|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
13.8.2018 14:26:27   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: pari

Ja napolju sa T. Duva vetric pa mi je ok. Kuci je spavala samo pola sata pa sam resila da probamo kako ce biti napolju i evo je spava...
Popodne cemo negde u setnju sa mm.
Juce sam kupila pantalone u waikikiju...sad mi treba majica uz njih user posted image

Mogla bi da slikas i da stavis u temu Sta smo danas kupileuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
13.8.2018 14:32:17   
pari
Mama jo, i ti si vredna...bravo!

Treba mi neka jednobojna i jednostavna majica jer su pantalone sarene...
Hocu Ivanauser posted image

< Poruku je uredio pari -- 13.8.2018 14:33:13 >


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
13.8.2018 14:38:03   
jess021
Joj ste nam je lepo u gostima. Sad sam spavala sa njima dva sata. Jes da je nocu malo zeznuto, ali sem oko dece ne moram nista user posted image
Voci, razmisli jos koje su ti opcije sto se tice vrtica. Mama Jo tvoja J ce imati pune 3, a D samo 2 godine. Njima godina puno znaci. I moja M ce sa nepune 2, ali nemam drugu opciju. Bice pec pecuser posted image
E da, dobila sam jednu suknju, juce sam je merkala i danas mi sestra pokloni, bas sam happy.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
13.8.2018 14:42:26   
pari
Meni je m krenuo sa pune 2 godine...ja imam stvarno super iskustvo...vrtic je bas dobar,vaspitacice voli,decu isto....jako lepo se igraju ali i svasta nesto uce...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
13.8.2018 14:48:33   
IvanaSK RR
Pari, ona toliko vristi kako ukljucim usisivač da je to strasno
Jess, Vocinog sina cuva i tata. Nije da on mora u vrtic, ali bi njoj bilo mnogo lakse da ide. Naročito kad radi trecu smenu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
13.8.2018 14:51:05   
pari
Ja mislim da je vrtic koristan...pod uslovom da su vaspitacice ok...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
13.8.2018 15:01:40   
mama Jo
Ja sam mislila da Vocin sin isto kao moja J, pomesala sam user posted image
Onda bih se donekle i slozila sa Jess, jer kad je moja J punila 2 nisam ni ja bila bas nesto da krene u vrtic ako ne mora...
Ali stvarno mislim da moze mnogo dobro da dodje j mamama i deci posebno.
Jess, jeste vi do kraja uspeli da dobijete vrtic? Je l' ti mozda pocinjes da radis?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
13.8.2018 16:08:10   
Maraj
Mame samo da vam mahnem
Ne stizem da pisem ovih dana.
Sutra idemo sa Sofijom na prvi pregled u dzuser posted image vec gospodjica napunila 1 mesec user posted image tj sutra puni.
L mi nesto kenjkav
Grlo ga boli. Nos mu curi. T nema
Sav je kenjkav. Pola noci je preplakao da ga grlo boli

Sto se vrtica tice ja za nedelju dana idem da upisem L u vrtic. Jedva cekam. E tad cu da castim user posted image bas mu treba drustvo a i drugacija disciplina

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
13.8.2018 16:12:19   
pari
Maraj...kako vreme leti...vec mesec danauser posted image

Super za vrtic! Bice to super!
A za grlo,vidi ako ga bude bolelo i danas da mozsa odete kod dr

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
13.8.2018 16:32:49   
mama Jo
Maraj, kao juce da smo ti cestitali i tesili sad cete kuci... leti vreme...

Mozda da mu spricnes tantum verde, da mu umiri...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
13.8.2018 16:32:51   
Anck Su Nmaun
Ma vrtic super utice na decu tu nema mozganja. Kad se lepo naviknu super stvar. Al eto lepo je i da odmori malo od vrtica po nekad ako ima ko da ga cuva.
Moji sad kod bake i deke na raspustu, i Cuki aje tamo par dana...bas mi nedostaju. Prazna kuca

