|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
27.6.2019 11:47:25   
Maraj
Dan mame
Mi dosle sa instituta.
S primila kroz infuziju lek. Duplu dozu pa ne moramo ici posle podne, vec opet sutra...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
27.6.2019 11:51:01   
Ana RR
Maraj, jel nema više temp?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
27.6.2019 11:52:58   
Maraj
Ne havala Bogu nije imala.
Nije ni L.
On prima penicilin inj. u Domu z.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
27.6.2019 11:56:39   
bebilule


IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: jess021

Bebilule, moram najpre tebe da pitam sta znaci vile nas nosaju? ?😊




Jess, rekla bih da to znači da su imali sreće do sada user posted image



To znaci da smo imali vise srece no pameti. Otprilike. :) 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
27.6.2019 13:18:51   
Ivanka 75
Maraj, kakvo je stanje danas? Ima li temperature?
Ja svaki dan uperim lampicu u zabino grlo da nadgledam situaciju. Nema bele tacke levo od resice! Jupiiiiiii! Nije vise onako vatreno crveno grlo. 
Ili ja ne znam koliko grlo moze grlo da bude upaljeno, ili ona do sad nije imala bolesno grlo  😕 pa ja nisam umela da razlikujem. A ovo sad je bilo ko kuvani jastog crveno. Jutros ogromna razlika, desno od grla rozikasto, levo za nijansu crvenije tu gde je bio gnojni cep. 
Za sve ove godine kad god sam joj pogledala grlo, nije bilo crveno. Ili se meni nije cinilo. Bas sam tupson... 

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
27.6.2019 13:40:06   
smeško
Ivka, ja nista i ne vidim kada ih boli grlo, potpuno im se zatvori od otoka. Inace, na svom grlu znam da bude bas crveno, kao da ce da prokrvari svakog momenta.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
27.6.2019 13:40:30   
smeško
Super sto je bolje!!!!


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
27.6.2019 14:00:14   
Maraj
Deluje da je bolje.
Jutros je lepo pojela palentu. A.sad je jela supicu sa knedlama. I ja uzeh malo. Sva sam slomljena. Izmerim meni 37.4
Popih brufen...ima li kraja...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
27.6.2019 15:00:07   
smeško
Maro, sta prima? 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
27.6.2019 15:20:21   
Maraj
Longacef
A L u d.z. penicilin

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
27.6.2019 15:29:10   
pari
Maraj,znaci kod dece ide na bolje,a sad si ti izgleda zakacila :( ili mozda i nisi...mozda od vrucine...
Ja se pakovala, spremala stvari...boze,koliko ima stvari i samo izviru,ne znam odakle...
Razmisljam da li da idem negde sa njima popodne ili da dodjemo kuci zbog vrucine...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
27.6.2019 15:30:05   
pari
Zaboravih da pitam...da li ima tema gde se poklanja ad mleko? Imam jednu kutiju Nan 1 neotvorenu, ne treba mi...poklonila bih nekome...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
27.6.2019 22:22:24   
Milena18
Ćao mame!


Ana, čime tvoj muž prska dvorište?

Maraj, super što je S bez temperature! Kako si ti? Sigurno ti je i imunitet slab zbog nespavanja i brige.

Mama Jo, kako ste vi?

Sanjice, nisam ispratila, jesi li krenula sa terapijom?

Pari, dobro je, nije se ona nešto ni uplašila. Ali od sada je detaljno pregledamo posle svakog boravka napolju.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
27.6.2019 22:31:59   
Sanjica26 RR
Dobro vece.
Ja ne stizem da vam kucnem. Opet sam danas zaglavila u skoli. Jos sam pisala koleginicama diplome. To je postalo vec tradicionalnouser posted image Hteli su da mi uvale od nekog drugog diplome. Ali sam odbila. Naucila sam da kazem ne.
Ajde sad da pisem svima.

Ostao otvoren album sa slikama. Sofi je gledala. I kad sam skupljala slike, naidjem na sliku sa mojim tatom.user posted image Sita sam se isplakala.

Danas smo imali dve zurkice. Sofi sa svojom plesnom grupom i T sa svojom grupom. Prvo smo odvele Sofi, pa smo se vratile do kuce. Posle smo T i ja krenule na ples i neka mama kad nas je videla prokomentarisala je: Ju, kako je mrsava", pred T. Nisam precutala. Rekla sam joj: Molim te, nemoj tako da govoris. Necu da mi dete nabije komplekse zbog necijih komentara. Muka mi je vise od takvih komentara.

