|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
24.2.2017 21:35:03   
Sanjica26 RR
Viki, pogledaj bas sta smo pisale Dunja i ja. Isto smo zakljucile.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1251
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
24.2.2017 21:49:38   
vikiveki
Da ,čitala sam. Zato sam i uzela baš tu knjigu.Volim da čitam knjige a u mom okruženju nemam nikog ko voli da čita, pa sam ja dosta dobrih knjiga pročitala zahvaljujući vašim preporukama.Ova mi je tema omiljena na RRuser posted image

< Poruku je uredio vikiveki -- 24.2.2017 21:51:23 >


_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1252
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
28.2.2017 19:59:29   
nata11
Jel ko citao knjige Ivane Kuzmanovic? Kakve su?

_____________________________





(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1253
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
28.2.2017 20:33:15   
Sanjica26 RR
Nato, mislim da je Dunja citala neku njenu knjigu. Valjda me secanje ne vara.
Sad zavrsavam "Central park" Gijom Muso. Odlicna je.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1254
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
2.3.2017 9:35:05   
Sanjalicaaa
Ja sam čitala. Šta znam, ja nisam ljubitelj ljubavnih romana, pa mi je onako.
Imam od nje i onu "Od kad sam se zavolela volim", ali meni nije legla i nisam je ni pročitala, jer se moji neki stavovi kose sa tim sto ona piše user posted image
Inače, završavam 1Q84. Tako sam je lako pročitala, da samo razmišljam o tome kako cu do biblioteke po drugi deo i odmah uzmem i treći.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1255
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
2.3.2017 9:40:48   
Rosita
Zadnje od Murakamija sam citala Sputnik ljubav. Nesto mi je pri kraju bila sva razvodnjena.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1256
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
2.3.2017 9:46:12   
Sanjica26 RR
Ja sam malo stala sa Murakamijem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1257
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
2.3.2017 11:34:13   
Sanjalicaaa
Ja nikako da dođem do njegovih knjiga. Posle dugo dugo vremena sam zatekla 1q84 u biblioteci. Samo sam jednu njegovu knjigu dosad pročitala.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1258
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
2.3.2017 12:56:03   
Sanjica26 RR
U mojoj biblioteci nema puno njegovih knjiga. One koje sam procitala su: Norveska suma, 1Q84, Kad padne noc, Sputnik ljubavi.
Pocela sam da kupujem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1259
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
4.3.2017 19:56:53   
Sanjalicaaa
Uzeh danas 1984 drugi deo. Jedva cekam da uspavam decu da nastavim sa citanjem.
Inace, meni se jako dopadaju knjige Ljiljane Habjanovic Djurovic. Igra andjela je predivna knjiga. Opet bih je citala. Svih zalosnih radosti i Voda iz kamena su isto jako lepe knjige, obe o Presvetoj Bogorodici. Citla sam jos par ali ove bih izdvojila.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1260
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
4.3.2017 19:59:50   
Sanjica26 RR
Skoro nista od nje nisam procitala. Mislim da.sam samo jednu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1261
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
4.3.2017 20:04:23   
Sanjalicaaa
Sanjice, proctaj jednom Igru andjela. Mislim da bi ti se dopala.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1262
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
4.3.2017 20:19:50   
Sanjica26 RR
Sanjalice hocu. Kaze mi drugarica bibliotekarka da su joj knjige dobre, ali ona kao covek je negativna.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1263
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
4.3.2017 20:24:54   
Sanjalicaaa
Sanjice, o njoj stvarno nista posebno ne znam. Nisam ni slusala, a ni citala njene intervjue da bih nesto zakljucila. Ja sam mislila da mi se njene knjige nece dopasti, a i nekako sam je, ne znam ni sama zasto, uporedjivala sa Mojsilovickom, a nju ne volim. Medjutim bas sam se prijatno iznennadila. Par puta sam se i dobro isplakala uz njene knjige.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1264
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
4.3.2017 20:29:35   
mati
Moracu nesto da izdvojim od svih vasih preporuka, pa da pocnem da se opustim malo.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1265
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
4.3.2017 20:37:56   
Sanjica26 RR
Kad vec pisemo o knjigama, uzela sam "Alhemicara". Citala sam ga nekada i nije mi legla. Verovatno zbog nezrelosti. Sad mi je ok. I sad sam resila da procitam sve Koeljove knjige.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1266
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
4.3.2017 20:42:51   
mati
Ja sam procitala u bolnici " Preljuba", kazu da ne lici na njegov stil pisanja.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1267
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
4.3.2017 20:44:13   
Sanjalicaaa
Ja sam nekada bila zaludjenik za njegove knjige. Sve sam ih procitala. Prve izdate knnjige su mi najbolje, sve sto je novije izdao ne dopada mi se.

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 4.3.2017 20:46:13 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1268
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
4.3.2017 20:50:24   
mati
Pa da, ova je novija, ja nisam ranije citala, ali zena sa mnom sto je bila u sobi je procitala, i nije joj se dopao pocetak i jos neki socno opisani keksualni cinovi... al ja racunam starija je, pa zato...user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1269
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
4.3.2017 22:49:47   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: nata11

Jel ko citao knjige Ivane Kuzmanovic? Kakve su?



Nato ja sam čitala jednu njenu knjigu koju sam dobila i ta je knjiga bazirana na borbi za dete, psihičkoj i fizičkoj pripremi za IVF, jer je Ivana sa 40 i nešto išla na VTO. Ali je i neka vrsta promocije "life coachinga", jer se Ivan i time bavi .. Ne mogu da se set_im naziva knjige, nije mi tu, pozajmila sam je drugarici.

Laganica je knjiga, ja sam je pročitala jer sam bila u toj VTO priči, ali iskreno nemm neku želju da čitam još nešto od nje, možda grešim.

< Poruku je uredio dunja RR -- 4.3.2017 22:52:23 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1270
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
5.3.2017 0:29:38   
vikiveki
Ja trenutno čitam Izgubljeni andjeo od Havijera Sijere

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1271
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
5.3.2017 9:50:28   
Mala Elena
Dobila sam "Devojka od papira" , sa preporukom da je odlicna, Gijom Muso.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1272
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
5.3.2017 10:13:30   
nata11

IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: nata11

Jel ko citao knjige Ivane Kuzmanovic? Kakve su?



Nato ja sam čitala jednu njenu knjigu koju sam dobila i ta je knjiga bazirana na borbi za dete, psihičkoj i fizičkoj pripremi za IVF, jer je Ivana sa 40 i nešto išla na VTO. Ali je i neka vrsta promocije "life coachinga", jer se Ivan i time bavi .. Ne mogu da se set_im naziva knjige, nije mi tu, pozajmila sam je drugarici.

Laganica je knjiga, ja sam je pročitala jer sam bila u toj VTO priči, ali iskreno nemm neku želju da čitam još nešto od nje, možda grešim.


Ajde molim te kada si u mogucnosti javi naziv. Da nije: "Od kako sam se zavolela volim" ? Ja sam iscitala 2 knjige na temu vto jer ih kod nas i nema mnogo. Tu bi bas uzela.


_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1273
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
5.3.2017 17:00:50   
Sanjalicaaa
Nato, Od kad sam se zavolela volim, nije o vto sigurno. Ja je imam.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1274
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
6.3.2017 13:18:55   
Dragce86
Od starijih izdanja - volim Dostojevskog, a od novijih trilere Karizija, Jo Nesboa, S.Seldona itd.
Omiljeni zanr mi je psiholoski triler! A kad sam baaas umorna od teskih tema i misli, onda zaronim u Danijelu Stil, Mirjam i sl.ljubice :D

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here