|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
3.2.2011 11:36:02   
NadaR
Milos ima istu .
Dobili smo je na poklon ali ja ju nikada ne bih kupila.

Ne moze se podesavati ,vec je takva ,kakva je . Beba mora bas stabilno sjediti da moze u nju.

Ok mu je sada kada je veci , rastavljena pa mu sluzi kao radni stolic a i ponekada hoce nesto tu i jesti .

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
3.2.2011 11:39:15   
Podrum Š.
Hvala user posted image ...
Skroz sam u problemu, treba uskoro da počnem sa hranom, a ne znam....gde user posted image

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
3.2.2011 12:16:47   
nela79
IZVORNA PORUKA: minna

pepeljugo gde ste kupili ovu hranilicu? Ta mi se nesto svidja, a vidim da ste i ti i smeshkica zadovoljne

Minna ne znam da li si vec kupila stolicu za hranjenje ali ja sam bratovoj maloj kupila u Kalisi u Zemunu hranilicu (cini mi se Pegolini). Ima sve potrebne karakteristike kao ove skuplje  (spusta se naslon, podesava se po visini, materijal lak za odrzavanje) a cini mi se da je bila nepunih 8000.

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
3.2.2011 13:44:19   
Iwana87
IZVORNA PORUKA: Podrum Š.

Hvala user posted image ...
Skroz sam u problemu, treba uskoro da počnem sa hranom, a ne znam....gde user posted image

Podrum ja tek sad vidim.Ima manu sto nema nikakve kajseve pa se ovaj moj na njoj kliza okrece na sve strane.Kad spustim stolicicu na pod onda se odguruje nogama da je vozi.Sve zavisi od deteta.Meni odgovara jer sluzi svrsi trenutno,izdrzljiva je a i moci ce kasnije da je korist,i za hranjenje i za igru.Mislim da se neces pokajati.

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
3.2.2011 14:20:26   
minna

IZVORNA PORUKA: nela79

IZVORNA PORUKA: minna

pepeljugo gde ste kupili ovu hranilicu? Ta mi se nesto svidja, a vidim da ste i ti i smeshkica zadovoljne

Minna ne znam da li si vec kupila stolicu za hranjenje ali ja sam bratovoj maloj kupila u Kalisi u Zemunu hranilicu (cini mi se Pegolini). Ima sve potrebne karakteristike kao ove skuplje  (spusta se naslon, podesava se po visini, materijal lak za odrzavanje) a cini mi se da je bila nepunih 8000.



nela, nisam jos kupila, ima jos dve nedelje dok ne pocne da jede cvrstu hranu, tako da hvala na info.!!

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
3.2.2011 16:22:44   
Ana007

IZVORNA PORUKA: IVA 11

Super za hranilicu! Ja sam ga stavljala u poslednjem polozaju, s tim sto sam stavila malu jastuce ravno ili peskir presavijen na pola ispod njegovih krsta, i to u pocetku sa 4 mjeseca. Vec za 4 i po to nismo koristili, mi smo ga vec tada stavljali u polusjedjeci, sa punih 6 u sjedjeci. user posted image


Palo mi je na pamet da joj stavim nesto iza leđa,ali me sve nešto strahuser posted image ,ona će sad još malo 5 meseci

_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
3.2.2011 18:00:53   
Podrum Š.
Iwana hvala puno user posted image

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
7.2.2011 16:22:27   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: eugenija

Može biti niža varijanta:

user posted image

Viša:


user posted image

.. i odvojena kao stolica i stolić:

user posted image


Gde ima da se kupi ovakva hranilica? Zna li ko?


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
7.2.2011 16:25:53   
maja19
Ovde ti je najpovoljnije..i mi imamo i ekstra je.
http://www.ready.rs/products/Oprema-za-bebe/Lezaljka-i-stolica/1645.sr.html

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
7.2.2011 16:28:08   
Ana RR
Alexx, ja sam je videla u Letu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
7.2.2011 16:29:30   
*Alexx*
Hvala, hvala, hvala! user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
7.2.2011 16:34:24   
maja19
Taman posla uvek kad treba...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
7.2.2011 16:51:05   
Ivanka 75
Mi smo juce dobili ovu drvenu stolicu (iz Ready group), bas mi se svidja, prijateljica od koje smo je dobili kaze da je odgajila cerku u njoj, prvo jela u njoj a kasnije sedela i crtala....

