|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
23.8.2011 12:14:13   
JMPM
Procitah seljacko user posted image . Jeste user posted image

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
23.8.2011 12:43:14   
bokicans
user posted image nemoj tako,pa nije bas..user posted image Jeste da su svi sa salajke ,ali ja ga vooleeem najviše.

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
23.8.2011 22:15:45   
JMPM
Na papiru za vrtic pise da je potrebna potvrda od dr. da je dete zdravo kada krene u vrtic, ne starija od 2-3 dana. Da li se to zakazuje kod dr. ili kako to ide? Vodim dete da ga poslusa i ustanovi da je sve ok? Da li se to obavlja u savetovalistu ili redovno u ambulanti?

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
23.8.2011 22:19:59   
bokicans
Ma samo odes i kazes da ti treba potvrda i dace ti.Ne treba da vodiš dete.

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
23.8.2011 22:22:26   
JMPM
Supeeeeeeeeeer! Kao sto sam isla za potvrdu da je vakcinisan kada sam predavala papire? Hvala user posted image

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
30.8.2011 10:19:05   
Jele
Žene, ne mogu da otvorim na sajtu deo sa dokumentacijom za konkurs za vrtić, a šalteruša koju sam nazvala je nadrndana od jutros i neće da mi izdiktira, kaže dođite pa ćete saznati, a meni je sad to malo daleko, itd - može li neko da mi navede koja dokumenta su potrebna da se podnesu za konkurs za vrtić - traje još dva dana a nama su se pojavile neke nepredviđene okolnosti, ma da ne davim, frka mi je....

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
30.8.2011 10:27:46   
New Mom
Ako se dobro sećam:
- izvod iz MK za dete (fotokopija)
- popunjen formular
- potvrda od lekara da je dete uredno vakcinisano
- potvrda o zaposlenju za roditelje

< Poruku je uredio New Mom -- 30.8.2011 10:28:02 >


_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
30.8.2011 10:51:47   
Jele

IZVORNA PORUKA: New Mom

Ako se dobro sećam:
- izvod iz MK za dete (fotokopija)
- popunjen formular
- potvrda od lekara da je dete uredno vakcinisano
- potvrda o zaposlenju za roditelje


Hvala NM user posted image
Znači ne treba ono iz obračuna o proseku plata, itd..?

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
30.8.2011 10:54:25   
New Mom
Ne, u NS se to ne gleda. A i ono oko podstanarstva je izbačeno pre 2 godine.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
30.8.2011 11:00:12   
Jele
Hvala NM, spasilice moja user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
30.8.2011 11:45:03   
lanajelena
Jos dva dana do polaska a ja ne znam gde mi dete ide user posted image  direktor je potpisao potvrdu za premestaj ali me jos uvek nisu zvali user posted image

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
30.8.2011 13:43:38   
VVVV
Mozda vas nece ni zvati, mi smo se premestili (tacnije zamenili) i rekli su da ce zvati ali nisu. Slucajno sam cula od komsinice kad je sastanak (a bio je juce)

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
30.8.2011 14:56:05   
lanajelena
Pa sta sad da radim user posted image  kako su neozbiljni...VVV jel si ti u Kalimeru bese

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
30.8.2011 15:55:44   
Iwana87
Da li je moguce da u sr drzavni vrtic kosta 70 evra???Vi mene zezate,u mom rodnom gradu mislim da je zadnje sto pamtim bilo 2300.Ali ljudi 70 evrauser posted image Ovde je 25,i niko te ne pita radis ili ne,niti deciji dodatak ima veze sa bilo cim.Jos ce Mk ispasti bolje uredjena drzavauser posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
30.8.2011 16:00:06   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Jele
- može li neko da mi navede koja dokumenta su potrebna da se podnesu za konkurs za vrtić - traje još dva dana


Mislis do 1 sept?

mozda bi i mi stigli T da prijavimo...


Iwana u mom r gradu je  35 e  al eto u vecem gradu veca cifra user posted image

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
30.8.2011 16:57:23   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: JMPM

Na papiru za vrtic pise da je potrebna potvrda od dr. da je dete zdravo kada krene u vrtic, ne starija od 2-3 dana. Da li se to zakazuje kod dr. ili kako to ide? Vodim dete da ga poslusa i ustanovi da je sve ok? Da li se to obavlja u savetovalistu ili redovno u ambulanti?

