|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li su muskarci podlozni promenama?
26.12.2008 20:20:10   
andrijana
Otvorila sam ovu temu jer zelim da cujem i vasa iskustva u pokusavanju da promenite svog partnera i na koji nacin? Ja licno smatram da je tesko a i da sve zavisi od karaktera zene. Jedna moja drugarica je toliko user posted image ,da svog muza mustra za svaku sitnicu a ja mastam da neke stvari promenim kod mm. Primer,da ga privolim da vise vremena provodi van racunara i online igrica jer mi je vise muka da kafu pijem sama gledajuci ga u ledja! user posted image Kada mu to kazem,pita kakve veze ima gde gleda kada je u sobi,tu je... A ja poludim! Jedna zena je svom muzu prodala ceo tim na HATTRICKU a on se 'ladno razveo zbog toga! Moj je rekao da bi isto ucinio zbog te glupe igrice. Sve bi bilo super da on mene bar cuje kada mu nesto kazem nego pita "A... Sta si rekla?",i tako svaki put. A tek sto je zaboravan! Ne smem da mu kazem da me podseti za nesto jer garant da ot toga nema vajde. A tek gde su njegove stvari okacene na svakoj stolici i sto nista ne ume da nadje nego odma kuka kako nikad nema njegovih carapa,umesto da malo bolje pogleda u fijoku... Uzas! user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li su muskarci podlozni promenama?
26.12.2008 20:37:12   
guppy RR
Pa... ja mislim da se i muškarci menjaju... ali dosta i od zavisnosti od toga, koliko im je stalo da njihovoj ženi/devojci stvari budu bolje. mislim, da žene često preterujemo sa zahtevima... ali recimo ni ja ne bi volela da se dešavaju stvari zbog kojih bi trpeo naš brak - a to, da neko želi da priča a drugi bulji u ekran je samo loš znak za dugu vezu... ja mislim user posted image

Ja sam sklona paničarenju i promenama... i svaki mesec popričam sa mužem šta me brine, šta bi da promenim.... da bi brak bio bolji. Neke stvari promenimo, neke su iste... ali sve u svemu i ja nastojim da slušam šta ga nervira kod mene.... i da probam i sebe malo da menjam...

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li su muskarci podlozni promenama?
26.12.2008 20:53:24   
andrijana
Uh,ja sam se toliko promenila zbog njega da vise nisam ni senka od onoga sto sam bila... Uglavnom sam se nabolje promenila a on se vadi,kao,gde ce mator konj da se menja...

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li su muskarci podlozni promenama?
26.12.2008 20:58:35   
Nuna
Mislim da nisu podlozni promjenama,posebno ako osjete da nama nesto smeta i da na neki nacin zelimo to promijeniti kod njih.Pa se pocnu koprcati... user posted image user posted image
Zaboravan je do bola,60 pari carapa razbaca dok jedne obuce,ostavlja stvari gdje stigne...ali sve se to moze zanemariti,kontam doci ce pameti. user posted image Nije to nista strasno,ali eto bilo bi lijepo kad bi to kod njega mogla promijeniti...ali opet imam i ja svojih mana kojih bi se on sigurno rjesio...
Nekad me nesto vise nervira,a nekad to i ne vidim. user posted image

_____________________________

U proljece dolazi nasa Zara...

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li su muskarci podlozni promenama?
26.12.2008 21:03:10   
andrijana
Pre ce biti da se pravim da ne vidim...user posted image Dobro je da nisam jedina sa ovom mukom. 

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Nuna)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li su muskarci podlozni promenama?
26.12.2008 21:06:57   
Nuna
Ma kako jedina,ima nas jos user posted image
A najjace mi je kad se ljuti sto meni fudbal nije zabavan. user posted image
A fino mu objasnim,ja zelim da mi je zabavno,pocnem gledati,ali zacas izgubim loptu i samo gledam u onu travu. user posted image user posted image


_____________________________

U proljece dolazi nasa Zara...

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 6
   [Obrisana poruka]
26.12.2008 21:10:46   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li su muskarci podlozni promenama?
26.12.2008 21:14:57   
Anoniman
Mislim da muškarci ne mogu da se promene... oni imaju genetski problem: Y hromozom!

(odgovor članu Nuna)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da li su muskarci podlozni promenama?
26.12.2008 21:15:55   
andrijana
E,bas super! user posted image Ja ne umem da ucenjujem a i kod njega to ne pali. Ne znam ni da se svadjam i mnogo mogu da istrpim ali izgleda da nema nacina da ih promenimo! Svi su na isti kalup,nazalost...

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 9
   [Obrisana poruka]
26.12.2008 21:19:17   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da li su muskarci podlozni promenama?
26.12.2008 21:20:53   
andrijana
A kad se iznerviram,pita me sta mi je,opet su me uhvatile neke lutke... Dodje mi da ga zadavim! Nije bio takav dok nije dobio ADSL. Pre je visio na kompu kad je jeftina tarifa,po 2 sata dnevno i ostalo vreme provede sa mnom a sad... Proklinjem dan kada smo ga uveli...

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 11
   [Obrisana poruka]
26.12.2008 21:28:50   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da li su muskarci podlozni promenama?
26.12.2008 21:38:04   
guppy RR
gagi, lepa sličica ....

inače.... kao što rekoh, kod nas se nekako cenkamo....
ja kažem reci mi šta ti smeta kod mene a ja mu kažem šta meni smeta... recimo danas mi je rekao da ga nervira što ne operem flašice čim ih od donese jer kad stoje, više se umaste user posted image user posted image , a ja sam rekla da me nervira što u nedelju ne usisa kao što smo se dogovorili.. i ajd' sad da vidimo hoće li biti bolje. Ja ne idem glavom kroz zid nego pokušavam onda da se držim svog dela dogovora, pa tako i on vidi da se može i drži se svog. Ne radi se puno o menjanju karaktera nego o pravljenju kompromisa... jer koliko ja razumem, vama smetaju nečije NAVIKE a ne karakter.

