|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tekst za pozivnice za vencanje
10.2.2010 12:14:02   
Anoniman
Znam da mnogi imaju problem da sroce tekst za pozivnice. Mm i ja smo jedno popodne proveli u smisljanju i tekst je glasio ovako:

Budite svedoci pocetka jedne bajke
u crkvi Sv.Trojice, 10.avgusta 2008.godine
U 11:30 casova.

Proslava ce biti preko 7 gora i 7 mora,
na uscu Save u Dunav,
na brodu ''Leonardo''.

Ocekujemo Vas,

T. i M.


A tekst za zahvalnice koje smo slali na adrese posle vencanja:

Hvala Vam
sto ste nam pomogli
da zapocnemo bajku.

T. i M.

...i ziveli su srecno
do kraja zivota!


user posted image


< Poruku je uredio Nejtiri -- 10.2.2010 12:16:46 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
10.2.2010 12:15:21   
Suncicabg
http://www.paperart.rs/pozivnice/tekstovi_1.htm

Ima par interesantnih!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
10.2.2010 12:20:21   
SUPER MAMA
user posted image


Ovo sam nasla na net i mislim da je jako orginalno.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
10.2.2010 14:15:11   
ksenija81
Extra je, tako nesto i meni treba user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
15.2.2010 0:11:24   
gagana83
IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA

user posted image


Ovo sam nasla na net i mislim da je jako orginalno.user posted image user posted image user posted image


Mm je hteo ovakvu pozivnicu ali mu ja nisam dozvolila.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
17.2.2010 19:41:08   
Ana RR
To je pozivnica košarkaša Partizana Aleksandra Rašića i one pevačice što je nekada pevala u Koktel bendu (čini mi se).

Nego, mislim da mi već imamo ovakvu temu user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
17.2.2010 19:55:42   
viking
I ja mislim da imamo temu, ali moram da kažem da mi je ova pozivnica odvratna! Odvratne su mi i pegle i drugi beskorisni pokloni, ali brate slatki, ne praviš svadbu zbog para i poklona već da proslaviš važan dan u životu sa prijateljima i dragim ljudima! Dakle - fuj, nije mi čak ni smešna nego mi je baš, baš grozna!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
18.2.2010 10:59:27   
lesica
ovakav je moj tekst u pozivnici uz naravno sve ostale detalje-gde je i u koliko vencanje uz napomenu da nam se do danas jave gosti da potvrde dolazak user posted image

Danijela i Bane
Sa radošću daju na znanje
Da je došlo vreme za venčanje
Dođite nam u gostovanje
Iskažite poštovanje
A naše je obećanje da neće biti smaranje
Nego dobar provod i đuskanje

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
12.3.2010 16:15:09   
magnetic

IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA

user posted image


Ovo sam nasla na net i mislim da je jako orginalno.user posted image user posted image user posted image

Jooooj meni je bas nekako uvredljivo.Ne shvate to svi kao salu,ali vidim da je bas moderno to stavljatiuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
31.3.2010 10:49:32   
bojana87
ovo je bio moj tekst

Svi oni koji su mislili da nikad necemo nisu bili u pravu,ali njih nismo ni zvali.
Hteli bismo da veselje ne bude strogo i formalno,pa vas molimo da se ne trosite na novu garderobu i da lepo dodjete u cemu god zelite.
Tako cete nam pruziti priliku da mi izgledamo bolje od vas,a tako i treba da bude.
Sve ostalo cemo se dogovoriti u hodu,jer cemo vas zvati da nam kazete da cete doci.
Onda smo ubacili gde je vencanje i skup svatova.
a pozivnica je ovako izgledalaž
user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
31.3.2010 11:23:17   
gagana83
IZVORNA PORUKA: bojana87

ovo je bio moj tekst

Svi oni koji su mislili da nikad necemo nisu bili u pravu,ali njih nismo ni zvali.
Hteli bismo da veselje ne bude strogo i formalno,pa vas molimo da se ne trosite na novu garderobu i da lepo dodjete u cemu god zelite.
Tako cete nam pruziti priliku da mi izgledamo bolje od vas,a tako i treba da bude.
Sve ostalo cemo se dogovoriti u hodu,jer cemo vas zvati da nam kazete da cete doci.
Onda smo ubacili gde je vencanje i skup svatova.
a pozivnica je ovako izgledalaž
user posted image



Bojana,imali smo identicne pozivnice samo je tekst bio drugaciji!


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
31.3.2010 11:43:41   
bojana87
ja sam se u te pozivnice zaljubila kad sam ih videla user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
31.3.2010 11:44:02   
gagana83
IZVORNA PORUKA: bojana87

ja sam se u te pozivnice zaljubila kad sam ih videla user posted image

Isto user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
17.5.2010 19:09:59   
jance
nema posebna tema o samim pozivnicama i vrstama, pa reko da vidim ima li sta ovde...
pomazem prijateljimakoji se vencavaju uskoro da nadju lepe a pristupacne pozivnice. Jel imate nekih ideja?
Mi smo uzeli nase u Koza Invitations u BGu ali to je bilo pre 2 godine i njima su sada te njihove preskupe. I naravno, trebace im vise od 300 komada.


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
17.5.2010 19:12:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: magnetic


IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA

user posted image


Ovo sam nasla na net i mislim da je jako orginalno.user posted image user posted image user posted image

Jooooj meni je bas nekako uvredljivo.Ne shvate to svi kao salu,ali vidim da je bas moderno to stavljatiuser posted image


Magnetic, to ni ne treba da se shvati kao šala, nego krajnje ozbiljno. Nemoj mi kupiti lampu za 2000din, nego mi daj 2000, pa ću ja dodati još 2000...