Da li su vama rekli da treba ova potvrda user posted image Mi smo danas bili na razgovoru pred polazak, i pitala sam da li trebam da donesem neku potvrdu od dr, kaže ne treba druga potvrda osim one koju smo predali pri konkurisanju (da je vakcinisan)


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
30.8.2011 17:00:46   
lanajelena
Lilly ni meni nije niko rekao,imam roditeljski za pola sata pa cu i ja da pitam,javljam onda user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
30.8.2011 17:03:49   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Lilly RR

IZVORNA PORUKA: JMPM

Na papiru za vrtic pise da je potrebna potvrda od dr. da je dete zdravo kada krene u vrtic, ne starija od 2-3 dana. Da li se to zakazuje kod dr. ili kako to ide? Vodim dete da ga poslusa i ustanovi da je sve ok? Da li se to obavlja u savetovalistu ili redovno u ambulanti?

Da li su vama rekli da treba ova potvrda user posted image Mi smo danas bili na razgovoru pred polazak, i pitala sam da li trebam da donesem neku potvrdu od dr, kaže ne treba druga potvrda osim one koju smo predali pri konkurisanju (da je vakcinisan)


Mi smo sinoć imali roditeljski, rekli su nam da je donesemo u četvrtak. Kao i svaki put kad dete kreće (bolest, raspust, letovanje...).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
30.8.2011 17:05:04   
Anoniman
Zna li neko šta nama sledi, mi smo predali papire još poodavno, u decembru N puni godinu dana i šta ondak? Može krene, ne može krene? user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 469
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
30.8.2011 17:05:14   
Lilly*
user posted image Svašta

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
30.8.2011 18:47:29   
JMPM
IZVORNA PORUKA: New Mom


IZVORNA PORUKA: Lilly RR

IZVORNA PORUKA: JMPM

Na papiru za vrtic pise da je potrebna potvrda od dr. da je dete zdravo kada krene u vrtic, ne starija od 2-3 dana. Da li se to zakazuje kod dr. ili kako to ide? Vodim dete da ga poslusa i ustanovi da je sve ok? Da li se to obavlja u savetovalistu ili redovno u ambulanti?

Da li su vama rekli da treba ova potvrda user posted image Mi smo danas bili na razgovoru pred polazak, i pitala sam da li trebam da donesem neku potvrdu od dr, kaže ne treba druga potvrda osim one koju smo predali pri konkurisanju (da je vakcinisan)


Mi smo sinoć imali roditeljski, rekli su nam da je donesemo u četvrtak. Kao i svaki put kad dete kreće (bolest, raspust, letovanje...).
Na nasoj potvrdi pise samo da je dete uredno vakcinisano. Ne vidim potrebu da se za dete koje krece u predskolsko donosi nova potvrda o istom (pored one koja je doneta za prijavu), jer ono ne prima vakcine cesto kao dete do godinu ili dve dana.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
30.8.2011 19:06:06   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Zna li neko šta nama sledi, mi smo predali papire još poodavno, u decembru N puni godinu dana i šta ondak? Može krene, ne može krene? user posted image


jeste vi konkurisali van konkursa????

Sad nista neznam vazi li taj konkurs da ujutru picim da kupim papire ili ne??? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
30.8.2011 19:09:08   
JMPM
Anck, mi smo podneli i prosle godine u avgustu i ove godine u maju ili kad je vec bio.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
31.8.2011 0:17:17   
Jele

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Jele
- može li neko da mi navede koja dokumenta su potrebna da se podnesu za konkurs za vrtić - traje još dva dana


Mislis do 1 sept?

mozda bi i mi stigli T da prijavimo...


Iwana u mom r gradu je  35 e  al eto u vecem gradu veca cifra user posted image



Mm je čuo do 1. sept, a sestri danas kad je bila po formular šalteruša kaže od 1. sept predati, skroz sam zbunjena....

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
31.8.2011 9:07:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Zna li neko šta nama sledi, mi smo predali papire još poodavno, u decembru N puni godinu dana i šta ondak? Može krene, ne može krene? user posted image   Šta treba da radimo mi keve dečice koje pune godinu krajem godine? Enibadi? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Muškarci koji imaju ćerke žive duže?
Istraživači su odlučili da sprovedu opsežnu studiju koja se bavila uticajem porođaja na životni vek očeva.
NAŠE SU MAJKE PILE SVOJE KAFE NATENANE
Nisu postojale škole roditeljtva, ni sve te silne knjige, forumi, grupe na fejsbuku, a opet – sve se nekako znalo. Na kr...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here