|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 [35] 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
29.9.2018 11:17:56   
Sanjica26 RR
Von,  sto je malo ne iskulirate. Njenom ponasanju nema kraja.  Koliko ona ima godina kad ide svaki vikend u nocne izlaske? Mora da nadje nekog baju :D bas sam grozna. Moja T je otisla na ekskurziju.  Sofi i ja se druzimo. Ustala sam i napravila joj sendvice.  Malo sam zadremala, kad eto ti ove male.  Krene mi neki nalet kao da sam se upiskila.  Ja do wc kad ono krv. Konacno sam dobila. Na vreme. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
29.9.2018 12:01:41   
Sanjica26 RR


Von,  sto je malo ne iskulirate. Njenom ponasanju nema kraja.  Koliko ona ima godina kad ide svaki vikend u nocne izlaske? Mora da nadje nekog baju :D bas sam grozna. Moja T je otisla na ekskurziju.  Sofi i ja se druzimo. Ustala sam i napravila joj sendvice.  Malo sam zadremala, kad eto ti ove male.  Krene mi neki nalet kao da sam se upiskila.  Ja do wc kad ono krv. Konacno sam dobila. Na vreme. Bez hormona. Inace sam skroz lose zbog situacije koja nas je snasla. Pisacu kad budem imala vremena.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
29.9.2018 12:31:05   
vonavoj
44 godine..ima i baju,sto je najcrnje..i svaki vikend do 2-3..moze joj se.. 2 braka,razvoda..Super za hormone,najbitnije je da se stabilizije. Sta vas snaslo,bas mi zao😞

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
29.9.2018 18:03:51   
Sanjica26 RR
Gde ste devojke?  Pecem pitu,  pa idemo Sofi i ja da proset_amo. Posle mm stize da pokupi S, a ja odoh da me izvede drugarica. Ceo dan me boli glava i stomak. Popila sam lek.  Prestao je bol, ali opet krece. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
29.9.2018 20:47:25   
Maraj
Vece mame. Ja legla sa S da je uspavam. Ceo dan smo oko organizacije L rodjendana. Ja pravila salatice. Mm bio u kupovini. Pa L po poklon . Kuci slavimo ove god. Bas sam uzbudjena. Kad pre proletese ove 3 god.
Inace mm i ja danas pravili i tortu od kartona. Nesto smo smislili
Rekla vaspitacica da smemo da donesemo sok i plazmu pa smo kupili next sokice i plazmu i to stavili u kutiju. Zajedno smo ukrasavali. Nine lose ispalo
I eto ode ceo dan...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
29.9.2018 21:20:24   
Ana RR
Ćao devojke! Mi bili kod mojih pa u kupovini, malopre došli kući. Marko mi je slinav i počeo je i da kašlje, valjda se neće prehladiti.

Srce mi se slomilo sada, onaj mali Dušan je preminuo u bolnici u Barseloni user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
29.9.2018 21:56:55   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Ana I ja sad videh. Strasno. :( 

Mi danas pomagali mojima. Brali su kukuruze. P je bilo izuzetno zanimljivo jedva da je nesto malo odspavao iako sam ga stalno nosala u marami. 
Mm I ja gledamo kola koja kupiti. Izludecemo vise od gledanja. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
29.9.2018 22:20:16   
vocicana
Dobro vece mame. I ja sam procitala vest i jako jako sam tuzna.
Neka mu je laka zemlja. Bas tuzno.
Ja sam na poslu, imali dva uputa, boze kolik su nam losi pacijenti, pa ovo je uzas jedan. Ne zna se ko je od koga gori.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
29.9.2018 22:33:54   
Rosita
Ćao devojke. Nemam vremena da čitam redovno, ne zamerite. I meni D juče proslinavio a kroz noć dobio T. Boli ga grlo. Mene želudac. Kilavi smo.
Jadno dete,  Dušan, anđeli sa njim.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
29.9.2018 22:45:44   
vonavoj
Voci,na kom delu radis😏I ja sam videla..tuga😭

