|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR Deda Mraz 2010
11.12.2010 18:40:29   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: Jeca RR

taman sam ja nasla neki link i vidim tamo pise to za predstavu, ali naravno da je logicno da dodjemo u 18h. SAmo bi bilo zgodno da pitas, ako ti nije problem, koliko traje predstava, u slucaju da neke mame hoce decu da dovedu samo za paketice...


rekli su ukoliko neko želi samo da dođe na dodelu paketića, onda između 19 i 19.30h user posted image





Lillyka između 19 i 19.30 user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 11.12.2010 18:42:53 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: RR Deda Mraz 2010
11.12.2010 18:42:06   
Mishica 77
Dunja , jel reče u 19-19 i 30? user posted image

< Poruku je uredio Mishica 77 -- 11.12.2010 18:43:23 >


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: RR Deda Mraz 2010
11.12.2010 18:43:57   
dunja RR

Citirala sam ponovo zato što Lilly T nije videla, ne znam šta je tu smešno user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: RR Deda Mraz 2010
11.12.2010 18:46:49   
Mishica 77
Meni ispade smešno jer si i citirala post i još dopisala vreme.
Nisam mislila da ćeš se uvrediti. user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: RR Deda Mraz 2010
11.12.2010 23:11:56   
Snelle
Ja sam danas shvatila da će na dan našeg Deda Mraz skupa meni biti tačno godinu dana od kako sam na RR-u! Kako divan način da ga proslavim user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: RR Deda Mraz 2010
11.12.2010 23:15:04   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Snelle

Ja sam danas shvatila da će na dan našeg Deda Mraz skupa meni biti tačno godinu dana od kako sam na RR-u! Kako divan način da ga proslavim user posted image

user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: RR Deda Mraz 2010
12.12.2010 21:09:56   
SUPER MAMA
IZVORNA PORUKA: Maya21

evo delić atmosfere sa pakovanja paketića, da se pohvalimo koliko smo vredne user posted image

user posted image

user posted image


Kako sam ovo promasilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Divno i hvala vam zene.Divniste.Koliko truda emergije zelju ste ulozili da nam bude lepo.
Moja Monika zbog vas ce prvi put videti deda Mraza i prvi put ce biti slikana sa deda Mrazom i prvi put ce dobiti paketic ali od Deda Mraza.
BRAVO
I jos jednom hvala.

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: RR Deda Mraz 2010
12.12.2010 21:37:14   
mejvis
E i ja sam ovo promašila!
Hvala vam puno. Ni mm ni ja nemamo deda mraza u firmi. Da nije RR ne bi bilo ništa od paketića!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: RR Deda Mraz 2010
12.12.2010 21:43:01   
Mishica 77
Ni mi, verovatno ne bi videli, Deda Mraza da nije vas! user posted image



_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: RR Deda Mraz 2010
13.12.2010 10:53:29   
Pretty78
ja moram nesto da pitam, a da se niko ne uvredi.....da li su paletici prilagodjeni uzrastu?

mislim da li ce bebe dobiti isto sto i deca?

da me ne shvatite pogresno, nisam nezahvalna halava end slicno cisto me zanima....iz bezveze ???

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: RR Deda Mraz 2010
13.12.2010 10:54:23   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: Maya21

evo delić atmosfere sa pakovanja paketića, da se pohvalimo koliko smo vredne user posted image

user posted image

user posted image



yeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhh user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: RR Deda Mraz 2010
13.12.2010 10:56:32   
anajid
Bravo za ove vredne zene,svaka cast.Deca ce uzivati i treba da im priustite ovako nesto,to je ipak jednom u god,a takva radost.Uzivajte lepo se zabavite,sigurna sam da ce deca uzivati a i mamike!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: RR Deda Mraz 2010
13.12.2010 11:04:11   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Maya21

I prošle godine su paketići pravljeni po uzrastima, bebe su dobile par kašica, bebi sokić i plazmu, igračkicu i knjižicu i loptu mekanu onu za bebe, bio je malkice prazniji paketić. A VELIKI su dobili grickalice, sokiće, bojanku-priču, loptu i dosta sitnih slatkiša - bananica, onih malih bombonica...
Meni je svejedno, čekam vas da se dogovorite user posted image


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: RR Deda Mraz 2010
13.12.2010 11:08:18   
Ana RR
Dunja, kako ste stale u kancelariju user posted image

user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: RR Deda Mraz 2010
13.12.2010 11:08:31   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

