|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
18.6.2019 14:42:37   
Ana RR
Jao blago njima user posted image tako je sparno posle kiše user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
18.6.2019 15:42:35   
smeško
Hocu i ja u bazen! Moze i more, ne biram.😬

Kod nas grmi vec dva sata, kise jos nema.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
18.6.2019 15:45:51   
Maraj
Kod nas se bas ispadala.
Mi za vikend isli L da gledamo kupaci a on trazio bazen u svakoj radnji

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
18.6.2019 15:49:16   
pari
Meni je bilo sparno i pre kise, mogu misliti sad kako je posle...Ja bih trebala uskoro po M...nadam se da ce biti dobro raspolozen...
I meni se ide na more...ja nisam bila vec nekoliko godina,tacnije 4...poslednji put sam bila kad je M imao godinu dana...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
18.6.2019 16:38:57   
smeško
Pa, da, pauzirala si zbog trudnoce. A sada moras zbog supruga. 



(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
18.6.2019 21:54:52   
bebilule
Pari, je li dosao M, kako to prodje veceras? 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
18.6.2019 22:04:31   
pari
Bebilule, hvala sto pitas...danas proslo dobro... Potrudila sam se da mu se posvetim malo vise, slagali smo lego...Legla sam malo sa njim pred spavanje. Zao mi je sto nemam toliko vremena da mu se posvetim,ali kad moram i oko T...nema ko da me odmeni...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
18.6.2019 22:50:55   
bebilule
Nesto sam razmisljala, ne znam koliko je ta reakcija rezultat toga da se tamo zafrkava, a kod tebe kao ne. Zna li on za mogucnost da ode u USA? Da nije strah od razdvajanja, da nije izmanipulisan? Da se ta situacija od juce ponavlja, svaki psiholog ili soc radnik bi porazgovarao sa njegovim ocem, jer se to posmatra kao njegova nespremnost da ga pripremi da odlazak kod tebe. Mali je on da moze da bira. Ok, desilo se juce, ali to treba svesti na minimum. Situacija je takva kakva jeste, dijete je razvedenih roditelja i tteba mu pruziti svu psiholosku i emotivnu pomoc da se navikne i prevazidje. Nije bzv odredjeno da tek sa 16 mogu birati kod koga ce zivjeti, a tamo od sedme se tek otvara mogucnost da izraze svoje zelje - i to nikako kroz direktno pitanje, vec se to procjenjuje kroz neke druge stvari. Ne znam kako je to juce izgledalo i da li je tvoj bivsi cutao ili se pravio lud, pa mu jos pruzao podrsku. Sa tim stvarima pazljivo radi M. Ok, desi se ponekad, ali on nema i ne treba imati mogucnost da sa cetiri godine bira svakih nekoliko dana sad cu kod tate, sad kod mame. Govorim i da se obrnuto desi, a desice se. Bice situacija kada mu nesto ne odg, pa ce njemu traziti da se vrati tebi.. To je previse za njegovu glavicu. 
I dalje mislim da vas troje u paketu, ti, M i T, organizujete nekako nesto samo za vas. Odlazak u NS kod tvojih, druzenja, raspust, Strand, more... Falis mu, a ima on tebe i sa T. 
Nadam se da ce sve biti ok, od srca. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
18.6.2019 23:16:35   
Ivanka 75
Znam decaka ciji su se roditelji razveli kada je imao 6 godina. Mama je postala staratelj, nuzno zlo. Sin je mrzi i sve najgore o majci sto moze da se misli i kaze nije se libio da pokaze.
Tata je na pijedestalu, tatina devojka isto, novi bata ja vrhunac zivota. 
Mama pati, okean suza isplakala. 
Da ne duzim... 4 godine kasnije, mama je carica, najbolji lik na svetu. 
Tata vise ne moze svojim praznim obecanjima i kupovinom sonija da potkupljuje dete. Zasto bi bio kod mame kad moze da igra soni kod tate po ceo dan. A kod mame mora da se radi domaci. Kod tate ne, tamo vlada demokratija. 
Pari, sin ti je mali, ti si mu staratelj. Uvek imaj to u vidu. 
Ovo ti kaze dete razvedenih roditelja. 

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 1:33:28   
smeško
Bebi, meni to ne bi palo na pamet. Ima i takvih slucajeva sigurno. Bas sam naivna. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 6:50:16   
smeško
Dobro jutro! Pukla nam je vodovodna cev u ulici! Ì


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 6:55:26   
pari
Bebilule, ja nazalost ne znam ni kako se njegovi tata i baba ponasaju prema njemu ni sta mu pricaju...On je jako emltivno dete,oduvek je bio...Ja mu za sad nisam pricala o tome da bismo se svi preselilo za Ameriku, e sad,da li su oni nesto pricali... Sinoc me jedino pitao kad ce subota...sto znaci da jedva ceka subotu i da ide kod tate...
Sto se tice socijalnih radnika, nazalost oni su ovde uzasni... Verujes li mi da su Marka pitali da li je plakao za mnom kad sam sama bila u americi bez njega?! I da zagrli mog muza cisto da vide kako se oni maze! I jos drugih nebuloza... Pa gde to ima...kakva su to pitanja za dete od 4 god...
Ja se iskreno nadam da nije izmanipulisan, to bi mi bilo strasno...ne zbog mene,nego zbog njega...on je tako mali

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 7:08:22   
jess021
Uf teske teme za dobro jutro! 


Pari, ima li sanse da tm dodje uskoro? Mislim na neki odmor. Treba ti mali podrske, nije lako kad si sama.
Ja evo pijem kafu, danas imamo goste pa ne idu u vrtic. Cuvace ih baba i kaka. Jel to danas vec sreda? Jedva cekam godisnji. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 7:11:09   
jess021
Rosi, kako je N?