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
29.9.2018 22:50:39   
Sanjica26 RR
Dobro vece devojke.
Rosi, brzo ozdravite.
Voci, mozda je takvo vece. A nije praznik.
Moja T je dosla oko pola devet sa ekskurzije. Ma, usta nije zatvorila. Puna je utisaka.user posted image I zamislite tri kifle koje sam joj napravila je pojela. A nisu maleuser posted image Zato uopste nije piskila. Kaze svuda je bilo prljavo. Nije mogla.
ja cu morati jedan lek, pa u krevet. Razbijaju me stomak i glava. Nikad ovoliko nisam krvarila. Malo je falilo da opet kolabiram. Pusto zensko.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 29.9.2018 22:52:19 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
29.9.2018 22:56:19   
vonavoj
Moja J ide u cetvrtak na ekskurziju😁Velika moja devojcica...Sanjice ti si jos i dobra sa lekovima,ja ne mogu bez njih...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
29.9.2018 23:03:52   
Sanjica26 RR
Von, imam bas visok prag bola, ali ova kombinacija glava i stomak mi je ubitacna. I ne volim da pijem lekove.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
29.9.2018 23:06:28   
vonavoj
Moja kombinacija vrat i glava su nepodnosljive..zato i cesto pijem..moram pod hitno na masazu..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
30.9.2018 7:08:51   
Duškić
  Dobro jutro i ovde!Suzi, da sto pre prodje ta upala. Ma organizacija, vecini sa malom decom problem, ali preguracemo.Bas ne volim zimu , a i ovi iz toplane bi mogli bar uvece da puste grejanje ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
30.9.2018 7:51:56   
bebilule
Evo i mene, uz kaficu. M gleda crtice i gustira mlijeko. Danas cemo laganini, juce smo popadali. Cijeli dan sam kod babinih u vocnjaku brala jabuke. On sve bio sa mnom. Jedan pravi jesenji dan, divan.Kontala sam da ostavim nesto za zimu, a od dijela da napravim malo soka i bar teglu pekmeza. Ne znam je li ko od vas pravio, pisacu u temi. Ja nisam nikada. Suzi draga, da brzo ozdravis. I javi kakva je UK. Von, i ja uvijek popijem nesto, ne boli me cesto glava, pa ne trpim. Ljiso, poslala bih ti hug, ali ne znam jos na ovoj mobilnoj verziji gdje su smajlici. :) 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
30.9.2018 8:56:22   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Mene glava zeza od jutros, al se nadam da ce brzo proci.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
30.9.2018 11:16:57   
Sanjica26 RR
Dobar dan.  Ja sam pod cebetom.  Cele noci sam se budila i skakala na mm.  Samo se nesto trgnem.  Vetovatno zato sto sam pod stresom. Stomak me boli.  Danas przim samo jaja i paprike.  Za decu ima rucak. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
30.9.2018 11:22:56   
Maraj
Jutro i od nas. Tj vec je dan user posted image
Ja po kuci...mm otisao po tortu i rostilj. Slikao mi je tortu. Prelepa je. Ako stignem stavicu slicicu kasnije

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
30.9.2018 13:47:29   
vonavoj
Dan,mi rucali. Rinflajs i supu sa knedlama,nisam odavno pravila. I hvala Sanjice,ekspres lonac je zakon..supa je fantasticna! Sve se raspada,a slatka. A za 20min gotova! Spas!Danas imam u planu ribanje i posle da se ofarbam.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
30.9.2018 13:53:16   
Sanjica26 RR
Von kazem ti jauser posted image Morala sam da usisam. Lezim i gledam mrvice. Sad cu opet da se vratim u horizontalu. Uskoro cemo da rucamo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
30.9.2018 17:36:24   
mama Jo
Pozz drage. Citam vas ovih dana ali sam preumorna da bilo sta napisem... evo i sad svasta nesto radila, devojke se uspavale, ne znam kako cemo ujutru probuditi J za vrtic.... sutra nam je prvi dan, bas sam uzbudjena user posted image
Von, sta je to rinflajs? user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
30.9.2018 18:19:32   
Maslacak15
Govedjemeso direktan prevod sa nemackog:) verovatno corba neka.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
30.9.2018 18:39:03   
Sanjica26 RR
Rinflajs ovde u mom kraju znaci kuvana piletina.  Neko stavi krompir i mrkvu.  I tako se stavi u tanjir i iznese. Na seoskim slavama to je obavezno. Kad sam dosla ovde da zivim prvi put sam to videla. Kod mene u Metohiji se to ne sprema

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
30.9.2018 19:07:02   
vonavoj
Nema sosa ovde iz Banata😁iz Vojvodine.Skuva se supa sa mesom (piletina,junetina), krompir( odvojeno) i sargarepa (iz supe) i sos od paradajza ili mirodjije.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 34 [35] 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 [35] 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here