Ja verujem da ni jedan muškarac ne voli da živi u prljavom, ali oni samo preskoče preko toga i znaju da mi čistimo za njima. E NE MOŽE. Otvori oči... Dvoje smo tu. To je brak.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da li su muskarci podlozni promenama?
27.12.2008 12:56:32   
andrijana
Guppy,u pravu si! Da mi se ne svidja njegov karakter,ne bi se ni udala za njega,zar ne? Problem je u tome sto njemu kod mene nista ne smeta. Ja ga pitam po 10 puta a on mi kaze da ce mi reci kad mu bude smetalo. Onda ja : "Kazi,kazi,kazi..." a on: "E,to me nervira,kad ti kazem,kazacu ti kad mi nesto bude smetalo!" . Eto,kako da uspostavim kompromis kad nemam osnova! I tako ludim sa njim. A kad se naljutim,dodje pa mi se umiljava,opasan je,da bi mu oprostila a ja slaba na njega i tako sve i ostane...

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da li su muskarci podlozni promenama?
27.12.2008 12:57:57   
andrijana
IZVORNA PORUKA: gagi

adrijance cuvaj mi se i budi strpljiva jer znaj da od njih nema veceg prijatelja kakvi god da su .pusica



gagi,i ti si u pravu. A,ako ja nisam strpljiva i popustljiva,onda nije niko. Imam zivce kao kablove od dalekovoda!



< Poruku je uredio andrijana -- 27.12.2008 12:59:05 >


_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da li su muskarci podlozni promenama?
27.12.2008 13:20:34   
guppy RR
A da ga pitaš šta on predlaže... kako bi mogli provesti posle podne sat vremena zajedno samo ti i on? Šetnja? Ležanje na kauču... šta?

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da li su muskarci podlozni promenama?
27.12.2008 13:48:48   
andrijana
Probacu, ali ni u to ne verujem. user posted image Kaze,sta ti to znaci da sedimo i da se drzimo za ruke i gledamo tv. Veruj mi da sam sve pokusala. Osecam se jadno sto ga ovako ogovaram ali stvarno vise nemam predstavu sta da radim. Samo mi je rekao da mu kazem kakav je to bio pre,ustvari,da mu stalno pricam sta se to promenilo pa da ispravi. Ali,ni to ne mogu jer pricam sa njegovim ledjima a on je u mislima u Gladiatusu i Face book-u. 

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da li su muskarci podlozni promenama?
27.12.2008 13:53:28   
andrijana
A i unapred znam sta ce reci. Ne mogu napolje,hladno je. Sta cu sad da lezim,imam da zakazem borbu na Gladiatusu,zakazem utakmicu na Hattricku... Uvek ima neko opravdanje da mi se ne mili da mu bilo sta kazem ili predlozim. Ponekad stvarno mislim da nisam normalna,sta bih sve uradila,samo da se odlepi od racunara ali sto ti kazes guppy,uvek se setim toga,bolje da sedi tu nego da mi zvoca ali,neverovatno da stigne i to da mi uradi....

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da li su muskarci podlozni promenama?
27.12.2008 13:55:56   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: andrijana
Kaze,sta ti to znaci da sedimo i da se drzimo za ruke i gledamo tv.

Pa objasni mu šta ti to znači... da želiš da zajedno planirate šta ćete jesti, kuda ćete ići zajedno, kakav bi godišnji voleli, kakva su pravila u vezi deteta (šta je dobro, šta nije)... reci da ti treba samo jedan sat na dan sa njim, a drugo vreme neka on organizuje kako hoće.
Reci mu da si inače tužna... i da se osećaš usamljeno.... najbolje je kad kažeš istinu... samo nemoj da se ljutiš... treba im vremena da shvate.

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da li su muskarci podlozni promenama?
27.12.2008 14:03:52   
andrijana
Sad sam se rasplakala... Stvarno se osecam bedno....user posted image Kad mu sve to budem rekla po ko zna koji put,reci ce mi da mnogo gledam spanske serije. Nije sad on neki kreten,samo ne zna sta ce sa zivotom. Stalno je nervozan sto radi za bednu platu,novac nam treba a nikad ga nema dovoljno. Da ne zivimo sa njegovim roditeljima,ne bismo mogli da izadjemo na kraj.

< Poruku je uredio andrijana -- 27.12.2008 14:06:51 >


_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da li su muskarci podlozni promenama?
27.12.2008 14:08:29   
Anoniman
Adri draga, ne daj se! user posted image

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da li su muskarci podlozni promenama?
27.12.2008 14:09:23   
andrijana
Evo je i nasa Tasha! Drzim se ja dobro,ne dam da me slome...

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   [Obrisana poruka]
27.12.2008 15:42:55   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da li su muskarci podlozni promenama?
27.12.2008 15:59:26   
guppy RR
a ja ne volim da rešavam stvari tako da ignorišemo jedno drugog... to onda samo vodi u rat i "ko će duže"
user posted image

razumem i to da mu "ništa ne smeta" ali ja uvek kažem onda "e a meni smeta i neću da živim tako..."
ali kao što rekoh.. nije ni kod nas tako da se kaže, pa se promeni...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 24
   [Obrisana poruka]
27.12.2008 16:02:04   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here