|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
31.5.2011 18:42:01   
Anck Su Nmaun
A ostale zene koje tek trebaju da se bore s upisima... cekajte da se ja zaposlim  * za jedno 2 god user posted image user posted image ) pa cete imati vezu ..mene user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
31.5.2011 18:45:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Maya21


IZVORNA PORUKA: Dora

Primljena Sara u jaslice!!!user posted image
I to bez ikakve veze user posted image user posted image user posted image


draga imas 3 dece, 3. se automatsku upisuje, ipak cestitamo user posted image user posted image user posted image


Lanajelena, vidi ovo! Pa možeš da rađaš treće!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 402
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
1.6.2011 11:37:37   
lanajelena
user posted image user posted image  Tash (i tebi ja to toplo preporucujem user posted image )

E ovako mozda ce biti malo duze ali sta da se radi sedela sam tamo od 7:20 do 10

Cika direktor je dosao u 2 minuta do 8 primio jednog ciku koji je umotao Čivas u novine i za dva minuta je izasao i rekao vracam se u 9 user posted image
e onda je krenulo primanje prvo partijskih stranaka,kazem ja onom sto prima i ja sam u partiji on kaze kojoj ja:u kojoj treba user posted image  (znaci mi zene smo urnisale ovog jadnicka na prijemu) toliko smo ga zezale da se on na kraju javljao pakosno detinjstvo user posted image
neka zena ispred mene  dosla u 6 usla kod njega i on se toliko derao na nju da je ona izasla za 20 sekundi,trebala sam sledeca da budem,cujem sekretaricu kako mu govori jos 15 njih ceka a on se dere kako tako mnogo (vreme je da se ide kuci otprilike,juce je u to vreme vec bio u svom domu),vidim ja da nista necu uraditi kod njega i spazim zenu koja je ustvari glavna za te premastaje i zamolim je da pricam sa njom i tako mi ona rece da upisem D sada u ovaj i da 1-og avgusta dodjem da trazim spajanje dece... e da a usput sretnem onu sto mi je juce rekla kako moje dete nije bilo u kolu srece i kaze mi gospodjo (a sva nadobudna) nista se nije promenilo od juce ja:kako za koga ja sam promenila i garderobu i cipele user posted image     

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
1.6.2011 11:40:45   
Pretty78

IZVORNA PORUKA: lanajelena

user posted image user posted image  Tash (i tebi ja to toplo preporucujem user posted image )

E ovako mozda ce biti malo duze ali sta da se radi sedela sam tamo od 7:20 do 10

Cika direktor je dosao u 2 minuta do 8 primio jednog ciku koji je umotao Čivas u novine i za dva minuta je izasao i rekao vracam se u 9 user posted image
e onda je krenulo primanje prvo partijskih stranaka,kazem ja onom sto prima i ja sam u partiji on kaze kojoj ja:u kojoj treba user posted image  (znaci mi zene smo urnisale ovog jadnicka na prijemu) toliko smo ga zezale da se on na kraju javljao pakosno detinjstvo user posted image
neka zena ispred mene  dosla u 6 usla kod njega i on se toliko derao na nju da je ona izasla za 20 sekundi,trebala sam sledeca da budem,cujem sekretaricu kako mu govori jos 15 njih ceka a on se dere kako tako mnogo (vreme je da se ide kuci otprilike,juce je u to vreme vec bio u svom domu),vidim ja da nista necu uraditi kod njega i spazim zenu koja je ustvari glavna za te premastaje i zamolim je da pricam sa njom i tako mi ona rece da upisem D sada u ovaj i da 1-og avgusta dodjem da trazim spajanje dece... e da a usput sretnem onu sto mi je juce rekla kako moje dete nije bilo u kolu srece i kaze mi gospodjo (a sva nadobudna) nista se nije promenilo od juce ja:kako za koga ja sam promenila i garderobu i cipele user posted image     

luuuuuuuuuuuda zeno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
1.6.2011 12:00:39   
lanajelena
E da a najvaznije sam izostavila,ne bi bilo lose tamo ispred postaviti stand sa kafom i cigaretama,znaci popilo se kafe i popusilo user posted image  cak sam  i ja pitala jel moze da se poruci kafauser posted image user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
1.6.2011 13:39:26   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 406
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
2.6.2011 15:19:39   
lelaigor
Dobar dan, žene. Imam jedno, verovatno nekima, smešno pitanje. Zakasnili smo sa prijavom u vrtić za ovu godinu. I sad ništa do sledeće godine, jel'? Ne govorim samo o prijemu, nego i o prijavi, jer nam nije problem da budemo na listi čekanja. Jel' postoji neki drugi konkurs? Pretpostavljam da ne, jer su mesta popunjena...uf, pošandrcaću.user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
2.6.2011 15:23:07   
lanajelena
user posted image (izvini sto se smejem a ti si verovatno dok si pisala) ...Lelo sledeci konkurs tek u aprilu 2012

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
2.6.2011 15:24:05   
bokicans
Drugi konkurs obicno bude u avgustu,makar je bio ranijih godina,ali mislim da ti mozes podneti papire i sada pa da budes na listi cekanja,a sa obzirom da si iz Futoga,brze ce je primiti.Ma nazovi  njih pa pitaj,da budes sigurnauser posted image

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
2.6.2011 15:26:03   
lelaigor

IZVORNA PORUKA: bokicans

Drugi konkurs obicno bude u avgustu,makar je bio ranijih godina,ali mislim da ti mozes podneti papire i sada pa da budes na listi cekanja,a sa obzirom da si iz Futoga,brze ce je primiti.Ma nazovi  njih pa pitaj,da budes sigurnauser posted image


Zbog toga i kažem, znam da je bilo toga ranije. Preživela sam upise oba (njena) deteta sa sestrom...
A možda i nećemo još dugo biti u Futogu.....

