|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
16.10.2018 22:48:37   
jess021
Ja sam u krevetu od 21h, odgledala dve epizode serije, pa sad na spavanje. 
Maraj, Smesko zelim cam mirnu noc!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
17.10.2018 6:48:53   
bebilule
Gotova kafa! E kako mi je mrsko izaci iz kuce.Maraj, kako prodje noc? 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
17.10.2018 6:58:44   
Maraj
Jutro mame.
Pisah i u temi temperatura...
Odveo ga mm kod dr, sad pre posla. U putu su do tamo. Ima bas da se voze jer smo mu karton otvorili na drugoj opstini. Na kraju grada...ma uzas...
Treba da prebacimo karton, al nikako....jer meni ne stize resenje o roditeljskom dodatku za drugo dete. Cim stigne, prebacujemo karton. Ne smem ranije jer oni proveravaju da li je prvo dete uredno vakcinisano pa sad ne smem da menjam Dom zdravlja. A evo 3 meseca proslo kako sam se porodila, od resenja jos nista...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
17.10.2018 7:39:45   
Duškić
Jutro. Moze kafa. I mene mrzi da ustajem, ali mora seuser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
17.10.2018 7:52:06   
Milena18
Jutro!
Ja budna od 4:30. M se upiškila, pa dok smo sve sredili, posle je opet nešto nemirno spavala.
Maraj, jesu li se javili tvoji? Kako si ti?
Smeško, kako je bebac?
Ivana, jesi li bolje?

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
17.10.2018 8:09:09   
Maraj
L ima upalu krajnika. Eto cari vrtica. Pio je pre manje od mesec dana panklav. Sad opet terapija panklav...
Ja onako. Ne stizem ni da mislim na sebe. Popih jutros brufen. Glava me boli...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
17.10.2018 8:11:14   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Duskic, mene uvek mrzi da ustajemuser posted image
Milena, nemam temperaturu, malo nos i oci zezaju. Vise mi je problem sto sam i dalje nikakva, onaj osecaj kad i koza boliuser posted image tebi saljem snage da prezivis dan.
Maraj, javljaj sta kaze dr.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
17.10.2018 8:16:49   
Milena18
Maraj, biće mu već sutra mnogo bolje, videćeš. Dobro je što ga je odveo tm odmah jutros.
Ivana, meni je taj osećaj gori od temperature. Da prođe brzo.
Ja ću iskoristiti sutra i prekosutra dane od odmora. Iscrpljena sam skroz.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
17.10.2018 8:23:32   
IvanaSK RR
Jeste, u suštini sam ok, a celo telo bridi nekako, bas fuj.
Ako mozes uzmi slobodne dane, znacice ti mnogo da malo odmoris.
Maraj, bice on brzo dobro. 😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
17.10.2018 8:26:02   
smeško
Dobro jutro!!! Hvala vam na pitanju!!!Mi nocas imali prilicno mirnu noc. J je sinoc imao 37 i malo preko, merila jos par puta nocas, ali od juce u 14h nisam davala paracetamol. Mene je plasio nosic zbog sisanja, ali mnogo je bolje od kada smo stavili c.luk u cosak kreveta. Naravno, spava pored mene. Jos spava, ja odmaram, juce sam peglala ono brdo, otpale mi noge. Sinoc sam otkucala poruku, sesija mi istekla i ja zaspala sa telefonom u ruci.😂 Maraj, jesi li predavala potvrde o vakcinaciji? Jesu li ti poslali zahtev za dopunom? Mi smo za N predali ono sto je u evidenciji u ovom dz, a ostalo su videli iz kopije kartoncica. J i M imaju sve u sistemu. Sto se tice temperature, nama je uvek divljala kao vama sinoc kada je u pitanju bila bakterijska inf.grla. Izdrzi, ume ta temp. da potraje i par dana dok ne padne. Nama pedijatar ne dozvoljava da kombinujemo paracet. i brufen. Ona, cak, ne voli brufen. Ali, kombinovanje ne dozvoljava, posebno dok su tako mali. Da li je sa razlogom ne znam.Kod M pola grupe juce nije doslo. Kaže vaspitacica da su se roditelji javili da im deca imaju visoke temp. Bas su krenuli virusi.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
17.10.2018 8:26:29   
pari
Milena,Ivana,Maraj, da vas sto pre prodje!

Ja se probudila gladna...pojela vec moju ovsenu kasu koju pravim svako jutro i deo kolaca od juce (srecom pa je zdrava varijanta)...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
17.10.2018 8:29:52   
IvanaSK RR
Pari, samo ti jediuser posted image
Smesko, mojoj devojcici ne deluje uopšte Paracetamol, samo Brufen ili Nurofen, tako da sam ja i odustala od kombinovanjauser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
17.10.2018 9:01:56   
emicaa
Dobro jutro.Nas dvoje ispratili Doru,proset_ali i doruckovali.
Danas cuvam od zaove djecu,bice mi veselo 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
17.10.2018 9:03:28   
pari
Ivana 😉 moram se baciti na neje vezbe...nikako da pocnem da budem redovna...Kako si ti od jutros?

