|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi zubici
10.10.2010 9:47:49   
Drbubi
Juce tj. sinoc mala nije imala temperaturu. Sta sad to znaci?! user posted image Mame, javite mi molim vas da li su sve vase bebe imale temperaturu nakon koje su im odmah izbili zubici? Ili mozda ima i beba kod kojih se temperaura pojavi pa nestane pa tek posle uslede zubici? Njoj jos nijedan zub nije izbio. Joj, bas sam zabrinuta sta je sad znacila ona temperatura od preksinoc.... user posted image

(odgovor članu Drbubi)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Prvi zubici
11.10.2010 8:31:46   
marince1
moj je imao temperaturu ,ali nije za svaki zub i nije to bila neka mnogo velika temperatura.
ipak konsultuj dr.Vrlo je moguce da su zubi,ali ja ipak mislim da je najbolje da dr da konacnu dijagnoccu user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Drbubi)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Prvi zubici
11.10.2010 11:03:18   
Anck Su Nmaun
Evo mi se mucimo vec par dana...boli boli.... ih kako se unervozi ruku bi svoju pojela....takoo mi je zao a kad je uhvati place kod svakoga sem kod mene...a meni ruke i kicma odose......

Nekad se toliko zaplace pa mi malo bude topla al nema teperaturu ! I svima napominjem da joj ne diraju rukice da ne bi unela prljavstinu u usta  da inficira  desni  , bas zbog temperature!

Kad pocnu bolovi koliko im treba da izbiju?

Izlazite visee..nemucite mi Taricu user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Prvi zubici
11.10.2010 11:28:35   
bebablue
Izlazite visee..nemucite mi Taricu user posted image   dusa mala user posted image user posted image user posted image

kod nas nije tako, ali ubedjena sam da su zubici, znam da ne mora da znaci, ali ja sam sa 3.5 meseca vec imala 2 zuba, a moja bebana stalno trpa ruke usta i zvace, tj. sve stavlja u usta i strasno mnogo ima pljuvacke, i nervozna je uhhhhh,a kad joj prodjem prstom preko desnih sva se umiri.


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Prvi zubici
11.10.2010 21:48:51   
Drbubi
evo i dalje smo bez temperature a zubici sad skoro na pomolu, samo sto nisu izbili, bas se beli pri samom vrhu, ali jos niceg nema na dodir. marince ne ide mi se kod dr samo zbog toga, narocito sto je to bilo samo jedne noci, da ne dobije neki virus ili nesto mnogo gore. Sacekacemo jos koji dan, ionako sledece nedelje idemo na pregled i vakcinu.
Anck Su Nmaun, i kod nas je isto tako, i ona se povremeno zagreje a kad izmerim temperaturu nema je. Isto i ja govorim svima ali kao da niko ne razume koliko je lose da im ljube ruke sad kad su im rukice non stop u ustima.

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Prvi zubici
12.11.2010 20:06:26   
New Mom
Sinoć (4 dana do punih 6 meseci) sam osetila da je prvi zubić izbio (dole levo jedinica), a sad i drugi (dole desno jedinica).user posted image
Balavila je nedeljama, i sve trpa u usta, ali mimo toga nikakve druge simptome (sem, možda, trljanja ušiju, ali možda je to i zbog toga što sada sve istražuje, a ne striktno što joj rastu zubi).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Drbubi)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Prvi zubici
21.11.2010 0:02:06   
AtenA
Nives danas dobila i osmi zubic,a cetvorke mogu da joj opipam,samo da probiju

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Prvi zubici
21.11.2010 0:04:19   
Nensi*
Vuk trlja usi vec oko nedelju dana,a nisam znala da to moze da ima veze sa zubicima...Inace,nema jos ni jedan...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Prvi zubici
21.11.2010 0:06:49   
Snelle
Nensi, ne znam da li se sećaš da sam pisala u Spisku i Razgovori mama da Lana stalno trlja uši...nakon toga joj je izašao zubić. Prestala je to sada da radi!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Prvi zubici
21.11.2010 0:08:43   
Dada81
Jeste uzimale kakav gel,kad se to utrlja?Verovatno kad simtomi već počinju..

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Prvi zubici
21.11.2010 0:08:53   
Nensi*
Nisam imala pojma za to,i trlja samo levo,mozda ce prvo leva jedinica da izbije user posted image
Mada mu je dr gledala pre neki dan desni,kaze da nece jos...Koliko je Lana dugo trljala usi?

