|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Komarnici
15.6.2009 1:37:31   
Anoniman
Imam komarnike!!! user posted image

Baš su lepo napravili mm i drugar! user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Komarnici
15.6.2009 1:45:12   
Verus
imamo, bas u neophodni , pogotovo kad si u kuci, a one bestije jedva cekaju da ulete i krv ti posisu!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Komarnici
11.8.2011 12:13:13   
Anoniman
Jedan savet za sve koji se dvoume između rolo i fiksnih komarnika: uzmite fiksne!!!
Mi smo odlučili da stavimo ove rolo komarnike kad smo menjali prozore, "kao" jako su praktični blablabla user posted image E nisu! Nisam ih ni jednom podigla osim kad perem prozor, a životinje ipak nađu način da uđu!!!

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Komarnici
14.3.2014 13:10:53   
Shishica
E TO sam htela da pitam bas!!
Da li rolo ili fixne!
Da li prolaze bube kroz rolo? Da li prolaze kroz fixne.. najvise ustvari to, kroz koji manje ulaze skotovi!!??

Ne podnosim nista od buba, kao i Ana, imam panicni strah od njih koji je sve gori.. sva se najezim kada vidim nesto sto leti ili cujem..jos ako lupka u nesto.. aaaaaa fuuuuj... user posted image

Ima li jos neko iskustva??

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Komarnici
14.3.2014 15:25:26   
Shishica
NIKO nema komarnike....?

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Komarnici
15.3.2014 7:44:05   
Lu
Ja imam rolo, stavili smo ih zajedno sa roletnama.
Rolo su meni praktičnije kad se dignu i ne vide se kao ni roletne. Da li komarci ulaze ili ne to zavisi od gustine mrežice a ne da li su fiksne ili rolo.
Ove rolo imaju na rubovima kao gusto krzno u vodilicama sa strana i dole na završetku i nema šanse da išta uđe.
Meni su praktičnije pogotovo na kuhinjskom prozoru jer uvijek ih dižem, istresam stolnjak itd.
user posted image
user posted image


< Poruku je uredio Lu -- 15.3.2014 8:05:20 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Komarnici
16.3.2014 7:55:43   
Shishica
Prvi put vidim ovakve cetkice cupave. Znam da neki imaju problema sa podizanjem i spustanjem, sigurno da zavisi i od proizvodjaca i onih koji postavljaju komarnik..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Komarnici
16.3.2014 8:14:26   
pocahontas
ja imam rolo i zadovoljna sam, malo teze se podize, ali nista ne ulazi unutra. kod mame sam imala obican komarnik i uvek bih pre preporucila rolo jer mozes da ga podignes i lepo izluftiras sobu i obrises onaj sims ispred prozira, mene je strasno nerviralo sto se onaj kod mame nije podizao i vecito sam imala utisak da je u sobi zagusljivo jer je cirkulacija vazduha dosta sporija kad imas komarnik.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Komarnici
16.3.2014 8:29:00   
Trcosava
Ovde sad nemam komarnike. Kod bivšeg sam imala i to smo rešili ovako - na prozore smo stavljali fiksne, na balkonska vrata nismo stavljali ništa.

Tako da nisam od neke pomoći kad je izbor između fixnih i rolo komarnika user posted image

Više je bilo na konto onog - istresem soljnjak user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Komarnici
16.3.2014 8:36:16   
mika79
Ja imam rolo komarnike samo u kupatilu je fiksni, rolo su mi super, praktični, ja mislim da je važno samo da se dobro uklopi sa onim limom ili plastičnom klupicom da tu nema prostora kuda bi komarci i bube mogli da prolaze i nemaš problema.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Komarnici
16.3.2014 9:08:06   
Olga75
ja nemam komarnike
imam razapetu onu mrezu protivu komaraca na prozorima kuhinje i kupatila i ona vrata na ulaznim , to mi je otvoreno stalno leti
a za bube i gadosti imama kojekave sprejOve i raide user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Komarnici
16.3.2014 9:52:50   
Didy
Mi u prizemlju imamo fiksne na prozorima, a na balkonskim vratima ih mm pravi (već tri godine user posted image ). Fiksni su na prozoru u dnevnoj i u radnoj sobi, na prozorčiću u kupatilu i u špajzu, a dole na balkonskim će biti ona što se otvaraju na onaj magnet, a na spratu nemamo prozore, već balkonska vrata u svim sobama i tu je smislio one klizne komarnike, što se otvaraju kao klizni ormar. Samo još da ih napravi...

