|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: nova lična karta i pasoš
8.12.2009 23:02:54   
Anoniman
Pa proveritju koji dan dal mogu ovde da izvadim drzavljanstvo...ili da se napravim luda pa podnesem zahtev ovde....jer ako im ne kazem...garant netje skontati da sam ga vetj izvadila u bg user posted image

A ako moram u bg...probatju preko neta da mi poshalju...ili da mi drugarica podigne kad bude ishla u bg....ja nemam nameru da se klackam do tamo...user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 151
   RE: nova lična karta i pasoš
8.12.2009 23:03:50   
Jeca*
mislim da ce skontati. po maticnom broju. imaju oni bazu podataka. moja sestra mora da vadi svaki put u nisu. to je procedura jer je tamo rodjena

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: nova lična karta i pasoš
8.12.2009 23:04:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

smeski, da nije ta zgrada?

user posted image

user posted image


Nego...kako se zove ova zgrada?

E...jel tu negde u blizini zgrada neke televizije...koja je bombardovana? Nije rts...

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 153
   RE: nova lična karta i pasoš
8.12.2009 23:05:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

mislim da ce skontati. po maticnom broju. imaju oni bazu podataka. moja sestra mora da vadi svaki put u nisu. to je procedura jer je tamo rodjena


Pa ja sam rodjena u Subotici....

Zato i hotju nekako da prebacim ovde....jer ni jedan dan nisam zivela u BGuser posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 154
   RE: nova lična karta i pasoš
8.12.2009 23:05:45   
Jeca*
zgrada usca...tu je bila tv kosava.
ali relativno je blizu i opstina nbg :)

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: nova lična karta i pasoš
8.12.2009 23:06:18   
Jeca*
pa otkud onda drzavljanstvo u beogradu?

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: nova lična karta i pasoš
8.12.2009 23:07:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

zgrada usca...tu je bila tv kosava.
ali relativno je blizu i opstina nbg :)


A jel tu negde ne jako blizu....veliko ratno ostrvo?

Pitam....da budem sigurna da je to...to....ne mogu da pitam tatu....spava user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 157
   RE: nova lična karta i pasoš
8.12.2009 23:08:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

pa otkud onda drzavljanstvo u beogradu?


Zato shto sam zahtev za drzavljanstvo podnosila za vreme bombardovanja....a to se moglo samo u BG u toj zgradi....

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 158
   RE: nova lična karta i pasoš
8.12.2009 23:10:20   
Jeca*
mapa

ovo gore sto viri ti je veliko ratno ostrvo. blok 13 je siv, blok 16 usce

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: nova lična karta i pasoš
8.12.2009 23:11:14   
Jeca*
VIDI OVO!!!!!!!!!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: nova lična karta i pasoš
17.12.2009 16:28:07   
saaja
user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: nova lična karta i pasoš
17.12.2009 16:35:05   
Didy
Naši novi pasoši stoje gotovi već dve-tri nedelje, a ja nikako da se oragnizujem da odem po njih...

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu saaja)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: nova lična karta i pasoš
17.12.2009 16:57:12   
Veca77

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

smeski, da nije ta zgrada?

user posted image

user posted image


Nego...kako se zove ova zgrada?

E...jel tu negde u blizini zgrada neke televizije...koja je bombardovana? Nije rts...



Ova zgrada na slici je zgrada starog SIV-a. Sada se zove "Palata Srbije". I jako je blizu trznog centra "Usce". Medjutim, ako mislite da je to zgrada gde treba da predate papire za pasos, varate se. To je valjda zgrada SIV III, i nalazi se preko puta Novog Merkatora, odn. bukvalno preko puta Sup-a Novi Beograd. To je relativno novija zgrada sa prozorima od zutog ogledalauser posted image . Ako imate na kompjuteru program contrast plan plus sa svim adresama u gradu, taj SIV treba da bude bukvalno preko puta adrese Bulevar Mihajla Pupina 165a (tu mm radi, pa znam)