< Poruku je uredio nensi27 -- 21.11.2010 0:09:17 >


_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Prvi zubici
21.11.2010 0:09:44   
Anoniman
I ja sam čula da je to jedan od znakova rasta zubića. Ni moj nema ni jedan zub. A plašim se da će čim nikne zubić da me gricka...

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 237
   RE: Prvi zubici
21.11.2010 0:12:00   
Snelle
Dado, ja skoro da nisam ništa ni mazala detetu. Stvarno mi ni na kraj pameti nije bilo da će joj zubi, a ona mukica bila užasno nervozna user posted image Imaš kapi Dentinox i Calgel gel, pa maži ako primetiš neke znake nervoze.
Nensi, Lana je trljala desno uvo, a izašao joj je levi zubić user posted image Pa trljala je Boga mi prilično dugo, možda i mesec dana.
P.S. Kad god bih Lani gledala desni nije bilo nikakve naznake da će neki da izbije...
Snek, mislim da su gornji zubići "opasni", jer beba prilikom sisanja jezikom pokrije donje, pa oni ne smetaju. Mene Lana i desnima užasno grize user posted image


< Poruku je uredio Snelle -- 21.11.2010 0:14:15 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Prvi zubici
21.11.2010 0:14:22   
Nensi*
U poslednje vreme je jako nervozan i budi se nocu sto do sad nije radio...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Prvi zubici
21.11.2010 0:16:31   
Snelle
Moguće Nensi da su onda zubići!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Prvi zubici
21.11.2010 0:21:01   
Dada81
Moj nije nervozan,nešto više nego pre,jedino što mu se pre,da ne kažem gadila glodalica,sad je baš voli i ima jak stisak desni(Jel'se kaže desni ili desnima?ne volim kad grešim)user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Prvi zubici
21.11.2010 13:37:48   
usamljena
Da li je moguce da mojoj smizi nice gornja desna 3?! Leva 2 crvena i samo sto nije izasla, donja cetvorka - izasle 2 bele tacke i jutros vidim crveno meso oko 3 i beli se user posted image Ja sve mislim da je rano, a i 3 zuba istovremeno user posted image Pa ja bih bila nervozna a ne ona

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Prvi zubici
25.11.2010 10:55:02   
IVA 11
Mom Luki je juce probila donja desna jedinica, i sad cekamo da skroz izbije zubic! user posted image Nema temperature i ostalih muka, jedino sto nervozno grize glodalicu i sve sto mu je pri ruci! 

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Prvi zubici
26.11.2010 14:23:39   
bebaa
Mi juče dobili prvi zubic, a danas vec drugi (donje jedinice). user posted image
A vidim uskoro ce i gornji, crveno je i oteceno.......

_____________________________

L A N A

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Prvi zubici
1.12.2010 14:43:39   
mati
Nesto se zabelelo... user posted image  Izasla nam zubica, dva. user posted image

(odgovor članu bebaa)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Prvi zubici
1.12.2010 18:00:47   
IVA 11
Jupi, i nama prvi zubic danas! user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Prvi zubici
1.12.2010 18:05:47   
mati
user posted image Jeeeee... user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Prvi zubici
6.12.2010 22:35:41   
JMPM
IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Jos malo pa mamica

Imamo peeeeeeeeeeti zuuuuuuuuuuub user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !Dve donje jedinice,gornje jedinice i desna gornja dvojcica user posted image
Imamo od pre dva dana jos dva zuba-ukupno sedam  user posted image user posted image user posted image !Gornja leva dvojka i donja desna dvojka user posted image
Evo nas opet,imamo jos zubica,ukupno 10,najnovije donje cetvorke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Prvi zubici
6.12.2010 23:34:50   
dijana1*
I mi smo dobili u paketu dve donje jedinice user posted image user posted image
ja sam mislila da je jedan zubic ali ipak su dva user posted image

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Prvi zubici
12.12.2010 18:20:19   
AtenA
konacno joj probile obe donje cetvorke!najvise su nas namucile

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična i zdrava užina tokom aktivnih su...
Za više uživanja u prirodi i svežem vazduhu, važan faktor je i odabir zdravih i kvalitetnih alternativa u odnosu na hran...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here