|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
12.12.2018 9:13:41   
bebilule
Jutro i od mene. Sve standardno, osim što još kašljuca, ali noćas je bilo bolje. Dajem Džesin (jess user posted image ) sirup, mislim da pomaže. Vidjeću danas.
E čuj sinovao, nikad ne bih skontala.
To je sigurno zbog hormona. I nije samo pileće upitno, već i drugo. Nisam znala da u stočnoj hrani ima i antibiotika, tako da je i to problem. Stalno ih izlažu malim količinama, tako da se kod ljudi stvara rezistencija. To i hormoni. Ja uopšte ne kupujem meso u mesarama. Samo kada mi zatreba mljevena junetina uzmem. I to miješam sa mljevenim iz zamrzivača. Čitam da je meso od životinja koje su kljukane hormonima glavni krivac i za, sve češći, rani ulazak u pubertet.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
12.12.2018 9:14:03   
smeško
Jess, pitam zbog zubica, ne valja zbog njih.😂 
Salu na stranu, dobro izdrzavas.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
12.12.2018 9:16:23   
smeško
Bebilule, slazem se. Ja sam prvo mislila da je Jess pogrešila u kucanju, cuj sinovanje. Rekoh, vidi sto smo matore, ne znamo ni za spinovanje.😂 Kad ono, bas smo matore!😂

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
12.12.2018 9:20:29   
AnaTamara
Pozdrav RR drugarice!!! user posted image Ja se pripremam da mesim kolace, ali moram da virnem , da vidim kako ste i kako napreduje kliktanje!!! Ljubac za sve!!!

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
12.12.2018 9:51:47   
jess021
Smesko, ne znam koje si godiste, ali meni su sve preko 90-og godiste deca, a oni realno svi preko 20 godina.
Al sam se najela, bas sam prase. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
12.12.2018 9:54:25   
Maraj
Cuj sinovanje user posted image
Jess, bolje je. Al i dalje ima proliv. Doduse sad nije toliko voden koliko je bio. Sad ima i sadrzaja u sebi. Bar ne povraca...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
12.12.2018 10:06:05   
IvanaSK RR
Aaa, ja za to znam, ipak imam dete koje malo starije user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
12.12.2018 10:06:52   
smeško
''81.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
12.12.2018 10:10:04   
milicicak
Sinovanje, pa ova deca ce stvarno uskoro biti nepismena. Strasno!
Smesko, T ne pije mleko, smrdi joj 😂 piletinu kupujemo proverenu domacu. Preradjevine ne jede. Jedina razlika u jelovniku je kinder cokolada 😂
Pustila me mama da spavam do 9, zivele mame
Sanjice, strasno. Nadam se da devojcice nece navuci traume i strah od pasa.
Mataj, super sto je S bolje

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
12.12.2018 10:15:07   
Sanjica26 RR
mili, uglavnom su nepismena deca.
Ja za taj izraz nisam cula i ako radim u skoli. Ali cujem svakodnevno druge izraze izmisljene.

A sto se tice sinocnjeg stresa vec se zna da su navukle traume. T se do skoro tresla kad naidje neki pas. Sofi nije. Sad ce posle ovog dogadjaja i ona. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
12.12.2018 10:22:16   
BubaBubica



IZVORNA PORUKA: jess021

Smesko, ne znam koje si godiste, ali meni su sve preko 90-og godiste deca, a oni realno svi preko 20 godina.
Al sam se najela, bas sam prase. 

Aaaa znači ja dete sa uskoro 30 godina i četvoro dece 😂 idu godineee nažalost



_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
12.12.2018 10:43:38   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: smeško

Maraj, zbog hormona. On je pipkao pisu, pa je pominjala i svasta jos sto se moze poremetiti od pilećeg mesa i mleka. A kod njega je bila samo faza.


Da, klincu moje drugarice je iskočila neka žlezdica kod grudi i dr im je rekao da smanje unos piletine jer se ona najviše truje hormonima. Užas.

Jao Jess, u 4 ujutru user posted image svaka ti čast, ja bih iskulirala "Lezi i spavaj, noć je!" user posted image

Hahaha, sinovao user posted image jao užas. Upropastili smo srpski jezik načisto. Ja mnogo volim engleski ali to korišćenje stranih reči u srpskom jeziku me mnogo nervira.