Milenice, sutra uzimam rezultate i krecem sa terapijom. Jedva cekam. DAnas mi je za mrvicu bolje jer sam se nalivala cajevima. Svakako nije jos dobro.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
27.6.2019 22:44:26   
Ivanka 75
Sanjice 🤗🤗🤗

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
27.6.2019 22:55:13   
Ivanka 75
Ako si onoj odgovorila👍
Opet ja sad da ispricam pricu... 
Razlika izmedju mene i sestre 2 god. Ona 4. razred ja 2. idemo na sistematski u dispanzer ona pre mene. 
Ulazim ja onako koscata i zgoljava i ordinaciju, ista dr sto je bila mojoj sestri, inace mamina prijateljica, i sestra komentsrise preda mnom, mnogo je mrsava, neuhranjena, da pozovemo socijalnu sluzbu  zbog zanemarenosti? 
Dr odgovara, secate li se one buckaste ddevojcice sa naocarima od jutros? E ovo joj je rodjena sestra! 😂
Jelo nema veze s vezom, zdravlje je bitno. A ja sam sa 7 god bila mnogo bolesna i smrsala. Od bucke do tvigi za 2 meseca. 

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 27.6.2019 22:57:32 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
27.6.2019 23:06:40   
vonavoj
Sanjice neka si rekla i mami i kolegama...ali moram da se nasmejem,znas ti moj stav o prosveti i kraju godine..zove me zaova u 8,kaze sad sam ustala,koma sam,ceo dan sam u skoli,od 8 do pola 2...reko puno posla,bolje kad imate nastavu,kaze,da,onda dodjem mnoogoo ranije kuci. Kud ces ranije od pola 2,mm ode u 7 dodje u 6...i nju zale roditelji,a mm ne..😫 decu ne vidja sad kad je kraj godine...jos mora da radi do 9.7..c c c..i onda 30 dana odmora..a mm do 4.8 i 10 dana odmora..pa jadna li je😂😂😂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
27.6.2019 23:12:58   
Sanjica26 RR
Von jeste da nas ubija papirologija i sad elektronika, ali bas da je komauser posted image
Meni je bolje da sam na nastavi. Mada, prija malo tisine od galame.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
27.6.2019 23:19:15   
smeško
Von i tm ce samo 10 dana na odmor? Doduse, da ne gresim, moj ce 11.😂

Sanjice, milion puta sam pomislila kako se divim vama i vaspitacima, bas zbog buke.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
27.6.2019 23:21:30   
vonavoj
Jasno ti je kakav je "radnik"..oni i nemaju elektronski dnevnik...koma je tolika da ne vidja decu...buhahaha...kad se set_im,posao,rucak,kuca, vodi decu...ququ,jos 11 meseci ne radim,da uzivam. Ona i ne kuva...ne pere sudove..nista..car.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
27.6.2019 23:25:35   
Sanjica26 RR
Jao živote moj, pa ona je carica.
Malo da joj damo nas posaouser posted image mislim i ovaj kucevni user posted image Neko bas zna da uziva.
Ja luda nasta s vrata vec krenem da sklanjam i da cistim


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
27.6.2019 23:25:54   
vonavoj
Smesko,celih 11 dana,pa bravo,dobro je uspeo!!!Moj ove godine prvi put ide u miru na odmor.. neko se seca da sam 2016.isla sama ss decom,uplatili sve,i 7 dana pred put,gazda mu kaze ne mozes da ides..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
27.6.2019 23:31:55   
smeško
Sta ces, sve razumem. Mi idemo 10 dana na more sa telefonom. Izem ti vic. Ali, ajde. Nadam se da gazdama nece biti isplativo da ga cimaju da ih zove dok je u romingu. Deca i ja cemo posle mora malo da se svrckamo po Srbiji. To mozemo i sami. Nije isto, ali njima ce biti zanimljivo. Idemo malo do Djavolje Varosi, do nekih manastira, do Sanjice☺️, do Palica, fruskogorskih manastira...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
27.6.2019 23:33:01   
vonavoj
Sanjice,sta mislis zasto je bila 2 puta u braku po 6 meseci..nije ona rodjena da rinta,nekome da kuva,pere,pegla🤪ali je poslozila roditelje,sluge njene..ihaj..dok su zivi uzivace,a posle...Dodje sveki kod mene i zali je,joj kako ce sad ona da skuva,radi do 12🙄nema kad,a nema ko da joj pomogne..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
27.6.2019 23:33:42   
Sanjica26 RR
Taman smesko kad sam videla Srbija osmehnula sam se. user posted image


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here