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Komarnici
16.3.2014 14:13:03   
Ana RR
I naši su sa tom kao četkom na dnu, samo je malo tanja nego kod Lu. Iskreno, uvuku se one sitne, sitne mušice ali nešto krupnije ne ulazi. I ja volim što mogu da se podignu a mm ih često skida i lepo opere.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Komarnici
16.3.2014 21:26:15   
Didy
Ja i ove fiksne operem jer su svuda samo na pola prozora, pa kroz drugu polovinu operem fino i ram i mrežicu. I još su u prizemlju, pa mogu i spolja da ih operem s malih merdevina. Ja volim komarnike jer ne volim komarce, a ni muve, pa ne mogu da zamislim život bez njih. Prosto ako imam jednog jedinog komarca u kući, ne mogu da spavam dok ga ne ulovim.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Komarnici
16.3.2014 21:56:00   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Didy
Prosto ako imam jednog jedinog komarca u kući, ne mogu da spavam dok ga ne ulovim.


Isto user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Komarnici
17.3.2014 8:53:10   
Shishica
user posted image E sad me nasmejase razne izjave..
Sad mislim da znam sta cu user posted image
Hvala cure!

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Komarnici
17.3.2014 9:02:28   
Peace*
I mi imamo rolo komarnike, sem na jednom prozoru gde imamo fixni i ne mogu da ga operem, kao ni onaj lim ispred prozora. user posted image user posted image
Glasam za rolo.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Komarnici
27.12.2014 8:18:20   
Maraj
I ja imam komarnike na par prozora u kuci. Ali iz nekog razloga u poslednje vreme musice mi prodju i pored komarnika. Imam utisak da prodju nekako kroz roletnu ..user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Komarnici
3.8.2015 14:10:54   
FiboXXX
Cini se oke i cijena je super. Meni dobar izbor
__________________

EDIT: Reklamiranje nije dozvoljeno! Ukoliko želite da se oglašavate na portalu ringeraja.rs obratite se marketingu.

< Poruku je uredio Ana RR -- 3.8.2015 18:28:43 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Komarnici
5.6.2017 9:39:26   
Anck Su Nmaun
Mame kako cistite komarnike?
Prosle godine smo ih stavili i sad preko zime su bili srolani, sad kako sam ih opet spustila puni prasine, obicnom krpom mi se slabo sta skine user posted image

(odgovor članu FiboXXX)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Komarnici
5.6.2017 9:44:27   
IvanaSK RR
Anck, i ja sam samo krpom, nemam pojma kako drugačije.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Komarnici
5.6.2017 9:54:50   
Anck Su Nmaun
Ma svasta mi se nakupilo , pogotovo sad ovih dana sto je letelo od cvetanja... bas mi je onako ruzno. Probacu opet, ja bih to spricem lako resila user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Komarnici
5.6.2017 11:20:37   
Ana RR
Mm ih skine i usisa i opere. Ja ih samo usisam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Komarnici
5.6.2017 11:22:25   
IvanaSK RR
Anci, rolo komarnici? Ne znam da li uopšte mogu da ih skinem.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Komarnici
5.6.2017 11:24:36   
Ana RR
Pa oni kao roletna, što se spuštaju. Ja ih nisam nikad skidala, to mm radi. Ja pređem usisivačem samo jer krpa tu ne pomaže a on kad ima vremena poskida sve i lepo ih opere.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here