|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
13.9.2011 20:14:50   
anuksunamun
nije bilo gnjavaze i ljubljenja sa 300 zvanica,jedan vrlo relaksiran dan...ja verujem da veliku svadbu treba praviti nakon 20 godina braka :):)

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
13.9.2011 21:04:31   
jance
mm je to ljubljenje izbego barem kad se radilo o onim babama sa "navlazenim" usnama.. jednostavno se nije sagnuo nize... a nije bilo babe dovoljno visoke za njega, verujte mi user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
13.9.2011 21:45:15   
magnetic
Torta mi se pocela topiti i rusitiuser posted image ..........ali je bila jako finauser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
5.10.2011 23:01:23   
Joj@

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

IZVORNA PORUKA: Joj@
I pored svega toga ja tvrdim da sam imala najdivniju svadbu na svetu, a vi kukate sto je pice kasnilo, u jeee...sram vas bilo! Zar se to pamti?! RAzmazene su neke zene...i hirovite...do te mere da je ruzno i tuzno


Ja zaista ne verujem da si ovo napisala! user posted image




a sta kao nije?
pa procitaj malo sta su sve pisale...zene su cudo, svega mi...
dok nisam naisla na ovaj forum, mislila sam da je film Bride Wars samo gruba sala...ali eke zene su ZAISTA toliko opicene...je*o pice, je*o tortu, zene, udale ste se za(nadam se) ljubav svog zivota. Zar je potrebno pompezno slaljve da glorifikuje vasu srecu? Mozda sam previse romanticna...ali meni je ipak dovoljan samo taj cin

_____________________________

*They can crush my cookie, but they can NEVER steal my fortune*


(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
6.10.2011 9:44:42   
*Alexx*
Pa ne mislim da je ružno i tužno. Ja to kontam, iako ja svadbu nisam imala, niti sam je želela. Kontam da želiš da proslaviš svoj dan uz sve ljude koji ti nešto znače, da sve bude savršeno, kako tebi, tako i drugima, i onda ti se nađe neka budala-dva-tri koje naprave glupost i izblamiraju sebe ili tebe. Koliko god želeli taj dan, stres je to, i želiš sve da bude kako treba. Sasvim je normalno što pi*** na frizerku jer je neodgovorna glupača koja se nije setila da dođe na vreme, da pi*** na fotografa koji je kreten i slika samo neke cice a tebe ni od korova na tim slikama... Sve je to normalno.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Joj@)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
6.10.2011 9:49:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Propusti 1. Niski fotograf(imali smo i novosadskog)i kamerman 2. moja svadbena frizura


Ja još kontam kakve veze ima što je nizak?! user posted image

I nama je propust fotograf(kinja)- gospođa Nada user posted image -ovako je mm zove user posted image
I još pijanstvo mog oca koji je ionako bio nužno zlo u svadbi user posted image
Ali imali smo fenomenalnog kamermana koji je iz snimka isekao slike koje ova gospoja nije slikala, a mog oca je obrisao sa snimka gde god je mogao - i po CD-u i slikama imali smo najbolju svadbu na svetu user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
6.10.2011 9:52:48   
viking
Nina, mislim da misli na fotografa iz Niša user posted image
IZVORNA PORUKA: n i n a

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Propusti 1. Niski fotograf(imali smo i novosadskog)i kamerman 2. moja svadbena frizura


Ja još kontam kakve veze ima što je nizak?! user posted image



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
6.10.2011 9:53:45   
Anoniman
Skontala sam zato se i smejem ovako --> user posted image
user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
6.10.2011 10:43:47   
hanka
Mm i ja smo sami organizovali sve u roku od mesec dana,bilo je bas gusto.Hteli smo vencanje sa 20-ak ljudi ali se ispostavilo da je bliska familija oko 150 pa kad ima mnogo brace i sestara a svi imaju po nekoliko dece user posted image
Sve smo zavrsili dan pre.Naravno bez ikakvih obicaja.Jedva smo se tog dana probudili.Sminka,frizura,nokti sve sama.Zicu iz vencanice sam izvukla ispred zgrade,mnogo mi je isla na zivce.Jedini problem je bio sto su moje sestre spavale kod nas i svojim depiliranjem zapusile sve odvode pa smo na dan vencanja morali da uzimamo u ruke motrcangle i papagajke da resimo stvar.U kuci za vencanje sve brzo a u crkvi posto nam je pop kucni prijatelj ceo obred je bio mnogo dugacak.Teralo se veselje u restoranu od 15-02 kad su konobari popadali i poceli da skupljaju tanjire gostima.Ja sam naravno kao kaubojac usla u kuhinju i pocela da penim,onda me je mm podigo i popeo na stolicu jer je pocela devojka sa cardas nogama i nastavili tako jos 2 sata.Bilo je super i ne bih volela da je bilo drugacije user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
6.10.2011 12:15:51   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: viking RR

