|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
9.10.2018 12:03:43   
smeško
Da, jedino nov.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
9.10.2018 12:16:12   
IvanaSK RR
E jeste to nezgodno, takva je moja narukvica na satu. Desi se ujutru da trazim sat po krevetu.
Sinu je normalna narukvica, al njegov sat nije tako fensiuser posted image
A mogle smo i da predjemo u temu o telefonima user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
9.10.2018 12:26:02   
vonavoj
Eto.i tebi ispadne.a tek njoj,kad skida duks,jaknu...Rekla sam da necu da se nerviram..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
9.10.2018 12:39:15   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: smeško

E, Anci, ja sam sanjala da sam dobila jos jedan mikser. :))) Za deset_ dana nam je deset_ogodisnjica braka i petnaestogodisnjica veze, nadam se da mm ima bolje ideje od toga. :D


Hahaha, i ja se nadam user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
9.10.2018 12:48:18   
pari
Nisam dobila platu od avgusta,bas se nerviram. Sekretarica u firmi mi kaze : Niste jedini, sve porodilje, od kada je stupio novi zakon imaju isti problem, sve se čeka počev od rešenja. Mi smo dobili informaciju da do kraja meseca bi trebalo da nam dostave gotovo rešenje. 

Kako je kod vas?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
9.10.2018 12:53:57   
Sanjica26 RR
Pari, imamo temu porodiljsko bolovanje,  pa mozes tamo da pises i pitas.Dosla sam na kratko kuci,  pa sam se vratila do biblioteke da uzmem Teodori i sebi knjige.  Kasnije opet u skolu

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
9.10.2018 12:57:06   
smeško
Pari, samo cu ti napisati da sam ja dobila resenje, zahtev predat u junu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
9.10.2018 13:01:37   
pari
Pisala sam sad tamo. Nista mi nije jasno. Neko vreme sam primala normalno,a sad zastoj... Uzas stvarno...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
9.10.2018 13:12:57   
smeško
Odoh tamo.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
9.10.2018 13:33:33   
jess021


IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: smeško

E, Anci, ja sam sanjala da sam dobila jos jedan mikser. :))) Za deset__ dana nam je deset__ogodisnjica braka i petnaestogodisnjica veze, nadam se da mm ima bolje ideje od toga. :D


Hahaha, i ja se nadam user posted image


Ako dobijes mikser, ti ga prosledi😂
Meni bas treba novi. 
Gde ste zene? Ja se nesto smrzoh na poslu, a napolju pretoplo.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
9.10.2018 14:46:55   
Maraj
Gde ste mame...
Ja sa S. Ona sisa, uspavljuje se. Bile smo napolju. Pretoplo je. Jurila sam hlad. Kao da je prolece a ne jesen
A u stanu.... nije bas toliko prijatno.
Von bas bezveze za satic...jesi li gledala preko e bay-a da porucis drugi?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
9.10.2018 14:58:20   
smeško
Jess, dogovoreno! Meni treba pegla. :)

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
9.10.2018 15:02:21   
Maraj
Sta ti je zensko. Samo pegle i mikseri. A gde je sminka, garderoba... evo ja bi cipele user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
9.10.2018 15:06:10   
Sanjica26 RR
Kod nas Sofi spava. T i ja smo radile diktat. Tacnije ja sam diktirala, a ona je pisala. Ma, sa njom nema sta da radim. Nije isla danas u skolu, pa je prepisivala sta su radili. Kasnije cemo u muzicku. Nema od sinoc temperaturu. Sigurno ce sad da cita knjige koje sam joj donela iz biblioteke.
Malo cu da prilegnem, pa da jurnem na jedan cas kod prvaka.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
9.10.2018 15:09:29   
smeško
Ma, kakvi i ja sam se popravila! Vidis da mi treba pegla, nisam rekla da cu je kupiti. :) Za godisnjice uvek dobijam nakit, sminku, parfeme od mm. Ali, ja se skoro i ne sminkam. Parfeme jedino koristim, a nakita imam dovoljno, a ne menjam ga cesto. E, otisla bih rado kod frizera! Ali i to sad izbegavam, pocelo je ono postporodjajno linjanje...Nista, javicu vam 19. sta sam dobila.:)

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
9.10.2018 15:15:03   
smeško


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Sigurno ce sad da cita knjige koje sam joj donela iz biblioteke.


Ja idem po M u vrtic, pa sa N u biblioteku. Sam uzima, cita i vraca knjige, ne mesam se. :)Samo ga odvezem ili proset_amo, daleko mu je da ide sam.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
9.10.2018 15:24:01   
pari
Ja napravila neku pitu sa sirom...nije mi uspela :( keksice isto,oni su ok...Nije mi bas dan za pecenje 😉

Sad cu opet napolje verovatno...nesto je bas kenjkava u kuci...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
9.10.2018 15:31:47   
Misha i Ljisha
Dobar dan. Ja sutra do decije bolnice sa P, opet. Imamo zakazano u 10, vec se nerviram s tim lekarima.

Nisu mi stigle klizaljke od D. Nemam pojma da li uopste mogu Bex sluzbu da ocekujem i poslepodne. Valjalo bi da ih ima vec sutra za trening.

D visi napolju. P drema. Obicno ne drema u ovo doba ali prekinula sam mu san kad sam ga iznosila iz kola danas. Pa je morao i sad da spava. Imam i roditeljski veceras.

Meni je super sto je ovako toplo po ceo dan smo P i ja napolju. A u kuci haos mila majko user posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
9.10.2018 15:32:13   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: smeško



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Sigurno ce sad da cita knjige koje sam joj donela iz biblioteke.


Ja idem po M u vrtic, pa sa N u biblioteku. Sam uzima, cita i vraca knjige, ne mesam se. :)Samo ga odvezem ili proset_amo, daleko mu je da ide sam.




i ona sama bira, ali sad nisam mogla da je vodim. Zavrsili su joj se casovi, a ona seta po gradu. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
9.10.2018 17:01:58   
emicaa
Ljiso kako je P danas muci li ga stomacic.
Ja sa drugaricama organizujem za kumu "djevojacki dan",drugarice iz Banja Luke pa ne znaju nista o Doboju 😂Sad samo da da se one odluce koji dan im odgovar pa da smuljam nesto kumi da tad bude slobodna jer ce biti iznenadjenje.
Isli smo u set_nju,bas je toplo.Ne zalim se,to cu kad zahladi 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
9.10.2018 17:41:17   
vonavoj
Oprala sam prozore,zavese.,oribala kuhinju, sporet..sveki set_a M vec 2h u ulici i on spava..a deca se vozikaju.bas lep dan.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
9.10.2018 17:46:13   
Maraj
Vonuser posted image ti si bas rešila da osvezis stan user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
9.10.2018 19:46:14   
smeško
Bravo, Von! Kako lepo zvuči kada tako izlistaš!user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
9.10.2018 20:17:06   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: smeško

Bravo, Von! Kako lepo zvuči kada tako izlistaš!user posted image
Ovog puta imam pomoc od sveki..cuva decu..a ja kuvam i sredjujem😂😂Jos da mi se auto popravi i onda sam svoj covek,ovako sam kao vezana..nisam navikla.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
9.10.2018 20:25:35   
smeško
Kaze M sinoc mm:,,Tata, hoces li da mi pokazes kako da nacrtam ljudski vrat"? Nosi papir i olovku. Tata odgovori da hoce. On dodaje:,,A posle da me naucis da vozim auto". 😂😂😂 Nece dete da zavisi od nas.😂

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here