Samo steta sto nema barem jedan stepen podesavanja naslona.

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
8.2.2011 10:30:49   
Anoniman
Imam problem user posted image Uskoro ce nam trebati hranilica,md su ponudili neki njegovi prijatelji hranilicu koja nema kaiseve , da li da je prihvatim , tj moje pitanje je da li su kaisevi neophodni ?  Kapiram da kaisevi nisu bezveze stavljeni u hranilice ali eto ipak moram da pitam user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
  Direktna veza do poruke: 239
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
8.2.2011 10:32:04   
*Alexx*
Ribizla, šta da ti kažem - ja sam apsolutno ZA kaiševe user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
8.2.2011 10:34:33   
Anoniman
Dobro je user posted image user posted image   

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 241
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
8.2.2011 10:36:33   
Didy

IZVORNA PORUKA: ribizla

Imam problem user posted image Uskoro ce nam trebati hranilica,md su ponudili neki njegovi prijatelji hranilicu koja nema kaiseve , da li da je prihvatim , tj moje pitanje je da li su kaisevi neophodni ?  Kapiram da kaisevi nisu bezveze stavljeni u hranilice ali eto ipak moram da pitam user posted image



Ja imam Chicco koja ima kaiševe, ali i onu široku plastiku između nogu, tako da kaiševe prosto nikad nisam vezivala jer nije bilo potrebe. Beba ne može da isklizi dole, jer je drži ta plastika između nogu, a kad skroz primaknem dasku, ne može ni da ustane. Ja bih otišla i pogledala stolicu. Ako ima tu plastiku, kaiševi ti ne trebaju. A nisu male pare koje ćeš dati za hranilicu, bolje kupi nešto drugo ako hranilicu već možeš da uzmeš od njih.
Najbolje idi i pogledaj.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
8.2.2011 10:38:24   
nela79
Od viska glava ne boli, tj od kaiseva.
Ja sam dobila polovnu Chicco-vu hranilicu na kojoj su kaisevi postojali ali poslije dvoje djece negdje su se izgubili,no na ovoj dasci koja ide naprijed i na koju se stavlja hrana postoji preckica koja ide izmedju nogu djeteta. Vanji je to bilo dovoljno da nema mrdanja, a pored toga i samo sjediste hranilice je dovoljno duboko, tako da... ti sama odluci. Mozda ipak finansijski faktor presudi user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
8.2.2011 10:39:07   
nela79
Didy sto prepisujes od mene :))))

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
8.2.2011 10:39:09   
Anoniman
Pa vidis i oni nam nude chiccovu , mozda je kao vasa .. Moracu da odem , a taman sam nasla jednu slatku disney hranilicu user posted image Hvala na savetima  user posted image

< Poruku je uredio ribizla -- 8.2.2011 10:40:01 >

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 245
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
8.2.2011 10:49:28   
Didy

IZVORNA PORUKA: nela79

Didy sto prepisujes od mene :))))

user posted image

Ribizla, bolje nađi nešto drugo diznijevo ako ovo već imaš za džabe.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
8.2.2011 10:50:33   
Anoniman
U pravu si , ici cu ovih dana da pogledam definitivno pa cu onda odluciti user posted image

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 247
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
10.3.2011 11:31:26   
Anoniman
Uzeli smo tu hranilicu , ima kaiseve ali beba NECE u njoj da sedi i jede , hranim je u  lezaljci kojoj podignem naslonuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 248
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
31.3.2011 9:42:36   
isidora88
sta mislite o ovoj hranilici,da li je cena ok,tj. ima li negde jeftinije ili je ovo ok cena i da li ova boja moze za decake?deluje mi na slici ok ali ne znam kakva je uzivo user posted image

KLIK DO HRANILICE

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Suncica)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
31.3.2011 9:49:00   
Ana RR
Isidora, Fisher-price ima super stolice (kupila sam drugarici u robnoj kući Leto za 7 ili 8 hiljada). Ona kaže da je fantastična, a inače joj rođaka iz SAD donosi samo njihove stvari.

Ja sam joj kupila OVU, samo sa drugačijim dezenom.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here