam dojila 19 meseci, pa smo polako presle na kravlje.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1287
   RE: Dohrana
6.10.2016 9:22:02   
IvanaSK RR
Ja sam sinu uvela kravlje posle prve godine.
Ako misliš da je bolje da pije adaptirano, ti ostavi adaptirano.
Jedino ako će ici u jaslice, onda mozda bolje kravlje.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 1288
   RE: Dohrana
6.10.2016 10:18:30   
Sandricak
I ja sam kod Marka uvela kravlje rano, sa deset meseci sam pocela da sa njim pravim cokolino keksolino, griz i palentu...a posto je sa 13meseci prestao da sisa poceo je da ga pije na flasicu... mada ove nase Kravice, Dukati i ostalo i nine cisto kravlje oprano je sto puta...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1289
   RE: Dohrana
6.10.2016 20:44:35   
Animsaj9
Um ako nije malokrvna, možes slobodno ktavlje, i to ne moras da razredjujes. Sad sve je stvar izbora.
Ja sam pitala pedijatra da li smemo jos u 8 mesecu sam mu uvela , ali samo zbog griza, palente i plazme. jedino je bio to razlog jer mi jos sisamo.

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 1290
   RE: Dohrana
6.10.2016 20:49:29   
branki*
Stvar licnih afiniteta mame i deteta,sin nikad nije prihvationkravlje da pije,ni sad,pio je nad do dve i po godine,a ova mala jos sisa,nece ni kravlje,ni adaptirano.ali,nudicu joj kravlje.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1291
   RE: Dohrana
6.10.2016 21:19:29   
Animsaj9
Branki jesi mu probala kozije, ono jeste jace, ali moj brat i ja smo samo pili kozije kad smo bili mali, nismo hteli kravlje, a sad kad pomislim na kozije ne mogu ga piti..

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1292
   RE: Dohrana
7.10.2016 7:30:26   
vocicana
Da potrosim Nan kutiju 1 sto je imamo, jos jednu kesicu, pa kupujemo NAN 2, u nedelju punimo 6 meseci.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1293
   RE: Dohrana
7.10.2016 7:52:43   
Sandricak

IZVORNA PORUKA: Animsaj9

Branki jesi mu probala kozije, ono jeste jace, ali moj brat i ja smo samo pili kozije kad smo bili mali, nismo hteli kravlje, a sad kad pomislim na kozije ne mogu ga piti..

Kozje je jace i po mirisu, mnoga deca ga odbijaju, a i odrasli, ali je jako zdravo kod bronhitisa, astme i ostalih problema sa respiratornim organima.

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1294
   RE: Dohrana
7.10.2016 8:29:15   
isidora88
Negde sam citala da se kozije ne preporucuje pre 2 godine, ne mogu da se setim razloga... ima na netu da se nadje sigurno. Mi smo uveli kravlje u kasicama.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 1295
   RE: Dohrana
7.10.2016 8:52:01   
milicicak
Kozije mleko nije odgovarajuca zamena za kravlje (bar za decu i bebe) zbog male kolicine folne kiseline. Tako da ako koristite kozije mleko obavezno morate da dodajete suplemente folne kiseline. Mada postoji tzv, obogaceno kozije mleko koje mozete da koristite umesto kravljeg. A ima i AD mleko na bazi kozijeg.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1296
   RE: Dohrana
10.10.2016 15:23:52   
Anck Su Nmaun
Mame da li je naka koristila Baby Love dohranu iz DM-a? Drugarica mi kaze da je onda to davala sincicu kad je bio mali, pa ne znam da li je dobra ?

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1297
   RE: Dohrana
10.10.2016 18:47:14   
isidora88
Nisam cula da iko koristi dm mleko, mislim da je jedno vreme bilo povuceno iz prodaje i da su tek skoro pobovo poceli da ga uvoze

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1298
   RE: Dohrana
25.10.2016 7:59:13   
Anck Su Nmaun
Kad ste uvodile dvojku od dohrane? Mismo jos na Bebelac 1 ali citam da se bebe bude jer zbog razvoja brzo ogladne jer im je slabo mleko. A da je dvojka sitija. A V se u poslednje vreme mnogo cesce budi, siki on ali vidim da mu je to nista. Budan posle sat i po - dva.
Da li ste bas cekale punih 6 mes ili moze malo ranije?
Ja imam jos dve kutije, ne znam da li bi mogli preci na dvojku posle toga?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1299
   RE: Dohrana
25.10.2016 9:13:36   
IvanaSK RR
Anck, ja mislim da mozes.
Mi smo pre par dana presli na dvojku, mada Impamil dvojka moze između cetvrtog i sestog meseca.
Istina, mojoj to ne znači nista, budi se pa se budi :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here