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: nova lična karta i pasoš
17.12.2009 16:59:20   
Anoniman
Nismo ni mislili da tu predajemo za pasoshe...nego sam ja pokushavala da objasnim gde sam vadila drzavljanstvo 99-te godine....user posted image

(odgovor članu Veca77)
  Direktna veza do poruke: 164
   RE: nova lična karta i pasoš
17.12.2009 17:07:11   
Veca77

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Nismo ni mislili da tu predajemo za pasoshe...nego sam ja pokushavala da objasnim gde sam vadila drzavljanstvo 99-te godine....user posted image


Sorry, sad sam se tek vratila na sustinu i skontala

Zgrada SIVa (ova velika) mislim da nije mesto gde si vadila uverenje (nikad mu nije to bila namena - tu su i dalje neke institucije od drzavnog znacaja - pre su bile institucije na nivou svih Republika bivse Jugoslavije- tu dolaze svi politicari sirom sveta - Medvedev, onaj Amerikanac itd.; tu je i dalje komitwt za Kosovo i Metohiju, tu je zastitnik ljudskih prava - ombucman - tamo idem jednom nedeljno) , a Optina Novi Beograd (ova druga slika koju je Jeca okacila) je isto ogromna belicasta zgrada (koja je u medjuvremenu od ko zna cega posivela) i ja mislim da bi tu trebala da ga vadis. To je istovremeno i najveca zgrada medju svim beogradskim Opstinama.
Jesi li u medjuvremenu dobila uverenje?
Pozzz user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: nova lična karta i pasoš
17.12.2009 17:25:14   
Anoniman
Idem ovih dana kod mene u opshtinu da se raspitam...poshto sam dobila informaciju da su neki ljudi prebacili drzavljanstvo ovde...iz drugih mesta...pa da i ja to odradim... dotle necu da se cimam...ako mi bash bude hitno trebalo ili tju otitji ili tju poslati nekog u bg da mi izvadi...ili naruchiti on-line...



(odgovor članu Veca77)
  Direktna veza do poruke: 166
   RE: nova lična karta i pasoš
17.12.2009 17:28:07   
cipiripi
najbolje ti je da narucis preko njihovog sajta user posted image da se ne maltretiras user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: nova lična karta i pasoš
17.12.2009 17:32:54   
Anoniman
Ma necu...ima da prebacim to i tachka.... nece oni mene zaj*bavati svaki put kad  mi treba drzavljanstvo...neznam po kom osnovu su mi i trazili da podnosim zahtev kad sam rodjena ovde...al dobro....sad ima da bude po mome...inache tju dzumbus da napravimuser posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 168
   RE: nova lična karta i pasoš
19.12.2009 16:41:49   
Anoniman
Evo pitala sam tatu....on kaze da smo drzavljanstvo vadili prvi put u Saveznom SUP-u i to je negde iz Zemuna ka Novom Beogradu...ako sam dobro razumela objashnjenje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 169
   RE: nova lična karta i pasoš
28.12.2009 11:17:42   
buhla
E pa da ja počnem sa moji iskustvom vađenja lk i pass.
Tata moj je ranom zorom, oko 6h bio ispred SIV3 na Novom beogradu i bio je pedeseti! Ja sam stigla u 8h i zajedno sa njim ušla po broj i kada sam predavala potvrde, rekla sam da sam trudnica, dali su mi broj za hitan pasoš i rekli da sačekam da ću prva da udjem. I tako sam ja od 8:10 stajala ispred vrata za hitne pasoše. Pošeli su sa radom oko 8:45 i pre mene je ušla jedna žena koja je ostavila dete kod kuće samo (tako je rekla!) + žuri na avion! Pasoš joj nije bio gotov, i skoro su se pola sata natezali šta i kako. Ja sam na red došla u 9:10 i za manje od 10minuta završila (i ranije bi, nego je radila još 10 stvari od jednom!). Kada sam izlazila ispred je još bila velika gužva, jadni ljudi sigurno neće neki ni doći na red danas!
Trudnicama predlažem da zaobiđu red i stanu odma kod vrata i kada policajac otvori da kažu da su trudnice i on će ih uvesti, jer ako čekate broj, načekaćete se, a trudnice imaju tu prednost! Srećno!