Nina, mislim da misli na fotografa iz Niša user posted image
IZVORNA PORUKA: n i n a

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Propusti 1. Niski fotograf(imali smo i novosadskog)i kamerman 2. moja svadbena frizura


Ja još kontam kakve veze ima što je nizak?! user posted image




user posted image user posted image  pa i jes bio nizak user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
9.10.2011 23:58:23   
crazymama
jedina dva propusta na mojoj svadbi su cvet za rever za mladozenju za koji sam tek na slikama shvatila da je bio ocajan (a ja ga kupila user posted image ) i to sto se nismo setili da pridjemo svakom stolu da nazdravimo i pozdravimo goste... ostalo je sve bilo sjajno!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
14.6.2013 13:30:36   
Maraj
user posted image user posted image ma sve to prodje ne treba se nervirati

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
6.2.2017 18:49:45   
emicaa
ja sam na nasem vjencanju prilikom fotkanja prigrlila neko drvo puno smole,naravno i sama sam zavrsila smolava.A ispred frizerskog mi je mama vrata od auta zatvorila preko prsta.Jedva sam se potpisla jer bio kao paprika.htjela sam traziti da samo ostavim otisak prsta umjesto potpisa user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
6.2.2017 19:19:41   
Mariya
Au emice user posted image baš tad i baš tvoja mama.
Ja nisam želela svadbu ali pošto je mm jedinac a njegovi roditelji drže do toga da se običaji poštuju i da žele da ugoste sve svoje naravno da smo imali svadbu sa 300 zvanica. I koliko je nisam želela toliko sam se sjajno provela! Baš je bilo veselo, imali smo interesantne smicalice, buket sam npr bacila uveče, nakon večere kad su svi bili tamo i raspoloženi, onda je mm morao da mi skine podvezicu bez ruku pa je on nju bacao momcima, pa su mene kao mladu ukrali pa su mladoženja i kumovi morali svašta da rade da me vrate, a najzanimljivija je bila lažna mlada (to se u Vojvodini radi,ne znam da li znate) muškarac se obuče u mladu pa zabavlja goste,glupira se,pleše i sl.
Ono što se meni nije dopalo je moja frizura i torta. Torta je bila ukusna ali grozno ukrašena, sa listovima asparagusa i živim ružama,groznooo! I sad sam besna kad se set_im a u albumu sa venčanja imam jednu jedinu sliku gde se vidi malo torte,toliko mi je bila grozna!

< Poruku je uredio Mariya -- 6.2.2017 19:22:26 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
6.2.2017 19:40:31   
branki*
kod mene nije bilo nekih propusta vecih,osim sto bih sad bolje namestila frizuru i sminku,samo to.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
6.2.2017 20:10:14   
emicaa
I kod nas ima obicaj sa laznom mladom,meni je to jedan od omiljenih djelova svadbe user posted image
Ja mamu i dan danas zezam da nije znala kako drugacije da me sprijeci da se udam pa dosla na ideju da mi prebije prst user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
7.2.2017 7:49:10   
Anck Su Nmaun
uhh uvek kad procitam naslov teme set_im se moje torte user posted image user posted image bila je ocaaaajno ukrasena, i secam se da sam se borila da sakrijem taaj sok sa neprijatnim iznenadjenjem user posted image

Ali bilo je jos par sitnih stvari, npr. slaba sminka, secam se nesto sam se na brzaka sminkala.. zanela se sa vremenom user posted image