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 7:12:16   
pari
Mm ce doci krajem sept na nedelju dana i tad ce trcati da sve uradi i sve vidi...T i ja idemo sad za mesec dana kod njega...I to ce mi biti tesko, najduze razdvajanje od M ikada, bice sa tatom mesec dana,a ostatak cu probati da bude sa mojima u Ns ako uspemo da izvedemo...
Sve ovo nije lako,ali ja non stop sebi govorim da treba da budem srecna jer smo svi zdravi...da je to najvaznije...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 9:25:28   
bebilule
Jutro mame!
Ja sam totalno kroki, još imam otisak jastuka na licu, a posla preko glave. user posted image

Pari, idemo u vedrije teme, ali ti moram još nešto reći. U narednim susretima u socijalnom insistiraj na vještaku. On (ako je normalan), nikada ne bi dozvolio takav razgovor sa malim djetetom. Odnos sa roditeljima se posmatra kroz neke druge stvari i dijete se ne izlaže na taj način. Nemoj da ti daju mišljenje za sud Pari na osnovu toga, jasno ti je da rade neprofesionalno. Na kraju krajeva, kako si i sama rekla, najbitnije je da ste zdravo. Na stranu mišljenje, mada ti je i ono bitno, napraviće mu haos u glavi. Ne mora značiti da je izmanipulisan, možda je i otac pažljiv sa njim kada su razgovori u pitanju. Ja sam i dalje za to da odete na more u ovih mjesec dana. Povedi nekoga svog ako ne možeš sama. Mamu?

Sad u nove radne pobjede, nakon što popijem kafu. Opet. user posted image

Smeško, i sad nemate vode?

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 9:33:32   
Duškić
Dobro jutro.
Bas opet greje. Sinoc sm9 kasno legli.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 10:43:51   
pari
Trazicu obavezno vestake, cim dodjemo do prvog sudjenja...Jutros je M opet pitao kad ce subota i kad ce kod tate...onda sam mu objasnila da ide u nedelju jer ostaje do utorka, svakako ce spavati tamo 2 puta kao i uvek...onda je poceo da ponavlja da hoce 3 puta da spava tamo...
U petak nam dolaze iz socijalne sluzbe kuci da vide Marka i moj odnos sa njim...Ma sve je to bas bljak... Nikad niko nece moci da vidi sve ono sto mi imamo i sta radimo i kako se osecamo...a pogotovo ne u jeenoj poset_i od pola sata...pogotovo kad vidi nepoznatu osobh kod nas u stanu pa ga jos nesto ispituje...
Da vas ne mracim vise ovde...tesko je sve to...Bice kako mora da bude...vazno mi je samo da on bude dobro...
Kako ste mame?Mi lose spavale nocas,budila se 300 puta...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 10:51:19   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Pari, žao mi je sto prolazis kroz sve to. user posted image

S i ja smo na terasi dok nije ugrejalo. Ona cita svoju knjigu. Ja citam svoju. T doruckuje. Imamo danas goste. Sad gledam da spremim cupcakes. I tako.
Sinoc su obe imale koncert. Bilo je super.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 10:54:28   
pari
Bravo Sanjice za obe! 
Meni su moji dosli da budu malo sa T dok ja odem na sud (ipak moram da idem jer nije odlozeno...iako se on nece pojaviti ali eto)...Kuva mi stalno u stomaku...Proci ce...mora...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 11:54:08   
smeško
Dobar dan!


Voda nam kao vodopad zvuci. Pukla je cev, a mi smo nizbrdo. Prijavili kvar, pa kad dodju, to im je odgovor. Bebi, imamo vodu, jos nisu zatvorili jer jos nisu dosli.  Ja pozurila da ukljucim masinu, Niki u nedelju ujutru putuje.Pari, sto se nece pojaviti?

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 12:09:18   
Maraj
Pozdrav mame
Ja sa decom kuci, pa jedva sta stizem. Peglala od jutros. Ni danas majstor za klimu nece doci. Mozda sutra dodje...
Izasla u park sa L. I naravno....bare na sve strane. I on umestobda se ljulja , ode civek da se igra oko blatnjavih bara. Sleti golub pored njega,i on iz čučnja hteo da ga pojuri ,oklizne se na blato i sav se umaca. Odlepila sam. Morala sam da ga ribam. I nove patike koje je juce dobio. Ma haos. Eto jos nije bilo ni podne,,ja sam vec odlepila...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 13:02:06   
smeško
Zbog patika je bezveze, za ostalo bih crkla od smeha ako se nije udario. Moj N je otisao jutros da vidi gde je pukla cev. Vratio se kao iz bazena.😂 Zamisli da je pukla kanalizaciona cev.😬


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 13:06:21   
bebilule
Opraće se Maraj, opušteno. Mene to ne dotiče uopšte. U dvorištu i na izletima, i sl. nosi uvijek nešto "za oko kuće", ali kada nam se to desi u gradu ja ne pravim frku. Ono kad vidi baru, pa prosto ne može da joj odoli. user posted image
Ne dešava se često, pripazim i ja ako je sređen, tako da mi još samo fali oko toga da se živciram.

Nema Rosi, valjda je bolje taj osip.

< Poruku je uredio bebilule -- 19.6.2019 13:08:07 >

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 13:12:14   
smeško
Maro, kako ste vi zdravstveno, ne vizuelno? 😬

Von, Rosi, kako su deca?

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Da li ispuštate vetrove pred svojim dragim?
maslacak



Da (54%)

Ne (46%)


Ukupan broj glasova: 26

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here