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: nova lična karta i pasoš
28.12.2009 11:19:48   
Anck Su Nmaun
Ja sam promenila prezime predprosle nedelje ( kao sto znate user posted image ) i vec sldece nedelje sam podnela zahtev za LK i novi pasos... trebalo danas da bude gotovo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: nova lična karta i pasoš
28.12.2009 11:23:26   
buhla
e da i nemoj da se zeznete i dodjete pre 20 dana od kada ste predali, jer ne bude gotovo!!! Na žalost dok sam čekala, neke ljude su prozivali i nisu im bili gotovi dokumenti. Ako kažu 15 dana, misle na 15 radnih dana!!!!

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: nova lična karta i pasoš
28.12.2009 12:39:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: buhla

E pa da ja počnem sa moji iskustvom vađenja lk i pass.
Tata moj je ranom zorom, oko 6h bio ispred SIV3 na Novom beogradu i bio je pedeseti! Ja sam stigla u 8h i zajedno sa njim ušla po broj i kada sam predavala potvrde, rekla sam da sam trudnica, dali su mi broj za hitan pasoš i rekli da sačekam da ću prva da udjem. I tako sam ja od 8:10 stajala ispred vrata za hitne pasoše. Pošeli su sa radom oko 8:45 i pre mene je ušla jedna žena koja je ostavila dete kod kuće samo (tako je rekla!) + žuri na avion! Pasoš joj nije bio gotov, i skoro su se pola sata natezali šta i kako. Ja sam na red došla u 9:10 i za manje od 10minuta završila (i ranije bi, nego je radila još 10 stvari od jednom!). Kada sam izlazila ispred je još bila velika gužva, jadni ljudi sigurno neće neki ni doći na red danas!
Trudnicama predlažem da zaobiđu red i stanu odma kod vrata i kada policajac otvori da kažu da su trudnice i on će ih uvesti, jer ako čekate broj, načekaćete se, a trudnice imaju tu prednost! Srećno!



Znaci buhla, ako sam dobro razumela...
Odem tamo ujutru i ne uzimam broj nego se samo javim tom policajcu kad otvori vrata???
ja sam predala 18.12.
ici cu posle nove godine

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 173
   RE: nova lična karta i pasoš
28.12.2009 12:40:40   
buhla
da, idi poooosle ng. danas je ovaj rekao da su im stigli pasosi koji su predati do 9.12.! 

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: nova lična karta i pasoš
26.3.2010 23:57:27   
JULIE
Ljudi moji kad se danas nisam slogirala necu nikad..Spremam papire za mikija za skolicu,posto sam nezaposleno lice moram da se prijavim na biro i da mi daju potvrdu.Nego lk,mi je jos na starom prezimenu i ja spremila papire da izvadim novu.Odem ti ja jutros u pola 8(a rade od 8)a onoooo majko moja krkljanac,milion ljudi koji ladno cekaju tu ispred od 04.00huser posted image user posted image user posted image Ja pitala sta da radim,jer mm radi nocu tako da nema nacina da dodjem i cekam od 4ko vampir!!Kazu oni meni:pokusajte opet sutrauser posted image user posted image user posted image user posted image nemate pojma kako sam se jadno osecal,zar je dotle doslo da trudnice nemaju neka prava i da moram da spavam u kolima za licnu kartu??!!!!!srecom izadje neki covek koji radi tamo-verujte da ga vidim prvi put u zivotu i kaze mi da mu se javim sutra pa ce probati da mi pomogne.Mada ne pitah da li rade uopste sutrauser posted image Bilo kako bilo velika sramota!!!!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here