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 7.2.2017 7:50:44 >

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
7.2.2017 8:29:58   
Skockica
Uh ja prvi put nisam htela svadbu ili barem nesto malo ali sto kazete dok je on pozvao svu uzu rodbinu bilo oko 200. Ne secam se nekih propusta verovatno sam i zaboravila, sta da se secam gluposti. Znam samo da su hleli sto nekih obicaja za koje nikad nisam cula da ispostujemo i ja sam pristala samo na par njih kao sto su gadjanje jabuke - jedva su je skinuli, kupovina mlade - bas su se osramotili, i bacanje sita koje je palo user posted image Inace je sve bilo divno nije bilo puno ljubakanja sa gostima, vencanica i komplet sve kako sam izgledala bas po mom ukusu torta predivna, ambijent, atmosfera... samo mladozenja pogresan user posted image

Drugi put srecom nije bilo nikakvih obicaja i bilo nas je svega deset_ak. Spremili se odset_ali do opstine, posle limuzinom u restoran pa kuci na sampanjac i tortu. Tako opusteno a divno.

< Poruku je uredio Skockica -- 7.2.2017 8:33:03 >


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
7.2.2017 12:46:56   
vocicana
Emice umrla sam od smeha sada kada sam procitala za preijeni prst. Hahahahaaa!
Vidim da su torte sve u svemu bile manje vise bzv. Ja nisam vencana sa mm, niti me to zanima u zivotu, ali bi svakako bilo veselje za mnogo mali broj ljudi, kao stoo sada planiramo za krstenje, njih 40-tak. Ali ste sjajne. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
7.2.2017 13:02:21   
emicaa
Voci to je strasno bila,ispred frizerkog se to desilo,ulijecem u frizerki i kazem joj odma se vracam,trcim u apoteku ruka krvava i trazim bilo sta da mi urade samo da ne moram doktoru jer ko ce i to stici jos.Teta mi previje,onda frizura.A bolilo je pakala sam.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
7.2.2017 13:04:02   
vocicana
Veruj mi da sam se smejala do malo pre. Pa to su bas pehovi, ali svi nervozni, zurba, da se sve stigne, da sve bude po planu, pa kako, a eto, svako malo neki gaf user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
7.2.2017 22:58:56   
PustinjskaRuza
Ja sam ispred svoje nove kuce, tj.ispred vrata na stazi naisla na mrtvog misa. Eeee baksuza. Ja mislila to kod njih neki obicaj, ali nije bio obicaj, nego ga macka donijela gazdi pred vrata. A nova gazdarica nasla. user posted image

_____________________________

Svaki novi pad, u meni jaca ratnicu.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
9.2.2017 8:24:35   
vocicana
user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu PustinjskaRuza)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
9.2.2017 11:50:47   
emicaa
Ruzo pa macka ti pozelila dobrodoslicu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :(
20.8.2017 16:56:34   
krin 40
Sada sa ove moje tačke gledišta i sa ovom pameću to je bila "parada pijanstva i kiča".Obe VHS kasete prebaciti na youtube da ljudi plaču od smeha.Prvo moja haljina-gospode Bože.Oa broj zvanica(oko 600).U ono vreme nije bilo hotela u Ča sa tim kapacitetom pa smo sav taj silni narod smestili po tri šatora(narodski ŠATRE).Pa datum(3.8) po najvećoj skapsi sve po redu(kupus i pečenje).A sve po običaju.Pa sam bacala neko žito umesto uvis sve ljudima u oči(lepo se vidi na snimku kako žmure i saginju se) pa sam trebala da nabacim sito na terasu sa rupom od dva metra(tri put omašila,pa jabuku sa novčićima zavrljačila preko glave(ooet se vidi kako ljudi beže).Cirkus do cirkusa.Pa se na snimku vudi kako se mladenci mažu tortom a mlada(ja) liže prste sa sve rukavicom na ruci(da me sad neko pita..ne bih imala objašnjenje što
Pa slika iz auta sa zadnjeg sedišta(tako se onda slikalo) lepo se vidi kako mladoženja i kum sede prilepljeni uz prozor je celo zadnje sedište zauzimaju moji rukavi sa nekim žicama i karnerima...Ma do sutra da pišem ne bih završila😁

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here