Inače, dobro jutro user posted image ja se prvo raspišem pa onda poželim dobro jutro user posted image

Mare je ok, sad mu se malo nos zapušio. Ali inače ok skroz. Dosadno mu je kući pa su se juče on i mm čitav dan svađali user posted image

Razmišljam da mu poručim neke vitamine, neki kompleks gde ima i cinka. Nisam mu do sada to davala ali čini mi se da mu je malo opao imunitet.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
12.12.2018 10:45:49   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jess021

Smesko, ne znam koje si godiste, ali meni su sve preko 90-og godiste deca, a oni realno svi preko 20 godina.
Al sam se najela, bas sam prase. 


Jao ovako i ja. Čini mi se da sam ostala zakucana negde u 2000.oj godini user posted image kad ono međutim - sl. godine punim 39 user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
12.12.2018 10:47:02   
jess021
Ana, ja sam mojima davala Immuno sirup sa cinkom, ali sad cu im uzeti Imunocink tabletice, pa mozes to.Sta da joj kazem kad krene da se dere i probudi ne samo mm i Lenku, vec komsije gore i dole. 
Bubice, o tome ti pricam. Jos uvek ne mogu da povezem godine rodjenja i ovu godinu.
Smesko, onda znas o cemu pricam 😂😂

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
12.12.2018 10:49:58   
smeško
Jess, sve mi je jasno! Kada im se obratim sa Vi, pa kad me odmere.😂

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
12.12.2018 10:51:28   
smeško
Skoro sam decaku (cuj decak😂) u prodavnici rekla sine i Vi u istoj recenici i nije mogao da se sastavi od smeha.😂

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
12.12.2018 10:57:28   
jess021
Gde sine da mu kazes? Bolje da si mu rekla da si nesto sinovala 😂😂

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
12.12.2018 11:09:56   
Jeca1
Mamice sta pomaze bebi za grceve?
Pre postavljanja tema i postova koristite Pretrazivac!

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 12.12.2018 11:21:21 >

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
12.12.2018 11:14:28   
smeško
Jess, hahahahah!
Jeco, iz mog iskustva, nista osim masaze. Mozda malo one kapi Colief, ali ne potpuno i preskupe su. Tu je bas svaka beba razlicita.
Necu vise u off.

(odgovor članu Jeca1)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
12.12.2018 11:17:32   
Maraj
Pa ja L do sad nisam davala nista za imunitet. Jess znaci ti kao strucno lice preporucujes taj imunocink? Gledam sad na netu , za decu od 3 god pa navise....
E a ne da sre me istripovale sada sa tom piletinom....doduse meni L ni ne jede ...osim kad ga teram. Sad je h fazi spageta. Juce pojeo 2 puna tanjira i trazio 3. Nisam mu dala. Pomislih, slosace mu se. Danas cu mu sa mlev.mesom i paradaizom...

< Poruku je uredio Maraj -- 12.12.2018 11:19:30 >

(odgovor članu Jeca1)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
12.12.2018 11:25:12   
Jeca1
Hvala na odg.smesko.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
12.12.2018 11:33:00   
jess021
Maraj, ako nemas svoje domace skoro sve, ovo drugo je aposlutno nemoguce iskontrolisati, ne vredi da mozgas o tome ili da od tm, cini mi se da si rekla da su oni dole u Srbiji, negde nadju domace. 
Da, ja kao strucno lice😂😂 Ne moze da skodi, iako je cink aktuelan poslednjih godina, kao i glukani i sl. Iako dok sami ne ojacaju nema tu nekog posebnog ni recepta ni preparata. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Jeca1)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
12.12.2018 11:33:54   
Ana RR
Jess, davala sam i ja immuno ali sad bih baš neke vitamine (tipa kao one gumene).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
12.12.2018 12:01:51   
jess021
Ana, imaju od Hemofarma sa cinkom, Vit c, Vit d....Frozen, Cars...., gumene su.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
12.12.2018 12:08:36   
Rosita
Dok ja sve sinujem, bogte.
Inače, dečaci u adolescenciji iznenađujuće dobro reaguju kad im se kaže sine. Moje iskustvo. Oset_ljivi su na tu reč, pre poslušaju. Ali to može reći neko kome prirodno dođe, uobičajeno. Kad smo kod pilića i oslovljavanja, meni je svako dete pile😂.
N me častio, spavao do 6, nastavili do pola 9 posle sisanja.
Jedemo i piletinu, šta ćemo :(. Nekad imamo provereniju, ne uvek.
Ne znam za znoj, moj dečak puno znoji ali ne oseća se. Hm, ali logično je da kod nas odraslih tu ima i do hormona. Ne čudi me što je ta dr sugerisala smanjenje piletine.
Kuvam cveklu i boraniju nama. Ne znam šta ću bebcu. 
Poz mame.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here