Smesko,kako beba sad?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
17.10.2018 9:40:55   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Vidim da kod vas ide na bolje.

T nije imala vise temperaturu. Sad cu da je budim da doruckuje, pa da je vodim kod mm. Sinoc je provezbala sa mm za kontrolnu iz engleskog i zbog toga sam je pustila da spava. Sinoc je Sofija plakala jer seka ne stize da se igra sa njom. user posted image Pa, smo je onda svi grlili i tesili.

I ja ne znam kad sam kasnije ustala. Ustanem kad i mm i Sofi, a sad se nisam pomerila. Samo sam osetila da me je S poljubila. Bas sam nesto kilava. Treba da dobijem, pa me boli stomak.
Provedite lepo dan. Bez temperatura.

Emi, nece biti veselo. Ti si vec majstor u cuvanju cetvoro dece.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
17.10.2018 10:15:28   
Maraj
Smesko cula sam to za c.luk... samo kako ga stavis, oljusten ili onako u ljuspi?
Sto se roditeljskog tice, sva deca koja su rodjena posle 1.7.ne predaju nista od papira. Tako su mi rekli u porodilistu. Mi smo zahtev tamo popunili on line i oni navodno sve proveravaju. Ostavila sam podatke u kom dz nam je z.karton za starije dete i da li ide i u koji vrtic. I naravno ni traga ni glasa jos uvek od roditeljskog, a 17.7.smo podneli zahtev

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
17.10.2018 11:14:04   
jess021
Maraj, crni luk je proveren za zapusen nos. Ja ocistim jedan luk, isecem na cetvrtine, zamotam u pelenu ili gazu i stavim im negde pored glave.
Doba dan😊
Ja na poslu, deca u vrticu...popodne cemo u goste, zakazala sam M rodjus....


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
17.10.2018 11:32:12   
emicaa
Sanjice ma ds,nije to za mene nists.Zato navece budem kao ocjedjena krpa 😂
Fali Sofiji njena seka,i Davidu fali Dora.Mnogo place kad ga ujutru poljubi i krene od nas prema skolici.
To sa lukom nisam nikad isprobala,jel mnogo smrdi 

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
17.10.2018 11:35:07   
pari
Sad bas i ja razmisljam da li smrdi luk...cini mi se da to moj M ne bi hteo da drzi pored sebe 🤔

Mi bile do dm-a,set_amo se jos napolju,stvarno je mnogo lepo...treba koristiti jos par dana,kazu sa ce od nedelje biti hladnije...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
17.10.2018 11:37:10   
jess021
Smrdi kao u cevabdzinici naravno, ali radi posao. Mirno spavaju, lepo disu. ..ja to sve radim kad zaspu. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
17.10.2018 11:37:55   
emicaa
Pari meni smrdi cijela kuhinja ako ga isjeckam a ne iskoristim odmah.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
17.10.2018 11:39:41   
pari
E da,pametno jess...Moram jednom probati jer M cesto ima zapusen nosic...

Javili au se sa mora,izgleda da im je lepo...na plazi su sad...M nece da prica preko telefona,nikad to nije voleo...pa nece ni sad...Moram vezbati to malo sa njim,da zovemo baku,dedu,mm,neku drugaricu...nekako da ga naviknem

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
17.10.2018 12:38:19   
Maslacak15
pari mali je za telefon doci ce to samo od sebe. Mislim ok mozda neka deca krenu ranije ali to je specificna vrsta razgovora. Ja se nesecam da je moj F tako rano hteo da telefonira a on je dosada jedna dosadna ne zatvara usta. Sad kad zove babu umiremo od smeha, gnjavi zenu po pola sata ali mislim da je to poceo da radi tek sa punih 5 godina. Ne secam se . U svakom slucaju dobro je da je njemu lepouser posted image

Maraj bi to sad brzo dobro, kad je dobio terapiju. Znala sam da mora da ima neko konkretno zariste sa takvom krvnom slikom. Ja sam kao mala vecito imala gnojnu anginu, ali sredilo se u pubertetu. Mi bile do prodavnice, A zaspala u kolicima sad se nadam da ce bar jos pola sata da dzonja. Inace ne miruje ali ne miruje. Prebacuje se sa kauca na sto, na nogama je 80 % vremena, zenska potpuno nema straha. Dobro sad je naucila lepo da cucne i da se spusti ali sve jedno. Ako ovako nastavi nebi me zacudilo da prohoda do nove godine.Odoh da citam dok mogu, vec me grize savest...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
17.10.2018 15:49:45   
emicaa
Ja sam vec 3 sata sa djecom i jos me nisu izludili.Dora svira a Anastasija pjeva.Andrej zabavlja Davida 😁 ovakvo bih mogla svaki dan.
Nesto mi je muka,otvorila sam kolu mozda mi ona pomogne.
Maslacak koliko ona ima mjeseci?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
17.10.2018 16:37:16   
Maraj
Moracu mu staviti crni luk blizu glave. Mm spava s njim. Ima celu noc da sanja rostilj user posted image
Maslacak ovo je prvi put...kako je krenuo u vrtic , infekcije, samo se nizu...
Mene zeludac i dalje muci. Kao grceve da imam u stomaku...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here