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
13.8.2018 16:33:33   
IvanaSK RR
Maraj, vec mesec dana?!? Auuuuu!
Prskaj sinu tantum verde.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
13.8.2018 16:59:07   
mama Jo
Joj ima do vaspitaca bas mnogo... kaze mi kuma da je njihov stariji isao u taj vrtic sto smo mi dobili... dve godine su deca non stop samo crtace gledali...tek kad je dosla nova vaspitacica svasta su naucili...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
13.8.2018 18:45:58   
Maraj
Da da
Gospodjica sutra slavi mini rodjendan user posted image prvih mesec dana user posted image
Nego mm me iznervirao
Nece L da vodi kod dr
Kaze prehladio se....a ovaj prevristao nocas da ga boli grlo. Ja mu jutris dala defrinol. Sekrecija mu se smanjila i on malo zivnuo.
I evo pre sat vremena mm mu izmeri T 37,8. Pa poludela sam. Ipak je bakterijski. Pocela T da raste. A mm me ubedjivao da panicim. Tako da su se spakovali i odjurili kod dr. Eto...to su muskarci. A ja ko i obicno...upravu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
13.8.2018 19:17:01   
IvanaSK RR
Maraj, pa ne mora da znaci da je bakterijskiuser posted image mada bih ga ja vodila da se zalio celu noc.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
13.8.2018 19:26:35   
Misha i Ljisha
Oglas: menjam jedno besno celjade od 3 i po meseca za tinejdzera. user posted image
Mislim da su jedino roditelji tinejdzera ocajni kao ja. Strasno sta mi je danas radio. Strasno. Rekla sam da cu se prijaviti u ludnicu. Majke mi. Nisam sposobna. Znala sam sta me ceka. Dunja mi je bila grozna beba ovaj je ipak za nijansu gori ili bolje da kazem tu su negde. On bolje nocu spava ali ona je htela bar da sisa. Znaci to je to. A kazu drugo dete drugacije...aha gde su svi ti sto kazu da ih oteram lepo gde sunce ne sija????


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
13.8.2018 19:28:37   
mama Jo
Joj Ljisho, opet neki kurslus batke napravio... ☹


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
13.8.2018 19:34:32   
Misha i Ljisha
Batke pravi kurslus svaki dan al danas je poseban. Prosto shvatam zasto se ljudima cini da mu neli andrak fali. Ne fali mu nista samo ima karakter kao i sestra mu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
13.8.2018 19:42:38   
mama Jo
Danas mu nije dan sigurno.... kad poraste sve ce ti vratiti, videces ima da bude momcina za primer

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
13.8.2018 21:28:01   
IvanaSK RR
Ljiso, leto pre dve godine sam i ja ovde pisala oglas da poklanjam macu, slatku, umiljatu devojcicu, nije teska za održavanje, malo i jede... Oglas ti je los, moras to da ulepsas, nece ga niko htetiuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
13.8.2018 21:35:15   
Misha i Ljisha
Ivana nemam srca da lazem ljudeuser posted image
Strasno kakav je. Ali strasno. Kad se setim D isto strasno. Ljuta borba za spavanje a detetu se spava. Pa to ljudi nisu videli. Pitaju me sta mu je a njemu se SAMO spava. NIJE TESKO ZATVORIS OCI I CUTIS. Ali ne on se dere zatvorenih ociju i dere i dere i u transu je ne cuje ne vidi u tim momentima ma nista. Tabula raza

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
13.8.2018 21:40:53   
mama Jo
Jaoj, nista gore nego problem sa spavanjem... Ljisho, razumem skroz, i ne znam sta da ti kazem i kako da te posavetujem...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
13.8.2018 21:45:24   
jess021
Ivanauser posted image Crkoh od smeha za ovo tvoje ulepsavanje oglasa.
Ljiso, samo da ti dam moralnu podrsku i da ponavljas svaki dan proci E, proci ce.
Mi smo se vratile vozom, to je bila avantura. I za njih i za mene jer nisam se vozila vozom vise od 10 godina. Kaka spava kod nas, jer se mm vraca tek sutra.
Joj sto volim kad smo kuci user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
13.8.2018 21:49:11   
mama Jo
Voznja vozom.... sjajno, jess - same vas tri ste putovale?
Mi planiramo vec dugo da se provozamo vozom do Sremskih Karlovaca i nazad, Jana vec mesecima govori kako zeli da se vozi vozom user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Razgovori mama 08/18 [chat]
13.8.2018 21:52:32   
jess021
Sa kakom, mojom sestrom. Voz je kao spejs satl naspram onog pre 10 godina. Klima, digitalna i zvucna obavestenja. ...

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Fotografija koja je dirnula milione ljudi
Fotografija koju je majka postavila na društvenu mrežu brzo se proširila među korisnicima, pošto ju je više od 240.000 l...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here