IZVORNA PORUKA: Maya21

I prošle godine su paketići pravljeni po uzrastima, bebe su dobile par kašica, bebi sokić i plazmu, igračkicu i knjižicu i loptu mekanu onu za bebe, bio je malkice prazniji paketić. A VELIKI su dobili grickalice, sokiće, bojanku-priču, loptu i dosta sitnih slatkiša - bananica, onih malih bombonica...
Meni je svejedno, čekam vas da se dogovorite user posted image



Hvala, veoma ste ljubazni user posted image


< Poruku je uredio Pretty78 -- 13.12.2010 11:09:11 >


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: RR Deda Mraz 2010
13.12.2010 22:10:18   
Pretty78
nego, pade mi na pamet jedna ideja.....pa ako mislite da je to ok.....a ako ne necu se ljutiti user posted image user posted image user posted image

sta kazete na to da svi umesimo po nesto da se pocastimo i mi i deca a i DEEEEKA MRAZ ako zeli user posted image  ....koliko nas ima podelimo se na pola pola slatko pola slano....ali ne sad neke tprte rolate i slicno nego neke recimo galete, bakine kolace...i tako nesto jednostavno i lako za praviti s obzirom da krece kuvanje i pravljenje kolaca...a sve to ako je naravno dozvoljeno da se donese i ako ste vi za????

sta kazete????

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: RR Deda Mraz 2010
13.12.2010 23:21:07   
lanajelena
Pretty dje me nadje...jedino ako hoces da Vas otrujem tamo user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: RR Deda Mraz 2010
13.12.2010 23:31:21   
Jeca*
ja ne verujem da je to dozvoljeno u igraonici, a bice i druge dece pa ne znam kako bi to sve uklopili
takodje, mislim da je vec neko posluzenje planirano, tipa grickalice, a pice se placa


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: RR Deda Mraz 2010
13.12.2010 23:35:46   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

ja ne verujem da je to dozvoljeno u igraonici, a bice i druge dece pa ne znam kako bi to sve uklopili
takodje, mislim da je vec neko posluzenje planirano, tipa grickalice, a pice se placa



U pravu si Jeco za BG. Za Novi Sad neka maya kaže, mislim da bi moglo (Mayče će poneti sokove koje smo dobili preko BubaMire, u vrtić Puž za posluženje), ali lično mislim da ne bi ste ni stigle da jedete: druženje, igranje, dečica, akcija sa animatorima i Deda Mrazom, brzo će se izvući vreme....ne verujem da će vam biti do jela, ali to je moje mišljenje:)

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: RR Deda Mraz 2010
13.12.2010 23:37:20   
Suncicabg
Bravo za paketice user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: RR Deda Mraz 2010
13.12.2010 23:38:17   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: Jeca RR

ja ne verujem da je to dozvoljeno u igraonici, a bice i druge dece pa ne znam kako bi to sve uklopili
takodje, mislim da je vec neko posluzenje planirano, tipa grickalice, a pice se placa



U pravu si Jeco za BG. Za Novi Sad neka maya kaže, mislim da bi moglo (Mayče će poneti sokove koje smo dobili preko BubaMire, u vrtić Puž za posluženje), ali lično mislim da ne bi ste ni stigle da jedete: druženje, igranje, dečica, akcija sa animatorima i Deda Mrazom, brzo će se izvući vreme....ne verujem da će vam biti do jela, ali to je moje mišljenje:)


dobro bre dunja jel ti znas sta pricas???   kako bre da nam ne bude do jela???  leleeeeeeeeeeeeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  to se jos nije desilo , bar ne meni...... user posted image user posted image user posted image user posted image

salim se...ma ok ....ja to onako predlozila.....

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: RR Deda Mraz 2010
13.12.2010 23:39:40   
lanajelena
Ma ti ponesi jescemo usput user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: RR Deda Mraz 2010
13.12.2010 23:41:06   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Ma ti ponesi jescemo usput user posted image


ja cu poneti i dolazim po tebe kolima pa cemo sedeti ispred vrtica dok ne pojedemo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: RR Deda Mraz 2010
13.12.2010 23:42:21   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: Pretty78

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Ma ti ponesi jescemo usput user posted image


ja cu poneti i dolazim po tebe kolima pa cemo sedeti ispred vrtica dok ne pojedemo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

vazi ali nemoj nikom da kazes user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: RR Deda Mraz 2010
13.12.2010 23:46:50   
Pretty78
ŠTAAAAAAAAAAAAAA?? user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Pretty78 -- 13.12.2010 23:47:42 >


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here