Meni je to suuuuper, htela sam to da štampam na pozivnicama, ali nisam našla adekvatan izgled, jer sam ja htela da bude otkačena koverta iz koje vire pare.

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
17.5.2010 19:14:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jance

nema posebna tema o samim pozivnicama i vrstama, pa reko da vidim ima li sta ovde...
pomazem prijateljimakoji se vencavaju uskoro da nadju lepe a pristupacne pozivnice. Jel imate nekih ideja?
Mi smo uzeli nase u Koza Invitations u BGu ali to je bilo pre 2 godine i njima su sada te njihove preskupe. I naravno, trebace im vise od 300 komada.



Probaj u WiCards-u, mislim da nisu previse skupi. Koliko ce oni ljudi imati kada ce im trebati toliko pozivnica user posted image

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
17.5.2010 19:14:46   
ksenija81
ja sam uzela u cacku, salju postom i rade stampu. Evo ti site www.leo32.rs
Trazis da ti posalju pripremu...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
17.5.2010 19:21:44   
jance
IZVORNA PORUKA: Nejtiri

IZVORNA PORUKA: jance

nema posebna tema o samim pozivnicama i vrstama, pa reko da vidim ima li sta ovde...
pomazem prijateljimakoji se vencavaju uskoro da nadju lepe a pristupacne pozivnice. Jel imate nekih ideja?
Mi smo uzeli nase u Koza Invitations u BGu ali to je bilo pre 2 godine i njima su sada te njihove preskupe. I naravno, trebace im vise od 300 komada.



Probaj u WiCards-u, mislim da nisu previse skupi. Koliko ce oni ljudi imati kada ce im trebati toliko pozivnica user posted image


nepitaj! to je neka stvar seoskog prestiza...samo na veridbi sa njegove strane je bilo 80 ljudi.
al oni su odlucili da ce sami da odaberu pozivnice, pa moraju i sami da placaju...


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
17.5.2010 19:23:33   
jance
IZVORNA PORUKA: ksenija81

ja sam uzela u cacku, salju postom i rade stampu. Evo ti site www.leo32.rs
Trazis da ti posalju pripremu...



hvala zeno..ima definitivno zanimljivih i jeftinih...


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
17.5.2010 20:11:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jance

IZVORNA PORUKA: Nejtiri

IZVORNA PORUKA: jance

nema posebna tema o samim pozivnicama i vrstama, pa reko da vidim ima li sta ovde...
pomazem prijateljimakoji se vencavaju uskoro da nadju lepe a pristupacne pozivnice. Jel imate nekih ideja?
Mi smo uzeli nase u Koza Invitations u BGu ali to je bilo pre 2 godine i njima su sada te njihove preskupe. I naravno, trebace im vise od 300 komada.



Probaj u WiCards-u, mislim da nisu previse skupi. Koliko ce oni ljudi imati kada ce im trebati toliko pozivnica user posted image


nepitaj! to je neka stvar seoskog prestiza...samo na veridbi sa njegove strane je bilo 80 ljudi.
al oni su odlucili da ce sami da odaberu pozivnice, pa moraju i sami da placaju...



Pa znam, ali mi nismo davali svakom gostu pozivnicu(osim onih koji su sami dolazili), nego po porodicama, a tako smo i zahvalnice slali... zato pitam koliko ce imati gostiju 600user posted image

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
17.5.2010 20:22:12   
jance
pa i mi smo to racunali, kome stvarno moras da das pozivnicu, tu mislim na one koji ce se naljutiti ako nedobiju, a gde mozes da zoves familijarno....
i onda su roditelji izasli sa tom racunicom, od koje smo mi svi zajedno pali na teme, i naravno jadni buduci mladenci su se jos vise skenjali, jer nema sanse da mogu sebi priustiti bilo sta lepse, za pare koje njih dvoje imaju....


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
25.4.2011 1:02:48   
kreswach
Cao,

evo da i ja pripomognem kada je u pitanju taj famozni :)
Znam da je to svima glavna komplikacija i ja sam kroz to prosla user posted image

Ima dosta zanimljivih stvari na sajtu pa bacite pogled...

Evo adrese:

Nadam se da sam bila od koristi user posted image

Pozzzzz


   Reklamiranje nije dozvoljeno.


< Poruku je uredio Ana RR -- 25.4.2011 9:29:43 >

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
6.5.2011 22:52:30   
mpop33
Ja sam moje pozivnice narucila preko neta, preko sajta pozivnice za vencanja Mashnica, www.pozivnicezavencanje.com. U pocetku mi je bilo malo frka kako ce sve to da ispadne i nisam mogla da docekam da stignu, a kad su dosle bila presrecna. Cak su i lepse nego sto sam videla na monitoru. Ljudi su profi i drugaciji od ostalih :)

(odgovor članu kreswach)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
6.5.2011 23:04:17   
Anoniman
Probaću da zakačim sliku naše pozivnice, nadam se da će biti dovoljno vidljiv tekst

user posted image

(odgovor članu mpop33)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
10.10.2011 0:16:27   
crazymama
meni se ne dopadaju te stihovne i fazon pozivnice, tako da je na mojoj pisalo (obzirom da su nam roditelji pravili svadbu)

"porodice _______ i ________ vas pozivaju na vencanje svoje dece

_____ i ______ koje ce se obaviti u crkvi ________ u __h, dana __________ .
gradjansko vencanje i svadbeno veselje nastavice se u hotelu ________ sa pocetkom u ___h. "

i to je bilo to user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here