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
2.6.2011 15:27:06   
bokicans
Ranije su imali dva konkursa.Kazu da ima puno mesta za polu-dnevni boravak od 4 sata,nije ni to lose ako ti nije hitno.Tako se makar moze lepo uklopiti a kasnije lakse prebaciti.

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
2.6.2011 15:28:23   
lanajelena
E da to su nesto spominjali kad sam bila juce poludnevni boravak user posted image

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
2.6.2011 15:30:59   
bokicans
IZVORNA PORUKA: lanajelena

E da to su nesto spominjali kad sam bila juce poludnevni boravak user posted image



Ma da ok je to,samo sto nesto nece roditelji,Kzu malo im je .Bolje išta nego nista,,,,,Juuuuu kako sam pametna danas  user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
2.6.2011 15:32:10   
lanajelena
user posted image user posted image  pa mislim i ovako je pola dana samo tamo a placam im ceo user posted image

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
2.6.2011 15:38:14   
bokicans
 Jel je dizes pre spavanja?Ja bolje da sam Nađu u poludnevni  poslala sunce joj njeno

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
2.6.2011 15:41:43   
lanajelena
Ne sad ostaje redovno,cak bas voli i hoce i na raspustu da ide a za to je izgleda zasluzan neki Veljko(trazila sam temu prva simpatija ali ne nadjoh da tamo pisem)

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
2.6.2011 15:43:32   
bokicans
Ijaoooo user posted image ,super!Nemoj da joj dajes da  izlazi sada !user posted image


< Poruku je uredio bokicans -- 2.6.2011 15:44:16 >

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
12.6.2011 21:36:26   
New Mom
Produžen je rok do kojeg bi roditelji dece koja su primljena u vrtiće Predškolske ustanove "Radosno detinjstvo" trebalo da potpišu izjavu o prihvatanju uslova boravka i obaveza i da dobiju upisnicu za dete.
Uprava "Radosnog detinjstva" produžila je rok za nedelju dana, te roditelji mogu da se jave u upravu ove ustanove do sledećeg petka.
"Iako smo dali rok koji je u petak istekao, ispostavilo se da roditelji bezmalo 900 dece nisu potpisali izjave i zato smo, iz najbolje namere, produžili rok tokom kojeg bi trebalo potpisati taj ugovor o međusobnim pravima i obavezama. Ukoliko roditelj ne potpiše ovu izjavu do kraja sledeće nedelje smatraćemo da su odustali od upisa deteta u vrtiće i upisivaćemo mališane s liste čekanja", rekao je direktor ove ustanove Borislav Samardžić, prenosi Dnevnik.
Šalter sala Predškolske ustanove u Pavla Simića 9 radi svakog radnog dana od 8 do 14 časova, sem sredom, kada je otvorena od 8 do 17 časova.

(Izvor)

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
1.7.2011 22:52:20   
VVVV
 
Je l' to bilo prosirivanje listi?
Mene su danas zvali iz RD. S. je primljena u Kalimero! user posted image .
Inace, ja sam aplicirala za Mrvicu. A imam drugaricu koja je aplicirala za Kalimero a dobila Mrvicu. Sta mislite, hoce nam dati da se zamenimo user posted image user posted image user posted image . To bas i ne bi bilo u duhu RD user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
5.7.2011 12:47:47   
majathegreat
Mi smo isto bili odbijeni, pa nas zvali pre neki dan i to nas primili tu gde smo i tražili u Guliver na Naselju. Danas smo se upisali.

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.8.2011 19:44:32   
Anoniman
Mame iz NS, do kada je radno vreme vrtića?  Tj, na jednom vrtiću sam videla da rade do 16:30 (tj preuzimanje dece je do 16:30), da li je u svim vrtićima Radosnog detinjstva takvo (isto) radno vreme?

(odgovor članu majathegreat)
  Direktna veza do poruke: 421
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.8.2011 20:48:49   
simke
Na našem piše do 17:30h,ali već u 16h nema nikoguser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.8.2011 20:50:41   
Maya21
trebalo bi da je isto svuda. oni su u obavezi da rade do tad, ali svima govore da ako imaju mogucnosti decu pokupe do 15h

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
7.8.2011 21:28:27   
New Mom
Mislim da to zavisi od vrtića. Kad smo se upisivali navodili smo da li nam odgovara to opšte radno vreme ili neko drugo, a i znam da ovo gde će ići KL počinje sa radom pola sata kasnije. Sve je to u dogovoru sa roditeljima.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
8.8.2011 8:46:14   
Anoniman
Pitam ovo zbog Nine, vrtića i našeg posla, pošto postoji mogućnost da neće imati ko da je preuzme iz vrtića kad ja budem radila popodnevnu smenu... Vrtići koje mi razmatramo za Ninu rade do 16:30, mm radi do 17, znači pre 17:30 ne može da je preuzme, a ja radim  do 19:30... Kako ste se vi organizovale po tom pitanju?

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Vaške i svrab, kako ih prepoznati i kako i...
Ako se otkriju vaške, ne treba zaboraviti da i drugi ukućani mogu imati parazite i zaraziti druge, a pranje kose šampono...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here